Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

OOO i już też sie obudziłam, ja wsobote pzed 10 nie wstaję. Magda ale ty ranny ptaszek jesteś chyba ze mąż cię goni do sprzatania tak raniutko ;) Niebieska ja chętnie się skusze, rano stanełam na wage i kilo poszło w dół więc jestem zadowolona i placuszka z jabłkami chętnei zjem :) Robalku ja to bym chętnei gdzieś sie pobawiła i rozruszała srednio stare kości :) ale za daleko mam, ale większośc dziewczyn jest na górze mapy więc napewno zaszalejecie niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm dzieki napewno pyszne, ja uwielbiam wszystko typu racuszki i placki ziemniaczane mogła bym jeść codziennie. Ale Niebieska czy to już na obiad robisz czy takie pyszne masz śniadanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal----- no ja jestem z rzeszowa brr, słonko u nas piękne dzisiaj i nic pozatym a najblizszą sąsiadka moja jest Magda35. A wiekszośc gdzieś tam w górze sobie mieszka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym sie na placki skusiła nie powiem :) ale dzisiaj to mi sie gotowac nie chce tak prawde mówiac. Ide sie poopalać i wygrzac kości bo cos mi kregosłup dokucza.....no i zawsze są zupki w torebkach ;) ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz że ja tez uwielbiam jazde nocą, kiedyś wybrałam sie z moim misiem do krakowa o 3 rano świetnie sie jechało a było tak bardzo gwieździste niebo, ciemno dookoła jak diabli ... poprostu dla mnie fantastyczna podróż....i nie wazne że w krakowie byliśmy o świcie i zero ludzi jak by miasto wymarło:) No ale chociaż ty bliżej mieszkasz wreszcie jakaś sprawiedliwośc i podział musi być równy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znikam póki co bo słonko mi się schowa....Kraków też uwielbiam i wogóle ten klimat, knajpy chociaż mało piję tzn pije tyle ile waże jak ktos to już powiedział kiedyś ;) a w zakopanym byłam tydzień temu. Jeszcze Kazimierz uwielbiam tam to wogóle jest klimat fajny......ja kiedyś siedziałam cały dzień i rysowałam kamieniczki i rynek ale to dawne czasy były :) Pozdrawiam wszystkich :) Niebieska gdzie mieszkasz bo bym na obiadek sie załapała z checią :) Magda a ty to penie na ogrodzie siedzisz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....jeszcze nie znikłam bo musze cos wydrukować....ehhh tak Robalku tutaj czasem sie wiesza wszystko jak jest za duzo osób na kafe to jest chwiowy zastój ale z opuznieniem wszystko dojdzie :) Niebieska nie odpowiedzialas mi skad jestes chyba ze cos przeoczyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane panie i panowie ale się rozpisaliście mnie tu dzieci po głowie chodzą klikać chcą a ja czytam , czytam i końca nie widać Robalu milt ależ ja wstaję o 07.00 a dzisiaj to nawet o 06.30 bo moje paskudy nie uznają soboty tylko że zanim to wszystko przeczytalam ale widzę że ogólnie oki doly zasypujecie , humorki się poprawiają itp. ... Szam nie ma co zazdrościć trojki dzieci właśnie moj synio usiłuje wyrzucić kilka potrzebnych jeszcze rzeczy pzez balkon Terkę witam ja też no a ja jadę sobie dziś na grila do koleżanki sympatycznej pogoda piękna więc trzeba to wykorzystać tak więc moi mili ja już dziś nie zajrzę bo nawet jak wrócę wcześniej to zanim ja tą brygadę doczyszczę .... ten zbój bawi się telewizorem , muszę intereniować papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie....tak wpadlam na chwilke z mysla ze poczytam troszke...ale do przeczytania wszystkich waszych wypowiedzi potrzebuje chyba ciut wiecej niz troszke :)) Uska...bardzo milo mi Cie poznac :)) Robal....udanych połowów .....a w ogole to bardzo fajna atmosfera tu u was panuje, bo na innych topikach to mozna posiwiec od czytania niektorych dyrdymałów...a fuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....kurcze jak ja nieznosze soboty! Toż to chyba najgorszy dzień w tygodniu dla mnie....już sama nie wiem w co mam ręce wsadzić.....dla kobiet pracujących to chyba sobota jest milutka...ale ja, domowy leniuszek jej poprostu nieznosze...hiii....tylko nie krzyczcie że