Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

dziewczyny męcze się jak ne wiem co, chce do niego zadzwonić ale nie zrobie tego poprostu poczekam na jego ruch, ale koszmar co godzinke patrze na zegarek i nawet jak jestem w łązience to telefon biore ze soba. Meczące jest zycie ze świadomością że coś złego się wydarzy. Justa, Oshin, Uśka witajcie! 🌻 HAnia mó kuzyn też nosił gorset na kregosłup bo ponoć za duży i za szybko urusł i coś z kościami ma, on ma 14 lat a ma ponad 180 a jego mama tyle co ja malutka jest a ojciec ma 170. Ja zebrowskiego jakoś nie mogę, nie wiem dlaczego nie podoba mi się ijuż a jak zaczął śpiewać to wogóle stracił u mnie dużo. Ale jak wam się podoba to fajnie, ja kiedyś spotkałam w Krakowioe na dworcu M. Kotańskiego, i w tym samym Krakowie tylko w innym czasie Adrianne Biedrzyńską. A kilka lat temu ja Lady Pank mieli koncert u nas to chłopaki z zsepołu wracali nawaleni koło 3 rano do hotelu i nas zapraszali no wiecie:) ale ledwo szli o własnych siłach...artysci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,ja się wychowałam na fantastyce,tej z górnej półki;) Na Lemie,Strugackich,Asimovie,Le Giun itd. nie przepadam za fantasy,chociaż Tolkiena lubię Sillmarrilion i Władcę.Muszę powiedzieć,że faktycznie film-Wiedźmin jest obrzydliwy. Ten zamachowski jako poeta-fatalnie.Ani dla tych co czytali,bo zawał,ani dla nie czytających bo nie wiadomo o co chodzi. Szkoda dobrej książki.Amerykanie zrobili \"Solaris\"-to dopiero. W każdym razie za Żebrowskim nie przepadam,ale w tej roli mi się podobał.I też wolę Bohuna od Skrzetuskiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oshin, może chociaż spróbuj coś cieńszego poczytać Sapka, może opowiadania... ja też nigdy nie przepadałam za fantastyką, ale to mnie wciągnęło, to jednocześnie jakieś takie tradycyjne, współczesne i romantyczne... przeczytałam wszystko co się dąło i teraz zaliczam do swoich ulubionych książek. Szam, ja tez tak mam, że bez książek to żyć nie mogę, muszę ciągle coś czytać. wiem, co oznacza moje imię, w dodatku w horoskopie Druidów moim znakiem jest kasztanowiec, który też oznacza sprawiedliwość. coż w tym musi być ;) zazdroszczę spotkania z przystojniakiem, zawsze to miło kogoś znanego zobaczyć. mnie też się czasami udaje, bo wielcy tego świata odpoczywają czasami nad polskim morzem. a co do Skrzetuskiego i Bohuna, to nie mogłyśmy się z przyjaciółkami zdecydować, bo i jeden pociągający, i drugi... i w końcu stwierdziłyśmy, że Skrzetuski nadaje się na partnera życiowego, a Bohun na jedną noc :) Majesta, skoro masz przeczucie, że nadciąga coś złego, to to nadejdzie nawet, gdy nie będziesz miała przy sobie telefonu. też mam tak czasami, ale czy on jest wart tego, by tak czekac na jego telefon? spróbuj się nie zadręczać. jeśli to, co ma się stać, jest nieuniknione, to już teraz spróbuj się z tym pogodzić. no i unikniesz odbierania telefonu w dosyć niezręcznej sytuacji ;) nie chciałabyś chyba, żeby ważne rozmowy toczyły się, kiedy będziesz siedziała na muszli klozetowej? :D żeby było śmieszniej, to mnie to się wczoraj zdarzyło. po prostu nie wiedziałam, kto dzwoni, pomyślałam, że to może coś ważnego i musiałam odebrać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIWECZYNY słuchajcie, ja ten temat z michaem ż. to tak dla zartu rzuciłam. Ani mnie on ziębi ani grzeje, jest całkowicie obojętny, ot co. nawet więcej wogóle go nie ma. Po prostu sie zdarzył, był i przeszedł, raczej mnie to rozbawiło, tak samo jak moja reakcja na to wydarzenie. Nie oglądałam ani trylogii ani innych takich, bo niestety dziwna awersje czuję do polskich filmów, błe... więc nie mogę dyskutować. Nie mam żadnego aktora pod względem fizycznym, do którego mogłabym wzdychać. Podobają mi się co poniektórzy i juz. >Majesta, masz krótki mailik! I pamiętaj że myśl też jest energią, jeśli będziesz mysleć nie-pozytywnie, na pewno się spełni. tak już funkcjonujemy, najcześciej programujemy sie sami. >justa, a ja kiedys musiałam paczkę od listonosza w ręczniku odbierać ku uciesze mojej Zuzi, że o listonoszu nie wspomnę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi się zdaje, że znowu stronka szwankuje😠, ale mam nadzieję, że będziecie dzisiaj jeszcze pisać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Kiedy wiosną miałam mało wolnego czasu (egzaminy na uczelni, praca) mój chłopak nagle zaczął