Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mycha-26

miłość goni tych którzy przed nią uciekają

Polecane posty

niki1 ja jestem spod Warszawki.... Amber cieszę się że już jesteś, stęskniłam się kurcze za Tobą, i właśnie też tak czuje jak Ty że to fajna sprawa z tą stronką, gdzie tam stronką, to Wy ją przecież tworzycie!!! Ja na dziś proponuje pociągnąć to co Amber zasiałaś w swojej wypowiedzi: pragnienie i nadzieja, nie wolno tych dwóch rzeczy tracić choćby się paliło i waliło!!! płakać, smucić się też czasem trzeba, to oczyszcza, ale nadzieja i pragnienia na lepsze czasy, jakiś cel w życiu, chociażby pracy właśnie nad sobą....i jak to słoneczko o którym pisałam, które nas obdarza blaskiem i ciepłem!!!! mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki 1
ZULA jak sie robi kwiatuszki i lapki? AMBER dzieki za wsparcie. Ja tez kocham 'Jak zapomniec' :) I TY kobieto nie pochwalilas sie wczesniej ze masz taki Skarb jak corcia???Jestes szczesciara! Ja bardzo marze o corci, tylko odpowiedniego kandydata na tatusia brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaJA1
NIKI dzięki serdeczne ale nie pomarudze dziś bo wlece w jeszcze wiekszy dół i pociagne was jeszcze czasem a tego nie chce!!!!!! Ja jestem z wielkopolski z małego miasteczka taaaaka wiocha gdzie wszyscy sie znaja i to jest okropne W iem ze mi tez kiedys slonko zaswieci tylko musze poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antidote
czy wszystkie niedziele beda teraz takie dolujace dla mnie-przeciez gdyby nie wy dziewczynki ,chyba zawylabym sie dzis na dobre!takaJA-dobrze ze jestes-i wy wszystkie oczywiscie tez!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- wpisuje w nawias kwadratowy [] kwiat a łapkę to czesc, jest tych emotikonek więcej gdzies na forum, jakiś słowniczek znalazłam, ale już nie wiem gdzie, chyba w jakiś informacjach od redakcji pozdrówki dla Amber i jej córy, fajnie mieć taką mame....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaJA1
DZIEWCZYNY!!!!!!!! ja tez moge sie pochwalić ze mam SKARBY w domu!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blizniaczka1975
Ja jestem z Bialegostoku, to 2.18 minut od Warszawy :-) Kochane!!! Dzieki za wsparcie!!!!!!! Buziaki!!!! Udanej niedzieli. Bede poznym wieczorkiem. Taka Ja ...witaj..w koncu z nami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie!!! ja mam chrześnice, to też taka córa jakby, no i jej brat....dzieci wogóle dają taką radość, dlatego marze o własnych i kiedyś się uda, będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem jeszcze na chwilę bo ja Klaudunia bierze prysznic! TakaJa wejdź na preferencje tak będziesz mogła zabezpieczyc nick i jakie te Twoje skarby są napisz Zula Jak Boga kocham te łapki i buźki - jak to się robi????/ A i jeszcz jedno jestem z małej miejscowości obok Torunia Pa uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaJA1
BLIZNIACZKO I ANTIDOTE dzięki że choc troske tęsknilyście za mna ja za wami wszystkimi tez baaaardzo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaJA1
NO TO WAS TERAZ ZAKASUJE! juz sie boje waszej reakcjiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AMBER-corka 13 lat ,syn10lat córka6 lat STARA BABA ZE MNIE z bagazem doświadczeń ale nie wstydze sie tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blizniaczka1975
Cmokaski Kochana Taka Ja dla Ciebie !!!!!:-) No i fajnie:-) Ja marze o dzeiciach, a tutaj nawet kandydata na Tatusia nie ma hehehe ;) echhhh Buziaki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki 1
