Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

szam No nie : my jesteśmy w najlepszym wieku a ty tu wypisujesz - dla osób w podeszłym !!!! hehehe :) Robal, caramia No i mamy dwóch cytrynków! A tak poza tym to corazciaśniej i gęściej tutaj - SUPER! - lubię tłok :) mary Na reszcie jesteś bo wczoraj potraktowałaś mnie po macoszemu - czyżbym nie zasłużyła na obiadek ?! A ja napchałam się już moimi ulubionymi francuskimi z jabłkiem-x 2 szt. i teraz popijam z 2 koleżankami szampana (jedna ma urodzinki) - może po tym szampaniku ugasi się moja SAHARA ! No dziewczyny której szampana nalać??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🌻 ...widze ,że tu jakiś nowy dotarł do nas...brunet..wieczorową porą.. !!!:) Szamanka >>.. popieram ..najlepszy jest ..korzeń z żeń-szenia... :D Przesyłam ci nowy adres .. casablanca5@o2.pl ... i..czekam.. :) ...a teraz musze poczytać..co tam sie działo od wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki czytałam topic o zenonie z gwidzina :) no humor trochę lepszy dzięki wam kobitki to nie jest dół natury zdrowotnej - ja się czuję ok, wysportowana i aktywna jestem :classic_cool: to tylko parę problemów które mnie już dość długi czas męczą... :( i nie widać żeby się rozwiązały w najbliższym czasie ROBAL >> nie mogę pić redbulla ani nawet kawy bo kofeina na mnie źle działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia, i Ty doła masz? no nie, nie wytrzymam... dziewczyny, weźmy się wszystkie za łopaty i wspólnymi siłami jakoś damy radę. majesta, słyszysz? robal, karpia bardzo chętnie, od kilku dni marzy mi się rybka... do tego szampan od Darii ;) Szam, dobrze, że to napisałaś, bo w aptece nie dali mi ulotki, więc mi się przyda ;) a ciekawa jestem, jaki to jest % zapotrzebowania na te witaminki. bo nie wiem, czy np. powinnam sobie kupić dodatkowy magnez czy tyle wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa Ty to masz dobrze -morza szum , ptaków śpiew .... i do tego ładne widoki !:) Robal A kto ci powiedział że słodkiego nie lubimy? Jakbym nie jadła - to już bym nie żyła ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa Ty to masz dobrze -morza szum , ptaków śpiew .... i do tego ładne widoki !:) Robal A kto ci powiedział że słodkiego nie lubimy? Jakbym nie jadła - to już bym nie żyła ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIO>>> a ja czekam na tą 9tkę a ty nas tak zaniedbujesz... do roboty na topic o nickach! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> robal, rybka jak najbardziej - byle rzadko, ale i tak najbardziej lubie łososia z grilla w sosie beszamelowym przykrytym porami (tyz pod beszamelem) i do tego dobre winko - byle białe i nie słodkie;-) Wawa to kwestia przyzwyczajenia, choc czasem szlq mnie trafia, jak 3 km przemierzam busem w 45\" >Arias, kofana, witaj!! Fakt, królik zdążył juz dwa razy załatiwć kabel od telefonu (nawet sobie nie wyobrażacie jakie pozycje się u nas przyjmuje starając sie porozmawiać przez telefon) i od magnetofonu. Ale gdy sie je zabezpieczy - nie rusza! >justa, no wiesz, Neptuna podglądasz??? jeszcze Ci Zeus co podesle;-)hihihi >Darai, ja napisałam gdzieś że w podeszłym????????????/ niemożliwe!! My to młodki jesteśmy, sam kwiat kobiecości, bą ta bą szyk!!!;-) > mary, jak słonko??? zasyp doła i smutki wszelkie\' bądż nam kochanym babelkiem (nie no głupawa na 102!) >Gio, lecę wysyłać!! >uska, jak chcesz o tym pogadać au_dela@o2.pl, a jak nie - poczekaj, roziwązanie przyjdzie wnajmniej oczekiwanym momencie!! bo, jak już kiedyś pisałam: - jesli masz problem i masz rowiązanie - to nie ma się CZYM martwić - a jesli masz problem i nie masz rozwiązania - to nie ma sie PO CO martwić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już wszystko wiem jedyna szansa przepadła ( przynajmniej na jakiś czas) i teraz zupełnie nie wiem po wstawać co dzień o przepraszam ja się nie katuję limp bizkit to wlaśnie koi moje nerwy i zapobiega prrzelaniu mórz łez daria wybacz wczoraj prawie cały dzień w kuchni spędziłam najpierw obaid a potem baba i gdy skończyłam z jednym wy zbierałyście sie do domku niestety szagole zjedzone co do jedengo i nawet sosu zabrakło tak im spakowało babka cud natury i moich rączek sama nie wiem jak to zawać ale zjdeli bo dobre było czym dziś częśtować? ja obiadku nie gotuję dziś rolę przejął tatuś wiec nawet nie wiem co szykuje ( zawsze to jest wielka tajemnica) a co ja mogę zaserwować? hmmm ja to z chęcią zjem tego karpia co robaczek częstuje bo uwielbiam rybki a przyżądzone przez mężczyznę są jeszcze lepsze wiem - pastę wloską z grubego makaronu pomidorów co by słodkości przeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal Może być - ja pałaszuję wszystko co słodkie ! mary Ty masz doła - nie wieżę ! Co z wami dziewczyny bo nie nadążymy z kopaniem !!!! Chyba że się porządną koparę kupi !:) Dzisiaj już czwartek , za chwilę weekendas więc powinniście mieć coraz lepszy humorek ! Arias, Givinetta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, trochę poczytałem, co się od wczoraj działo, to poodpowiadam: a. na pogrzebie byłem służbowo, nie zmarł mi nikt z rodziny ani znajomych, grabarzem też nie jestem, zmarła mama współpracownika b. języków znam 5 :) - ojczysty perfekt (no, może na 3/4 prof. Miodka) - rosyjski tyle, co po 8 latach nauki w podst. i liceum, czyli w stopniu podstawowej komunikacji (w kl. maturalnej dostateczny :)) - angielski perfekt - dzięki wspaniałemu nauczycielowi w liceum, studiom i pomieszkiwaniu w Londynie i Irlandii przez pół roku - niemiecki tylko w konwersacji - samouk \"na ucho\" :) - esperanto po pięciu piwach :D szam - masz rację, że nieszczęśliwy ten mój nick, chyba go zmienię! A! przypominam sobie, że tak mówił Mr Addams do Morticii - no i wpadło mi w ucho. justa - 😘 ty to masz tam widoki z tego okna! :D hehe, tyłek Neptuna :) daria - jak mamy szampana, to ja skoczę po truskawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewuszki mchm i chłopcy (poprawiłam sie), ale wy macie gadane - zeby nadążyć musiałabym cały dzien siedziec na necie i nie pracować :) a to by sie nie spodobało mojemu szefostwu :) i co nie ma nikogo z mojej okolicy? (przypominam, że jestem z Kielc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..laseczki..Kaya.. dała nowy temat i zaprasza do zabawy... ( Jak sie nazywa... )... sama mam tam pisać..??? :) uśka >>..to nie tak.. odkąd Freyka..podała.. linka na numerologie.. to myślałam ,że pozostałe osoby już tam sobie poczytają o sobie... Ja co prawda korzystam z innych żródeł,ale nie chcialam sie powtarzac... Mogę ci podać .. kobieta-wodnik.. jak sie ma do dziewiątki... a może podaj jakiś adresik.. a tamten topik niech już zostanie na ... jak sobie kto kogo wyobraża..??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> mary, uska - kochane, wiem, że treaz ten dół wydaje sie wielki. Ale jeśli cos nie wyszło - to widocznie miało tak być. Być może to co nie wyszło, zrobiło miejsce na nieoczekiwany cud na innym polu??? > robal, faceci tez mają swoje okresy, więc sie tu nie wij i nie machaj odnóżami;-) > carra mia, ten serial był moim ulubionym, zaraz po Kubusiu Puchatku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carramia >>... ja proponuje ... carramba... :D ... bo ten dla faceta jest taki jakiś delikatny..(troche babski)..a pozatym dla mnie osobiście kojarzy sie z \"błędem\"..( już o tym pisałam ).. ale to tylko moje zdanie..nie musisz sie sugerowac..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Gio, wytłumacz mi o co chodzi... ciagle nie chce do Ciebie dostraczać pisze ,że nie może podaje adres i po @box13.go2.pl nie istnieje?? a le o so chosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam a może lekiem na całe zlo...czy jak tam szła piosenka? jak ty to napisałaś jeśli masz problem i rozwiązanie to nie masz czym się martwić a jeśli go brak to nie masz po co? zapisałąm to sobie i ja jestem w drugiej kwesti i mam się po co martwić daria zajrzyj na skzynkę i tak mam doła bo jedyna szansa na prace która mnie trzymała przepadla i naprawdę nikt tu nie jest doskonały robaczku ludzie stwarzają problemy no nic to ja poszperam po wszelkich możliwych stronkach o pracę nazrazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> robal, dyskotek ja akurat nie trwaię! jest w wawie klub Blue cactus i knajpa jak najbardziej nocan Iguana bar. mam tam zaproszenie na imprezę z francuskim dj latino Carlosem Campos (mam nawet jego CD z autografem). Mozna się wyszaleć, a jakie drinki serwują, pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam >>..podałam ci pare postów wczesniej nowy adres.. chyba nie na ten piszesz..?? Wogóle mnie już wkurza ten tlen... szlag mnie trafia.. po 5-10 minut czeka sie na otwarcie strony żeby sie dowiedziec ze serwer nie może jej wyświetlic... potem strzałka sie blokuje i ... od nowa...!!...co jest..