Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

dzieńdobry wszystkim pamięta mnie tu ktoś jeszcze? a czy tu same księgowe że tak marysieńka pisze? ja właśnie wybieram się do naszych cośtam podpisać :) Mam do was pytanie o fundusze emerytalne - w jakim czasie trzeba się do jakiegoś zapisać? a jak się nie zapiszę to co? pomóżcie pracującej od miesiąca dopiero Justa znam tą zabawę z przeprowadzkami, wynajemcami itp (mam 5 mieszkań za sobą) jestem z tobą :) mam nadzieję że nie będziecie mieć problemów z nowym mieszkankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> justa, wiem. Ja popadłam w taką depresję, że nie mogłam z łóxka wstać. A jak sie zbliżał poniedziałek i ogłoszenia, to mnie drescze brały. KOszmar. Dlatego dziękuję Bogu że mam pracę i robię co w mojej mocy by ją nadal mieć - chociaż nijka sie ma ani do moich kwalifikacji ani umiejętności. Cóż, jak sie nie ma, co sie lubi..... >czesc Mary, zimno jak cholera, az mi palce do klawy przymarzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witjajcie babechkee…..ależ dziś miły dzień !!!!!!!! Justa…co Ty …jeśli piszesz, żę chcesz stworzyć dom z ukochnym facetem…to już może byc początek do wspaniałych chwil…jestem pewna, że za jakiś czas sam nam opiszesz takie…miłe…cudowne… A ja Ci zazdraszam…przeprowadzki…lubię ten bałagan, ten chaos…i tą energię do życia na nowym niejscu !!! Krynia Hania…mo syn ząbkował dopiero mając 2 latka…byliśmy przerażeni…bo tak jak każdy kij ma dwa końce..tak każdy lekarz miał inne zdanie…i nawet nie próbowali nas podnieśc na duchu…przerażali tylko wizjami operacji…a dziś zbieramy już piękne malutkie ząbeczki..więc głowa do góry ani się obejrzycie a zaczna wypadać ;-) Marteczka…klapki na basen…….właśnie przecież miałam się pochwalić !!!!!!byliśmy wczoraj pierwszy raz z moim Adasiem na basenie…ależ będzie z niego pływak…..heheh Dariechkoo…zaraz sie zbiorę w kupę…bo dopiero weszłam do pracy…i prześlę Ci fotkę… To narazie babechkee….miłej pracki…będe tu wpadać…od czasu do czasu…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc laseczki ..!! Bożeee..jak mnie dzisiaj \"gnaty\"..bolą... przez tą pogode..!!! Jeszcze prawie nic nie czytałam..o czym pisałyście .. DARIA >>.. ja jeszcze nie przesyłałam swoich zdjęć bo ..nie mam skanera.. ! ..dopiero szukam możliwości.. :) Ale jestem okropna .. na topiku o ..kobiecie której mąż zabrania nosić krótkie spódniczki ..wsadziłam kij w mrowisko i sie dziewczyny ..rozsierdziły..:) .. ale to nie była podpucha .. taaaka jestem \"dziwna \" :classic_cool: Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, uśka, dawno Cię nie było :) z tego, co wiem, to trzeba się zapisać do funduszu max. tydzięń po rozpoczęciu pracy, a skoro pracujesz już od miesiąca, to chyba jest za późno, ale jeszcze zadzwoń do jakiegos funduszu i się dowiedz. jak się sama nie zapiszesz, to zostaniesz odgórnie zapisana, a fundusz wybrany losowo. jeśli masz szansę jeszcze się zapisać, to poszukaj w Internecie różnych rankingów OFE, żebyś wiedziała, jakie najlepiej stoją. ja księgową nie jestem. dzięki za wsparcie odnośnie przeprowadzek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Daria, a Ty masz kaczora? Ja jak sie o to obawiam, to przed pójściem spać biorę aspiryne - pomaga, ranowstaję bez bólu głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witjajcie babechkee…..ależ dziś miły dzień !!!!!!!! Justa…co Ty …jeśli piszesz, żę chcesz stworzyć dom z ukochnym facetem…to już może byc początek do wspaniałych chwil…jestem pewna, że za jakiś czas sam nam opiszesz