Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość bibi2206
dianko no własnie mialam ci to napisać bo też czytałam ze to macica sie rozciąga:) ale nie zdązyłam odpowioedzieć :)wiesz co ja trochę czulam ale nie jakos bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
co do cyklu to nic ze długi, ale ciąze licz od 30.09. mi tak lekarz powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kochana, ze tak policza i ustala date porodu- tak mialam w 1 ciazy...wszystko by bylo happy gdybym dostala owu w terminie, a tak to sie fasoleczka pojawi tydzien po terminie. Choc na usg polowkowym dadza dokladniejsza date z wieku ciazy. tych skurczy nie mialam w 1 ciazy wiec troche mnie to dziwi. Juz tydzien po owu cos tam "szarpalo" czasami, ale nadal mam te lekkie skurcze. Mnie tez specjalnie nie boli, a pytalam lekarza, bo sie boje czy wszystko oki. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
nie mysl za dużo wszystko będzie ok... chociaż ja na pocątku też miałam takie schizy na tym punkcie, teraz już staram sięnie myśleć o tym i po wizycie lekarza jestem spokojniejsza. pozdrwiam :) Elus gdzie ty sie podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz BIBI- mysle ze dziewczyny sa troche zle na mnie, bo one sie staraja a ja sobie siedze i pisze w najlepsze o wynikach ciazowych, kiedy one naprawde mocno przezywaja widok kazdej ciezarnej... Przepraszam dziewczyny!! Odezwijcie sie- jak tam wasze staranka?? bibi-bardzo ci dziekuje za wsparcie i rady- jestes kochana 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
dziewczynki meldowac sie mi tu !!!:) eluś, żanetka i mg na pewno nas nie opuszczą:) a to że jednak się udaje to daje nadzieję, że i im się uda najgorzej było, jak było nas tu kilka i żadna co miesiac nic i nic to było dołujące, a jak udało się nam to uda sie i dziewczynkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. Każda z nas albo jawnie albo gdzieś tam na dnie serduszka wierzy że kiedyś będzie chodzić z brzuszkiem i urodzi piękne zdrowe dziecko. Trzeba tylko cierpliwości i szczęścia. Nie pamiętam już czy wam pisałam czy nie ale teraz jak byłam u gina to nie wiedział pęcherzyka a był to mój 12 dc więc coś powinno juz rosnąć i pęknąć na dniach. Ale skoro nie wiedział to albo owulka się przesunie albo ędzie to cykl bezowulacyjny, co też się zdaża. Matko ja jak się już rozpiszę to nie mogę skończyć Papatki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki :) w weekend nie zaglądam do was za często bo mi net muli. dopiero za kilka dni dojdzie do siebie. Zapisałam się do tego gina bo już brak mi powoli sił. 14 cykl i dół ogromny.. Może ta kobitka mi coś poradzi, nowe pomysły, monitoring, hormony.. nie dam się spławić :P buziaki kochaniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamamajkiibartka co do kochania to czasem mam wrazenie ze własnie za mało dwa razy na tydzien bo wiem ze nie powinno sie czesto tego robic. ale czsem zastanawiam sie czy to nie podłoze psychiczne kiedys panicznie bałam sie ciązy i nie chciałam miec dzieci a teraz mi to przeszło to okazuje sie ze zajscie w ciąze nie jes takie łatwe a mam juz 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bibi co do testóe to tez stosowałam no ale nic z tego sluz tez badam , czsem jest juz mi wszystko jedno ale kiedy zbliza sie nastepny cykl to chce jeszcze raz próbowac i tak sie nakrecam.kiedys balam sie panicznie ciązy i wrecz nie chcialam miec dzieci tu po pewnym czseie mi przeszlo to teraz klopot z zajsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bibi u mnie 43??!!!!!dc tzn z tymi plamieniami a bez 40dc i dalej nic wczoraj robilam test negatywny:( wczoraj na necie przeczytalam ze jednej dziewczynie dopiero po 10 tescie w 50 dc wyszedl dopiero pozytywny a innej w 45 dc po 7, tak wiec jakas nadzieja sie tli co by oznaczalo ze byla u mnie bardzo pozna owulacja, jesli do jutra nic sie nie stanie dzwonie do gina w czwartek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellusia
po 5 miesiącach starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mg no nic trzymam kciuki choc pewnie przyjdzie @@@ myślę ze cos leki cię rozregulowały, ale dzwon do gina, moze cos ci da na wywołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zrobiłam się na czarno w końcu :) pozdrowienia dla was dziewczynki i porcja fluidków 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł :D ja jutro do ginka :O grrrrrrr.... dziś 11dc może jutro mi odrazu sprawdzi jak pęcherzyki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, elus no na pewno ma taką możliwosć, zasugeruj mu, powiedz mu przede wszystkim ile starasz sie już o dzidziusia i w ktrym dniu cyklu jesteś. powiedz zeby coś zaradził i zlecił ci jakies badania, trzeba walczyć o swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wizytę w środę ale nie u mojego gina tylko u innego. Jeszcze u niego nigdy nie byłam, może jak spojrzy świerzym okiem na mnie to coś nowego wymyśli, bo mam wrażenie że temu mojemu to już pomysłów na mnie brakuje. Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki u mnie niestety @ przyszla w sobote byl to 47!! dc bylam juz umowiona na srode do gina ale teraz musze przelozyc wizyte, ale ciesze sie ze w koncu ruszylo nowy cykl staran nowe nadzieje:) no zobaczymy maz namawia mnie na krakow na klinike nieplodnosci ale ja nie wiem czy jechac czypoczekac jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maguś no ja tak myśłałam z eprzyjdzie, niestety, bo ja k testy wychodza negatywne, tym bardziej ze sama to przesżlam. no włansie ale nowy cykl przynjamniej mozesz już zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc.... wypytała szczegółowo o wszystkie choroby, moje, rodziców, rodzeństwa.. kalendarzyk pokazałam, powiedziałam co i jak. co brałam, ile, od kiedy i kto mi przepisał. na nim też mialam zaznazone ze brałam castagnus.. zpytała kto mi poweidział żeby brać, powiedziałam że koleżanka.... pochwaliła! No i badanko... usg raczką i jakimiś szczypcami??!! - sorry ale takim czymś jeszcze mnie nikt nie badal no i stwierdzone uplawy i poczatek drożdży ( Iluś mysle że badanie szyjki sprzyja powstawaniu dlatego taki wysyp ) co brać... : pochwaliła luteine , ale dała doustnie i dwa razy dziennie i od 11 do 25dc..( wcześniej miałam dop. i jedna szt.i od 14dc do 23dc.. ) - tu pojawia sie pytanie?! na co w tym wypadku jest skoro lutke powinno sie brać po owu dobra dalej......... castanus była zachwycona i kazała brać i jedno i drugie razem.. ( ja brałam lutke przez 3 miesiace a potem jak juz skonczylam brałam castagnus na wlasna reke) powiedzialm jej jak wygladał moj cykl po castagnusie (46dni) ale powiedziala ze bedzie dobrze.... badania... mam przyjść za m-c, po kuracji lutka i castagnusem. mierzyć temp rano i malować wykres......... zobaczy jak wyglada cykl po tej faszerce kazała sie przygotowac na badanie prolaktyny, progesteronu, estriadolu, TSH i gluzkozy. ale to po kuracji. 100zł w aptece poszłooooooooooooo do tego upławy i dostaliśmy maść dla dwojga i globułki dla mnie ogólnie było dobrze mg tak mi przykro................. :( Żanetko idz tak jak ja, odrazu mi lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus to super ... no w końcu cie dopędziło do gina:) na porządną konsultację :) no i do mierzenia temperatury:) chi chi. zajrzyj może na www.28dni.pl tam rysuje się online wykresik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×