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przezyłam chwilę grozy ,bo przyszedł informatyk ,bo coś chciał sprawdzić w komp. i musiałam szybko wyłączyć tlen ,bo u nas jest zabronione mieć gg lub tlen. Arias -juz pisałam jestem z małoposki koło Krakowa do Kilec kawałek ,ale po sąsiedzku. No tak chłopy się pytaja skąd my mamy takie problemy? Odpowiadam ----samo życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, ja też bez słodyczy żyć nie mogę, na taki puchar od czasu do czasu sobie pozwalam... skąd problemy? samo życie... Szam, no co ja poradzę, że Neptun sam do mnie tyłek wypina. normalnie to ludzie robią mu zdjęcia frontalnie. jakby ktoś chciał nietypowe zdjęcie z widokiem na jego tyłeczek, to da się załatwić ;) uśka, ja też mam włąśnie kilka problemów, których nie ma się rozwiązać i stosuję się do rady Szam. ale nie zawsze łatwo... marysieńka, mnie niejedna szansa przepadła. a po co amsz wstawać co dzień? bo jesteś swietna dziewuszka i bardzo by nam Ciebie brakowało. Giovinetta, ja tez czekałam na tą 9 i związek 9 z 9... można to gdzies poczytać? jakiś link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> Gio pisałam i na sarnę i na casablance, uwierz mi.. Może zrób inaczej i Ty do mnie skrobnij - byle co, to sobie zapiszę w adresach!!! >Magda, tajemniczym trafem nie mam Twojego adresu, możesz jeszcze raz podać? >justa, dobra, dobra;-) Wiem, że to nie jest łatwe, ale musicie pamiętać, że każda myśl jest energią i to ona wprawia w ruch różne problemy emocjonalno-psychiczne. Jeśli myślisz o sobie, że jesteś chora, dajesz chorobie pożywkę i na mur-beton zachorujesz! Tak samo jest z problemami, dlatego trzeba zmusić umyśł (wbrew logice i przekonaniom) i przekonać siebie, że jest dobrze i coraz lepiej. To naprawdę działa, od lat powtarzam Zuzi, że jej humor - dobry czy zły- zależy tylko od niej. Nie zwsze się daje, ale próbować trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dyskotek też nie trawię - wolę PUB najlepiej z karaoke - w Poznaniu są dwa do których uczęszczam \"SAMI SWOI\" i HARRYS FAX - jak będziecie to zajrzyjcie - ZAPRASZAM !:) mary Nie martw się - będzie lepiej kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do samosugesti to się w 100% zgadzam z szam .to co sobie zakodujemy w mózgu to to mamy ,więc też jestem zwoleniczk pozytywnego myślenia. Mój adres..marta_gluch@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam ...wstrzymuje sie z tym kontem do wieczorka ..bo sie nie znam..chcialam sobie coś przesłac..pokazało sie jakieś okno dialogowe ..zmień profil.. użytkownik ..dodaj nowe... hasło serwer... cholera... już mi cos popiepszyli w kompie ( mąż musiał zmienić jakies dane ..) ... a ja nie mam twojego adresu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację mi też słabo necik chodzi ale w przyszłym tygodniu może założą nam nowe łącze więc powinno być lepiej!:) szam Masz rację - dużo od psychiki zależy - moja mama pracowała w szpitalu, był facet ciężko chory , nie działały na niego żadne leki i chciał koniecznie morfinę - lakarze go oszukali ,dali mu wody i powiedzieli że to morfina i nie uwiezrycie ale facet stwierdził że już go nie boli. Tak samo zrobiłam z moją Madzią po operacji - nie mogła zasnąć bo narzekała na ból, wtedy pielęgniarka dała jej syropek (chyba coś ziołowego, lekko uspokajającego ale nie pamiętam nazwy - wiem że był dla dzieci i ziołowy) i wiecie że po nim powiedziała że ją już nic nie boli i spokojnie zasnęła ! Taka jest ludzka psychika jak się coś sobie wmówi to jest o.k. - ja tą zasadę stosuję od dawna i jest mi łatwiej ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Gio - au_dela@02.pl - poczekam! >robal, co serwujesz dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku ( nawet nie zapytałams się czy mogę używaż takiego zwrotu no i jeszcze żona się obrazi) jestem technikiem hotelarstwa i obecnie szukam pracy w recepcji z angielskim lub w biurze mam wielkie marzenie które chcę zrealizować a do tego bez pracy ani rusz bo i doświadczenie jest potrzebne i pieniązki bo poza gotowaniem jestem świetnym hotelarzem ale to co się teraz dzieje u mnie marnuje mój talent i czuję jak mój żywioł gaśnie z dnia na dzień justa dzięki za słowa otuchy właśnie wydzwaniam po urzędach i trochę dół mija takie czekanie jest straszne co innego jak czekasz okreśnlony czas a ja czekam i nie wiem kiedy przestanę i gdy ktoś mi mówi lub piszę poczekaj chwilę to czuję jak mnie krew zalewa i mam ochotę niewinną osobę trzasnąć no cóż takie są uroki dzisiejszej gospodarki i padalców ktorzy żądzą tym krajem dowiedziałam sie co za cuda tatuś tworzy - szaszłyki ale reszty nie chciał zdradzać dzwonię dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryhuana
.........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Mary, trzymam kciuki!!! > słuchajcie, macie jakieś fajne gry?? bo mnie się wyjątkowo nudzi !! mam chwilowy przestój w pracy! mam juz diamenty, piramidkę i ballistic, ale mam już dość:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×