Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Ja sie bede zmywał ide na pifko to papap i dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam do łóżeczka , bo mam ochotę zrobić sobie jeszcze jednego drineczka - a to juz przesada :D miłej nocki papapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze All🌻Gdzie sie podziewają moje kwiatuszki??? pobodka dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto ma ochote sie posmiac to prosze klikac na powyzszy adres;)!!!!!!!!!!! narazisko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podły nastrój buuu przez mojego kochanego, który mnie dziś bardzo zawiódł :( ech no kto mi przyśle listę urodzin i imienin? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka 🌻pomysl o czyms przyjemnym ;) Do jutra i dobranoc;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ..Uśka i Marysieńka :D...oczywiście witam także innych czyli Robalka itd. Miło mi niezmiernie , że mogę do Was dołączyć:) Jak dobrze zrozumiałam to wszyscy , którzy tu stale piszecie macie już nawet wspólna listę imienin i urodzin ??? Czy tak?? No cóz ja dziś o 22 wróciłam z weekendu , ach takie piekne zimowe krajobrazy !!! Aż miło popatrzeć , tylko śnieg suchy i nie chce się sklejać. Poczekamy a ż napada drugi:D. Tymczasem pozdrawiam Was serdecznie i śle netowe cmokasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie, skończyło się i na dobre trzeba wrócić do pracy.. jeszcze trochę odpoczęłam w domku.... słyszeliście, że w tym roku prawie wcale ma nie być długich weekendów? niedobrze, tak nas przyzwyczaił kalendarz do leniuchowania... marteczka, najlepsze życzonka dla Twojej mamusi :) uśka, lista poszła do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Jaki dizsiaj ponury dzien Qurcze jakos mnie ten weekend zmęczył okropniscie, a na dodatek nie mogłam spać dzisiaj całą noc i teraz mi sie chce spać. Marteczka chyba skorzystam z zaproszenia na kawkę to ja dokładam wafelki kawowe, pychotka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi jak sie robi stopkę bo nie mogę do tego dojść:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, klikasz u góry na preferencje, tam, gdzie sobie hasło ustawiałaś, logujesz się i tam jest takie pole, gdzie wpisujesz stopkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam niedawni nieprzyjemną sytuację bo ja taka wrażliwa jestem, a ludzie podli. :o byłam z moim A w sklepie i on dał mi buziaka po czym podeszła do mnie pani i z taka pogardą do mnie mówi \"chemii proszę używac w innym celu\" a ja do niej ze nie wiem o co jej chodzi a tami na to \"no wiadomo ze nie\" szkoda że jej nie powiedziałam żeby sobie znalazła inny obiekt do kąsania jadowita żmija.:o Co jest z tymi ludźmi Qurcze zamiast sie cieszyć że ludzie są dla siebie mili to oni chyba zazdroszczą:p albo nie wiem o co chodzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchu
pchu pchu pcghu pchu pchu pchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchu
pchu pchu pchu pchu pchu pchu pchu pchu pchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba macie duuuużo pracy bo jakaś tu straszna cisza dzisiaj:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, fakt, mam dużo pracy, ale pogadać zawsze można... tylko z kim, jak tu takie pustki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa a co myślisz o tym co mi się przytrafiło w tym zasmarkanym sklepie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami mi się właśnie zdaża że przyciągam dziwnych ludzi którzy ni z tego ni z owego wyskakuja do mnie z jakimś dziwnym tekstem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, ja bym się nie przejmowała niezyczliwością tej pani... wiadomo, że to jest przykre, zwłaszcza, że nic złego jej nie zrobiłaś. ale przecież to nieznajoma osoba, nic o Tobie nie wie, więc jej opinia nie powinna mieć dla Ciebie żadnego znaczenia. poza ym, jej zachowanie świadczy tylko o niej i można jej tylko współczuć. może spotkało ją coś przykrego, może jest samotna i Wasz widok poruszył jakąś ranę w jej sercu, a może ma PMS lub menopauzę? nigdy nie wiadomo :) tak więc zapomnij o niej i uszy do góry :) jamniczek, majesta, macie przepełnione skrzynki. o czarnocie nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×