Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laxi

Stany lękowe Nerwiec Zespoły natręctw

Polecane posty

Gość tusi
Znikam na parę chwil bo muszę wziąc prysznic po tym dzisiejszym skakaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnna
tak to prawda,przynajmniej nikt mnie nie zmusza do wyjścia z domu...chętnie poklikam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Tusi-dziękuje,nawet nawet...nie wiem z jakiej części Polski jesteś,ale u mnie na Śląsku lało jak się masz...nawet błyskało...W pracy spokojnie,tak jak lubie,byłam na ranną zmiane,nikt do mnie nie mówił:)nikt mnie nie denerwował:)robiłam sobie wszystko sama,pomalutku...Dziś planuje jeszcze posprzątać mieszkanie:))Nie chce mi się spać,coś tam sobie dziś porobie;) Samotnaa-ja też nie otwieram drzwi:))no chyba że już musze:P...i wiesz co jeszcze mam,odkładam na ostatnią chwilę wszystkie urządowe sprawy:))bo boję się konfrontacji...i ide wtedy kiedy juz naprawde musze,czasami nie korzystam z przywilejow mi danych:))bo wiem że będę musiałą się o to upomnieć,a to wiąże się z rozmowa zatem rezygnuje hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Witam juz jestem czysciutka i pachnąca. Jeszcze z maską na twarzy dorze że mnie widzicie. Mój mąż się mnie przestraszył ale jaja. Stabilo ja równiez jestem ze śląska, powiem Ci że tak też przypuszczał że Ty równiez. Chyba powinnam zostac wróżką hihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Hallo już śpicie czy co ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusi-ale masz dar:)))a czym się zdradziłam:P? Nie spie nie spie,czekałam na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i napisz jak było na aerobiku:)?Ja tez lubie na to chodzić i wcale się nie przejmuje tym że nie zawsze umiem skakać tak jak wszyscy-kurcze w końcu czymś się nie przejmuje;))Zjadłam sobie śledzika,bardzo lubie...a Ty co dobrego zrobiłaś rodzince na obiadek?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
A mozesz zdradzic z jaiego miasta dokładnie??Jak nie chcesz to ok zrozumię to . Jesli chodzi o aerobic to jak juz wcześniej pisałam było naprawdę cięzko, straszny wycisk ale chu=yba o to chodzi. Kiedys jeszcze ćwiczyłam w domu ale jednak jak ćwiczy się w grupie jest wieksza mobilizacja. Odnośnie obaidku to była powtórka z rozrywki to samo co wczoraj gulasz z kaszą takie tam na szybciora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żadna tajemnica:))Tobie zdradze,mieszkam w CHorzowie,a Ty? Gulasz i kasze bardzo lubię:))mniam,mniam...kiedyś zrobie i zaproszę Cię na obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Jeszcze odnośnie tej ,,rodzinki'' to jestesmy tylko we dwoje ja i mąż. Dzieci jeszcze nie mamy. Kurcze musielibyśmy zaczać coś działaćbo lata lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
A ja w Zabrzu to rzut beretem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Ten obiad to chyba przślesz mi mailem na zdjęciu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niedaleko:))zdjęciem...ehh:(( no jak wolisz...Ale zawsze możesz wpaść na prawdziwy obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
zaraz wracam musze zmyć z siebie to swiństwo co mam na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Ok trzymam Cie za słowo.Od razu zaznaczam jem bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kocham jeść,naprawdę...a jak mam doła(czyli prawie non stop)to pochłaniam wszystko...potrafie np zjesc kilo jablek pomaranczy,pol chleba 3 paczki czipsow...normalnie co mam pod ręką...Więc się nie bój...ze mnie to dopiero łakomczuszek:) Ps.Baaaaardzo się cieszę że Cię poznałam...naprawdę,uśmiecham się teraz do monitora:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Już jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Wydaje mi się ze zostałyśmy same ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Mój mąż ogląda telewizję a ja jak zwykle przy kompie. Powiem Ci że od niedawna siedze na kafe, weszłam przz przypadek jak większosc chyba. A Ty długo piszesz na kafe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Luźna gadkę sobie urzadziłyśmy to chyba nie pasuje do tematu. Jak Tobie się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Jak sie robi buźki wiem że gdzieś ten temat był poruszany ale nie chce mi sie szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy się czuć lepiej prawda:)?a wszystko co się do tego przyczynia jest dobre,tak myśle...Niech ogląda niech ogląda... Fajnie,ze ze mną piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buźki yyy,dwukropek i zaraz obok nawias okrągły ten co jest nad numerem 9 i O,no i ten na 9 da Ci smutną bużke,a ten na O wesołą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
No właśnie prawda, bez sensu żeby ciągle pisać że np. miałam doła, dzisiaj to mi nie wyszło, boje sie tego i owego. Oczywiści można pisac ale z umiarem. Kurdę ktoś może mnie zlinczować za to ale co tam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Zaraz spróbuje buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Coś naklikałam ale nie o to mi chodziło zaraz spóbuje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×