częściej do mnie dzwonić, chciał się częściej widzieć itp. Dlaczego? Bo się bał, że mnie traci, że znalazłam sobie kogoś innego! I to spowodowało jego nagły przypływ świeżych emocji i uczuć. Obudził się jak niedźwiadek z zimowego snu. A teraz jest spokojny, więc i nie musi się specjalnie wysilać (takie jego rozumowanie jak sądzę). A ja lubię być po prostu przy Nim sobą. Lubię się przytulić, okazywać, że Go kocham i zależy mi na Nim. Nie chcę się przed tym powstrzymywać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Szam chodziło mi o to że się narażam bo wiem że tylu jest fanów Sapkowskiego a ja takie herezje ;) Że na krytykę miażdżącą... Hanka>>> ja też na Strugackich Lemie Dicku, nawet się dalej wychowuję..., chociaż strugackich już chyba wszystko przeczytałam a nowych nie będzie :( moje ukochane to \"trudno być Bogiem\" i \"Miasto skazane\" ale wszystkie kocham... Majesta >> a ja bym chyba coś zrobiła, próbowałam parę razy tak czekać i tylko nerwicy dostałam... nie katuj się... Do facetów trzeba jasno i głośno GADAĆ bo inaczej nie zrozumieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strony nadal nie widać... wiecie co, ironia losu. Wy (a przynajmniej niektóre z was) się odchudzacie celowo. a mój organizam sam z siebie mi odchudzanie organizuje. mało tego - wbrew mojej woli. wystarczy, że gryzie mnie jakies coś i od razu trace apetyt. Od paru dni, odrzuca mnie na sam widok jedzenia. właśnie przezuwam kawałek bułki, bo boję sie że zaraz upadnę. Znowu pewnie zjadę do 44 kg. I ja tego nie chcę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a gdzie jest nasz ROBAL czyżby mu się coś na rybach przytrafiło?? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>szam a możeby jednak rozważyć ten topic\"Może się poznamy c.d\"? Bo z tymi stronami oszaleć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>szam a możeby jednak rozważyć ten topic\"Może się poznamy c.d\"? Bo z tymi stronami oszaleć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie witajcie ponuro tu u was wszystkie zmartwione reakcją chłopaków a reszta podtrzymuje je na duchu nie wiem nic na ten temat wiec mogę stwarzać aurę obojętności ale tak nie jest przykro mi że wam jest przykro i nie wiem jak doradzic podobno jestem dobrym sluchaczem ale w tych kwestiach kiepskim pomocnikiem cieszę się że u reszty wszystko gra a moje wczorajsze milczenie nie było spowodowane praca bo tę chyba zacznę od pierwszego ale nimożnościa użycia sdi - chyba się zakochało bo tylko tak to można wytłumaczyć hi hi hi :) na rozchmurzenie sie pyszna biszkoptowa rolada z malinami oblana czekoladą i wiórkami kokosu kawusie w łapkach śmietanka na stole i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenii
hej, masz jeszcze ochotę się poznać jestem od nie dawna i strasznie mi się nudzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, Justa dzięki dziewczynki 🌻 u mnie nadal bez zmian...cisza. wogóle fajnie dziewczyny że coś doradzacie i wogóle się interesujecie ale wiecie każdy facet jest inny chociaz mi isę wydaje że mój i Kariny to ten sam, bo na poczatku to mało się nie rozchorował jak mnie nie widział dzień a niedawno stwierdził ze skoro już jestem z nim tak na 100% to on już się nie musi starać tak bardzo no myslałam ze go udusze .. szkoda gadac! Mary ja myslałam ze ty juz bułeczki liczysz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majesta nie jeszcze nie czekam na 100% decyzje a wtedy szukujcie kieliszki justa dzieki obrazki coś muszę wyszperac i prześlę dziewczyny carramia jest na służbowym spotkanku a robaczek odwiedza znajmych i oby owocnie bo ma gadać na mój temat jak na razie to ja leczę katar i całkiem dobrze idzie majesta i karina wiecie na co mi wygląda wasza jak by nie patrzec podobna sytuacja? byłyście przyzwyczajone do zdobywania a gdy facet stwierdzil że jesteście zdobyte dobrze mu z tym i nie kwapi się do czulości musicie go szturchnąć aby się obudził nie martwcie się będzie dobrze głowa do góry i prosze poczęstujcie się roladką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>majesta, jeszcze się okaże, że rzeczywiście mówimy o tym samym chłopaku :D A tak poważnie, to mnie to naprawdę denerwuje: mam wciąż podsuwać powody do zadrości tylko po to, żeby się mną interesował?! Nie chcę przy Nim niczego udawać. Skoro kocham, to to okazuję, prawda? Tak powinno być. Na początku \"latał\" za mna jak oszalały. Pisał dla mnie wiersze, potrafił zadzwonić już po 2 godzinach rozstania, wychodził po mnie na przystanek, pod szkołę, przytulał (potrafiliśmy kilka godzin przeleżeć w swoich ramionach) i co najważniejsze widziałam wciąż ten błysk w jego oczach. Wiem, że tak już nigdy nie będzie. Początek to przecież bardziej fascynacja. A z czasem wszystko się uspokaja. Ale to nie musi oznaczać, że wszystko ma stać się takie szare, zwyczajne. Nadal potrzebuję jego ciepłego dotyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie trzeba się szanować, wczoraj na HBO2 był film właśnie o takich damasko -męskich sprawach ,i z tego co zdążyłam oglądnąć to właśnie pokazane było że kobieta powinna się umieć szanować i mieć swoją godność . Niech on dzwoni ,płaszczy się marti się dlaczego ona nie zadzwoni.Było to w formie komedi ale było pokazane trochę prawdy jak my kobiety reagujemy na pewne sprawy ,a jak mężczyżni. Wiem jak to jest czekać na telefon od lubego już to w swoim życiu przerabiałam. Pozdrowieńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć... czytam was od rana ... i robie trzecie i ostatnie podejście ..jak mi skasuje..to... wiecie co zrobie z kompem..dostanie kopa ..!!!:) Nie rozpisuje sie bo nie wiem czy znowu nie pisze na darmo.. Pozdrawiam wszystkich..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie trzeba się szanować, wczoraj na HBO2 był film właśnie o takich damasko -męskich sprawach ,i z tego co zdążyłam oglądnąć to właśnie pokazane było że kobieta powinna się umieć szanować i mieć swoją godność . Niech on dzwoni ,płaszczy się marti się dlaczego ona nie zadzwoni.Było to w formie komedi ale było pokazane trochę prawdy jak my kobiety reagujemy na pewne sprawy ,a jak mężczyżni. Wiem jak to jest czekać na telefon od lubego już to w swoim życiu przerabiałam. Pozdrowieńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenii:)witaj marysieńka>a skąd jesteś? dziewczyny wiecie,ja się lubie,jest mi dobrze samej ze sobą.To dużo pomaga w kontaktach z facetami,zawsze miałam swoje życie, znajomych,zajęcia. Także chyba nigdy nie czuli się na 100% uśka>>ja też nadal czytam,nie będę miała problemów z synkiem;) nie lubię gier komputerowych,ale w warcafcie też wiem o co chodzi,i w diablo także. A propos,to czeka mnie jeszcze wizyta u okulisty,bo trze jedno oczko i opada mu troszkę powieka,a nie powinna bo to raczej wysiłkowe przy normalnych porodach.Dobrze będzie. szam>ja mam ten sam problem,u mnie 44 to norma,nie panuję nad wagą przez kręgoslup,dziś 46 a jutro może być 42,tak się huśtam;) Miałam problemy,żeby się tu dotać cały dzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć... czytam was od rana ... i robie trzecie i ostatnie podejście ..jak mi skasuje..to... wiecie co zrobie z kompem..dostanie kopa ..!!!:) Nie rozpisuje sie bo nie wiem czy znowu nie pisze na darmo.. Pozdrawiam wszystkich..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary, witaj :D z Twoimi pysznościami, brakowało mi Ciebie :) Szam, zazdroszczę tego braku apetytu i spadku wagi... nawet nie wiesz, jak o tym czasami marzę. szkoda, że nie ma takiej giełdy, gdzie kobiety mogłyby się wymieniać tym, co mają i czego nie chcą. bo z reguły tak jest, że każda by chciała mieć zupełnie odwrotnie, niż ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! ale się pierniczy w tej kafeterii widzę że wszyscy się możemy dogadać... super :O ale chyba już jest ok? u mnie już tak, bo przedtem się otwierało 5 minut nie mówiąc już o wysłaniu czegoś... maryś dzięki za roladkę, a swoją drogą to brzmi tak smakowicie... nie jadłam takiej jeszcze mniam mniam kończę na dziś z tą pracą (już prawie) Gio >>> jesteś, przynajmniej ja cię widzę :) halo Ziemia do Bazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już teraz postaram się pożegnać, bo dzisiaj Kafeterią rządza chyba jakieś złe moce... No to pa kochane! Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka .. i reszta bractwa >>>.. Halloooo...Tu..Baza..do Ziemi..od wczoraj jestem na Marsie.. teleskopy włączone..ale słabo Was widać ,..że nie wspomne o komunikacji słowa pisanego... !!! Pozdrawiam wszystkich... czas na ..lunch.. !! Do wieczorka..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uska
nie, przepraszam dalej się 5 minut wysyła k.....................wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×