zamiast sie brać za prace to przy kompie siedze hii...oki już zmykam...miłej sobotki dla wszystkich :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Niebieska :)) Oj rosołek, rosołek....uwielbiam :) a co do placków to dziś sobota więc będzie pewnie świeża dostawa hii....coś pewnie i ja upichce, żeby mężulkowi jutro na deser podsunąć...hmmm już sie zastanawiam co upiec żeby się nie okazało że zamiast pyszności to tradycyjny \'zakalec\' mi wyszedł :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale sie rozpisaliscie. co do Krakowa to ja tak sredno 1 raz w m-cu tam jestem.uwielbiam to miasto jak chyba wiekszosc,my mamy nasza kawiarenke \'\'Stare Mury\'\' zawsze tam zamawiamy sernika i kawke ,koniaczka. troche mam rozbity ten dzieen bo przyjechał kolega męza no i nie wypadało i musiałam z nimi posiedziec na obiad miałam ryż zapiekany z jabłkami. wiecie co zmykam na ogród ,bo musimy rybką wodę w stawku wymienić i pograbic liscie,bo już lecą. Fajnego popołudnia--grilowania itp.Narazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam długo mnie nie było ale to wszystko przez braciszka - przygotowuje znęcanie się nad uczniami czyli testy sprawdziany i inne pierdołki które musi przygotowywać na kompie i tym samym caaaaały dzień tu siedzi dziewczyny chyba postawię wam szampana bo coś się klaruje ale szczegóły później bo na razie są wstępne rozmowy a cement będzie póżniej ale jeśli wszystko się uda ( a do tego zmierza) to niestety dla was a szcześliwie dla mnie będę rzadkim gościem w kafe tak sie cieszę ale cicho sza widzę ze dziś miałam wolne na kafe od obiadków śniadanek i kolacji ale w domku za to popracowałam a to śniadanko zrobić potem zakupy obiadek ( rosołek z lanymi kluskami) zaprawic brzoskwinie jeszcze dziadkow na cmentarzu odwiedziłam no i kafkę na tarasie wypiłam ( ta przyslowiowa) wygrzałam się na słoneczku bo to podobno ostatnie promienie slońca w tym wrzesniu kogo tu widzę robaczek łowi rybki a potem brutalnie w ocet je wpakuje - jak będziesz je miał to daj znać chętnie skosztuję aaa no i nie miałam jak przesłać ci tych przepisów a książki lezą - wybaczysz?? :( terka dlaczego nie lubisz sobót? martusia widzę że masz co robić nawet jak nie ma co zrobic u mnie w domu jest podobnie trójka nas dzieci wyszła i nie dość ze wesoło to jeszcze głośno i kupe sprzątania - trzymaj się kiedyś będzie ci to wynagrodzone magda ty to jak prawdziwa kobieta od rana już sprząta i gotuje a to przecież sobota, albo kochasz mocno męża albo on zwala wszystko na ciebie ale wierzę że to pierwsze majesta co u ciebie? dawnośmy nie gadały no nic ja sobie pifko piję ( moje czyli redsik bo innych nie lubię ) i zasypiam bo juz późna pora pobuszuję po necie i znikam do usłyszenia jutro ( jeśli mi się uda ) kolorowych snuf śnijcie o męskich lub żeńskich aniołkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielne przedpołudnie. u mnie gotuje się rosółek ,za chwile będe robic kotlety dewolaje ,ale narazie pije sobie kawkę kapucino i zajadam loda. życzę wszystkim udanego dzionka,korzystajcie z pieknej pogody ja chyba też sie wybiore z psiaczkiem na spacerek. Narazka Paaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co za piękny dzień obiadek już się robi - pyzy drożdzowe i kaczka i coś słodkiego do kawy życzę miłego odpoczynku i leniuchowania do usłyszenia jutro madzia a co dodajesz do tych devolay? masełko tylko? ja czasami natkę pietruszki wpadnij jeszcze na kafe to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już po obiadku ale nic specjalnego bo póki co to za dwa kilo moge sobie pozwolić na coś lepszego do jedzenia a póki co to szkoda gadać :( Mary bo ja juz kieliszek trzymam w dłoni wiec sie pośpiesz z tym szampanem i mów za co ten toast :) Ja piwko tez wczoraj sączyłam ale żywca bo wierna jestem mu od lat. Magda jak tam opalasz się pewnie co? pogoda pewnie u wszystkich jeśt cudowna No to miłej niedzieli zajadajcie się pysznościami za mnie też bo ja nie moge i rozlwniwiajcie sie jak to tylkomożliwe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×