Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

kawę mam już za sobą, ale jeszcze nie mam jazdy. mary, co Ty do tej kawy dodajesz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami się rozpuscili stwierdzili że skoro siedzę w domu to powinna wręcz jest to moim obowiazkiem bo siostra chodzi do szkoł i wymiguje się nauką brat też chodzi do szkoly ale do pracy mama wyjeźdza na cale dnie ( tylko ze ona mnie rozumie) a tata też cały dzien w trasie ostatnio się wkulam i im wygarnęlam i pomogło tata w sobotę w kuchniu urzędował siostra nagle pomaga mi a to śmieci wynieś wczoraj sprzątnęła uprasowane koszule ( taty) brat nie krzyczał jak wirusa mu wpuściłam mama mnie pochwalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednka najważniejsze jest bycie docenianą, prawda? niby sie tego nie oczekuje, ale miło jest gdy ktos te wysiłki dostrzeże:-) >justa, no ładnie, pojawiasz sie i znikasz:-( >Daria, gratulacje z okazji zdobycia tego posta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa nie pamiętam bo usunęłam szybko mam nadzieję że cholerstwo dalej się nie przemięsciło bo czasami tak robią że włażą na wszystkie emaile i same się wysylają ale sytuacja jako tako opanowana tylko mi xp nie działa poprawnie nie martw się jak mnie nie skrzyczano to i tobie się nie dostanie :) szam dziś podaję do kawy krakersy i paluszki a do samej kawy nic nie daję bo nie umiem robić wymyślnych kaw i nawet nie wiem jak wygląda kawa po turecku aha no i jabłka dodaję a wszystko to zmieszać i wc moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam To prawda - skrzynka była zapchana cała ale już jest o.k. i możecie mi wysyłać nowe meile. A co tam u twojej małej ? Widzę że coś ostatnio grzeczna się zrobiła! Zaczarowałaś ją czy co?:) marysieńka Jak masz w domku SDI to wystarczy - u nas w pracy nie dawało rezultatów bo było na 5 komputerów a jest 20 i nie można było pracować w internecie ( ja np. mam wszystkie banki przez internet i ZUS-y i nie mogłam nic robić) a teraz jak jest Neostrada to chodzi super ! justa Nie przejmuj się wirusem jak masz antywirusa wgranego - do mnie nie raz coś przyszło z wirusem ale zaraz mi wyłapuje i usuwa. U mnie nic nowego - praca ta sama , mąż też :) Tylko wypłata większa :):):) - bo z premią ( a nie miałam jej przEz 6 m-cy i już zapomniałam że takie coś istnieje - no ale w końcu się doczekałam więc od razu humorek mam lepszy:)) MARTECZKA Powodzenia !!! Ja to zawsze się bałam nowej pracy no i tak siedzę tutaj - to jest pewien stres bo nie wiadomo gdzie się trafi. Dziewczyny - u mnie też paskudna pogoda - pada, pada i pada a ja nie wzięłam parasola bo rano w radiu mówili że nie będzie potrzebny ! CZY ONI ZNAJĄ SIĘ CHOĆ TROSZKĘ NA POGODZIE ? I najważniejsze pytanko : DZISIAJ JEST DZIEŃ CHŁOPAKA ! CO ROBICIE SWOIM FACETOM - JAKIŚ PREZENCIK , CZY JAKAŚ NIESPODZIANKA ? Podpowiedźcie coś bo mam zero pomysłów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygotowuję właśnie wersję skróconą tych tekstów które Wam wczoraj wysłałam i znowu płaczę ze śmiechu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam To prawda - skrzynka była zapchana cała ale już jest o.k. i możecie mi wysyłać nowe meile. A co tam u twojej małej ? Widzę że coś ostatnio grzeczna się zrobiła! Zaczarowałaś ją czy co?:) marysieńka Jak masz w domku SDI to wystarczy - u nas w pracy nie dawało rezultatów bo było na 5 komputerów a jest 20 i nie można było pracować w internecie ( ja np. mam wszystkie banki przez internet i ZUS-y i nie