Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Dziewczyny, moze mi pomozecie, szukam stronek ze wzorami, ktore moglabym namalowac, bo maluje na szkle, moze znacie jakies???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za sałatkę - pychotka o jakich witaminkach mówicie i na co to może pomóc??? Uśka, Daria dzięki - super :D - ja już sie zrewanżowałam i wysłałam Wam zdjęcie - mam nadzieję, że dojdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnota Te witaminki to BODYMAX z żeń-szeniem - listek kosztuje 22 zł a bierze się jedną dziennie czyli starcza na cały m-c i rzeczywiście dobrze się czuję, mam dużo energii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię kawkę - kto chętny?? A z tym BODYMAX\'em to może warto spróbować. Daria z czy po tych witaminkach jest się bardziej rześkim i nie ma się problemu, że ciągle chce się spać?? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Szam ja nie wierzyłam do tej pory w żadne preparaty witaminowe ale chyba sobie faktycznie kupię ten Bodymax :) może pomoże :O i zaraz pójdę na spacer po witaminki mam głupie pytanie: czy listę płac podpisuje sie co miesiąć. bo w tamtym podpisywałam ale teraz nic nie mówią. chyba muszę iść podpisać nie? ;) właśnie sobie przypomniałam że jest coś takiego. Daria >> gdzie to takie historie?? ja centrów handlowych nie lubię, a już zwłaszcza takich z hipermaketem. Czarnota >> dostałam. Ty czarna a córeczka blondasek z niebieskimi :) zastanawiam jak będą wyglądać moje dzieci bo mój M to też blondyn z niebieskimi a ja czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnota Dostałam zdjęcia - dzięki :) Tylko za kim ten twój niuniuś taki blondasek jak z cebie takie Czarnidło???:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnota Ja wręcz przeciwnie - nie jestem śpiąca po Bodymaxie lecz pełna ikry !!:) uśka To nie hipermarket - to centrum handlowe, w którym jest masa różnistych sklepów, restauracje, kawiarnie, galerie...itp..tylko nie mogę pojąć po co te ludziska się tam tak pchały??? Centrum jest w samym środku Poznania i nazywa się \"Stary Browar\". Chciałam dzisiaj się tam wybrać bo mieszkam 2 minutki od tego kolosa ale nie pójdę chyba bo jeszcze mnie stratują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie po kim moja Zuzieńka taka blond??? :P Dodam tylko że mój mężuś też jest strasznie czarny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhmmm jeśli tak zachwalacie te witaminki to może warto spróbować, może będę bardziej ożywiona??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kRÓTKO BODYMAX tabletki powlekane zawierajace wyciag z żen-szenia w połaczeniu z witaminami i skladnikami mineralnymi poprawiajacy sprawnosc fizyczna i psychiczną organizmu. Skład: 1 tabletka zawiera: wyciąg z żenszenia 85mg, witamina A 3330j.m ,witamina B1 1,5mg, witamina B2 1,7mg witamina B6 2,2mg,witamina B12 3ug,kwas foliowy 0,1mg ,witamina PP 19mg kwas pantotenowy 6mg ,witamina C 60mg ,witamina E 10mg ,magnez 200mg żelazo 18mg ,cynk 15mg ,miedź 2,5mg ,mangan 3,8mg ,chrom 0,125mg molibden 0,250mg Zawarty w preparacie bodymax zenszen posiada udokumentowaną zdolnosc podnoszenia sprawnosci fizycznej.Skutecznie poprawia wykorzystywanie tlenu i energii przez komorki organizmu.Obnizając poziom kwasu mlekowego powstającego w czasie pracy mięsni zmniejsza dolegliwosc po intensywnym wysiłku fizycznym.Pozwala lepiej znosic okresy długotrwalej wytężonej pracy.Pzezeciwdzialazmęczeniu. Dawkowanie: 2tabletki dziennie przez pierwsze 2-3 tygodnie , następnie 1 tabletka dziennie,najlepiej rano. Po okolo 3miesiecznej kuracji nalezy zrobic przerwe przyjmowania preparatuna 2-4 tygodnie. Efekty widoczne sa po okolo 2 tygodniach stosowania preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krótko zwiężle i na temat - nic dodać, nic ująć :) po prostu trzeba spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chce Czarnule;) zobaczyc. Miałem coś z netem bo był straszny transwewr i nie mogłem klikać ,a teraz to lece na zakupy bede po 14 narqaz moje Panie:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, mowie Ci powinnam oplaty od firm farmaceutycznych pobierac. Ale warto to brac, zwlaszcza teraz!!! Robaczku, udanych zakupów i nie zasnij tam czasem;-) Gdzie Hania i Jamniczek, Marysienka i justa, Słonko, H2O????