Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mycha-26

miłość goni tych którzy przed nią uciekają

Polecane posty

Mycha no wiem wiem ale nieraz i takiego \"siłacza\" jak ja powała zwątpienie a tak wam wczoraj ładnie gadałam nie? a tu masz babo placek lekkie zwątpienie ( dobrze ,że to stan lekki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to tak czasem być musi że dopada zwątpienie... zwyczajne zmęczenie materiału... zwoje nam się przegrzały od optymizmu... ale jutro znow bedą dzialały jak należy... a przynajmniej mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaJA1
oj dziewczyny zmęczona jestem na maxa ale zasnąć nie moge!!!!!!!! Jutro kolejny szary smutny dzień jak sobie pomyśle że znów to samo toszlag mnie trafia!!!!!!! Dzięki ze ze stolkow nie spadłyście jak wam napisałam że jestem mamusią takiej gromadki bo ludzie różnie reagują ale wiecie co?jedno jest w tym fajne jak ide ze starsza córką po ulicy nie wierzą że to moją córka ehheheeheh Ja tez jestem malutka i mam tylko 48 kg więc jakoś w tłumie nastolatek ujde ciekawe jak długo haah! Byłam na długiej przejażdżce samochodem ale nie wiele pomoglo....wszędzie kochające sie parki i w radio SCHYŁEK LATA kasi kowalskiej a to takie nasze było....i ta piosenke wam kochane dedykuje!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaJA1
AMBER!!!! wiem jak to jest czasem ma sie siłe pomóc komus a czasem nawet nie ma siły oddychać i wiesz co? nawet nie mam ochoty zaczerpnąć powietrza bo po co jak żyć sie nie chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa daj spokoj wszystko bedzie dobrze ... a tak przy okazji .. fajna gromadka i Ty taka filigramowa... jak to robisz cholera bo ja sie musze katować dietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy kobitki przynajmniej macie dla kogo żyć... macie swoje dzieciaczki i nawet jak jest żle to wiadomo że jest sens by to ciągnąć... a ja? ja czasami myślę że jak bym zniknęła to nikt by nie płakał a rodzice mieli by przynajmniej mniej kłopotów, bo ciągle jestem mimo wieku u nich na garnuszku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaJA1
AMBER nic nie robie kompletnie nic!!!!!! w żźyciu sie nie odchudzałam ale ponoc od małego bylam niejadkiem a powiedz mi jaką duzą masz córeczke? ale przyznac mi musisz że kobieta z takim dorobkiem moze miec problemy ze znaleźieniem faceta bo szuka sie go przede wszystkim dla dzieci i siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha \"psia kostka\" ( nie chcę kląć gorzej) daj spokój pisałam jak to jest z tymi facetami od dzieci czyli tzw, tatusiami zapytaj sie takieJa co mysli na ten temat .... Czekaj cierpliwie za to bedzie ten wlasciwy... Chcesz tak jak ja i Taka Ja szukac z \"dorobkiem\" ( bez urazy TakaJa ja tez mam \" dorobek\") TakaJa powiedz cos bo nie mam siły.. Mysiu kochanie zobaczysz bedziesz szcześliwą mamą tak jak my ale aby szczęście bylo pełne to potrzebny jest zaj... bisty facet.....!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa a ja niestyty ja się całe życie odchudzam.. Wiem co masz na mysli pisząc o facecie dla dzieci .. i na koncu dla siebie . Tak jest my matki trochę inaczej patrzymy na życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaja1
A CO POWIESZ NA TO MYCHA?jak my mamusie zakochane do szaleństwa a nasze córki dopiero w to wchodzą? jak mamy im w ytłumaczyć to wszystko jeśli same nie potrafiłysmy sie ustrzec pomyłki? moja córka sie zakochała JESSSSSSUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki ale te dzieci oznaczają że choć przez chwilę wierzyłyście że możecie z kimś stworzyć szczęśliwą rodzinkę... a mi się to jeszcze nie przydarzyło... no i nie chcę być mamą co bardziej przypomina babcię... jak by nie było mam już prawie 3 dychy na karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczynki spadam bo moje dziecko chce cos popisać jutro wpadne po pracy Pa caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki 1
