Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

maguś u mnie było widać już coś itworzące sie serduszko wiec mi tak nie powiedział lekarz, ale wiesz to u kazdego jest inaczej, wystarczy ze miałas pozniej owulkę i moze nie było widać. nie myśl źle, spokojnie czekaj i nie wariuj nam tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maguś u mnie było widać już coś itworzące sie serduszko wiec mi tak nie powiedział lekarz, ale wiesz to u kazdego jest inaczej, wystarczy ze miałas pozniej owulkę i moze nie było widać. nie myśl źle, spokojnie czekaj i nie wariuj nam tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maguś u mnie było widać już coś itworzące sie serduszko wiec mi tak nie powiedział lekarz, ale wiesz to u kazdego jest inaczej, wystarczy ze miałas pozniej owulkę i moze nie było widać. nie myśl źle, spokojnie czekaj i nie wariuj nam tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny bylam na usg dzisiaj nic jeszcze nie widac, wg usg to dopiero 6 tydzien:( za 10 dni kolejne:( bardzo sie boje ze moze to byc najgorsze:( ale staram sie nie schizowac!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratartata
bądź dobrej myśli... wprawdzie u mnie w 6tyg było juz widać bijace serduszko ale to nie ejst wyznacznik u każdej może byc inaczej. ja schizowałam na poczatku i robiłam co 4 dni betę żeby zobaczyc czy wzrasta. Ale dzieki temu miałam pewność że płód się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wąłsnie mg nie martw się na zapas. aaaa no własnie zrób beta hcg. i będziesz wiedziała coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka1811
ja ze swoim narzeczonym prawie rok sie staralam o dzidzie,bylam zdesperowana i wykonczona.nie mialam juz nadziei.jednak moj kochany pewnego dnia kupil mi testy owulacyjne i juz za drugim razem sie udalo.i teraz jestem w 12 tyg ciazy:)zycze powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Jestem tu nowa.Od świąt nie biorę tab.ant.bardzo chcemy mieć dzidziusia.Mam nadzieje że szybko się uda.Trzymam za Was wszystkie kciuku.Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam to forum i zazdroszczę tym co zobaczył dwie kreski.Lekarz powiedział żebym nie robiła przerwy po tabletkach tylko od razu próbowała.Mam nadzieje że nie dostane okresu.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellloł :P :) :D Mg nie zamartwiaj sie na zapas, dobrze dziewczyny radzą ;) ciesz sie ciąża, wiem że latwo powiedziec, nie zachodzisz źle, ale jak zajdziesz to też nie wyluzujesz... ciągle sie martwisz czy wszystko ok.. Kasia hej hej :) lepiej nieczekaj po odstawieniu bo teraz jest najwieksza szansa żeby zajść.. poki te hormony uregulowane po tabsach.. ja 29dc i ciszaaaa... nic mnie nie boli dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu tylko że jest podobno spore prawdopodobieństwo ciązy mnogiej po odstawienieu antykoncepcji, ja odczekałam 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus to czekamy:) zaskocz nas tu w końcu z nowym rokiem :) cio??? poki co cichoooo szaaa i czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Nie pisałam nic bo chciałam się upewnić. W Nowy Rok zrobiłam sobie test i wyszły dwie kreski !! Byłam dziś u gina i potwierdził. Ale ja nie mogę w to uwierzyć!!!!!!! Cieszę się bardzo ale zarazem boję się okropnie, że to tylko piękny sen i że się zaraz obudzę.... Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
Cześć dziewczyny oj naczytałam się tych waszych postów , w końcu 4 miesiące mnie tu nie było brak neta, ale teraz się bardzo cieszę bo mogę popisać z wami:) :) a więc : jestem po kuracji Duphaston w październiku skończyłam 2 opakowanie na wyregulowanie @ , ale niestety również z opakowaniem skończył się @ i jestem w znaku zapytania co się dzieje? 11 stycznia jestem umówiona do gina ciekawe co powie... od lipca do września @ pojawiała się między 1 a 4 więc w miarę a w październiku miałam @ od 1 do 5 i 30 do 4 listopada i od tamtej pory brak @, więc spóźnia mi się 63 dni:( to długo czekałam zwlekałam przy okazji na same Święta grudniowe dostałam zapalenie puc , w ciąży na 99% nie jestem bo żadnych objawów nie mam , czasami tylko pobolewają mnie jajniki jakby miał się zjawić w końcu @, i cycki po bokach.....testu nie robię bo po części straciłam nadzieje na to ze w końcu się uda zaciążyć :( pozdrawiam serdecznie i Śle spóźnione noworoczne życzenia oby 2010 był tym wymarzonym rokiem dla nas wszystkich.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosyć długo
