Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość Hannah29
Pomocy...:(...nigdzie nie moge znaleźć Bittorrent Experimental, a jak już to nie działa. Proszę podajcie jakąś strone, z której bym mogła ten program ściągnąć.A zależy mi, i pewnie nie tylko mi ,na tym żeby za darmo ściągnąć The Sims 2. Byłabym wdzięczna, więc... PLIX, NO KILL!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah29
A tam...:D Już nie potrzebuje strony do Bittorrent Experimental, ściągnełam Aresa i finish. Właśnie mi się ściągają The Sims 2;) Mam nadzieje, że to będzie to. Lekka podnietka.:D heeh:P Żeby było fair, to powinno się ściągnąć. No po tym co ja przeszłam? Po tygodniowej męczarni z tym BearShare? Ludzie, ten program jest maniacko, nawiedzony! Musiałabym chyba szukać do emerytury tych Simsów. Ale teraz luzik...:D PliX...xD Trzymać kciuki:)Buziaki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah29
Mniam... Jeszcze tylko kilka chwil, A do przejścia 8 mil. Lecz na kompie minut 5, Żeby simsy wreszcie mieć...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah29
Q! Bo je**ne ...xD Fatal Error! ..xD aaaaaa!!1!!!111!111!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah29
No cuż, czas ściągnąć następne Simsy:P Łeeee;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah29
Relacje na żywo.... Ciąg dalszy nastąpi...(Jak mi się Simsy ściągną) Może za kilka lat...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah29
Ej ty...Rycio, czy jak ci tam... Skoro ściągnąłeś simsy z Aresa to mógłbyś podać jak się ten plik nazywa... PlIX:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
jak ja to ściągnąłem już z tydzień temu(patrz 11 strona kiedy to ściągnołem) i nie pamiętam przykro mi:( ale moja koleżanka dziesisja ma zamiar je śią gać z aresa i jej się zapytam ale to potem...:) i priszę mnie nie mylić ja jeste RYCIE a nie:P pozdro pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
a i i ta alusiakochasimsy0 (co jest wyżej) to ja nie jestem cały czas na kafeteri i nie mogę ci odpisywać na każde zawołaie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah29
No ok, ok...:D Rycie:P MhM... z aresa się szybko ściąga... ale do jasnej ... nie moge ściągnąć simsów... jakiś error wyskakuje...itd...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
zdarza sie:) ale ja ściągałem 2 razy a z bearsare 7(!)i z bearshare mi nir poszło:(no ale mam zwkłe the sims 2 zwierzaki uniwersytet własny biznes i chcę ściągnąc jeszcze sobie 4 pory roku ale narazie mi się nie chce pozdro pa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah29
Noom właśnie...BearShare(bleee)heeh:P no ale teraz mi się jeszczze jedne simsy ściągają...PLIX!..xD Oby to bylo to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
trzymam kciuki!!!:) ale nie poddawaj się ściągaj do bólu tak jak ja zz bearshare (rrrr...) ale ares to co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah29
Tryzmanie kciukow nic nie pomoglo...:( jakies JedKnihg mi wzskoczylo i finish...:( No, nie bede sie poddawac i sproboje dalej... ale jak twoja kolezanka sciagnie te simsy to prosze napisz nazwe PzDr FoR aLl :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah29
A mam jeszcze takie pytanko... Moze i siagales simsy tydzien temu, ale pamietasz czy w nazwie bylo takie cos jak "ARESTRA"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah29
eeech...-.- sciagnely mi sie simsy, ale zwykle!...xD Bo nie wyrobie! . . . no dobra . . . szukam dalej!...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ala ala alaa aa
rycie ale co mam zaznaczyc przy tym pobieraniu?? bo tam pisze np.inne wszystko .muzyka itd???opd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
ALA ALA ALA czy jakoś tak zaznacz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
a i weiście zlokalizuj plik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah29
Rycie, no i co? Sciagnela twoja kumela simsy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moore14
Pod tym nickiem też piszę na stronie o Modzie na sukces ale niechce mi się zmieniać i zostanę Moore14. Uwielbiam simsy.Wogóle są ekstra.Też chciałam sobie ściągnąć sims2 ale ...no wiecie sami.Jakoś teraz mi przeszło.Jak ktoś ma simsy2 to niech napisze mi o nich co tam można robić i wogóle takie ciekawostki bo to mnie bardzi interesuje! Proszę ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
ściągneła i to nawet the sims 2 uniwersytet:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1020
Hej wszystkim! Mam pytanko. Kto mógłby mi powiedzieć który plik spośród wielu znalezionych w BearShare jest dobry? tzn taki dzieki któremy gra bedzie dzialac na 100%. plisss pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah29
Ej LoL, teraz probuje ściągnąć simsy z DC++. No i tak... zainstalowałam, otworzyłam, wpisałam w search The Sims2, kliknelam search i mogłabym tak czekać do emerytury i nic sie nie wyświetla. No i powiedzcie mi teraz czy to ja mam takiego pecha czy DC++ jest do DP. Ale byłabym wdzięczna gdyby mi ktoś wytłumaczył co gdzie i jak z tym programem. PROSZE:):):):):):):) TAK ŁADNIE PROOOSZE:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):D:D:D:D:D:):):):):D:D:D:):):):D:D:D:):):):D:D:D :):):):):) :):) :):) :):) :):):):):) :):):):):) :):) :):) :):):):) :):):):) :):) :):) :):) :):):):):) :):) :):) :):) :):) :):) :):):):):) :):):):):) :):) :):) :):) :):) :):) :):) :):) :):) :):)):):) :):) :):) :):) :):):):):) :):):):):) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah29
Ej rycie... to powiedz jak sie nazywa plik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wszystkie dodatki z tego co pamietam z bitsoupa taki torent z jaszczurka czy czyms takim i dzilaja bez zarzutow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah29
Jeszcze jedna nadzieja na uratowanie mnie przed ściągnięciem następnych noobskich programów to napisanie mi nazwy pliku simsow tych prawdziwych, które będą na 100% działać, to napisanie mi jaki jest właściwy plik simsów w Aresie. Więc Rycie... Help me.:) Pisałeś, że podasz i mam nadzieje, że nie kłamałeś:D Czekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah29
RyCiE, napisz...lepiej....Meine numer GG ...: V VI IV II III IX I ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah29
AAAAA! RYYYCIE! AAAAAA! GDZIE TY! NAPISZ COŚ! NAZWE PLIKU!AAA! ...xD przepraszam...xD To przez to ciągłe szukanie simsów..xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, a ja sobie pozyczylam od kolezanki (the sims 2, zwierzaki, na studiach i wlasny biznes) i se gram... tylko troche mi wolno chodza, bo np. pojscie po kota, zaadoptowanie i powrot do domu zajely mi poltorej godziny... nie takiej simowej, tylko prawdziwej... parcele wczytuja mi sie 15-30 min... ale no coz, nalezy byc cierpliwymmm :D jak nie wiecie skad sciagnac simy, to popytajcie sie wsrod rodzinki i znajomkow, na pewno ktos ma i moglby wam pozyczyc... POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×