Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

szam, marteczka, no dobrze, nie bijcie, mówiłam, że nie miałam kiedy przeczytać, co się działo ;) ja tak z wrodzonego pesymizmu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka, kofana, czarna ma rację, jeszcze wyhaczysz cos i okaze sie ze bedzie tansze niz ta kurtka! Może ona nie był Ci pisana, bo nie była jak trzeba???? A sprawe koleazanki zalatwisz innym razem, liczy sie to ze chcialas i probowałas!!!! Proszę zasyp ten cholerny dół!!! Co Cie bedzie jakis **** dół dołował;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cześć Justa 🖐️ - przepraszam, że dopiero teraz się witam :) marteczka - z optymizmem po prostu łatwiej żyć, choć też coraz częściej muszę ładować swoje akumulatorki hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka - wiesz co Ci jeszcze powiem - ja w swojej zimowej kurteczce będę chodziła już 6 czy 7 rok i wiesz co jeszcze - ona ciągle wisi w szafie (chodzę w jesiennej - lekkiej) bo nie mogę na nia patrzeć :D : :D a i tak się z nią niedługo przeproszę bo inaczej zamarzne - a ona jest taka milutka i cieplutka - no prosze już za nią tesknię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka No to możemy sobie łapkę podać ! Ja mam identycznie - jak cosik upatrzę to kasy zero a jak jest kasa to po towarze ani widu ani słychu ! Nie przejmuj się - znajdziesz jeszcze coś okeyas!:) A ja to z kolei już kilka dni z moją Madzią za butami ganiam ( ona to też sama nie ma pojęcia jakie chce ) - wchodzi w \"ten wiek\" co to już chce być modna i nie można już jej wcisnąć czegokolwiek - cwane te smarkate teraz są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juuuuuustaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! Czeeeeeeeeeeeść! :D Wysłałam Ci coś na pocztę dla dobrego nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo szam rzeczywiście. Oto one: Moje urodzinki są 14.08 - rok mam też podać? hihihihi Nieeeee, lepiej nie, bo pani starsza mnie jeszcze wyprosi z dorosłego towarzystwa (oj szam będę Ci teraz dokuczać za to \"stara jestem\" :D Takie głupoty na poważnym forum wypisywać. No ja nie wiem jak tak można). A imieniny - zdziwisz się bardzo - bo mam tego samego dnia co Ty! ;) Bo imię Karina powstało właśnie z tego imienia (w jakiejś mądrej książce to wyczytałam). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina od Katarzyna, no niezle....A wyzywaj sie kofana do woli;-) mnie juz nic nie zaszkodzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnotka , ale wiesz to nie chodzi o moje widzimisię , tylko ona rośnie i poprostu nie ma kurtki , ja w swojej chodzę drugi rok i dla mnie to ona jest super nowa , a w butach chodziłam 4 lata aż im podeszwa pękła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię już cześć KOfane moje i robaczku romantyczny!!! Do jutra. milego popol udnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka - nie mówiłam tego po to żeby Ci dopiec i wcale nie uważam że to jest Twoje widzimisię , przykro mi że tak mnie odebrałaś :( wiem że nasze dzieciaczki strasznie szybko rosną a im przecież trzeba zapewnić wszystko czego potrzebują ja po prostu chciałam Cię troszeńkę rozśmieszyć, ale chyba się nie udało:( - przepraszam a tak swoją drogą to chyba kobietki co jakiś czas potrzebują czegoś nowego żeby się troszeczkę lepiej poczuć - prawda? ;) ale jak kupuję coś Zuzi - to i tak się strasznie z tego cieszę :) Marteczka - jeszcze raz Cię przepraszam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala12345