około 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Nawet jak będzie ciąża mnoga to się będę cieszyła żeby tylko była i żeby było wszystko ok.Moja kuzynka urodziła bliźniaki chłopca i dziewczynkę i są takie kochane.Powodzenia życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
kasialaz84 - moja kuzynka Madzia tez urodziła bliźniaki była w szoku bo jako pierwsza w rodzinie z bliźniakami:) 2 dziewczynki Zuza i wiktoria przyszły na świat w grudniu 1 , zazdroszczę jej i jestem tego samego zdania lepiej mieć bliźniaki a nawet czworaczki nisz nic.....po 7 latach od 1 synka zaszła z bliźniaczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
mam takie małe pytanie do tych które już noszą fasolkę w brzuszku a więc; w którym tygodniu można wyczuć dotykając duł brzuszka ze coś tam jest lub zaczyna coś tam dojrzewać ???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza ciąża - w trzecim cyklu. Druga - w drugim. Trudno to nawet nazwać "staraniem się"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena22maj
witam. moje pytanie ile dni po odstawieniu tabletek nie zajde w ciaze? tak w ogole pytam bo. przez ostatni miesiac bralam tabletki co drugi dzien ostatnia tabletke wzielam 29 grudnia a 2 kochalam sie z moim facetem bez zabezpieczenia i on skonczyl we mnie. okresu powinnam dostac 4 stycznia... i powiem ze ( tego nie mozna nazwac okresem) mialam taka wydzieline brązowa z pochwy ktor trwala dwa dni i na tym koniec. nie mam zadnych objawow czy cos takiego powiem ze kluje( nie boli) mnie brzuch od czasu do czasu i w bokach.temperatury nie mam podwyzszonej ni nic. dlatego pytam czy jest jakas szansa ze zaszlam w ciazy dodam ze bardzo bym sie ucieszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żancia aż się popłakałam............ :D Gratulacjeeee :) Teraz opisz co robiłaś że się udałoo :) ale się ciesze , ile się kochana starałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena staraj sie dalej, a o anty nic ci nie powiem bo nie bralam.. ale niby po anty można szybko zajść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
elus1982 nie martw się ja na pewno zostanę z Tobą bo jak na razie leci 4 rok i nic....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś moja kochana, z objawów to czasem jakieś ukłucie w dole brzucha i bolące piersi (szczególnie sutki - przepraszam za szczegóły). Poza tym to myśle że nie będę się mądrować bo w sumie nie wiem jak to się stało, bez wyliczeń, bez specjalnych starań, z zostawanie po godzzinach w pracy bo koniec roku naglił jak nie wiem co, i do tego kontrola z RIO o której już pisałam Wam chyba.Także wyłączyłam się ze starań i jakoś się udało. Ale boję się że to za piękny sen i że się zaraz ubudzę. Aż boję się cieszyć "na głos"..... Pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanetko OGRRRRRRROMNE GRATULACJEEEEE!!!!!!!!!!!!!!! bardzo sie ciesze, mam tylko nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:)a ktory to tydzien??? dziewczyny widze ze im wiecej obowiazkow i mniej sie o tym mysli to sie zachodzi:)tak bylo i u mnie tylko ze ja nie wiem jak sie jeszzcze zakonczy:( elus nie martw sie na pewno ci sie uda tylko nie mysl o tym!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś a Ty miałas już inseminacje czy coś?? jestes po wszysrkich badaniach?? Żancia nawet nie wiesz jak sie ciesze że cie sie udało.. kiedy teraz do gina?? Mg, Bibi, Natalka, Justyś a Wy jak sie czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WWWWWOOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWWWW żanetko gratulacje :D nawiększa pesymistka z naszego forum :) już tak bidulko powątpiewąłaś ze sie uda i takie doły cię dopadały, a tuuu taaaaaka niespodzianka. super. ja tez się bałam tych pierwszych 2 miesięcy, zeby nic się nie stąło. ale będzie dobrze zobaczysz dbaj o siebie i o maleństwo i odpędzaj wszelkie złe myśli a będzie ok .to miałas niespodziankę na nowy rok jak się patrzy:) elus ty się nie zamartwiaj bo teraz już twoja kolej i na pewno się uda w końcu. tylko własnie potwierdza sie najskuteczniejsza metoda ... zając głowe czym innym,nie myśleć i jest. już czytałam o kilku takich przypadkach jak zanet. pozdrwiwam i ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus co do mojego samopoczucia to czuję normalnie, jakoś bardzo spokojnie wszystko przechodzę, trochę mam zanizone wyniki krwi wiec łykam garść jakis witamin, ale tak to dobrze sie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×