Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

>Marteczka, zaraz Ci na skrzynke podeśle całość, to się dopiero usmiejesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam ja sie z toba zgadzam calkowicie. Mnie tu jeszcze nikt nie wyprowadzil z rownowagi. ha ha. Ja do tego forum podchodze z dystansem. Widze ze ty tez. 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zdrowa,moi bracia trochę chorują,misiek chyba załapał.Ale byłam z nim te dwa dni w domu i już nie chrypi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> znudzony, chetnie bym Ciebie blizej poznała, wiec gdybys sie nudzil;-) to napisz au_dela@o2.pl i nie mow nikomu ze na Twoja diabelkowa czesc nastaje. A co do forum - coz, dlugo obserwowalam z boku i na cos mi sie widac teobserwacje przydaly, wiecej w odpowiedzi na Twoaj emalie! >Haniu, napisz lepiej jak Twoje zdrowie szanowne, bo jak znam zycie o sobie myslec nie masz czasu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stronka się powiesiła😭 Słuchajcie, mam więcej smiesznych zapisków - kto reflektuje niech pisze! Zeby mi potrem nie było, że Wam skrzynki zawalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczko to pewnie ciągle ta sama pozycja przy pracy i ciągle nadwyrężasz to samo miejsce a masaz z przyjemnością zrobię haniu no właśnie nie wiem czy poradzilabym sobie z księgowością bo....nigdy tak naprawdę nie widzialam co i jak się robi ale po trzech razach napewno bym zlapała tak tlumaczących jest malo bo dziś wszyscy chcą takiego co już ma wytłumaczone i gdzie ja mam znaleźć kogoś kto mi wytłumaczy wśród pracodawców panuje spychologia - chcą pracownika który już wszystko umie i wie a przepraszam gdzie mają się uczyć absolwenci? w szkole? na studiach? w domu napewno nie ah wkurza mnie to podejscie i tyle sory że wam tak truję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba było marysieńki do otwarcia stronki nowej aha dziś leci fantastyczny program o czlowieku która i który może to zapraszam o 15 do jedynki lub dwójki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się Co do przeziębien to ja się zaszczepiłam przeciw grypie, zobaczymy czy coś mnie dorwie.,ale na razie dbam o siebie, ubieram się na cebulkę, Nie dajcie się wypijcie sobie herbatkę z malinką,przytulcie się do swojej drugiej połówki,a te co nie mają to choć by do misia. ,No ostatecznie lampka koniaku ,jak ktoś lubi ,aha herbatka z rumem,ratujcie się jak kto może. Zdrówka Wam życzę. Ja już mam na dość ,ale będę miała wycisk w pracy przez tą kontrol. W domciu czeka mnie prasowanie,ale to lubię lampka winka ,muzyczka i relaks przy prasowaniu. Jutro znów imprezka na swieżym powietrzu. no nie będzie tak żle ,byle by do piatku. Pozdrowieńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam>co racja to racja:) jest lepiej,dzięki temu wynalazkowi.Dobrze nie,ale lepiej,a to już dużo:) marysieńka>to prawda,ale ja mam odwrotny stosunek.Wybrałam dziewczynę do kadr,właśnie dlatego,że nie miała praktyki.Po 1.bardziej jej zależy,żeby ją nabyć,po2.jak ma już trochę lat,to jest bardziej odpowiedzialna.Tak ja uważam.i przyjęliśmy dziwczynę koło 30,która jeszcze nigdzie nie pracowała. A tymczasem uciekam,jutro będę dłużej z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka - dzięki wielkie dzięki bo wiem ze są jeszcze normalni ludzie na tym świecie a szczególnie w tym kraju, wszystkim które uciekają do domku ( ale głupio to brzmi bo jak mozna uciekać do domku z tak fantastycznych prac?) więc wszystkim którzy kończą pracę zawodową na dzis życzę milego czasu w domku przy prasowaniu dzieciach mężach skarbach serca czy w samotności ( to do mnie) do uslyszenia jutro i