Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość pulu12
Też potrzebuje gry the sims 2 jak wiecie gdzie trzeba wejśc prosze powiedzcie a raczej napiszcie:) Będę szalenie wdzięczna PLIS PISZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLUNCIA
BŁAGAM NIECH MI POWIE JAK ŚCIĄGNĄC THE SIMS 2 NR GG 10620021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emsikk
Z jakiej strony sciagaliscie program wpisaliscie w goglach i co dalej bo niewiem jakas a moj komp strasznie reaguje na wirsy plis pomuszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala77271
musisz sciągnąc arhiwa CD1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmunim
Mam pytanie wpisuje w google program a pozniej jak sciągnac np pisze Programus Latwo sciagnac program... to ktory wybraliscie bo ja nie mam zadnych do sciagania i sie boje o kompa prosze napiszcie na g g z gory dzieks!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmunim
na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natexx
Chcę ściągnąć z neta simsy Zwierzaki.Nie mam na tyle kasy,aby kupić,a rodzice nie pożyczą.Nie wiem z jakiej strony i jak,bo jestem zielona w takich sprawach.Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaEA
Pomozcie wchodze na strone www.suprnova.org i wpisuje Sims 2.Dalej nie wiem co zrobic ktory plik wybrac.Wszystkie patrzałam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaa_xD
dzięki martunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka145
martusia jesteś super właśnie ściągam the sims 2 dzienki piszcie do mnie to moje gg i e-mail 2842230 i e-mail madziussia145@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka145
musiasz nacisnąc lewym przyciskiem myszki i pisze zapisz element docelowy jako naciskasz to i masz na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laguśna
Ja włąsnie sciagam z Emula... jak sie sciagnie to Ci powiem czy warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natexx.
To pomożecie? (wcześniej napisałam problem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka250
kurcze mam problem:P ściągnęłam tetgo calego bitTorrenta i weszlam na ta stronke www.nova...cośtam no i niby mi się ściągają simy ale nic nie idzie!!! wogóle cały czas stoi ściąganie w miejscu!!! a nawet nie ruszyło... prosze o pomoc buziolki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka145
ja właśnie ściągam The Sims 2 Już ci wszystko mówię. Ściągnij sobie program Bittorrent Experimental (wpisz w google i ściągnij z pierwszej lepszej strony jaka się wyświetli, oczywiście jest to darmowe), zainstaluj go i wejdź na stronęwww.suprnova.org (bądź cierpliwa bo dość wolno działa). Kliknij na search i wpisz tam Sims 2. Jak ci się wyświetlą wyniki to kliknij lewym na gre i zapisz na kompie. Potem kliknij 2 razy lewym na pliczek zapisany na komputrze. Pokaże ci się okienko, w którym masz zaznaczyć gdzie dokładnie chcesz ściągać tą grę. I zacznie się ściągać. W każdej chwili możesz przerwać ściąganie a potem je kontynuować. Nie musisz tez czekać w kolejkach jak to bywa przy niektórych programach do ściągania. Bittorrenta używa wielu moich znajomych i darowali sobie już inne programy bo ten jest The Best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natexx
A ja mogę z niego ściągnąć Simsy Zwierzaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem
kurcze sciagam z emule ale to bez sensu...nie mozna jakos inaczej>?? tego bittor....cos tam nie moge nigdzie znalezc.... moglby mi ktos NAPISAC NA MAILA jak to sciagnac? ale tak dokladnie krok po kroczku....nie prosze o przysylanie na maila bo wiaomo ze sie nie da ale jakby ktos kto wie jak sciagnac ta piekna sweet po prostu gre o niech napisze mi na maila PAULA151992@WP.PL STRASZNIE DZIEKUJE.... MAM NADZIEJE ZE SIE NADE MNA ZLITUJECIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natexx
Pomoże mi ktoś? ;.;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dugles
możesz zciągnąc wszystkie dodatki ... ja juz gram w nocne zycie od tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natexx
Ale nie wiem gdzie nacisnąc na tej supernovie. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi12
jak to śćiągacie z emule???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingasowa
miałam ściągniente i mi sie coś zepsuło ale miałam z orginalnej płyty ` A TERAZ SZUKAM STRONKI ŻEBY JE PONOWNIE ZA DARMO ŚCIĄGNOŃĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka84
Witam a ja mam taka sprawe......... Sciaglem sobie THE SIMS 2 [pc game ita] iso. cd1,cd 2, cd 3 ,cd 4. rozpakowalem i co dalej, jak sie obslugiwac tym deamonem??? Prosze okrutkie sproszczenie tego wszystkiego.... gg 9351149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka84
OKI, juz sobie poradzilem, trzeba bylo wskazac przez tego daemona spadowana plyte na dysku i jest oki...:D ufff...mam simsy za free:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natexx
Powie mi ktoś jak ściągnąć SImsy Zwierzaki? Ściągnęłam Bittornet,a dalej utknęłam i nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia125555
Hej wszystkim..... prosze podajcie mi swój numer gg i powiecie mi tam jak ściągnąć the sims 2....... prosze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyujrtjrthea
hej moze ktos tu zagladnie i mi podpowie jak sciagnac sims2 sciagalam z suprnova.org tak jak wyzej bylo doradzane ale po zapisaniu pliku na kompie pojawia mi sie takie cos ze nie moze wyswietlic pliku i ze musi znac zrodlo tego pliku czy cos takiego o co chodzi pomocy!!!! a moze znacie inne strony do sciagniecia moje gg 272506 pisac nawet jak jestem nie dostepna! bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×