ZULA dzieki, musze wyprobowac 🖐️ i 🌻 ANTIDOTE nie wszystkie niedziele beda dolujace, a jak beda to zawsze bedziemy my by Cie podnosic na duchu. Jak widzisz ja tez mam gorsze i lepsze dni, a swiadomosc ze mnie rozumiecie, ze moge sie Wam pozalic od razu poprawia mi nastroj. TAKA JA kolejna sczczesciara :) Super ze masz dzieciaczki - to sens zycia. I nie boj sie ze nas wciagniesz w dol. Jak widzisz wymieniamy sie i nie wszystkie naraz jestesmy zdolowane. ZULA slonko jest super optymistyczne i tak trzymac. A Warszawka nie jest tak daleko i mam tam przyjaciol :) BLIZNIACZKA dzieki za buziaki - ja tez znikne na troche ale wroce na pewno i nie dajcie sie zadnym dolom!!! Kochane jestescie 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz co do tych rysuneczków: trzeba wpisać w nawias kwadratowy odpowiednie słowa: kwiat, czesc, podobnie chyba jak na gg, tylko tutaj nawias kwadratowy a nie znak mniejszości czy większości,.... ja muszę już do pracy się zabrać i też zajrzę wieczorkiem, mam nadzieję,że sie uda, albo będę tu jakoś zaglądać od czasu do czasu... mam pewien pomysł co do jednego takiego, który mi dał popalić i nie dokońca to zamknęłam, ale jak już będzie po to Wam sie pochwalę!! trzymajcie się !!!! pozdrawiam taka Ja - gratuluje, super, baba z bagażem doświadczeń!!! ja bym powiedziała: kobieta naprawdę mądra i silna i właśnie tu trzeba być dumnym BLIŹNIACZKA, będziemy jeszcze miały dzieci, na mnie wszyscy dziwnie patrzą bo ja mam pełno w pokoju zdjęć z dziećmi, pocztówek, kalendarzy których mimo, że nie ten rok wciąż wiszą, ale takie fajne buźki się z nich do mnie uśmiechają!!!, że niech sobie mówi kto co chce, a ja tak musze!!! to mi daje radość w tych ciężkich chwilach.... buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki 1
TAKA JA zadna stara baba, tylko mloda mamusia kochanych Skarbow. Co do nicka to mozna go zabezpieczyc na stronie glownej u samej gory. BLIZNIACZKO i ZULA my tez kiedys spotkamy kandydatow na Kochanych Tatusiow i bedziemy mogly sie spelniac jako Mamusie :) ZULA emotikonki sa super, dzieki. Jak wpadniesz na wiecej to podziel sie, prosze. Troche rozrzucone po naszym pieknym kraju jestesmy, ale wazne ze sie tu spotkalysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antidote
kochane-ja mieszkam w okolicy Katowic i majac 35 latek mam szesnastoletniego wspanialego syna.Czasem zapominam jakie to szczescie ze on przy mnie jest.Niki1 ,takaJa -dzieki.Wychodze do znajomych na podwieczorek.Bede tu wieczorkiem-uwielbiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki!!! ja też mam dzisiaj dołka... może to dlatego że za dużo wokół mnie niedokończonych spraw, za dużo niepewności... ale super że jesteście bo z Wami wszystko jakoś lepiej wygląda... tylko z tymi dziećmi jest problem bo skąd wziąć odpowiedniego tatusia... amber, takaja, antidote jesteście szczęściarami że macie swoje pociechy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trisch
