Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

jestem jestem i...kolejny fragment już jest i przepraszam za spóźnienie, nie sądziłam ze ktoś niecierpliwie czeka na dalsze losy w czytadle to ja jeszcze popoprawiam na jutrzejszy wpis wszystko i już jestem do waszej dyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem i...kolejny fragment już jest i przepraszam za spóźnienie, nie sądziłam ze ktoś niecierpliwie czeka na dalsze losy w czytadle to ja jeszcze popoprawiam na jutrzejszy wpis wszystko i już jestem do waszej dyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem i...kolejny fragment już jest i przepraszam za spóźnienie, nie sądziłam ze ktoś niecierpliwie czeka na dalsze losy w czytadle to ja jeszcze popoprawiam na jutrzejszy wpis wszystko i już jestem do waszej dyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem i...kolejny fragment już jest i przepraszam za spóźnienie, nie sądziłam ze ktoś niecierpliwie czeka na dalsze losy w czytadle to ja jeszcze popoprawiam na jutrzejszy wpis wszystko i już jestem do waszej dyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upssss chyba się namnożyłam ...ciagle wyskakuje mi ze nie może znaleźć serwer strony lub hasło podaję złe...wrrr ja chce normalnego stanu moich hormonów.....kto zabrał mi moje dobre samopoczucie? oddawać w try migi bo pogryzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, u mnie też często ten serwer kafe szwankuje. a na kolejny rozdział to myślę, że nie tylko ja czekam ;) a u mnie w pracy nerwowo, bo to, co mam skończyć do piątku, rozsypało się w drobny mak i wyjdzie kicha... ech :/ mary, a może chcesz jakąś łopatkę do zasypania dołka? albo coś słodkiego na poprawę humoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, u mnie też często ten serwer kafe szwankuje. a na kolejny rozdział to myślę, że nie tylko ja czekam ;) a u mnie w pracy nerwowo, bo to, co mam skończyć do piątku, rozsypało się w drobny mak i wyjdzie kicha... ech :/ mary, a może chcesz jakąś łopatkę do zasypania dołka? albo coś słodkiego na poprawę humoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, u mnie też często ten serwer kafe szwankuje. a na kolejny rozdział to myślę, że nie tylko ja czekam ;) a u mnie w pracy nerwowo, bo to, co mam skończyć do piątku, rozsypało się w drobny mak i wyjdzie kicha... ech :/ mary, a może chcesz jakąś łopatkę do zasypania dołka? albo coś słodkiego na poprawę humoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę... ja wysyłam tylko raz - jak mi się wyświetli, że nie ma takiej strony, to nawet nie poprawiam.. a to i tak dochodzi tyle razy, ile mu się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecna!!!! coś z tym serwerem jest nie tak miałam dokładnie to samo...no coź to tylko maszyna justa to nie był dołek ale dziwnie się czułam...przemyślałam parę spraw i już jest dobrze...po prostu trzeba zrozumieć no to ja biorę się za moją robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko :D maryś, to dobrze, że już Ci przeszło... tak, bierz się za robotę, bo ja się nie mogę doczekać. a już się martwię, że będę miała duże zaległości w czytaniu przez ten urlop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D jak widzę nie tylko ja mam kłopoty z serwerem i nie tylko ja mówię podwójnie Robalku> zdjątka będą jak tylko uda mi się hurtowo zeskanować kilkadziesiąt fotek. Potem będę je rozsyłać w świat. Ech, przypomniało mi się, że jeszcze nie wysłałam koledze zdjęć dot. Monty Robertsa. Jeśli ktoś jeszcze jest chętny na zdjęcia z pokazu tego pana, to niech da znać na skrzynkę - wyślę hurtem. Maryś już uciekasz? :( Justa :D :D :D nie chcę być złośliwa, ale to nie jest domeną tylko informatyków ;) Skąd takie filmiki wyciągasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary> mały błąd przy balu z 25 sierpnia: jest mementu, równierz. Idę czytać dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce dzieki zaraz poprawię nie nie uciekam nigdzie ja tylko siedze przy czytadle i przygotowuję kolejny odcinek który pojawi się jutro...popołudniu ide na 9 rano i wrócę o 14 chyba ze was tak