takie…miłe…cudowne… A ja Ci zazdraszam…przeprowadzki…lubię ten bałagan, ten chaos…i tą energię do życia na nowym niejscu !!! Krynia Hania…mo syn ząbkował dopiero mając 2 latka…byliśmy przerażeni…bo tak jak każdy kij ma dwa końce..tak każdy lekarz miał inne zdanie…i nawet nie próbowali nas podnieśc na duchu…przerażali tylko wizjami operacji…a dziś zbieramy już piękne malutkie ząbeczki..więc głowa do góry ani się obejrzycie a zaczna wypadać ;-) Marteczka…klapki na basen…….właśnie przecież miałam się pochwalić !!!!!!byliśmy wczoraj pierwszy raz z moim Adasiem na basenie…ależ będzie z niego pływak…..heheh Dariechkoo…zaraz sie zbiorę w kupę…bo dopiero weszłam do pracy…i prześlę Ci fotkę… To narazie babechkee….miłej pracki…będe tu wpadać…od czasu do czasu…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Uśka! ja nie jestem księgową, więc raczej Ci nie pomogę, a o funduszach nie wiem nic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Gio, ale Ty chyba lubisz to? Co? wsadzać kij i tak dalej, zarza sie cieplej i ciekawiej robi! Ja to bym najchętniej teraz w pracy rozpaliła ognisko, może było by mi cieplej! Co tam słychać u Ciebie? Woadasz zawsze na moment tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam u mnie też zimno za oknem właśnie wstawiłam wodę na herbatę niestety gdy jest tak zimno z moich stóp odpływa wszelaka krew i są lodowate fajne macie te opowieści może faktycznie coś wykorzystam do ksiązki szególnie że rozgrywa się w szkole średniej, no zobaczymy uśka pamiętamy pamiętamy a właśnie panienka zdjęcia mi nie wysłała, masz takowe przy sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż człowiek zawsze uczy sie na błędach....trzeba cierpliwie czekac na zmiane strony.... no i pytanie które nurtuje mnie od początku...czy mozna to jakos tak ustawić...żeby wchodząc na topik wchodzić od razu na naszą \"ostatnią\" stronę ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charlotka, za duożo byś chciała:-p, hihihi! Wchodzisz i klikasz na ostatnią, no możesz spróbować dodać do ulubionych, ale sie chyba nie opłaca. A na topiku diabełkowycm to maja juz 238 stron i jakoś chodzi:-) >mary, moje stopy też z lodu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam... > mary, wiesz, jak wczoraj przyrównałaś moją historię do jakiegoś filmiku, to mi sie żal zrobiło, że sie wogóle odzywałam. bo ja tu moją historie opowiadam, dzielę sie, a Ty ją kwitujesz, no tak, widziałam to w .... i potem przechodzisz do innego tematu. Miałam tego nie pisać, ale jakoś mi zadrą na sercu leżało to co napisałaś:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka,nie wiem jaki termin,ale na początku było tak,że jak się nie zapiszesz,to cię wylosują,proporcjonalnie do liczby należących do okr.funduszu.Tak było w momencie wejścia w życie tej ustawy a jak dalej-nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam przepraszam cię nie chciałam aby to tak zabrzmialo że twoja historia przypomina mi jakiś serial ale że podobnie jest tam przedstawiona miłość czyli tak jak by to brali z twojej historii a twoja milość jest piękna i tyle nie ma co rozwodzić się nad tym ważne abyś ty była szczęśliwa i kochała a to jak wygląda twoja milość zależy od ludzi i ich punktu siedzenia w życiu nie przejmuj się i uśmiechnij się do mnie bo mnie też będzie smutno nie chciałam cię urazić naprawdę może nawet ci zazdroszcze? bo sama nie miałam żadnej historii milosnej? spójrz to w ten sposób że masz coś więcej niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam Ja nie bardzo miałam mojemu co kupić bo było po 