mam nadzieję że w pełnym składzie ja oczywiscie tu jeszcze będę ( chyba) narazie idę zupkę sprawdzić i dokończy ją ( barszcz ukraiński) papakti i kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się odmeldowuję do jutra! Miłego popołudnia dla wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani !!!!! :) No i w końcu dotarłam z czytaniem do końca ( prawie cały dzień mi to zajęło - z przerwami na pracę oczywiście no bo coś tam muszę jednak pogrzebać w tych papierzyskach) - ale się babki rozgadałyście !!! Nie było mnie przez ponad tydzień i bardzo się za wami stęskniłam ale miło było poczytać jak to co niektóre z was mnie wspominały :) Nie było mnie nie z mojej winy - mieliśmy wyłączony internet w pracy bo mieliśmy sztywne łącze SDI ale chodziło jak żółwicho - no i w końcu szefuncio się zdecydował i założył Neostradę - ale teraz idzie za to jak burza , więc od jutra jestem z wami !!! :) Pozdrawiam was wszystkie serdecznie - chciałam wiele różnistych rzeczy bywalcom tego topiku powiedzieć ale za dużo tego wszystkiego się naczytałam i teraz już nie mam pojęcia co...komu...itd... ale od jutra będę na bieżąco ! Jedno tylko pytanko : CO TO ZA MOWA O NOWYM TOPIKU BYŁA ? Ja też tam chcę (jakby co to pamiętajcie o mnie - ja nie miałam czasu na inne zajrzeć i na razie tylko ten przestudiowałam). marteczka Moja córka też się urodziła 22.09 - tylko 5 latek wcześniej - a co do tych 5 lat ( że niby będziesz miała za 5 latek - spokój to się grubo mylisz -\"małe dzieci mały kłopot , duże dzieci duży) marysieńka, justa, szam Dzieęki za meiliki kochane! :) 🌼 No to do jutra dziewczyny !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę do Was napisać i normalnie nie mogę :( najpierw awaria prądu, później Internet wyłączyli, następnie kafe nie chciało mi się otworzyć, a tu dzionek ku końcowi się chyli i wszystkie do domku zwiały. ja też niedługo żegnać się będę. jakieś problemy z tą przeprowadzką wyniknęły, dziś chyba tylko częściowo się przeprowadzę, jak ja nie lubię spać na walizkach :( Daria, fajnie, że wróciłaś :D opowiadaj, co tam u Ciebie przez ten czas nowego. Kinka, miło, że zajrzałaś, zaglądaj częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie tony koszul, obrusów i spodni wyprasowane jeszcze zmywanie i finito na dzisiaj teraz mam pracę przy kompie wiec udaję że przepisuję a ja zagladam do was już wiem jak to robicie w pracy witam cię daria ja już myślałam że wyprowadziłaś się gdzieś albo pracę zdążyłaś zmienić a powiedź mi czy jak na razie jesteście zadowolenie z tej noestrady? pytam się bo mój braciszek chciał zmienić ale dla indywidualnego klienta a nie firmy się to nie opłaca w tv na reklamach gadają że to niby 1zł kosztuje ale po miesiącu przypieprzają taki rachunek że głowa boli ( zamiana, wykupienie neo na własność, i użytkowanie) podziękowaliśmy uprzejmie i sru do domu korzystać z sdi dobra wracam do pracy ( qcze jak to miło napisać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witajcie już wtorek Jak wam mineło poniedziałkowe popołudnie. Ja przy prasowaniu oglądnełam film \'\'Amelia\'\' no dość taki . Dzisiaj na razie u mnie spokojnie ,zobaczymy co będzie dalej, ale za to pogoda dała plamę jest ponuro. Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już w pracy....za oknem deszcz .... a samochody rezjeźdzaja go tak głosno, że aż mi głowie szumi... nie.nie piłam nic wczoraj, ale głosno niemożebnie;-) kawa i zgubny nałóg mi towarzyszą, czekam aż sie obudzę:-) >Daria, wreszcie, bo się juz martwiłysmy o Ciebie~! a skrzynkę pewnoe miałaś nieźle zawaloną, co? >Karina, jak nastrój? >majesta, martwię sie, co u Ciebie?