Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monika24

36 tydzien ,jak sie czujecie?

Polecane posty

witam serdecznie przyszlen mamusie!! Dziewczyny jak sie czyjecie,? Bo ja mam dziwne bole ,jakbym miala dostac okresu i w nocy strasznie dretwieja mi palce u rak,czy to narmalne?? Pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA 24
czesc! ja tez jestem w 36 tygodniu i rdłonie w nocy to mi drętwieją juz od jakiegoś czasu, ale to normalne..natomiast ostatnio zaczęły mnie łapac jakies dziwne skurcze nóg( jak zmieniam pozycje albo jak za długo chodze), nie moge tez za długo stac wykonujac jedna czynnosc, bo mnie zaraz plecy bolą. Poza tym wszystko ok- dzidzia sie wierci jak szalona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA 24
czesc! ja tez jestem w 36 tygodniu i rdłonie w nocy to mi drętwieją juz od jakiegoś czasu, ale to normalne..natomiast ostatnio zaczęły mnie łapac jakies dziwne skurcze nóg( jak zmieniam pozycje albo jak za długo chodze), nie moge tez za długo stac wykonujac jedna czynnosc, bo mnie zaraz plecy bolą. Poza tym wszystko ok- dzidzia sie wierci jak szalona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassska
ja czuje sie jak slonica)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniutek
hmmm ja sie czuje dobrze, tylko zebra mnie pobolewaja z prawej strony... podobno to watroba uciska... oczywiscie kopniaki w pecherz - standart ;) skurczy nie mam , obrzekow tez nie... chyba jestem szczesciara ;) jutro kolejny dzien w szkole rodzenia ;0 pozdrawiam... termin na 28 pazdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniutek ja mam termin 27 pazdziernik Ciekawe ktora znas bedzie pierwsza ,daj znac)) moniuss@op.pl pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nowa stopka))) caluski i pozdrowienia dla wszystkich terazniejszych i przyszlych mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA 24
a ja mam termin na 26 paźfdziernika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MONIKI 24 duzo nas laczy))))) Ciekawe ktora bedzie pierwsza!)) daj znac jak sie czujesz? moniuss@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuje, trzymaj się się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×