19 więc kupiłam w sklepiku obok mojej bramy ( wstyd się przyznać że tak na odczepne - no ale w końcu jakiś prezent był) - czekoladki Milka i piwko Heineken ( ulubione mojego). Ja nie mam kaca ( a w razie jakbym miała to dostałam już meile z soczkiem z kiszonej kapuchy na niego hehehe). Ale słodziarskie te dziewczynki co mi wysłałaś ! Milusie ! Giovinetta Mój dureń też nie karze mi nosić krótkich spódniczek - no0 chyba że razem gdzieś idziemy to wtedy jest odwrotnie ale najbardziej chory jest wtedy jak zakładam białe spodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja robie na zimne nóżki...siadam po turecku w łóżeczku...w tej pozycji sie kładę...i moją \"zgrabną\" pupcią sobie je grzeję... działa tyle, że po półgodzinie nogi trochę cierpną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> Mary :-D:-D:-D❤️, a nie mysl tak, bo na zapłate przyszło mi długo czekać, więc wszystko przed Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam >>.. eee tam ...zaraz ...luuubieee ??? .. :D .. ja tylko lubie jak ..sie cos dzieje.. a ludziom to wystarczy ..lekko nadepnąć na odcisk ..i \" zadyma \"..gotowa..!!! :D:D:D .. ale jak już coś powiem ..to powiem ..i zdania nie zmieniam... znaczy sie ...\" poglądy dziwne mam \" ...często...!!! :D ..strasznie lubie sie ..bronić..! :D Ostatnio mam jakoś sporo spraw ..wkurzających mnie okrutnie... i nie moge normalnie \" myśli zebrać\" ..żeby sie odstresować.. !!! Problemy finansowe i .. takie tam ..innej natury...!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa>> i tak wam zazdroszczę że możecie sobie mieszkać razem choćby w wynajętym. nam coś to nie idzie to zamieszkanie razem, planujemy, ale cały czas kasa na coś innego potrzebna no a wynajmowanie mieszkania to sama wiesz ile kasy kosztuje. odkąd wróciłam z krakowa z powrotem do domu rodzinnego to się czuję jakbym miała znowu 18 lat :) takie cofanie się w rozwoju bo już razem mieszkaliśmy 2 lata a teraz... :( jakoś się nie możemy pozbierać. Generalnie wszyscy znajomi już popobierani (albo i nie ale zparowani) i z dzieciakami (niektórzy to już nawet 7 letnimi bo wcześnie zaczynali :) ) tylko myśmy tak zostali... buuuu Marysieńka>>zdjęcie mam tylko takie z CV sprzed roku mogę ci wysłać daj maila. wyglądam tam jak grzeczna niunia A wy wyślijcie mi swoje bo jestem bardzo ciekawa jak wyglądacie wracam do pracy.... (blee ale nudy) 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka zdjęcie wysłana przysyłaj co masz ja też wyglądam jak grzeczna dziewczynka a do takiej mi daleko ( przynajmniej w ostatnich dniach) szam ja wiem swoje ty wiesz swoje i cieszę się że ci się powodzi idę robić obiadek bo pierwsze zaraz ze szkoły przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio A co z tym zdjęciem dla mnie -ja ci wysłałam ! uśka Ja twoje też chcę i wyślę zaraz swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> Daria, Gio nie ma skanera i nie może zdjęć podesłać:-) >Uśka, czemu milczysz? >mary co mamy dziś na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już wysłałam tylko mogę albo jako dokument Word albo jako JPG ale jakoś brzydziej mnie zapisało jako JPG :) no nie maryś?? Gio zaraz ci wyślę muszę jeszcze dziś iść do tych księgowych podpisać listę płac - moja pierwsza wypłata - 400 złotych jeeest - ale poszaleję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> Uska, nieźle!!!! ale sobie ciuchów nakupisz! i jeszcze do knajpy i na impre pójdziesz;-) > CZy juz pisałam, że mnie jutro nie ma? Tzn. jestem ale nie tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×