Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

ja też grzańca poproszę ! siedzę samotnie w domu to pewnie dlatego marznę idę gorącej kawki zrobić , komuś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, ja też poproszę :) a maryś już nam umknęła do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko Justa - gorąca dymiąca kawka dla was ! Maryś chyba już uciekła ja też uciekam pobawić się z córcią - taka słodka jest potem wrócę oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuś, dzięki za kawkę. pustawo tu trochę... te, co w pracy, to już pewnie uciekły... a myślałam, że uśka będzie znów siedzieć do wieczora przy pracy ;) ciekawe, czemu niektóre osóbki już u nas się nie pokazują, przypomniała mi się etna... że o Karinie nie wspomnę, gdzież ona się zapodziała? majesta, jak zdrówko, wracasz do formy? szam, a jak wykłady, ciekawe chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa przepyszna... Justa> nie wiem jak inne ale ja mam ograniczony dostęp do kompa. Może one też akurat kiedyś mogły pisać, a teraz nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam sobie i strona 101 fajnie jest. Ja dla odmiany zrobię wam zielonš herbatkę ,dobra na wszystko,parzona w kubku lub w czajniczku z chinskiej porcelany . Dobrze mówiłam że mamy 21 wiek i szam musi miec dostep do kompa. Pozdrawiam Cię Szam i życze wytrwałoœci w zdobywaniu wiedzy. Ja osobiscie lubie wyjazdy szkoleniowe,ostatnio byłam nad jeziorem Roznowskim,wieczorkiem swiniak ,trunki dobre,fajnie było a ze trzeba słuchac wszystkiego ,bo czasmi jakaœ działka nas nie dotyczy ,no to już trudno. Pozdrowienka i zapraszam na herbatke ,mysle że Was nie zaraze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam sie przywitać z wami tylko bo czasu nie mam zbyt na pisanie, wieczorkiem póznym coś skrobne pa pa dla wszystkich 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi, że nie miałyśmy jednak okazji pogadać, cóż...wykłady były przerwy takoż, czasem to drugie trwało dłużej:-( treraz czeka mnie jedynie uroczysta kolacja z zaszczytnym gościem, oczywiści z procentami. Zamierzam skromnie sie udzielić i zniknąć, po cichu:-) postaram sie wtedy wpaść tutaj, jak będę jeszcze mieć siły! Niestety zawiało mnie i szyja i kark boli mnie niebotycznie, a tutaj jescze papieros li tylko na dworze, buuu Gio, jeszcze napiszę, postaram sie w każdym razie jak czas będzie, nie chcę odwalać chały, bo tego nie lubię:-) POzdrawiam Was kofane i Cibie cytrnku też! NIe dajcie sie zyciu i prezeciwnością losu! głowa do góryy! jeśli dziś tu nie przyjdę, znaczy ze najwcześniej pod wieczór w poniedziałek. Piszcie, bo przecież to że mnie nie ma nie znaczy, że nie macie sobie konwersować:-D A mam dla Was pytanie, z naszej serii: Co jest Waszym celem w życiu? tym takim największym i czy macie też mniejsze? I w jakim stopniu cele te dotyczą TYLKO Was, a nie rodzin, bliskich? No tak, wyszły trzy pytania, ale co to dla Was. Całuję i ściskam wszystkich ! PS. gratulacje z okazji 3000 strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szam.....wiem co to znaczy \"zawianie\" mnie tak kiedys zawiało ze przez tydzien nie mogłam sie odwrócić.....moze posmaruj sie jakas maścia rozgrzewającą, ale gdzie ty maść teraz znajdziesz :( ja się smarowałam ubierałam ciepły golf i szłam spać i pomagało. Jeśli celem w zyciu jest bycie szczesliwym, czuć się kochanym, i mieć kogo kochać i żyć na wystarczającym poziome materialnym to moge powiedziec ze mam cel w zyciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie Serdecznie,a szczególnie Ciebie Szam🌻 Czy Wy wiecie jak mi gorąco jest normalnie szok,i co ja mam biedny począc???:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpicie Dziewczyny????? szkoda bo mam dziś urlopik i moge poklikać,nie musze iśc na noc do banku ale się cieszę nareszcie luzik,ide zaraz na bolsika do knajpki,wypije za Wasze zdrówko moje mile Panie,żeby się wAM W ŻYCIU UKŁADAŁO TAK POPROSTU i żebyście nie miały żadnych problemów mówie to ja zyga jako facet,życze Wam uśmiechu na twarzy i radości w sercu ,ale się rozgadałem he..:):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal a te zyczenia to z jakie okazji? chyba nie ma dzisiaj święta czy coś w tym stylu? ja wódki niet, tylko piwko i winko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie? ja pod wplywem procentow, wiec wolno w klawiature klikaM:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin
witam wszystkich i chyba narazie nie bede sie wtracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha,ha :):):) - Witam wszystkich!!! - Chociaż raz - pierwsza rano tu jestem :) No,no szam ale się \"wygrzewasz procentowo\":) Mnie nieraz też tak zawiało - najlepsza maść SALDIAM (w żółto-brązowym opakowaniu ) - posmaruj sobie plecki (nawet ładnie pachnie więc możesz śmiało kupić i jest niedroga - jakieś 5-6 zł) Robal Dzięki za życzenia - no ale z jakiej to okazji ?:) Tobie oczywiście od nas również -spełnienia marzeń!:) justa, uśka O jakim byczku mówicie ? Znowu mnie ominęło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojawiam sie na moment tylko, żeby Wam zyczyć dnia miłego i przypomnieć, że zaczął się weekend! czyli czas na odpoczynek, wylegiwanie sie, nic nie robienie i tym podobne sprawy! Ja co prawda, obiecałam kolegom zaplikacji, że im upiekę boczek (hihi, nie boczki) i smalec zrobię, taki z jabłuszkiem:-) czeka mnie więc trochę pracy! Ponadto Zuzia ma w poniedziałek pasoawnie na pierwszaka, na którym tylko przez moment będę, ale Zuzię trza przyszykować! POza tym, po szaleństwach wczorajszego wieczoru, nie jestem zbyt, hmm, świeża;-) choć spać szłam już o 22.30! chyba sie starzeję:-( Maść zakupię, ale powiem ze dziś jerst io niebo lepiej! Nie wiem czy to dzięki lekom, czy dzięki zabiegom jakim sie samam poddałam z racji bycią szamanką:-) Jednak chyba się uzależniłam, ale nie od kafe, ale od Waszego przemiłego towarzystwa! Jeśteście zupełnie wyjątkowe/i, dzięki Wam milej mi dni upływały, w tak krótkim okresie czasu mogliśmy sie poznać, wcale nieźle! Buziaki slę dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka zrana,jak Wam leci jak tam dzieci???:):):) Ja akurat po pracy odpalam kompa ,a tu nikogo --szkoda ostatnio mam pecha ciagle sie mijamy:) Wracając do życzeń to czy to mósi być powód lub święto żeby komuś życzyc ,czegoś dobrego ,wspaniałego ? ja uważam że nie i tak tez czynie jak byście mieszkały bliżej to bym Wam po kwiatku przesłał a tak tylko wirtualniak🌻🌻🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, Robal :) szam Więc jednak \"procenciki\" zadziałały :) Czasem tak bywa, że jak się odpowiednio wcześnie człek rozgrzeje od środka - to przeziębienie bierze nogi za pas:) Robal Dzięki za cwieta - tobie również🌻 No a co z resztą ludzisk?????!!!!! WSTAWAĆ LENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wpadłam się przywitać i wracam do codziennej rutyny Szam fajny sposób na wygrzewanie , też muszę zastosować , tym bardziej że dziś piątek no to wracam w pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piątek... nareszcie weekend się zacznie. dziś jeszcze trochę ciężkiej pracy. szam, no ładnie się wygrzewasz, nie ma co :) Daria, nie mów, że nie dostałaś maila z ogłoszeniem o aparacie cyfrowym - to o tego byczka chodzi. majesta, cóż to za lakoniczne wypowiedzi, skąd ten brak czasu? dziś wieczorkiem znów mamy z moim Skarbem małe, comiesięczne święto :) a jutro chyba do domq pojadę, mamusię odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko (jeżeli pojawisz się dzisiaj) Pozbyłam się tego żółtego cholerstwa tzn. żółtego paska !!!:):):) Właściwie to nie ja się pozbyłam tylko informatyk przyszedł i mi usunął to paskudztwo na moją prośbę :):):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, a jak to zrobił? żebyśmy na przyszłość wiedziały... co tu tak pusto w ogóle, gdzie się podziewacie? marteczka, marysieńka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka, dzięki za kafcię, pyszna jak zwykle! ;) ;) ;) A ja zaproszonko na recital Piotra Pławnera wyżebrałam i z Miśkiem do filharmonii dziś pomykamy, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim mamy piątek jutro sobota i weekend niestety mój zacznie się dzię o 20.00 bo tak wrócę z pracy racja wczoraj szybko się uwinęłam z kafe bo jeszcze trzeba było w domu posprzątać i pranie powiesić macie jakies kawały w rękawie? muszę się rozweselić czymś bo mi podkówka wychodzi od trzech dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×