mogłam nic robić) a teraz jak jest Neostrada to chodzi super ! justa Nie przejmuj się wirusem jak masz antywirusa wgranego - do mnie nie raz coś przyszło z wirusem ale zaraz mi wyłapuje i usuwa. U mnie nic nowego - praca ta sama , mąż też :) Tylko wypłata większa :):):) - bo z premią ( a nie miałam jej przEz 6 m-cy i już zapomniałam że takie coś istnieje - no ale w końcu się doczekałam więc od razu humorek mam lepszy:)) MARTECZKA Powodzenia !!! Ja to zawsze się bałam nowej pracy no i tak siedzę tutaj - to jest pewien stres bo nie wiadomo gdzie się trafi. Dziewczyny - u mnie też paskudna pogoda - pada, pada i pada a ja nie wzięłam parasola bo rano w radiu mówili że nie będzie potrzebny ! CZY ONI ZNAJĄ SIĘ CHOĆ TROSZKĘ NA POGODZIE ? I najważniejsze pytanko : DZISIAJ JEST DZIEŃ CHŁOPAKA ! CO ROBICIE SWOIM FACETOM - JAKIŚ PREZENCIK , CZY JAKAŚ NIESPODZIANKA ? Podpowiedźcie coś bo mam zero pomysłów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam Ale to niestety nie moja zasługa - jak wchodziłam to był 2000 - a ja miałam chyba 2001 albo 2002 - ale ważne że jest !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria, właśnie mi przypomniałaś - qrcze, ja jeszcze nic nie mam:-( >mary, to był żart, że dosypujesz czegoś do kawy, żeby była \"jazda\" jak to określiłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paluszki zaczynają mi kostnieć u was też taka plugawa pogoda? brrr jak ja nie lubię gdy piękna jesien zamienia się w tą złą a potem zimę aha mam gorącą prośbę do wszystkich z was nie przysyłajcie mi nic czego nie oczekuję czyli chcecie się ze mną podzielić jakimś obrazkiem tekstem bardzo dziękuję ale nie chcę wczoraj miałam wirusa i teraz boję się otwierać wszelkie załączniki jestem przezorna więc was informuję i podkreślam tych których nie oczekuję i których wy nie oczekujecie dobra? dziękuję góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYSZŁO,WYSZŁO ...........................SLONECZKO ....HURA.!!!!! no własnie dzisiaj dzień chłopaka,wiedziałam o tym ale chyba mi się zapomniało. Ale co tu wymyślić???? Ja to nie wiem czy coś mu dam??? chyba buzki jak przyjadę po imprezce. No co dziubek tez dobry.hhhhiiiiii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nadal co można by ofiarować, jak znam siebie pomysł przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie - oby dziś;-) >mary, ja tego od justy otworzyc nie mogłam więc skasowałam, mam nadzieję, że nie zdążyło wleźć na kompa - bo to słuzbowy sprzęt:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie? ja nic nie widzę, żadnego słonca może w waszych oczkach słonko wyszlo? a facetom co zrobić? nic i tak biegam koło nich to mogliby dac mi dzien wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie jakiejś kawki, kto tu serwował? tak na poprawę humoru, z bitą śmietaną może być ;) marysieńka chyba 2000 post wstukała, o ile dobrze policzyłam. u mnie słonko jest, kto chce, to przesyłam promyki wirtualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, zaobserwowałam znaczny spadek pisalności - coś jest nie tak, może nuda sie wkradła czy co???? Jesli tak - to zapodajcie jakis temat pod dyskusję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nieznano-znane kobitki ;-) SzAM…serdzecznie pozdrawiAM…DZIĘKS za wczorajsza dawkę optymizmu….zarówno ten poważny monolog…jak i smiechustki… ciągle mi brakuje czasu żeby tu wpasc na dobre...ale jutro wyjezdza szef wiec obiecuje sie z wami blizej wirtualnie zaprzyjaznic ;-) tymczasem pozdrowionka z