bardzo lubię że przed wyjściem wkleję...zobaczę co bedzie jutro oki? słońce mój nr gg 1711936 ( masz też w mailu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się doczekać dalszej części :) poczekaj chwilkę, zaraz coś ci wyślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukałam, szukałam i znalazłam: po \"Pierwszy etap rozmów wypadł znakomicie. \" jest dialog, a w nim: \"Bardzo chętnie i dziękuję za zaproszenie (...) jednak obawiam się równierz reakcji mojej żony. \" jest i również :) ps. mam nadzieję, że nie wyciągniesz żadnych konsekwencji prawnych w zw. z kopiowaniem części twojego blogu ;) ps2. zapomniałam cię spytać, czy masz nagraną \"czekoladę\", a jeśli nie, czy bardzo zależy ci na tym filmie? daj znać na skrzyneczkę 🌻 pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps1. w takim razie poproś go o przesłanie mi kartki z wakacji ;) ps2. zobaczysz????yyyy nie rozumiem, ale czekam na skrzynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce ty moje...(qrcze jak się robiło mordki? ) zobacz na tę skrzynkę, a co do prawnika to ma urlop taki życiowy i mógły się wreszcie z niego urwać i popracować trochę dla blondynek ( czyli również i mnie) nie mam zadnego prawnika dlatego ma urlop a kartkę sama moge ci wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko :) cóż, może to domena nie tylko informatyków, ale ja mojego osobistego informatyka też często od kompa odciągnąć nie mogę. zaczami to mu nawet sugeruję, żeby on może ślub z tym kompem planował, a nie ze mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, no ładnie, pół dnia minęło, ja tu czekam, a rozdziału nowego jak nie było, tak nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jest ale wy mnie tu strofujecie ledwo czlowiek odpocznie ledwo gorący chłodnik zje ledwo zasiadzie przed tym pudłem i masz ci babo place od razu opr ze sie spóźniam jestem ciekawa co wy zrobicie jak skończy mi się to czytadło? no napewno nie będe pisała drugiego w tempie silnika turbo o nie to przyjemności życzę w czytaniu no i cierpliwie czekajcie do poniedziałku ...a jako że znam autora zdradził mi że teraz zacznie się najlepsza część ....hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieźle, maryś :) no co ja poradzę, że Ty zawsze urywasz w ciekawym miejscu? i że nie mogę się doczekać, co będzie dalej? a drugą powieść to Ty już lepiej pisz :) posmarowałam sobie nogę klejem biurowym. nie pytajcie, dlaczego :D no dobrze, powiem... powód zupełnie prozaiczny - poszło mi oczko w rajstopach i chciałam je jakoś zatrzymać. a że akurat nie mam pod ręką lakieru do paznokci ani mydła w kostce... cóż :D pewnie nie będę tu zaglądać przez jakiś czas, bo idę na urlop w końcu... ale nie zaczniemy go tak od razu, zaraz, bo prawdopodobnie jeszcze przez weekend Skarb musi pracować. mam ochotę nie tylko na wypoczynek, ale i na jakąś zmianę... chyba się wybiorę do fryzjera ;) no to pozdrawiam wszystkich i życzę miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa ja też nic na to nie poradzę no próbuje pisac ale to nie takie proste ale ja lubię skomplikowane rzeczy przyjemności ci zyczę podczas urlopu pogody ducha i na niebie ja juz odliczam dni do mojej szkoły, takie fajne podniecenie jest moze przez to ze to coś nowego qrcze ja chce juz wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani i kochane ( kobiety chyba pierwsze powinny być) wypadnie 1000 czytających na blogu to stawiam szampana!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Piękne Panie wpadłam się tylko przywitac , jestem po całej nocy podróży pociągiem i niewiele rozumiem z tego co się dzieje dookoła :) odpoczęłam sobie dni kilka , nawet kąpałam się w morzu :) no dobra - kąpałam to za dużo powiedziane , ale po pas do morza wlazłam :D spadam robić sobie już drugą dziś kawkę , bo pospać nie mam szans :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piękny poranek dziś sie nie spóźniłam z nowym fragmentem martuś dzięki za słowa pocieszenia , byly mi potrzebne stawiam pyszny placek drożdżowy na śliwkach, częstujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×