Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agataka

co na pazurki?? stosuje juz wszystko KOMPLENTIE NIC!!!! ciagle sie rozdwajaja

Polecane posty

Gość agataka

czy ktos moze mi pomoc z rozdwajajacymi lamiacymi sie pazurkami? zadne Sally hansen nic nie pomaga!!! HELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo, mi wlasnie tez sie rozdrawaja a jak zaczyna odpryskiwac to potrafi oschodzic razem z wartsewka paznokcia. teraz stosuje odzywke witaminowa bomba firmy KillyS, zobaczymy czy pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mialam taki problem
i zrobilam sobie akryle:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mialam taki problem
i zrobilam sobie akryle:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczysz co to
bedzie jak je zdejmiesz, chyba, ze będziesz nosic je do konca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagga29
rewelacja z salonów kosmetycznych: - Nail Tek - extreme -Oxly - nail defence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MK
mnie ten problem też dotyczyl nie tak dawno,piszę dotyczyl bo już się z nim uporalam:-),przez kilka lat wystarczylo,że tylko zmoczylam dlonie wodą,a pzanokcie rozdwajaly się jak cholera,próbowalam wszystkiego:bylam u dermatologa,stosowalam odżywki ,bralam witaminy i nic,aż pewnego dnia wyczytalam w necie,że komuśpomogla maść witaminowa kupiona w aptece za ponad 2zl,pobieglam do apteki kupilam i kilkakrotnie w ciągu dnia wcieralam nie tylko w paznokcie ,ale i w dlonie,już po 2 tyg moje paznokcie zaczęly ladnie rosnąć i nabraly bialego koloru,teraz mam dlugie paznokcie,a maść witaminową wcieram tylko po pracach domowym,polecam tę metodę,natomiast co do tipsów to zniszczysz jeszcze bardziej paznokcie,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje paznokcie nie rozdwajają sie, ale za to są strasznie giętkie i miekkie, ciagle wyginaja sie w drugą sronę, co przy dłuższych paznokciach jest bardzo bolesne. Nie wiem, czy stosować na nie utwardzacze, czy inne specyfiki. A utwardzacz to chyba uzywa się tylko pod lakier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje paznokcie nie rozdwajają sie, ale za to są strasznie giętkie i miekkie, ciagle wyginaja sie w drugą sronę, co przy dłuższych paznokciach jest bardzo bolesne. Nie wiem, czy stosować na nie utwardzacze, czy inne specyfiki. A utwardzacz to chyba uzywa się tylko pod lakier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MK
a jak nazywa sie ta maśc. znalazłam w necie masc witamonowa gojąca, ochronna,,,,,,i nie wiem:((((((((((((((((((((((( podaj nazwe albo producenta. dzieki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z ta mascia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellii
Wprawdzie nie jestem MK ;) ale spróbuję pomóc :) Tę maść kupuje się w aptece. Jest to maść z wit. A. Nazywa się albo maść witaminowa, albo ochronna. Można ją kupić pod tymi dwiema nazwami, ale to ta sama. Na paznokcie dobra jest też odżywka Nail Tek, ale jest bardzo droga - 110 zł. Można ją nabyć w salonie kosmetycznym, to produkt profesjonalny. Rzeczywiście znacznie wzmacnia paznokcie. Dla cienkich i rozdwajających się paznokci proponuję nr II. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdał
musisz jeśc dużo żelatyny np. galaretki owocowe, gumowe misie, nie ma nic lepszego .Pomoże na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdał
musisz jeśc dużo żelatyny np. galaretki owocowe, gumowe misie, nie ma nic lepszego .Pomoże na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie skończyłam uzywać utwardzacza (trzy w jednym) killys i iestety nie ma żadnych efektów. Nie jest drogi (12-14zŁ) ale co z tego skoro to jak wyrzucone pieniadze w błoto. Kilka dni temu kupiłam Sally hansen odżywkę z diamentami i zobaczymy może ona pomoże. A może ktoś wie czy można ją stosować na lakier po to by go utwardzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A meni pomógł i to zajebiście właśnie Sally Hansen - złoty. Taka odżywka, koło 40 zeta kocztowała ale było warto!!! Pazurki mam pikne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po zmyciu nacieram paznokcie oliwką, żeby się natłusciły troszkę, a pod lakier preparat wygładzający i wyrównujący płytkę, poza tym łykam Silicę i kondycja paznokcia się poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalliani
H-pantoten jest świetny , płomykówko zgadzam sie z tym . Fakt chwile to trwa , z paznokciami nie da się uzyskac dobrego efektu natychmiast .środki stosowane tylko na płytke i skórki mają stosunkowo niewielka skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosuję n-balsam firmy medopharm co prawda zroziła mnie cena 30 złotych ale stan moich paznokci bardzo się poprawił do tego codzienie cynk i capiwit a+e narazie widacwyraźna poprawę a jak zaczełam stosowac to co mniałam na rekach rudno było nazwac paznokciami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×