Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość maryna-piki
kiedy w bear share szukam the sims2 to trwa to strasznie długo czy to tak długo trzeba czekać dodam jest tam jakiś status"w kolejce'' o co chodzi piszcie odpowiedzi na moje gg 10236006 plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anmi0
co z tymi the sims 2 zwierzaki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze
nacisnijcie: DOWNLOAD THIS TORRENT po sciągnięciu torrenta mozemy sciągac simsy najlepiej przez program ares mozecie go sciągnąć z: http://www.download24.pl/plik,Ares_Download_Client_2_55.html ( NACISKAMY {Ares Download Client 2.55:}) DOKLADNIE po sciagnieciu aresa jezeli sie zdecydujecie trzeba nacisnac torrent ktory sciagneliscie i gra będzie się sciągać przez program ares. Pozdro ( Admin torrent GG:6860377- Niewidoczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PS.mi dzialają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezpiecznie
Nie bójcie się sciągać z tej strony TORRENTóW jest to bezpieczny transfer bez virusów polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa_
hej ja nadal nie moge ściągnąc simsów bo nie mam podstawowej wersji pomóżcie mi jak mam sćiągnąć podstawową wersje simsów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styla*prince
Rzeczywiście najlepszy jest ten BearShare. Crack do The Sims 2: cztery pory roku sobie ściągnęłam dosłownie w pięc minut, a na eMule ściągałam jedną piosenkę aż pół godziny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia0493
;*;* Hej ;*;* Proszę pomóżcie Mi!!! Mam The Sims2, orginalne, ale i są tam 4 płytki, A pierwsza płytka mi pękła i nie da się ich włączyć. Co ja mam zobić??????????? Plisss pomocyyyyy ;*;* Może zna ktoś stronke, z której można ściągnąć simsy?? Albo jakąs stronke gdzie można ściągnąć zawartość pierwszego dysku??? PROSZĘ DAJCIE ZNAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia0493
Heh i jeszcze coś, Zna ktoś jakąś stronke, z której można ściągnąć jakie kolwiek simsy?? Nawet te najgorsze. Moje gygy 1434943 plisss piszcie jak coś wiecie ;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia130494
Martunia ja probuje sciagnac twoim sposobem i zrobilam wszystko pokolei tak jak napisalas i jak juz zaznaczylam gdzie chce aby sie gra sciagnela(pulpit) to pokazuje sie okienko instalowania ale sie nie instaluje... pomoz mi prosze!!! Uwielbiam ta gre i bardzo bardzo bardzo chcialabym zeby sie sciagnela! ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaAAA
JAK MAM SCIAGNAĆ THE SIMS 2 BO NIEWIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia***
ja wlsnie sciagam simsy 2. polecam program ares szybki i latwy w obsludze. jak chcecie go sciagnac to wystarczy ze wpiszecie w google ares i pobierzcie z pierwszej lepszej stronki alebo jak nie chce wam sie szukac to z pobieralni.pl jak macie juz aresa to w szukaj wpiszcie Maxis The sims 2 i wybierzcie dany plik i sciagajcie ale niektore wymagaja (pliki scagniete) plyt wiec probujcie az traficie ja sciagnelam juz na aresie simsy 1 i teraz mam nadzieje sciagnac sims 2 mam nadzieje ze wam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentna...
ja nie bawilam sie w sciaganie tylko poszlam do sklepu wzielam z polki the sims 2 i wrzucilam sobie na kompa z simsy dalam 160zl...wiem ze to jak na ta gre juz za duzo ale...mozna jeszcze kupic na allegro zamiast sciagac... nie wazne gdzie kupisz...i tak i tak bedziesz gral/a ja mam orginal jestem zadowolona swietnie mi dzialaja polecam ten sposob!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIOSA
ALE Z WAS LOMY LOMY!!!! WPISUJESZ W GOOGLE SIMS @ TORRENT I WYBIERASZ ODRAZU ZE WRZYSTKIMI DODATKAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dugles
Hello ! mam wieeeelki problem :/ sciągnęłem przez uTorrent (polecam program ! przez 4h sciągnelo mi sims 2 z 7 dodatkami !!! (4 pory roku , nozne życie , na święta , zwierzaki i 3 z ciuchami glownie (H&M rozrywka rodzinna , życie nastolatka) ) tylko potrzebuje CrackPotGenius - cokolwiek to jest ... szukam wszędzie i nic !! POMOCY !!! :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska13
ja też nie wiem. kiedyś ściągałam simsy przez bearshera ale ściągnęło mi 1 ale i tak było spoko. teraz to bearshera mam tylko do ściągania piosenek....jakbym nie miala sims2 to bym sie pocieszyła jedynką ale problem w tym że nawet 1 nie mam!! jak ktoś znajdzie lepszy sposób niz ten Bittorrent Experimental to niech pisze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia00017
hej. ściągnełam sobie BearShare5.2.5 i wpisałam w szukaj The Sims i akurat mi sie ściagaja i tak sie teraz zastanawiam czy to ściąganie jest darmowe czy sie płaci????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgtffrctdxedxxx
a czy ktos ma link na rapidshera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczka simow
Co wy piszecie te programy emule itd są do dupy próbowałam scagnac przez taki jeden program simy czekalam az 11 godzin ale sie nie zainstalowały :(:/ podajcie jakąs stronkę czy co tam gdzie można sciagnać simsy moje gg to:11976828 Plise piszcie !!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiem jak to zrobić
ja probowałam zobić tak jak radzicie i nic z tego.po prosty jak zapisałam w tym okienku gdzie chce zapisać to mi wyskoczyła taka strona i była pusta pomózcie plis!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULO
ŚCIĄGŁEM TEN PLIK NACISKAM NA NIEGO I POJAWIA MI SIĘ JAKIŚ TEKST PO CHIŃSKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAA
DO LOTTAA!! Jestem chetna by kupic od Ciebie ta gre wiec jesli istnieje jeszcze taka mozliwosc to pisz na moj mail slonce88@buziaczek.pl to sie dagadamy czekam z niecierpliwoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martar-17
Mam the sims 2 podróż i wszystkie inne dodatki i tam pisze,że jak chce wskrzesic zmarłego sima to musze mieć wskrzeszeniomiot i nie wiem skąd go wziąć,a moze ktoś z was wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oope
darkwarez.pl czy inne strony z warezami do sciagania ftp, jak chcesz na torrentach to np torrentyspy.com , powinno wystarczyc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkkkkkkkka
Elo.... Pomóżcie mi proszę!!!!!!! Jak mogę ściągnąć The sims 2 za darmo? Piszcie do mnie na gg 8683727. Proszę???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×