Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Jutro mam wizytę i zobacze co mi powie. Czytałam że może się wchłonąć, może pęknąć, można również famakologicznie to coś leczyć. Zobacze co mi powie, a poza tym to dzięki za stawianie do pionu. Potrzebne jest czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuck... nie wzielam wczoraj jednej tabletki luteiny... jakie to moze mieć skutki... temp spadla o jedna kreskę któras tak miała.. odrazu z rana wzielam jak tylko sie obudziłam.. Żanettt nie denerwuj się i spokojnie podejdz do sprawy.. zapytaj o leczenie farmakologiczne i powiedz o swoich obawach :( bibi jak maleństwo??? Reszta kobitek 👄 jak staranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! nie jestem tu czestym gosciem ale od czasu do czsu czytam to forum. ja własnie czekam na okres no ale jak co miesiąc mam nadzieje ze nie przyjdzie no ale co bedzie to bedzie.Pierwszy raz w tym cyklu zaczełam zazywac wiesiołka i zauwazyłam ze jak dotąd gdzies od połowy cyklu miałam wrazliwe i bolące piersi a teraz jak reka odjął nic nie boli i ja sie czuje bardzo dobrze- przynajmniej na te dolegliwosci pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buźka żanetko ... wiadomo na początku to zawsze człwoieka podłamie, ja też już łapałam doły jak rok po roku się okazywało ze mam torbiel i czasem mi się płakać chciało ile jeszcze, bo to gowno podobno lubi się odnawiać i niestety trzeba byc na to przygotowanym, ale z tego co wiem to sporo dziewczyn ma skłonnosci do tego, mi jakoś od 3 lat ustapiło, tylko ze tak jak pisłam z jedną na gardle chodze do teraz. ale na jajniku bym tyle nie trzymała, wiadomo wtedy trzeba dzialać. zresztą z tą co mam też będę musiała coś zrobić. Tomi za ciebie trzymam kciuki, dawaj nam tu znać jak tam u ciebie, a eluś u ciebie nie wiem jak to jest z ta luteiną to nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, od dłuższego czasu obserwuję te forum, ale dopiero po 7 miesiącach nieudanych starań o baby zdecydowałam się odezwać i napisać... Wiem, że planowanie nie zawsze idzie w parze z życiem. Tak jak niektóre Panie, które się wypowiadały, gdy chociaż jeden dzień spóźni mi się okres robie test, a później jestem zła (nawet nie wiem czy na siebie czy na ten test ). Wiem, że stres nie służy ciąży, ale w mojej specyfice pracy stres jest wpisany w zawód . Czy to znaczy, że przez to osłabia się moja szansa na dziecko?... Gdybym zaszła w ciążę na pewno poszłabym na zwolnienie, żeby spokojnie dbać o baby. Proszę o radę, może ktoś był w podobnej sytuacji i może się podzielić dobrym i sprawdzonym sposobem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i moje kochane ja dzisiaj po wizycie u innego gina. Weszłam na fotel i po chwili usłyszałam że on nic tam nie widzi niepokojącego, tylko jakąś malutką torbielkę a nawet poprawił się mówiąć: pęcherzyk. Wyjasnił mi że być może to u tamtego doktora mogło wyglądać jk torbiel ale tylko dlatego że pęcherzyk nie pękł, urósł do takich rozmiarów a teraz się wchłania i czaka mnie lada dzień @. Jednym słowem poczułam się jak wyrastają mi skrzydła i wielki ciężar spada ze mnie. Ale przez częstsze takie własnie mylne diagnozy chyba wykorkuje. Pozdrawiam tym razem z uśmiechem na twarzy (wierzę temu doktorowi, że nic tam nie mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna zła diagnoza tyle nerwów moze człowieka kosztować.Ale dobrze ze sie wszystko wyjasniło.Teraz Zanetko tylo z optymizmem patrz w przyszłosc.Dzieki dziewczyna za trzymanie kciuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żanetko tak się cieszę... mówiłam że wszystko bedzie dobrze.. Trinity większość z Nas ma tak jak Ty.. ja mam wiecznie stresa, na każdym kroku, i też się zastanawiam czy to wlaśnie to nie blokuje mnie w tych sprawach :( 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus1982 dzisiaj mój gin powiedział, że ciąża nie lubi stresu i nerwów, ale kurcze staram się być spokojna i zrelaksowana po pracy i w weekendy. Zalecił urlop, najlepiej daleko bez dostępu do kom i netu (ponoć warunki sprzyjające;)... Niestety u mnie w pracy po pierwsze najbliższy urlop będę mogła wziąć w maju, a po drugie nie ma wolnych środków na wczasy... zawsze wiatr w oczy.... przykro, tym bardziej, że mąż mój co miesiąc ma nadzieję i pyta kiedy będziemy mieć dzidziusia? A mi od razu łzy się zbierają w oczach... dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! co to takie pustki chyba ze wszystkie ostro pracujecie nad potomstwem :) Ja wlasnie miałam dostac okres w sobote no i nie dostałam ale ciązy tez nie ma bo sprawdzałam wiec sobie czekam ze moze dzis moze jutro. głowa mnie tylko pobolewa juz 3 dzien wiec niech juz przyjdzie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi trzymam kciukasy za ciebie !!!!!! niech @ nie przychodzi tylko dzidzi:) masz racje caly weekend pracowalam nad dzidzia :)bo byly dni plodne potwierdzone sluzem i testem owul., ale wielkich nadzieji nie robie sobie pozdrowinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomi 81
