Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość Syjka133
E ja mam problem, weszłam na tą stronkę Suprnova.org wpisuje w "Szukaj" Sims 2 i wyświetla się tylko link do Allegro ;( Co ja mam zrobic...pomóżcie, miałam kiedys Smisy ale pożyczyłam, drugie mi się popsuły i nie mam zadnych ;( Skad je ściagnąc??? Piszcie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
syjka133(może się pomyliłem):) ale z supernovy(czy jakoś tak) nie ściągniesz!!! pozdro papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwefasdnewashdjsdkkqsudujs
Normalnie kurwa macie problem sciagacie aresa i wpisujecie e wmultimedia ja pieredole ale problem the sims 2 no i szuka 1 min nawet jie jak zanjdzie klilkacie na the sims 2 maxis i macie kurwa ja pierdloe sciaga sie 3 minuty nie mniej nie wiecej do 5 papa kury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIMONIACZKA
HEJ MAM STRONE BO SAMA JA ZAKŁADAŁAM NA KTÓREJ SA SIMSY ŚCIĄGAJĄ SIE W POL GODZINY CHCECIE..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0202020lusia
simomaniaczko chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka ceceleczka zapraszsa
hejka dam wam the sism2 i powiem jak scigac ale..pomozecie mi w malej sprawier zjamie wam to 30 s a pozjniej gracie tylko napiszcie po 1298544

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka ceceleczka zapraszsa
syrka ty debilu kto ci to powiedzial na allegro kupujesz a nie scigasz wszytko za 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka ceceleczka zapraszsa
to daj gozwo dasz bo nie masz ja dam za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsacjsacmnzxnxzxnchjsdjncsxnc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boraa
sam,a nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania simska
no ja mam BearShare i juz od roku prubuje ściągnąć sims 2 ale ściąga mi sie 2 dni i itak nic z tego niuemam a ty masz juz te simsy plis odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalusia
a ja nwet nie mohe sciagnac tego programu!!!!!!pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auchim
ludzie wyślijcie mi nazwe strony z której można ściągnąć the sims 2 mój email : auchimek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RWRWEREFGERGE
JA WIEM ALE NALEZY NAPISAC POD MOJ NR 790431004 O TERSCI SIMS ALE TYLKO O TESRCI SIMS INNYCH NIE AKCEPTUJE PA ANKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RWRWEREFGERGE
JA WIEM ALE NALEZY NAPISAC POD MOJ NR 790431004 O TERSCI SIMS ALE TYLKO O TESRCI SIMS INNYCH NIE AKCEPTUJE PA ANKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiadomo czy śmiać się czy płakać czytając wasze wypowiedzi :) Po 1 primo: ktoś napisał \"czy może mi ktoś simsy na e-maila przesłać\" a więc kobieto nie wiem kobieto gdzi eznajdziesz DARMOWĄ pocztę która ma ok 3 GB. Po 2: Ktoś napisał że simsy mają 200 tysiecy GB. ehh...pozostawie to bez komentarza. (powiem tylko ze standardowy dysk twardy ma pojemnosc do 100GB ) Po3. Jak jedna osoba pyta sie \"trzeba to rozpakowac ale ja nie wiem o co chodzi\" to ja nie wiem co ona na informatyce robila... takie rzeczy to podstawa. Rozumiem z epo sciagnieciu jest problem z tym ktory plik otworzyc ...ale nie z rozpakowywaniem. Po4. Ta sciagnie sie z wirusem...ehh..kolejny genialny pomysl... pliki z wirusami sa w 99% bardzo male...pozatym nawet jak bedzie wirus to antywirus go wykryje i podda kwarantannie itp. Sorrki,ale nie moglam sie powstrzymac od dygresji ^ A teraz do rzeczy: Ja ściągam simsy z bearshare (plik ma ponad 2 GB) i sciagaja sie ok 15 godzin (ta liczba jest w zaokragleniu- wlasciwie to niecale 13h) przy prędkości modemu 512...a wlasciwie 620. wiec wcale nie tak dlugo. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnialam jeszcze dodac.. Po 5. Że to jest nielegalne i ze policja może namierzyć...owszem to prawda..ale jakby zaczeli taką akcję to w więzieniach siedziała by połowa społeczenstwa... a druga połowa która by była na wolności to by byli renciści i emeryci... no i niemowlaki . A gdzie ręce do pracy? Dobra..koniec już tych złośliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnialam jeszcze dodac.. Po 5. Że to jest nielegalne i ze policja może namierzyć...owszem to prawda..ale jakby zaczeli taką akcję to w więzieniach siedziała by połowa społeczenstwa... a druga połowa która by była na wolności to by byli renciści i emeryci... no i niemowlaki . A gdzie ręce do pracy? Dobra..koniec już tych złośliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe12e12essee1ewqsew11
angel.. sluchaj ty zdziro sie nie podzyewaj bo sama sciagsz wiec .... pomysl zanim cos pwiiesz ty pusta krowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem ...ktos tu jest pusty..ale ta osobą napewno nie jestem ja. No i sama ściągam i co? Ściągam ale z głową i mam troche oleju w głowie. Poprostu Ci wkurza że jestes taka pusta..bo używając takich słów jakich użyłas to sama sobie wystawiasz wizytówkę, żałosne! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midzia
Boże ja nie mogę na tych programach!!! I tak sobie myślę że chyba sie da na bear share ściągnąć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaisek23
a ja mam takie opytanie czy gdy mam piracką gre the sims 2 ( w 4 CD bez crakowania) moge kupić orginalny dotatke? czy bedzie on działał przy pirackiej płycie? proszę o szybko odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aślu
a ja juz sama nie wiem jak mam to sciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aślu
probowalam juz chyba wszystkiego co jest tutaj wypisane i nic nie dziala. probuje tez sciagnac na emulu ale jakos nie idzie a na bearsharze dalam rade sciagnac tylko zwykle simsy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
ja mam the sims 2 na 4 plytkach!! chetnie sie z kims wymienie za The sims 1 np. balanga :)) jak co pisac na maila kasia16266@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaatkiii36
hejka ludziska ja ściągam simsy 2 z aresa jezeli nie macie to na googlach wpisujecie ares i pobierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×