połnocy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charl-otko, nie za ma co:-D Niezłe to było, co nie? ja płakałam ze śmiechu! W aki razie czekamy na więcej Ciebi jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jutro...ja tu co jakiś czas wpadam i czuwam...przynajmniej czytam, żeby być na bieżąco...przygotowuję cyferkowy raport na jutrzejszy wyjazd szefa...więc cyferki...literki...ufff to już wymaga za dużo skupienia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki. u mnie pochmurno tak jak i u Magdy i spać mi sie chce okropnie ale to brak dopalacza czyli kafki. Wygrałam z paleniem bo to juz bedzie z 2 miesiace i się ciesze z tego powodu i nawet mnie nie ciągnie wiec wszystko ok. Z moim facetem to tak nijak jest szkoda słów. Jutro mi się zacznie uczelnia to będe tutaj rzadko chyba ze wieczorami cos tutaj skrobnę dla pamięci o mnie :) Dzień chłopaka mówicie ze dzisiaj ... ojej jej A ja od Justy nie miałam wirusa a mam dopbry program co wykrywa odrazu więc mary moze to nie od Justy. No i Daria się pojawiła wkońcu :) Magda a ty nam obiecałaś zdjecie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> Charlotka, kofana, zatem pisz i pisz... W Wawie, jak zwykle, kolejny strajk - tym razem taksówkarzy - miasto tak zakorkowane, że lepiej się nie ruszać - potworność:-(😡 >zajrzyjcie na skrzynkę! Majesta - skrobnij mailika, jeśli możesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz jestem jaka znowu przerwa w pisaniu? coś tam musiałam poszukać a to jeszcze ciotka przyszła i porwala mamę do szpitala ( wujek tam leży - ich brat) teraz już jestem jakiś temacik do dyskusji? hmm wiecie że internet będzie objęty vatem 22% po wejściu do uni? a teraz jest 7% i jaki drogi to po maju połowa będzie zmuszona zrezygnować ( w domach nie firmy) internauci wysyłallli listy do ministerstw i właśnie otrzymałam odp namieszali równo i sami sobie zaprzeczają bez urazy ale nie cierpię tego ludu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie - mam propozycję tematu do pisania, możecie ją oczywiście odrzucić:-) zatem: \"Historia mojej miłości czyli jak poznałam mojego chłopaka/męża/partnera?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poczekam na opinie innych, bo w końcu to tylko propozycja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, szam ,mary Dzięki za meile. szam Ale się uśmiałam - partzeli na mnie w pracy jak na stukniętą :) No i co dziewczyny z tym dniem chłopaka bo nadal nie mam POMYSŁA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysienka nic się nie martw, chyba nie będzie 22vat ,bo w niedzielę słuchałam radia zet i tam nasi politycy stwierdzili że ktoś sobie obliczył że trochę pieniędzy przybędzie do budżetu to podniosą, ale że u nas jest tak jak jest ,to nie podnoiosą tego vat. bo by już całkiem upadł internet ,a przez to dostęp do swiata. Szam fajny temat ,to też jakiś rodzaj poznania się , ja odpiszę pózniej ,bo praca goni - koniec miesiąca. Co do zdjęcia -prześlę jak nam zakupią skaner -zamówienie już złożone -pamiętam o was. Narazka---przesyłam słoneczne promienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja zacznę - z moim to nie było żadne takie romantic - znaliśmy się od dziecka (tzn. od szkoły podstawowej ), mieszkaliśmy w jednym bloku i nawet mu wlałam porządnie w podstawówce tak że się poryczał (bo ja lubiłam z chłopakami się bawić, więc byłam bardzo szybka do bijatyki). Zaczęliśmy się spotykać w liceum i tak zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×