Czesc Dziewczynki 🌻, szkoda ze musialyscie zmykac. Ja tez nie bede dlugo siedziec bo jutro do pracy, a zreszta bez Was bedzie smutno. TAKA JA zazdroszce zeni musisz sie martwic o diete. MYCHA zgadzam sie z Toba, ze jak sie ma dzieci to ma sie dla kogo zyc, ale nie zapominaj ze zyje sie tez dla rodzicow :). Nie wiesz nawet jak bordzo mnie boli ze tez nie mam kandydata na Kochanego Tatusia bo tez przeraza mnie uplyw lat i nie chcialabym aby w jakikolwiek sposob zagrazalo to zdrowiu dzidzi.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOLKA
Bardzo Was wszystkie pozdrawiam:) Niki na razie polecam Ci ksiażke Laury Schiessinger " 10 głupstw, które robia kobiety, aby skomplikować sobie życie", jest świetna i to właśnie z niej dowiedziałam sie, co robiłam źle i co takiego wybaczamy facetom, czego nie powinnysmy:) Bardzo dobra to ksiażka. Pomysle nad innymi, ale ostatnio czyta lam P.Coelho "jedenaściue minut" - bardzo mądra. dużo czytam......... cieszę sie, ze wreszcie normalnie mogę się skupić. Aha pochwalę się, ja mam dwóch synów. Fajowe chłopaki:) A tak na marginesie mieszkam tam, gdzie Bliźniaczka:) Całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane Kobietki:D niestety musze sie pozegnac z Wami na 2 tygodnie...wyjezdzam i nie bede miala dostepu do iternetu....moze z raz czy dwa uda mi sie ale nie wiem.... az mi smutno na duszy.....ze nie bede mogla sobie poczytac:(..... ale czekam na maile jakby co:))maile wszystkie przeczytam:D(latwiej je sciagnac niz stronke:)) tak sobie czytam ostatnie posty....jestem z opola a wlasciwie juz z wrocka....pozdrawiam Was wszystkie Kobitki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane Kobietki:D niestety musze sie pozegnac z Wami na 2 tygodnie...wyjezdzam i nie bede miala dostepu do iternetu....moze z raz czy dwa uda mi sie ale nie wiem.... az mi smutno na duszy.....ze nie bede mogla sobie poczytac:(..... ale czekam na maile jakby co:))maile wszystkie przeczytam:D(latwiej je sciagnac niz stronke:)) tak sobie czytam ostatnie posty....jestem z opola a wlasciwie juz z wrocka....pozdrawiam Was wszystkie Kobitki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane Kobietki:D niestety musze sie pozegnac z Wami na 2 tygodnie...wyjezdzam i nie bede miala dostepu do iternetu....moze z raz czy dwa uda mi sie ale nie wiem.... az mi smutno na duszy.....ze nie bede mogla sobie poczytac:(..... ale czekam na maile jakby co:))maile wszystkie przeczytam:D(latwiej je sciagnac niz stronke:)) tak sobie czytam ostatnie posty....jestem z opola a wlasciwie juz z wrocka....pozdrawiam Was wszystkie Kobitki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC kochane babeczki!!!!!!!!!!!!Ojoojjjojojjjojj sie porobilo,juz myslalam ze was nie znajde...Buziaki!!!!Udalo mi sie hehe ale musze wam tak w tajemnicy powiedziec ze juz sie przyzwyczailam do tamtej stronki.Wielkie buziaki dla BLIZNIACZKI,TAKA JA,MYCHY,DOTY,TRICH!!!!!!!!!ALE SIE STESKNILAM ZA WAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaJA1
dziewczyny fajnie ze jestesmy wszystkie!!!!!!!NEFRI powiem ci w sekrecie że ja tez wolałam tam pisać ale najważniejsze ze jesteśmy razem i nikt nas juz nie wykurzy oooooooooooojojojojojo a ja juz myślałam ze tylko ja i AMBER jest mamusią aaaaaaaale fajnie ze jest nas więcej w razie klopotów z dziećmi tez pomoc bedzie!!!!!!!! A U MNIE C I S Z A!!!!!!! to mnie zabije!!!!!!!!chociaz jeden mały sygnalik ze pamięta.......a tu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaJA1
CAMIU czekamy na ciebie i baw sie dobrze moze tego wyjazdu ci potrzeba!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaJA1
