Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Justa jakiego obowiązku, nikt nikogo pod pistoletem w kinie nie zatrzymuje:p ja myślę ze film jest świetnie zrobiony i mi sie podoba a nie znaczy to ze musi się podobac każdemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już uciekam Pozdrawiam wszystkich szef łaskawie pozwolił mi juz wyjść🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justo...przybywam z forum o2. , tam do nidawna dużo pisałam , ale nistety teraz forum zajęli ludzie , którzy są po prostu niepoważni. Mam od wczoraj (miałam urodziny) aż i tylko 34 lata:PMieszkam na podkarpaciu :D Fotki owszem mogę wysłać . Ale szybciej znajdziecie moją fotkę na galerii forum , 5 strona , cherrka(jestem blondynką ):) Łatwo zobaczyć , pozdrawiam i narazie ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justo...przybywam z forum o2. , tam do nidawna dużo pisałam , ale nistety teraz forum zajęli ludzie , którzy są po prostu niepoważni. Mam od wczoraj (miałam urodziny) aż i tylko 34 lata:PMieszkam na podkarpaciu :D Fotki owszem mogę wysłać . Ale szybciej znajdziecie moją fotkę na galerii forum , 5 strona , cherrka(jestem blondynką ):) Łatwo zobaczyć , pozdrawiam i narazie ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherrka, fajnie wyglądasz, śpiąca królewno... tak jakoś delikatnie i romantycznie ;) z Podkarpacia, to ja mam kawał drogi ;) Tobie też życze udanego weekendu, i Ayli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie juz w 2 dniu nowego roku 2004!!!! Ja miałam poczatek taki sobie ,do pracy sie spozniłam ,bo kolega co z nim jade ,zaspał sobie ,potem do 11 szukałam błedu ,a raczej dlaczego się zrobił ,bo kwote wiedziałam --szok potem tez pare problemów wyszło ,ze szok, znowu wałkowanie od nowa bedzie w poniedziałaek. Dobra dobra ,ale teraz juz mam wekend i piernicze wszystko. Co do sylwka ,to był spokojny ,posiedzielismy z mezem pogadalismy na rózniste tematy ,wypilismy szampana poogladanilsmy sztuczne ognie i poszlismy spac. I tak juz ten czas leci ,super zima sie zrobiła ,ide własnie na ogród z psiakami ,zrobie pare zdjec ,aby uwiecznic zime. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć czołek kluski z rosołem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja tak się tylko przywitać chciałam bo juz wybyłam do lagowa i juz wróciłam i było fajnie i orkiestra ciała dała i wogóle jutro wam opowiem bo już fikam jak poznańskie kozilki z klawiaturą i jak fiknę porządnie to jeszcze brat mi z drugiej strony poprawi że klawiaturę rozwaliłam dobranoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! śpijście z aniołami i anielicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry cześć i czołem ❤️ noo, jakoś przeżyłam format mego sprzęta nie tracąc (chyba :) ) żadnych ważnych danych. poczta mi już chodzi i gg także ok :D mam prośbę - podeślijcie mi listę naszych imienin i urodzin bo się zgubiła... :O Na Sylwestr bawiłam się super, chociaż było o połowę mniej osób, sami znajomi, kurczę a liczyłam na nieznajomych przystojniaczków... ;) czy wy wszystkie ważycie 55??? bo ja sporo więcej... laboga 😭 Cherrka cześć 🖐️ 🌻 a ja mam blisko do Cię bo w stolicy naszego piknego województwa mieszkam... podobna ostatnia część W.P. jest najlepsza - tak mówią ❤️ 🌻 ❤️ dla Was na nowy roczek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc w sobotę cherrka przepraszam że teraz cię witam ale wcześniej malo co i kogo widzialam przespałam sobie 12 h i czuję się jak by ktoś połozył z tonę na głowe i kazał nosić slfka spędzilam w domciu...przed kompem...pogadałam sobie trochę z ludźmi ktorzy też sami spędzali ten wieczór trochę pobawiłam sie na koncercie andre rieu który puszczali w tv no i co się uśmiałam do poszlo na masaż brzucha ( a to najlepsze ćwiczenia) ja się zastanawiam po co wy wogóle wiecie ile ważycie?! jja nie wiem i się nie martwię że mi gdzieś kilo przybyło czy ubyło to ja idę troche popracować i może dobry rosołek mnie obudzi no i będe tu zaglądac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM;)jak po syfku samopoczucia;)??? U mnie natłok pracy niesamowity wszystkie nocki mam zajete i ciagle coś nowego doskakuje ,jakies nowe zleconko he urwanie głowy. Ale z drógiej strony to sie ciesze bo czym wiecej pracy tym wiecej hehe;) Lece gotowac obiadek zapraszam za godzinke ;ziemniaczki ,zeberka sosik chrzanowo-musztardowy buraczki ,ewentualnie jakas marchew z selerem na słodko ;) ma ktoś ochotke......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary jestes jeszcze przed kompem to kliknij cos do robala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Uska smacznego Ci życze;) i pozdrawiam Cię serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJJJJAAAAA Robal gotuje obiadek ,no nie pogardziła bym takim obiadkiem ,ale te zeberka musza byc dosc grube ,,aby nie obiadac sie tylko samymi kostkami . SSSSmaczneggo!!! A ja na obiadek miałam makaronik z serem białaym ,polanym jagodami i smietankš ,po tych swiętach ,bardzo mi taki obiadek smakował. Domek mam posprzatany ,ale nazbierało sie prasowanie ,no i trza sie za to wziasc. Pozdrawiam wszystkich ----miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem już jestem trzeba było się posilić i już mi obiad zaserwowali - tradycyjnie rosołek z domowym makaronem mam coś do zrobienia na kompie wiec bede wpadać robaczku nie wiem co pisać chyba jestem bardziej skolowana niż wczoraj jak przyjechałam i trza do mnie mówić drukowanymi literami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ !!! ja na moment tylko, bo wiadomo jak sie z domu stuka, bez stalego lacza, to rachunki duze:-( Mam juz dosc tych wolnych dni i snucia sie z kata w kat, to chyba jakies uzaleznienie, i nawet nie praca, ylko dniem ktory leci na leb na szyje. Zreszta jak zwla tak zwal, zle to o mnie swiadczy;-) upieklam dzisiaj szarlotke japonska, wiec czestuje, ciasto pychota nieziemska:-D Poza tym, idziemy dzisiaj na III czesc Włascy pierscieni, wiem, ze recenczje sa super odlotowe, tym bardziej sie ciesze. Jutro natomiasy wraca wreszcie moja coreczka, juz sie za nia i halasem jaki jej towarzyszy, stesknilam. Pozdrawiam Was cieplo i moze do zobaczenia, bo na razie nie wiem jak bedzie z netem od przyszlego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ktoś? okropny mam dzień głowa mnie boli i zwalam to na zmęczenie i niskie ciśnienie piję już drugą kafkę lukier czyli mała filizanka + 3 łyżeczki cukru i mam wrażenie że się leczę po niezłym sylfku i piciu - chyba rozumiem juz co to jest kac ( nigdy go nie mialam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) już ze mną oki :) moja mam ma dziś urodzinki , więc siedzimy sobie i gadamy popijam sobie skromnego drineczka oglądam zdjęcie z sylwestra i w ogóle miło jest i leniwo :) miłej nocki wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marteczka złożyc prosze ode mnie zyczonka Wszystkiego najlepszego i duzo Zdrówka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marteczka złożyc prosze ode mnie zyczonka Wszystkiego najlepszego i duzo Zdrówka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchać stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchuuu...
no stroneczka - proszę pokaż się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×