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam - może tak sobie dorobisz co?? :P Wiesz kontrakt z firmami farmaceutycznymi i ... - podobno nieźle płacą :) Robalku - już mnie masz ;) - teraz czekam na rewanż!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze przed trzecią na pewno się odezwę - jejku jak ja zazdroszczę tym - co mogą sobie postukać w domku - ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po przerwie, szkoda, że za mną nie tęskniliście ;) nie mam czasu czytać całości... widzę, że przybyła nam nowa osóbka, witam gorąco Czarnotę 🌻 byłam 3 dni na urlopie, bo w firmie stwierdzili, że jest mało pracy, dziś wróciłam i jestem zawalona robotą - i gdzie tu logika. ale wykorzystałam urlopik na ciekawą konferencję, nie był to czas stracony. pozdrawiam wszystkich, miłej pracy, odpoczynku itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaran, teoretycznie, to ja moge, ale w praktyce nie bardzo:-( Zuzia bardzo absorbuje swoją osóbką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na spacer i po witaminki, będe chyba za godzinę ale jakby co to pa pa 🖐️ ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa❤️ co Ty wygadujesz, wszyscy sie martwili co z Toba, serca nie masz, ze nasz o takie rzeczy posadzasz??????????????????? sporzadzam liste imienin i urodzin (rok niekonieczny) podasz swoje dane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Przez chwilkę się poczułam jak na stronie z reklamą :) :D Na psyche też działa powiadacie? To może ja też się skuszę - moja kondycja psychofizyczna wyraźnie spada, a dziś mam poważną rozmowe z moim facetem - to już chyba nasza ostatnia (moja siostra jest bardziej załamana ode mnie) Żadko tu bywam, ale bede z Wami cały czas bo dobrze się tu czuję pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Czarnot, ja też zazdroszczę! Ja tylko mogę w pracy z doskoku poklikać!:( Wprawdzie mam w domu kompa ale to złom - nadaje się tylko do gier, no i nie mam modemu:( Tak myślimy że przydałby się nowy ale skąd kasę na to ???:(:(:( No ale i tak dobrze że starcza nam na wszystkie opłaty, na życie, ciuchy, wakacje i imprezki od czasu do czasu - to już jest dobrze. Mam znajomych, którym nie starcza do 1-ego ( no ale mam i takich co to mają na wszystko i jeszcze więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach!!! te pieniądze - też byśmy chcieli do domu kompa z podłączeniem do internetu, większe mieszkanko...:( nie to jest jednak najważniejsze - mamy KOGOŚ kto KOCHA nad życie (przynajmniej tak mówi), małą KRUSZYNKĘ (no może Twoja troszeczkę większa-ale dla Ciebie to też kruszynka) bez której sobie nie wyobrażam życia - i właśnie to jest ważne i to się liczy - bo jestem z tym szczęśliwa :D (choć czasem problemy z pieniędzmi są i może nie na wszystko starcza - ale i tak chce się ZYĆ bo życie jest piękne z tym kimś u boku 😍 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Czarnota , a żebyś Ty wiedziała jak ja zazdroszczę tym co klikają z pracy byłam w mieście , chciałaam obejrzeć kurtki na moją pannę Adę i wcześniej już sobie upatrzyłam taką jedną - nie dość , że ładna i ciepła , to jeszcze niewiarygodnie tania , więc myślałam , że mi ją do wypłaty wykupią , a tu nie , wyobraźcie sobie nikt jej nie kupił , idę sobie do tego sklepu , patrzę a tu SKLEP ZLIKWIDOWANY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no mi ręce opadły biednemu to zawsze wiatr w oczy a jeszcze tej sprawy dla koleżanki też nie udalo mi się załatwić no już myślałam , że dół mam za sobą a tu same kłody pod nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arias, kochana, trzymam kciuki. To przykre:-( mam nadzieje, ze jakos sobie radzisz, co??? posylam Ci cale mnostwo dobrej energiii, kofana❤️ i przychodz tu czesciej, prosze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka - nie przejmuj się - jutro też wstaje dzień :D jeśli ten był zły - jutro będzie o niebo lepszy :D - mówię Ci - tylko musisz w to uwierzyć a że sklep - kit z nim - znajdziesz lepszy i zobaczysz jaka tam będzie na Ciebie czy na Adę kurtka czekała !!! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Justa jest hallo Justa ! i weź no mi tu bo bite będzie ja to się ze trzy razy pytałam gdzie Ty jesteś Czarnota , Ty to kurcze optymizmu w sobie mnóstwo masz... podziwiać ja jeszcze z rok ( no trochę więcej ) temu też taki posiadałam , a potem zaczęło się 7 lat chudych...hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×