no wreszcie. oby te starania jak najszybciej owocne były trzymam kciuki tez za Ciebie mg2006. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
heja wszystkim długo tu nie wchodziłam ale znow jestem nie wiem czy ktos mnie jeszcze pamieta ale pisałam tu ze kiedys byłam w ciazy ale niestety por......... nadal sie staram i nic niby na tych kalendarzykach mi wychodzi ze sie kochałam w dni połodne @ powinnam dostac dziś ale go nie ma ciazy tez nie ma bo tak jak poprzedniczka pisała głowa mnie boli wrecz peka a @ nadal nie ma moze jutro przyjdzie pozdrawiam chciała bym zeby nie przyszła ta cholerna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczynki, co slychac? jak tam? ja 26dc, temp bardzo niska wiec na nic nie licze.. od wczoraj juz nie biore luteiny.. zobaczymy co sie teraz bedzie dzialo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. ja Cie karolla nie pamietam bo od niedawna tu jestem .przykro mi ze straciłas dzidzie. zycze powodzenia w staraniach.:) ja delej czekam na @ dzis 30 d.c jutro juz powinna byc na 100% .chyba sie teraz wybiore na monitoring owulacji chce sie upewnic czy z tym jest wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
witam noi nie stety ale dostałam @ ja to juz nie wiem na demna to chyba jakies fatum wisi staram sie i staram.......... i nic zadnych efektów mam juz dosc trzymam kciuki za wszystkie które maja w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. tak jak przypuszczałam dzis @ przyszła! i co teraz.......... od nowa wszystko i czy to ma jakis sens......nowa nadzieja a potem czar prysnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odstawiłam tabletki 4miesiace temu i teraz myśle ze juz jestem robiłam test w sobote wysza bardzo słaba kreska w poniedziałek byłam u ginekologa narazie jeszcze nic nie widać za dwa tyg. mam sie zgłosić a okres miałam nieregularny po odstawieniu tabletek nawet po 30pare dni . Ostani okres miałam 30pazdziernika :) moze w koncu zaszłam w ciażę:) pozdrawiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tsunami trzymam kciuki. tomi tak mi przykro.... :O dziewczyny co u was? cos ostatnio cisza na forum :( ja dziś 29dc, od 26dc nie biore lutki, jeżeli wszystko bylo ok to powinnam dostac na dniach @@, jeżeli nie ma ciazy oczywiscie. piersi mam bolace po bokach.. testu nrazie nie robie.. zobacze co bedzie dalej.. wcoraj było mi slabo w pracy i krecilo mi sie w glowie ale to pewnie ze zmeczenia bo mam od kilku dni zapiernicz w pracy... biore dalej castagnus, witaminy i folik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje:) chyba w końcu sie udało nie mam okresu:) wizyta dopiero za tydz. a mnie korci iść juz w poniedzialek moze już bedzie coś widać:) tylko boli mnie czasami brzuch takie skurcze i nie wiem czy to normalne.. ja też trzymam kciuki za was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milunia_08
Dziewczyny nie załamujcie się i nie ma co myśleć cały czas o tym ,że się che zajść w ciąży. To działa bardzo źle sama starałam sie o dziecko dwa lata, niby wszystko było dobrze a tu nic. W końcu zmieniłam podejście i nie myślałam czy w tym miesiącu się uda czy znowu nie. I tak po pół roku od tych zmian udało się. Znam osoby które postanowiły sobie już chcemy dziecko i kochały się po kilka razy dziennie i też nie udawało im się od razu a zapewniam ,ze o wiele lepiej to wszystko idzie jak się nie nastawiamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak mikolajki czy Mikolaj przyniosl komus radosna wiadomosc!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak mikolajki czy Mikolaj przyniosl komus radosna wiadomosc!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, Ja dalej dziewczynki echo. dziś 32dc, testu dalej nie robie bo nie chce stracić nadzieji ze może się udało... to już 6dzień bez lutki. piersi od 6 dni jak baloony, lekkie kłucia i bole brzucha. nic specjalnego... i w buzi dziwne pieczenie.. a u was jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... ja jeszcze...
nie jestem i nie bylam w ciazy, ale chce zaczac starania, jednak miesiac temu odstwilam hormony, mam 20lat i nie wiem ile musze odczekac po hormonach... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuja za odp
to troszke dlugoo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×