Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Witajcie. Mary widzę że sie dorwałaś do kompa. ja do devolaja daje masełko.bazylie piertuszke też i przyprawe do kurczaka. bardzo piekny dzien za chwile bedzie mój serial Na dobre i złe. a potem chyba wyskocze na spacerek,no bo jutro znów 8 godzin siedzenia w biurze i nici ze słoneczka. Majesta no nie katuj się tym odchudzaniem zjedz dziś jakieś lody ,bo taki upał,a najwyżej idz pobiegac i już kalori się pozbędziesz. Pozdrowienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda no ja sie nie katuje tylko tak przez pare dni chce sie doprowadzić do stanu uzyteczności ;) Na dobre i na złe też oglądam....:) właśnie się zaczyna to lece a biegam codziennie od 2 miesięcy a słodyczy to pół roku nie jem i na loda nie skusze się zeby nie wiem co......pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj joj joj byłam na przejażdżce z kuzynem i ciotka wyjechałam sucha przyjechałam mokruśka nawet majtasy było widać, co za wstyd a tu przez pól miasta trzeba bylo przechejać ale w tym wszystkim uśmiałam się na całego teraz glówkę suszę i idę na taras posiedzieć majesta z tym kieliszkiem to jeszcze poczekaj o co chodzi? ano zbiera się do tego że na umowę zlecenie zarabiać pieniążki bedę małę bo małe ale wyrwę się z domku czas pracy nie normowany czyli dzwonią i marysia rowerkiem między nogami gna praca w piekarni - nowy punkt więc trzeba będzie pomóc przy obsłudze klientów pilnować towaru na pólkach taka sobie lekka robota niezaprzestane poszukiwań w moim zawodzie ale na jesienno - zimową handrę wystarczy i naprawde wolę to niż po raz drugi mieć problem ze soba i ze swoimi myślami brrr nigdy wiecej załamań nerwowych w tym tygodniu dowiem się co i jak może umowę podpisze i od 1 pażdziernika ruszam tym samym was drogie kolezanki i koledzy będę rzadziej odwiedzała i rozmawiała z wami ale przecież są listy no i w przerwach będe tu zaglądać ide na placka i kompocik śliwkowo - brzoskwiniowy majesta ty rzeczywiście za bardzo się pilnujesz, słodyczy nie za wiele bo po co ale od czasu do czasu można i tak jesteś szczupła a jak mi nie wierzysz to chyba pomyliłam zdjęcia z twoja osobą albo ty specjalnie wyslałaś inne nie gadaj bzdur tylko wsuwaj sznekę z glancem i kompocik bo zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wyparowałem na chwilę, bo w piątek była piękna pogoda i wyskoczyłem na wspaniały weekend na Hel i do Sopotu. Od poniedziałku do środy czeka mnie wyjazd służbowy, więc chyba nie będę miał okazji tu zaglądać - pozdrawiam więc wszystkich i życzę przyjemności w pracy i jeszcze więcej przyjemności po pracy! Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tyAle widzę pusto wieczorem ja po wczorajszym grilu mam b. dobry humorek poszło bractwo spać a ja sobie siedzę i orzeszki zajadam mąż wiesza pranie no bosko normalnie tylko miuzik jakiś smucący z tv dochodzi ale co tam mój synio dzisiaj wywalił moją córcię najmniejszą z fotelikiem samochodowym do góry nogami biedactwo wargę sobie rozcięło chwila nieuwagi i ... ale już wszystko oki piękna dziś była pogoda a jutro od nowa gotowanie , pranie , sprzątanie , prasowanie , zmywanie i tak cały czas no to idę spać żeby siły mieć Robal - to ty też fajnie miałeś i wesoło ze swoimi syniami i jeszcze dużo przed tobą pewnie powodzonka pa pa wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tyAle widzę pusto wieczorem ja po wczorajszym grilu mam b. dobry humorek poszło bractwo spać a ja sobie siedzę i orzeszki zajadam mąż wiesza pranie no bosko normalnie tylko miuzik jakiś smucący z tv dochodzi ale co tam mój synio dzisiaj wywalił moją córcię najmniejszą z fotelikiem samochodowym do góry nogami biedactwo wargę sobie rozcięło chwila nieuwagi i ... ale już wszystko oki piękna dziś była pogoda a jutro od nowa gotowanie , pranie , sprzątanie , prasowanie , zmywanie i tak cały czas no to idę spać żeby siły mieć Robal - to ty też fajnie miałeś i wesoło ze swoimi syniami i jeszcze dużo przed tobą pewnie powodzonka pa pa wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tyAle widzę pusto wieczorem ja po wczorajszym grilu mam b. dobry humorek poszło bractwo spać a ja sobie siedzę i orzeszki zajadam mąż wiesza pranie no bosko normalnie tylko miuzik jakiś smucący z tv dochodzi ale co tam mój synio dzisiaj wywalił moją córcię najmniejszą z fotelikiem samochodowym do góry nogami biedactwo wargę sobie rozcięło chwila nieuwagi i ... ale już wszystko oki piękna dziś była pogoda a jutro od nowa gotowanie , pranie , sprzątanie , prasowanie , zmywanie i tak cały czas no to idę spać żeby siły mieć Robal - to ty też fajnie miałeś i wesoło ze swoimi syniami i jeszcze dużo przed tobą pewnie powodzonka pa pa wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wieczór carramia witam cię serdecznie tak rzadko zaglądasz że nie miałam okazji z tobą pogadać no i placuszkiem poczęstować ( kafka zawsze stoi na stoliku ) :( wracaj z tych służbowych wyjazdów do nas bo pamiętaj ze jesteś pierwszym rodzynkiem w tym damskim towarzystwie, robaczek to pierwszy robaczek w damskim towarzystkie jedyny w swoim rodzaju marteczka świetnie ze odpoczęłaś na imprezie to ważne a szczególnie ten psychiczny odpoczynek ja uciekam spać choć jeszcze dokończe film w tv bo miałam dzień pełen przeżyc i stare kości dają znać o sobie papatki i kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka >> jest jest nawet 3 razy, nie uciekło, dziwna ta kafeteria choć ja nigdy problemów nie miałam (jeszcze??) Witam wszystkich na zaczątku tygodnia 🖐️ 🌻 Poszłam za waszą (dobrą :) ) radą i zdecydowałam się jednak iść na to wesele i b dobrze!!! było super, świetna orkiestra i knajpka też no i piękna cieplutka noc. dzięki że mnie namówiłyście całą niedzielę oczywiście się byczymy i leczymy sterany (zimnymi zakąskami oczywiście :D ) żołądek.. A jutro znowu się zaczyna... nie cierpię poniedziałków... muszę jechać do krakowa. ja też bardzo kocham kraków, spędziłam tam 5 lat, no ale jutro jadę załatwiać niemiłe sprawy i wcale się nie cieszę trzymajcie za mnie kciuki! miłego poniedziałku (wiem że to trudne...) pa pa 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Znowu mamy poniedziałek,ale trzeba podejsc optymistycznie ,bo przed nami cały tydzień ,a jak go rozpoczniemy ,to będziemy mieli taki cały. Zyczę udanego dnia i do pracy. Opowiadajcie jak wam minął weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. MAGDA35 weekend? Bo ja wiem? Mam zły humor. Tzn. myśli mnie dziwne nachodzą i nie opuszczają... Chodzi o mojego chłopaka. I o mnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w piekny,sloneczny poranek:) Cieszmy sie sloneczkiem, bo zapowiadaja ochlodzenie i deszcze. Jesli chodzi o weekend,to mialam wyjatkowo udany. Juz dawno nie mialam tylu atracji jednego wieczora.Najpierw lody,potem kino,a na koniec kolacja w restauracji.(mam takiego milego kolege) A jak minely wasze wolne dni? Czy slyszalyscie,ze piosenka Reni Jussis \"Kiedys Cie znajde...\" to piosenka grzybiarzy?:) Uslyszalam to stwierdzenie w radiu i bardzo sie rozbawilam....Tym bardziej ,ze upolowalam w sobote jednego grzybka. A jak z iloscia grzybow w Waszych lasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranek zaczęłam od czytania Waszych postów, weekedndowo- obiadkowych;-) Ale juz poniedziałek, więc raczej nie będę pisać co ja miałam na obiad:-) majesta - przed łikedem pytałaś o tę pracę z gwiazdami... nie było łatwo, tym bardziej że ja też nie lubię wazeliny i nie noszę przy sobie słoiczka z nią na wszelki wypadek;-) Musiałam za to czytać wszelkie brukowce typu Viva, żeby wiedzieć kto z kim i gdzie, co by faux pas nie popełnić;-) ale duzo by było opoowadania.... A co do wielkości mojego mieszkania w Wawie, są to dwa pokoje. W duzym jest TV, zatem do 22 nie wchodzę tam, siedzę w kuchni i czytam (chronicznie nie cieprpię TV), i tylko tam śpię;-) A w drugim i ostatnim pokoju jest Zuzia i moja teściowa. Zatem miejsc noclegowych po prostu brak:-( Witajcie 🖐️ Terka i Niebieska ... ! Terka tutaj wstep nmile przez nas widziany! Niebieska... Ciebie znam jeszcze z innych tpopików. ale nie pamiętam już z których:-) >Karina, mój mail au_dela..., dawaj mi te mysli to Ci je przerobię ładnie, potem zadecydujesz czy dół czy raczej jakąś wyzynę wybierzesz!!!! A od rana witam te dziewczyny, które widzę i które pojawiły sie w trakcie czytania i pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Szam, wydaję mi się, że już nie podobam się mojemu chłopakowi - i to nie tylko w sensie fizycznym. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina, może przejdźmy na maile, co??? Napisz, a ja natchmiast odpiszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Karina>może po prostu miał gorszy dzień:) A ja od piątku uczę się żyć z tym \"chomątem\";) myślałam,że będzie gorzej,ale najlepiej też nie jest. W każdym razie od piątku mamy dwa zęby,a dziś kończymy pół roku:) Oshin>ja nigdy nie byłam mężatką,lepiej z mądrym zgubić,niż z głupim znaleźć:):):) jeszcze znajdziesz.Jak widać roczników 71 nie brak ci tu. A ostatnio w TV (nie oglądam,ale pani doktor na kontroli opowiadała) był program o leczeniu i najstarsza mama miała 50-tkę.Czego Ci oczywiście nie życzę,ale młoda jesteś jeszcze,zdążysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>HANKA tu nie chodzi o jeden gorszy dzień, tylko o moje odczucia od kilkunastu dni, które biorą się z Jego zachowania. Mam jakieś złe przeczucia, a moje przeczucia zazwyczaj się sprawdzają. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witem witam w poniedziałkowy poranek - Karina zasypuj doła bo tak z poniedziałku to nie ma co niewiele mnie tu dziś będzie moja najstarsza latorośl ma dziś 7 urodziny i muszę mieszkanko posprzątać na błysk , słodycze zakupić i imprezkę pannie urządzić następnie wręczyć prezenty , a potem posprzątać no i taki to zapracowany dzień mi się dziś szykuje wam życzę mniej roboty i pięknej pogody ( u mnie wspaniała ) pa pa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Haniu! Gratulacje z powodu chomąta:classic_cool:, chociaż przyznam że nie wiem co się w takich chwilach mówi;-) Ale zabki!!! Huraaaa, jak Zuzi wyrosły (z dnia na dzień) to skakałam z radości z moim szczerbolkiem, którego usmiech nagle nabrał charakteru!!!! I na dodaekt miesięcznini (od urodzin)🌼🌼 dl aCiebie jako Rodzicielki i dla maluszka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>szam jak tylko będą miała wolną dłuższą chwilkę w pracy - napiszę na e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam - kawka dla wszystkich już podana - Hanka - wszystkiego najlepszego z okazji pól roczku moja najmłodsza córcia dzisiaj 5 miesięcy ( o najstarszej już pisałam ) A jak ma na imię jubilat? - Karina - a bardzo Ci zależy na tym chłopaku? wiem jak to jest z tymi przeczuciami mnie też się często sprawdzają , szczególnie te złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki,mówi się \"weź głęboki oddech\";):):) żartuje,po prostu trudno w tym oddychać,bo musi być ciasno zapięte:) Dziękujemy za życzenia>Misiek właściwie bezboleśnie przeszedł ząbkowanie,więc w zasadzie obyło się bez większych atrakcji,typu gorączki itd. Karina>może po prostu ma taki okres przemęczenia,czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka:) dzięki i Wam wszystkiego dobrego Jubilat jest Tomasz,ale mówi się Czester;) pamiętacie tego kota z bajki? podobnie się marszczy i moja siostra tak do niego mówi.Reaguje na oba imiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>marteczka jestem z Nim ok. 4 lata - to chyba coś znaczy? Gdyby mi na Nim nie zależało to bym się w to \"nie bawiła\" tak długo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Hanka,Szam:) > Hanka, dziekuje za slowa otuchy,mam nadzieje, ze jednak mamą zostane wczesniej. Gratuluje \"wyklucia\" drugiego zabka:) A jak zdrowko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oshin:) ujdzie,aby gorzej nie było.Jak napisałam od piątku chodzę w tym wynalazku,oddychać trochę trudno,ale myślałam,że będzie bardziej niewygodne.Czuję się jakbym szła na rolki;) bo to tak szyte jak ochraniacze na kolana i łokcie.Ale można wszystko robić,bo trochę się wygina. A ze zdrowiem to mam nadzieję,że Misiek po mnie nie dziedziczy,bo i tak za szybko rośnie na swój wiek.Wiecie,on nie raczkuje,tylko staje na czworakach i prostuje nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Karina - no 4 lata to dużo nie bardzo wiem jednak czym by ten dół zasypać ( a uwierz mi lubię zasypywać doły miłych ludzi , bo mnie smuci jak się smucą ) bo nie jestem w temacie rozumiesz ale może to tylko chwilowe , może to jesień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, dziewczyny. smutno sie jednak zrobiło, choć słonko świeci:-( kazdy ma jakiegoś doła, ja też, nie ukrywam. nie piszę, bo nic sie nie da poradzić. tu potrzebna jest druga strona. Karina, żadna z nas Ci nie pomoże, wiesz o tym? Musisz pogadać ze swoim chłopakiem i wywalić mu kawę na ławe - swoje obawy i lęki. Bez tego będziesz tkwić w bezproduktywnym dole i niczego nie wyjaśnisz! Oshin, witaj!! Marteczka, Tobie tez najlepsze życzenia z okazji urodzin! Bo przecież Ty też je masz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :( nie czytałąm wszystkich ale ja mam dzisiaj tak samo jak Karina i to jest fakt! nie żadne złudzenie, nie chce więcej pisać na forum ale prawdopodobnie niedługo zostanę całkiem sama tak wnioskuje z jego zachowania i z tego co mówi :( dla mnei o będzie konec wszystkiego nawet życia. Trzymajcie sie cieplutko, za kilka dni się wszystko wyjaśni az się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×