HEJ! widze ze nikogo jeszcze nie ma ja siadam wcześnie do kompa z racji tego ze dzieciaki starą matke wykopuja po objedzie hahahahah no coz takie zycie Mimo wszystko zycze wam milego dnia główka do góry! JA MAM JA SPÓSZCZONĄ JAK ZBITY PIES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny ale sie motam nie moge znaleźć sobie miejsca chce żeby ten dzień sie skończył!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba jestem wykończona psychicznie Rano wystraszyłam dzieci zemdlałam w kuchni jak im kanapki robiłam.Chyba nie mam sił żyć dalej ,a tak sie staram naprawde STARAM SIE!W iecie co? to juz chyba nie o niego chodzi tylko o mnie bo CZUJE SIE ODRZUCONA I WYKORZYSTANA tak !wykorzystana bo wykorzystał moje uczucia mój czas dla niego zawrócił mi w glowie i odszedł bez słowa a raczej żeby bylo mu łatwiej na koniec oszukał!!!! Jak mam uwierzyc ze będzie lepiej jak? wiem ze jestem stara baba po przejściach ale po tym nie potrafie uwierzyć w siebie i to jest w tym najgorsze.DZIEWCZYNYŚCIĄGNIJCIE SOBIE Z INTERNETU patrycje markowską OPĘTANIE w tej piosence jesteśmy my wszystkie leci to u mnie cały czas i jest mi tak cholernie źle!!!!!!!!!! PRZEPRASZAM ŻE DOŁUJE WAS OD RANA ALE NIE MAM KOMU SIE WYŻALIĆ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trisch
Nefri .. cmokasy .. !! TakaJa .. .. ja na temat mojego samopoczucia sie nie wypowiadam .. mysle tylko jak tutaj uciec z pracy wczesniej .. bo nie daje rady sie skupić na niczym ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOLKA
takaJa przestań!!!!!!!!!!!!!!! Wyłącz tę piosenkę i włącz coś wesołego, zajmij sie czymś, zrób obiad albo ciasto. Popracuj tak, aby pot spływał po plecach. Wierz mi, nie udało mi się dwa razy....................!!!! Nie myśl o nim, nie myśl o tym, że Cie wykorzystał (ja też zostałam wykorzystana i to 2 razy, jakoś żyje i mam się ok), myśl o czymkolwiek, albo o niczym. Nie żyj w dole, pomyśl o dzieciach. One i tak mają dosyć, więc pokaż im uśmiechniętą twarz:)))Czeka mnie cieżki rozwód z tatusiem moich dorosłych synów. To trudny i zły przeciwnik. Zycie jest ciężkie, ale my jesteśmy silne. Proszę, wyłącz te piosenke!!!!!!!! Uśmiechnij się, całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaJa: no co Ty... nie wygłupiaj się!!! jesteś fajną filigranową babką, masz kochane dzieci... może nie wszystko jest w porządku ale na pewno znajdzie się powód do szczęścia... ja właśnie doszłam do wniosku że pora zająć się czymś konstruktywnym i za dużo się nie zastanawiać... niestety czasami jedynym lekarstwem jest czas... idę na jakiś kurs językowy... może to będzie pierwszy krok ku czumuś lepszemu... kto wie... trzymaj się ciepło i pamiętaj że jedyną osobą która najlepiej zna Twoją wartość jesteś Ty sama i jeśli Ty siebie w pełni nie docenisz to już nikt... bo najlepiej widać naszą wartość gdy w nią same wierzymy... emanuj nią dookoła... warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaJa: no co Ty... nie wygłupiaj się!!! jesteś fajną filigranową babką, masz kochane dzieci... może nie wszystko jest w porządku ale na pewno znajdzie się powód do szczęścia... ja właśnie doszłam do wniosku że pora zająć się czymś konstruktywnym i za dużo się nie zastanawiać... niestety czasami jedynym lekarstwem jest czas... idę na jakiś kurs językowy... może to będzie pierwszy krok ku czumuś lepszemu... kto wie... trzymaj się ciepło i pamiętaj że jedyną osobą która najlepiej zna Twoją wartość jesteś Ty sama i jeśli Ty siebie w pełni nie docenisz to już nikt... bo najlepiej widać naszą wartość gdy w nią same wierzymy... emanuj nią dookoła... warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaJA1
YOLKA I THRIS dzieki!!!!! postaram sie znów sie postaram!!! Wiecie co powiem wam ze jak sie coraz blizej poznajemy to nasze problemy stają sie zupełnie inne Na początku rozmawialiśmy o TEJ milości a teraz wiemy ze mamy rodziny są mężowie rozwody panny bez chlopaków i robi sie ciekawie bo każda z nas myśli inaczej a właściwie tak samo tylo niektore z nas sa juz dojrzalsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaJA1
DZIĘKI mycha TAK ZROBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×