Witam Kochane Kobitki .. .. w sumie to jeszcze sił nie mam zeby pisać .. nogi i stopy bolą nieprzeciętnie.. haaha .. wiec cóż .. do 22:00 było dretwo łącznie z pytaniami .. gdzie moja 2 połówka i czy otwieram klub feministek.. hehe.. no ale po 22 sie rozkreciła imprezka na całego z parkietu raczej nie pozwolono mi schodzić, jeszcze jestem deliklatnie wczorajsza pomimo ze dopiero wstałam .. ;) .. ...dzieki wam kobitki za wsparcie .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trisch a nie mówiłam ,że się ubawisz .....!!!!! A jak tam ..fajni faceci byli..?hihihi Widziałam Twoje zdjęcie no i ... szłowa z Ciebie kobitka !!! Więc wszystko w swoim czasie , znajdziesz swoja połówkę. A propos połowek moj przyciel mowi tak: Z drzewa spadały brzoskwinie ( w innych opowiadaniach pomarańcze lub jabłka ... do diabła albo jakis inny owoc) i pękały na pół . Teraz muszą sie odnaleźć i wiesz co? ( a ja w tym miejscu pytałam oczywiście CO?) moja chyba zgniła!!! To tak na wesoło! Dziewczyny szukające kondydatów na ojców swych nie narodzonych dzieci... a jak myslicie co większość z nas tu robi.... leczy rany po rozstaniach z takimi tatusiami.... Co nie oznacza ,że każdy facet jest taki sam. Chcę tylko podkreślić ,że to NAPRAWDĘ MUSI BYĆ TEN WŁAŚCIWY pamietajcie o tym. Pewnie TakaJa się ze mną zgodzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Amber dobre było to z tymi owockami... ale chyba wszystkie mamy tu nadzieję że nasze połówki są w trochę lepszym stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Amber dobre było to z tymi owockami... ale chyba wszystkie mamy tu nadzieję że nasze połówki są w trochę lepszym stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trisch
Mysia Amber .. cmokasy .. .. ale to nie koniec wczorajszych exscesów .. przyczołgałam sie do domu .. patrze na komóre .. a tam polaczenie nie odebrane .. hmm.. patrze na numer nic mi nie mówi ( komórke mam sluzbową, myslalam ze to ktoś poprosru z pracy ma jakiś problem bo zdazają mi sie telefony o 3 w nocy) enyłej .. zadzwonilam zgłosiła sie skrzynka .. ale patrze jeszcze raz na ten numer .. i cos mi zaczyna mówić .. A tu suprajz .. zapisując numer o ów delikwenta (mowa o połowie) pomyliłam numerki .. końcowe zamiast .. 35 ja wpisałam .. 53 ... .. tak wiec o 3 w nocy mialam głuchacze ... wiec mniemam ze musiał sie dobrze bawic .. ;) .. no albo to czysty przypadek .. moze nie zablokował koma i akurat sie do mnie włączyło połaczenie .. hehe .. stawiam na przypadek .. bo nie chce sie meczyć znów cały tydzień co ów delikwent miał na mysli dzwoniąc do mnie .. o 3 w nocy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trisch - czasami nie warto się zastanawiać po co i dlaczego, ciesz się że dzwonił bo to oznacza że zaszłaś mu za skórę tylko zapomnij że to ma dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trisch
Mysieńko... .. ja mam poprostu ochote zapytac go o co mu do ciezkiego anioła chodzi .. wóz albo przewóz .. odezwać sie czy nie .. wiem wiem .. olać najlepiej z góry .. tylko ze sytuacja była taka .. on mi dał ten numer w zeszłym tyg .. ja zapisałam nie poprawnie .. w zeszłym tyg dostałam smsa . .. ze miałam napisać zeby 'sprawdzić' łacznosc .. odpisałam .. fakt, ale nie na ten numer .. hmm .. potem dziwiło mnie to ze przez tydzien sie nie odzywa .. hmm (pewnikiem zapiał focha) ... potem ja wysłałam jescze raz w tygodniu smsa .. no i nie odpisał .. bo raczej nie miał jak bo ja znów wysłałam do kogoinnego smsa ... a teraz .. głuchacze .. hmm ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mimo bólu to i tak zawsze trudna ale satysfakcja że nie jesteśmy tej osobie obojętne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trisch ... a może to TEN wiesz przecież ,że wszystko w zyciu ma sens więc...... A tak przy okazji......... eh papierosy to zabójstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia cholera no nie wiem czy te połówki sa w dobrym stanie bo jeszcze swojej nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×