Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Czarna no ciesze sie ze fryz mi wyszedł oki, a spytam bo pewnie przeoczyłam czy twoja córeczka ma zuzia na imie jak Szam? jezeli sie pomyliłam to sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam urodzinki się zgadzają ale skąd wytrzasłaś te imieniny ???? :o Ja mam im. 18.06 :) Czarnulka witam A co z wami dzisiaj , co takie z was \"maślaki\"??? 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka, jak dobrze ze jesteś! Robaczku, Twoje podejście bardzo mi sie podoba, wiesz? duże ❤️ i 🌼 dla Ciebie!!! Dziewczyny, czytałyście????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sorry - ja tu was od \" maślaków\" i \"ślimaków\" a to strona mnie zwiodła!;) szam Ja chętnie poszłabym na Kayę - lubię kobitę! Miłej zabawy ! Hanka Ja też zaraz na pyskę padnę - za j..a ich powieśmy !!! (naszych szefów);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo;) dzieki Szam za uznanie ,myslałem ze to normalna żecz,ale ciesze się jak Kobiety się cieszą,bo smutna Kobieta kojaży mi się z Damą z Łasiczką:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to sorki - Szam namieszała chyba troszki z datami hihihi... na poprzedniej stronie są Szam witaj ! Robaczku a skąd się bierze takiego męża jak Ty? jejku , ale Twoja żonka dobrze ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, nie wiem, naprawdę!!! poprawiłam, ale nie ma imienin Robaczka i Majesty, i całości Justy, Mary:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zalałam sobie \"gorący kubek\", bo z mojego brzucha dochodzą jakieś dziwne odgłosy ;) Czy kogoś poczęstować? Chętnie się podzielę. Och, wprawdzie to nie naleśniki, ale musi mi to wystarczyć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, ale brak tu mary, ona i jedzonkiem i innymi pysznościami karmiła, i liste pytan sporzadzała, w końcu jest pisarką!! Ja nie wiem czy sie cieszę z tej Kayah, ide z kumpela. bo ma zaproszenia, zobaczymy jak bedzie. A nasze córeczki (przyjciółki od 2 lat) zostają z babciami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo - jestem, jak Wam mijja dzień - bo u mnie kuuuuupa pracy Majesta - moja córcia właśnie też ma na imię zuzia - tak jak córcia szam, tylko jest te 5 latek młodsza Robaczku - jestem pod wrażeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy z ta ciszą? aż tak wam szefowie dopiekli, ze sie wam w głowach pomieszało;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieeeee ta strona zzz taaaaaaaaamtych stroooooooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnn, lalalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>szam jak chcesz zobaczyć kolejną stronę to w adresie wpisz o 30 więcej - to sposób justy i mi sie sprawdza, bo widzę co piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale dla tych co jeszcze nie wiedza o tym sposobie (np. Czarnota, z racji tego, iż jest tu nowa), pomogę przepchać stronkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dlugo czas do domku, musze sie przygotowac do koncertu, a w miedzy czasie, odrobic lekcje z Zuzia, przygotowac ja na jutro do szkoly i inne takie, ale nie narzekam, naprawde! Tylko ze dzis spie samam, a tego nie lubie, bo sie...boje:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to dalej przepycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam - pozycz od Zuzi misia do spania - czaserm pomaga (ja też nie lubię kiedy mąż wyjeżdża w delegacje - no cóż życie bywa okrutne) Acha, życzę Ci cudownych wrażeń podczas koncertu!!! :-) Karina - co to za sekretny sposób na przepychanie stronki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam Ja też śpię sama i też tego nie lubię:( Bo mój jest w delegacji aż do poniedziałku. Ale chyba Madzia do mnie wskoczy - zawsze tak robi jak zostajemy same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria - to też jest sposób - tylko czy Madzia potem chętnie wraca do swojego łóżka?? Dziewczyny i co z tymi zdjęciami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Czarnota W adresie stronki masz na końcu numer np. 4020. Jeżeli chcesz przejść na następną stronkę, a jej nie widać, to po prostu zmieniasz w adresie numer na o 30 większy np. 4050. I wtedy przechodzisz do kolejnej strony. Powodzenia! Spróbuj jak się stronka "zawiesi" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, spróbuję, ale i tak wiem, ze to nic nie da....musze spac przy zapalonym swietle...niestety bywa i tak ze zdolnosciami, ze czasem dopada nas ich niezbyt mila strona:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, podaj maila, ok? i przeslij tez!!!! moj to: au_dela@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina - stokrotne dzięki, dzisiaj od rana się strasznie ta strona zawiesza i nie mogłam ani nic napisać ani przejść dalej. Jeszcze raz dizęki :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×