>Mary, zapracowujesz sie KObieto! >Hania, jak przeziebienie synka? I co wybrałaś już który z fakultetów zamierzasz rozwijać? >Oshin, co u Ciebie? piszcie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z samego rana - Daria ja wiem że za 5 lat spokoju nie będę miała , tylko tak się pocieszam ( no ale prawda jest taka że za 5 lat będą bardziej samodzielne - o to mi chodziło ) Kawka już zrobiona , więc proszę się częstować , ja już wypiłam i uciekam na rozmowę o pracę - tym razem w zawodzie moim ( przyszło mi zawiadomienie z urzędu pracy ) , kurcze ręce mi się trzęsą . - Szam dzięki za następną porcję śmiechu , dzięki temu bardzo wesoły dzień wczoraj miałam - a , Mery dla Ciebie herbatka oczywiście To trzymajcie za mnie kciuki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ marteczko! Trzymamy mocno kciuki za powodzenie na rozmowie! daj im popalic, bądź twarda jak Roman Bratny i stanowcza jak nie wiem kto! Za śmiech nie dziękuj, dla mnie to radość, że choć tak mogłam komus humor poprawić:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim usmiecham sie z moze nie samego rana ale :) promiennie jak slonce ktorego u mnie nie ma znaczy schowalo sie za chmurami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, Natasza, jak widzisz, sama tkwie na posterunku, dziewczyny zajęte widocznie ważnymi sprawami i nie mają czasu tu wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Martuś trzymaj się nie bój się -pracodawca tez człowiek.Melduj się co załatwiłaś. Natasza-choć ty bądz naszym słonkiem ,bo na niebie nie ma co liczyć. Szam jak tam deszcz ?u mnie mnie nie pada ,ale jest bardzo zaniesione,a ja popołudniu idę na imprezkę na swieżym powietrzu,ale na szczęscie będzie gdzie się skryć. Pozdrowieńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY, Madziu! Pada i pada i pada i pada, sennie i buro i ponuro, ale humor jest - tylko jeszcze trochę zaspany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBEREK u mnie tak zimno że siedzę w grubej kamizelce ale wstałam dziś o godzinkę wcześniej i mam tak dobry humor jak nigdy aha uważajcie na pewien załącznik który możecie otrzymać od justy ja miałam wirusa - ba nadal są szkody po nim nie otwierajcie go jest osobno w liście ( mnie wysyłała jeszcze obrazki) oczywiście nie jestem zła na justę bo niby za co mój brat miał ubaw ze to znowu ja -no bo niby kto? ehh szam nie zapracowuje się, stwierdzilam ze jak pójdę do tej pracy to zobaczą że obiad trzeba zrobić, coś posprzątać pranie powiesić moze wtedy ich mózgownice ruszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie to Ci wczoraj mówiłam - docenią jak stracą i może sie sami za robotę wezmą. Bo mówiąc krótko - rozpuściłaś ich jak dziadowski bicz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczko dziękuję że ciągle pamiętasz trzymam kciuki aby rozmowa się udała wiecie nie mam ochoty na slodkie wolę coś slonego ( ja wiem dlaczego) proponuję krakersy, paluszki z makiem lub sezamem ( te ze sola są za slone ) oczywiście jablka i kafkę i mamy taką jazdę że hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie akurat słonko dziś świeci, przebija się przez chmury. marteczka, powodzenia na rozmowie, daj znać, jak poszło. marysieńka, jaki wirus, nie strasz mnie! który mail to był dokładnie? już kompa skanuję, sorry za ew. szkody, ale nic mi o tym nie wiadomo. ja te obrzki też dostałam i u mnie żadnych szkód nie poczyniły. przeprowadzka częściowo dokonana, rzeczy przewiezione, zostaliśmy tylko my ;) zmykam, bo zawalili mnie pracą.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie był 2000 post ! Super !!! :):):) A tak wogóle to witam wszystkich !!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×