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ nie , Czarnotko moja miła , niczym mnie nie uraziłaś nie jest za mną jeszcze tak źle , tylko czasem mam problemy z napisaniem dokładnie tego co chciałabym powiedzieć a że jeszcze nie opanowałam sztuki robienia tych twarzyczek to niebardzo widać jaką mam minę ( muszę nad tym popracować ) to ja przepraszam za powstałe nieporozumienie ( i tu bóśka z uśmiechem ) idę robić obiadek i nakarmić najmłodszego głodomora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło z wami dziewczyny ale muszę znikać ! Papatki do jutra! marteczka, Czarnota Fakt - jak się dziecku coś kupi to nawet człowiek bardziej się cieszy niżby sobie kupił :) Karina Ja też chcę coś fajowego na skrzyneczkę! Całuski 👄 i do jutra !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka - cieszę się, że wszystko jest ok :D Mówię wszystkim do jutra 🖐️ Robaczku zajrzyj do skrzynki :), czekam na rewanż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za foty jutro z rana wysle Tobie;)[słodki smoczus];)🌻 Dziewczyny nie wiecie co gotuje ,ale nie wie,m czy lubicie ,a mianowicie kupiłem flaczki juz się gotują będa gotowe gdzieś o 19 zapraszam chetnych he:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia nic nie widzę - nikt nie pisze czy znowu wina stronki ? - Szaam mnie też ten numer z numerem w adresie nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ze stronką!!!!!!!!!!!!!!!!Daria kompa mówisz masz w domu to wymieniaj powoli w jakimś tam czasookresie podzespoły i będziesz miała nówke ,a taniej,szkoda ze nie mieszkasz bliżej bo mam dostep do takich spraw i wielu znajomych co się na tym znaja dobrze,przemyśl to i będziesz klikac z domciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EY Kobietki jesteście bo ja zmykam ide się przespac ze 2 godzinki,więc do jutra życzę miłej i kolorowey nocki;):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta - żyjesz? czemu kropkami piszesz? ❤️ Szam >> kupiłam Bodymax! już myślałam że nie kupię bo mi chcieli wcisnąć taki za 88 albo za 32 ale u mnie w aptece pani mi sprzedała z większej paczki jeden listek za 20 zł! hej! :classic_cool: teraz czekam na efekty... jutro będą? ;) chyba jak autosugestia zadziała... :D :D :D a moze już są... :D Justa >> to lepiej przeczytaj jak za tobą tęskniłyśmy! 😠 i jeszcze Mary się gdzieś straciła... :( Karina >> no nie mów że jeszcze bardziej niż my z justą zaniżasz wiek! ja ci dam! ;) idę na obiad a potem na siatkówkę jutro do krakowa jadę... bleeee 😡 dla was wszystkich ❤️ ❤️ ❤️ marteczka >> to od ciebie był tekst o hodowli mężczyzn? świetny!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie wieczorową porą browarek mi się dziś szykuje z okazji urodzin kumpeli i już się cieszę ach ten browarek gdzieś dziś zachaczyłam taki topik \" jak schudnąć na brzuszku \" czy coś takiego i tam między innymi napisane było , żeby ćwiczenia robić - brzuszki i nożyce , oraz wyrzec się piwa , sera żóltego i pasztetu no jeszcze bez pasztetu to żyć bym mogła , ale ser żólty i browarek odstawić ??????????????????? i jak potem żyć ?????????????? nie wiem ... - Uśka - ano ode mnie ten tekst był , a szczególnie prawdziwy jest ten kawałek o chorobach , no jakbym o moim mężu czytała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Kobietki wstajemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jestem juz w domku pobudka;) Dziś ja jestem pierwszy heheheh wspaniałego piątku zyczę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) oczywiście jesli tu w ogóle ktosik jest. DARIA i Czarnota wyślę Wam z chęcią, ale potrzebuję Wasze e-maile. A to nie jest nic takiego rewelacyjnego :D tylko jak ktoś bardzo lubi Garfielda to może mu się spodobać. A wiadomo, że Garfield ma bardzo dobry sposób na życie hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) wczoraj baaaardzo pracowałam,ale wchodziłam was poczytać. justa>dzięki za pocztę;) Aha.znalazłam mieszkanie!!!!!!!!! dzisiaj muszę się dogadać z wynajmem,bo nie chcą sprzedać (niestety),ale chyba uda nam się z Tomkiem wyprawadzić:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kofane i Robaczku!!! Miło dzionek sie zaczyna - ze swiadomoscia, ze 4 wolne dni od pracy sie szykuja!!! Dzis nie ma mojego I., wiec pewnie bede stukac z domciu wieczorkiem! A poza tym, moja przjaciółka w niedziele do mnie przyjedzie i wogole. Tylko niestety wczoraj moj byly znowu mi numer wycial taki, za kalmsa brac musialam:-( Uska, bierz witaminki kochana, zobaczysz jaki bedzie efekt;-) 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×