Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

marteczka zażywaj czosneczek i wracaj szybko do zdrowia teraz Twoje bąbelki się tobą zaopiekują:D 🌻🌻🌻tylko nie wchodź później do kuchni bo jej nie poznasz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodźcie na nowe forum - brakuje was tam.... :) www.rupieciarnia.xt.pl fajnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Co jest ludziki śpicie czy wszyscy na to nowe forum zwiali:( Robal żyjesz🌻 Maryś - pewnie jeszcze śpi misiak jeden🌻 Marteczka chora 🌻🌻🌻 hej ludziki gdzie się podziewacie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stronę popycham... 😠 Ayla, ja też chcę zdjątka Twoje, wszak adresik masz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jam🌻 żyjesz!!! Już Ci wysłałam moje fotki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agdzieszam
a gdzie szam... oj topic pobija rekordy i ja juz nie wiem o co chodzi a czytac wszystkiego mi sie nie chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki 🌻 jestem i zyje ,he pozdrawiam was serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorunica
hej, nie wiem co mam robic tak bardzo sie nudze, pomocy!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz cos o sobie i napij sie kawy ,zjedz ciacho ,albo chodz idziemy ulepic bałwana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich......zima zima zima Uska ja mam pytanie gdzie kupowałas rowerek i za ile bo ja sie nosze z zamiarek ale nie mam pojecia gdzie sa i za ile, będe jeszcze szczupła do lata hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie ze o 10.22 już nie spałam choć biegałam w pizamie - jeśli można biegać będą nieprzytomna uśka fajny ten nowy topick ale chyba za bardzo przyzwyczaiłam się do starego bo nie wiem co i jak ja zawsze mam problemy z orientacją i robie mase błędów a szczególnie się gubię dlatego będąc w nowym mieście obowiazkowo kupuję mapę ale i tak sie gubię i pewnie dlatego podróż ze mną jest męką i udreka ale z drugiej strony mnóstwo zabawy niestety wielki brat przylazł wcześniej i moja chwila już się skończyła na kafe na dziś pozdrawiam wszystkich do usłyszenia może jutro zobaczymy papatki i bratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś a świstak siedzi i zawija w te sreberka - maryś gdzie ty biegałąś o 10.22 rano i to jeszcze w piżamie:D majesta🌻 piorunica🌻 niezły sposób na nudę zajać się czymś co lubisz robić i tyle, ja na nudę mam łyżwy, i dobrą ksiązke - polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla ja łyzwy to uwielbiam tylko czasem brak mi czasu ale jezdze od 6 roku życia czyli jakies juz......20 lat!! hehe. A tak wogóle to mi wysłałas zdjęcia :( bo cos mi tak przemknęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, ja zdjątkuff Twoich nie dostałam... tylko z drewienka cudeńka :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majesta nie Tobie chyba nie ale ja Twoich tez żadnych nie mam kobito to co wyślesz mi ciś to ja też zarza cos Ci pośle i co się tak smucisz. ja na łyżwy chodzę o 19.30 to chyba już wiekszość ludzów do tej pory pracę kończy, a może chcesz sie wybrać jutro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam, jak to, przecież wysłałam - dobra zaraz to poprawię :D będą to moje zmagania na desce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla wysłałam, a a te łyzwy to chyba wirtualnie mozemy sie umówić hehe, chociaz u mnie snieg jeszcze lezy to moze i lodowisko działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie dzieje z tlenem qurna i nic nie mogę wysyłac ale ja go zaraz załatwię :p ale juz mnie zdązył rozwscieczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla to sie moze do tlen ;) jak Cie tlen zawodzi 🌻 >Witam Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla nie ma pospiechu napewno wygrasz z tlenem Robal znów dostałam ignora no tak to normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No znikam miłej imprezki zycze Wam wszystkim papa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja tak poźno dziś, na chwilkę wpadłam 🌻 Maryś >> nowe forum jest fajne (może na razie) bo jest miła atmosfera i ciekawe tematy do pogadania, a nie ma tyle obrzydliwości i śmieci co tutaj (sami wiecie) :) Ale na kafe też jestem, tyle że od dawna pisze prawie wyłącznie na kilku zaprzyjaźnionych topikach, bo reszta to po prostu.... Majesta >> rowerek kupiłyśmy w tym sklepie z rowerami w dole rynku, koło górki, ten był dość drogi bo 500 zł kosztował, ale to dlatego że moja mama musi mieć taki z mierzeniem pulsu... ale ceny są tak od 250 - 1000 zł Pozdrówka dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie udało mi sie wysłać co nieco i musze juz zmykać bo sie zasiedziałam Buziaki dla wszystkichRobal a co niedotleniliśmy sie przy tym bałwanie a może mnie nie zauważyłeś:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla jak nie jak tak ;) gdzie jestescie mam sledzie i cos jeszcze heh🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ludziki miłe🌻,oj jak straszliwie długo tu nie zaglądałam:( marteczka😘 Majesta😘 Ayla😘 justa😘 Robal😘 Jam😘 Hanka😘 marysieńka😘 uśka😘 Roboty mam po uszy,bleeee!!!!Pukam się w makówkę,bom głupia jak but.Obiecałam cosik komuś,co mu pracę mgr...na...tego tam....no i się udupiłam dokumentnie Z tego też powodu między innymi ślepnę na starość,już mam dość...:( Jeszcze w domu kolejna fala choróbska,jakieś dziwne bóle żołądka nawiedzają mego lubego i mnie,a co dopiero skończył się katar i mam doła buuuuuuuuuuuu!!!😭uffff,ale co będę Wam humor psuć,lecę do garów,do zobaczyska🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutek zostaw te gary i choróbska kafka ciacho bo ostatnie przed postem odpocznij sobie gary nie zając nie uciekną coś mam dzisiaj kiepski dzień idę sobie zrobić kakao i pouczyć się mecz leci to i zabijac czasu nie można papatki i bratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sredecznie :** mam nadzieję ze mnie tu pamietacie :) za jakies 2 tygodnie bede miec juz stale lacze (hurrraaa) wiec bede bywac czesciej :) a cos tu słysze o rowerku? bo ja tez składam :D na wiosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich z pola walki z grypą narazie remis :) chociaż wydaje mi się , że jutro już będę miała przewagę :) Ayla , ja też dziś nerwicy przy wysyłaniu tych fotek dostałam bluzgi leciały po pokoju dobrze , że dziecko tylko jedno w domu i spało :) w pewnej chwili pomyślałam nawet , że prościej byłoby przesłać Ci płytkę z fotkami pocztą hihihi...:D :D :D no to uciekam pod kołderkę , piwko grzane strzelę i walczę z grypą dalej miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×