Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

ach, ja to sie dzisaj do niczego nie nadaje:-( zerwe sie wczesniej z pracy i do lozeczka:-) a jest mi tak zimno ze w plaszczu siedze i mam rekawiczki welniane na lapkach - stad ewentualne bledy;-) karaani, pizzy robic nie umiem:-( Daria, qrcze u mnie nik nie loubi jedzenia na slodko:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewuszki Szam , ale ta potrawa to za dobra dla dla tego padalca - mojego męża , wiadomo , że nawet jak wyjdę z założenia że robię tylko sobie i dzieciom , to on i tak się załapie Justa - tak , dziś zestaw kawka + śniadanko - smacznego Karaani - o to mi się podoba - wykonanie zdecydowanie najłatwiejsze ( wykręcić numer , zamówić , poczekać ) hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka No i jeszcze wtedy nie ma tego mycia naczyń :) - fakt najlepszewyjście pizza :) A mnie tu dzisiaj pierogi czekają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem odświerzony ;) Justa masz to bankowo już nalewam 🌻 Zrywam się na pifko jakiegoś zywca popełnie ,a może ze 3 kto to wie:) za Was tez wypije oczywiscie za te co lubią pifko papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobię tak - poczekam na Adę jak wróci ze szkoły to się zapytam co chce i wpakuję się jak Daria hihihi... Daria - współczuję , mnie to jednak napewno ominie , bo nie wyobrażam sobie robienia pierogów w moim przypadku - Mikołaj poroznosiłby mąkę po całym mieszkaniu , nie mówiąs o tym że pewnie by jej próbował , a Kinga to mała wiercidupka i nie mogę jej długo zostawiać samej w pokoju bo nigdy nie wiem gdzie ją potem znajdę - ona już zaczęła raczkować i przemieszcza się naprawdę przerażająco szybko , a jak ją biorę do kuchni np. w foteliku samochodowym ( tyle mi zostało po samochodzie ... buuu.... ) to jej się nudzi i marudzi tak więc gotuję kiedy ona śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki czemu milczyciea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki czemu milczyciea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BŁAGAM WAS nie wysyłajcie mi łańcuszków!!!! nawet super miłych!!!!! to najlepszy sposob zeby dostac wirusa, trojana czy inna cholere. dzieki temu ludzi maja dostep do naszych skrzynek, a pozniej do naszych twardych dysków. NAPRAWDE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANI WRÓCILAM!!!! jak ja się cieszę przeczytałam odrobinkę i zaraz bedę czytać dalej ale chciałam się z wami przywitać odłączli mi sdi a podłączli neostradę i wyjaśnianie całej sytuacji trwało okrągły tydzień przepraszam was bardzo ale już jestem i częstuję czym się da mam czekoladkę na gorąco babkę z wisienkami skubańca i ciasteczka czekoladowe hjmmmmm jak miło tu znowu wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary, wreszcie, bo juz sie wszyscy marwtili:-) Kofana, od razu podaj date urodzin i inmienin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSTATNIA KROPELKA Wprost nie do wiary, już od rana piątek mamy, nieważne za chwilę szefa będą nastroje i robota, bo jutro już czeka na nas sobota, i domem naszym będą góry lub Mazury, czy też inne cuda natury. Jest jeszcze jedna wiadomośc dobra, Niedziela też będzie wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - podaj mi koniecznie swój adres to od razu Ci fotkę prześlę, albo wyslij do mnie to zaraz odpowiem - czarnota1@tlen.pl ;) Daria - u mnie żaden filmik się nie wyświetlił - dlaczego??? :( :( :( Robaczku - wciąż czekam na rewanż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa cieszę się że masz już nowy, przytulny kącik :) Szam - sorki - nigdy więcej :) Daria - współczuje z tymi pierogami (ja kiedyś pół piątku kleiłam i w końcu na obiad były w sobotę :D) Cześć Marysieńka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam, jak definiujesz łańcuszek? takie coś, gdzie jest napisane: \"prześlij to do X osób\"? marysieńka, witaj, w końcu jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna❤️ Haniu, moze zostaniesz nadworna poetka, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnota, mail znajdziesz pod moim nickiem ;) klik, klik :) hanka, co Ty za radosną twórczość od rana uskuteczniasz? to własne? Daria, kiedyś już chyba wysyłałaś ten filmik i mi się wtedy żaden filmik nie pojawił :( jak masz ten filmik na kompie, to mi prześlij. a co do sprośnych maili... to później mój facet mnie pyta, czy ja aby nie mam za mało seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu miło:), a ja tak jak Szam, mam zły dzień :(\"och ju\" tak mi jakoś smutno i wogóle kiepsko się czuję, Kawa odpada, herbaty też nie piję, zadowalam się mlekiem ale na poprawę nastroju mi nie pomaga a tu w pracy trzeba się uśmiechać a mój uśmiech to dzisiaj wygląda jak jakiś dziwny grymas.... Szam trzymajmy sie razem DAMY RADĘ🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu miło:), a ja tak jak Szam, mam zły dzień :(\"och ju\" tak mi jakoś smutno i wogóle kiepsko się czuję, Kawa odpada, herbaty też nie piję, zadowalam się mlekiem ale na poprawę nastroju mi nie pomaga a tu w pracy trzeba się uśmiechać a mój uśmiech to dzisiaj wygląda jak jakiś dziwny grymas.... Szam trzymajmy sie razem DAMY RADĘ🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, szukam i szukam i szukam i nie moge znalezc zadnych wzorow, szablonow do malowania na szkle😠 buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - zaraz coś prześlę Daria - czeka na maile ;) (ten filmik, który sie nie wyświetlił możesz tez dosłać :) ) Ayla 🖐️ i głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do prośby szam. Mi też nie przysyłajcie łańcuszków, oki? Tu już nawet nie chodzi o wirusy czy coś tam, ale ja w to po prostu nie wierzę i mnie irutują jakieś dziwne łańcuszki szczęścia. Oczywiście wszystko INNE jak najbardziej - wczoraj musiałam zrobić porządek w skrzynce, bo już była na wyczerpaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa,jasne;) poezja jest mi z gruntu obca. Dostaję od kolegi po jednym na każdy dzień tygodnia:) tu gdzieś jest o wtorku,skompletuję,to wyślę cały tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, wejdz, wejdz!!! moze soczku łykniesz? albo adwokata albo piwka;-) a o dół sie nie martw, dzieczyny juz uruchomiły brygade budowlana, oni nie tylko zasypia ten dół i nastró ale juz i te na przyszlosc tez zakopia! takie to chlopaki sa;-) łancuszki to dokladnie to! czyli prosba o przeslanie do jak najwiekszej liczby osob, bo w ten sposob buduja sobie baze danych! a takze te ktore prosza o krew lub inna pomoc, dla ponoc potrzebujacych! To naprawde niebezpieczne, zwlaszcza dla tych, ktorzy pod pozorem pracy, siedza w niecie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Czarnota🌼 nie moge wykonywać gwałtownych ruchów głową bo mine boli. Nosek mam na kwintę i nie wiem czy mi cos poprawi nastruj musiałąbym chyba wybrać się na łyżwy ale nie mam z kim i do kitu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja również nie chcę zadnych łańcuszków ! czarnota Mi żaden też się nie wyświetlił:( justa No i jak - podobały ci się te kreskówki czy nie? mary Witaj - no ja wiem co to jest - ja też miałam przez tydzień brak neciku przez zmianę z SDI na Neostradę ale dobrze że wróciłaś i to zaraz ze słodkościami mniaammmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam dzięki to ja poproszę soczek :) jak Twój dół już płytszy bo u mnie nie a zaraz szef mnie rozwscieczy strasznie lubi to robić, jak mu odpowiem to w piety pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeeeeeeeeeeeejku, jak mi się dzisiaj nie chce pracować. Dopadł mnie leniusos pospolitos. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, sluchaj, potraktuj szefa jak niznosne i kaptysne dziecko, jak bedziesz na niego patrzec, to wyobraz sobie malego, skrzeczacego krasnala, impotenta, z mmilionem problemow i pryszczy. Przeciiez nie mozan miec do niego zalu, trzeba mu gleboko wspolczuc;-) a moj dol, jest, ale wezme sie za niego jak sie wyspie. a to miejsce tutaj, jest najlepsze zeby nie wpasc dokumentnie i na amen:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina Tylko dzisiaj??? Mi się wogóle nie chce !!!!:) szam Przykro mi ale z tymi malowidłami to ci nie pomogę - do tego to ja dwie lewe mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×