Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość Simsomaniaczka
O lol ściągnęłam simy 2 a wyskoczyła jedynka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loonyxd
Siemka all ;] PLiska, ja też chce mieć Simsy, miałem kiedyś Simsy ale mi sie płyta spieprzyła. Podajcie jakiś link czy coś. PS: Używam toorenta, więc sie troche znam. Ale SIMS 2 nie moge znaleźć, śa co prawda jakieś pliki, ale mało seedów itp. Pliska. Możecie także odpowiedzieć na e-mail: loonyxd@o2.pl :/ PLX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simsomaniaczka
Z półki sklepowej lepiej ściągnąć albo z www.alegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsddfdsd
wpisalem sims 2 tak jak ktos powiedział w tym prgramie bittorent experi cos tam i nic mi nie wyskakuje a czekam juz 5 minut odpiszcie :(:( piss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamienię gre
Hej, chętnie zamienię oryginalną grę GnW po polsku na jakikolwiek dodatek do Sims 2. Proszę o kontakt na m-krygier@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loonyxd
Ludzie nie piszcie już durnot. BearShare 5.2.5 i Daemon Tools, lub Alcochol jakiś... Zresztą zobaczcie na wypowiedź "Jak zwał tak zwał" on prawidłowo wytłumaczył i jest spoko. Ja pobrałem i działa, co prawda jestem chłopakiem więc ja w takie gry nie gram, ale to nie dla siebie ściągałem. Pisze na 5838428 w razie problemów. Jestem na GG rzadko ale jak będe to odpisze. Pozdro.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcz
A ja wpisalam simsy2 i żaden plik mi sie nie wyswietla! CO za badziewie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia eli
powiem szczeże że nie ma strony na której ściąga sie the sims 2. musisz mieć jakiś program np. tak jak ja e-mule. podłączasz sie do serwera, wybierasz obrazy cd, wpisujesz the sims 2 cd1. jak to ściągniesz to ściągaj the sims 2 cd2, itd. bo musisz ściągnąć 4 płyty the sims, tyle zajmuje gra. nie ściągaj the sims pets albo nightlife bo to są dodatki do gry. żeby otworzyc ściągnięty plik musisz go nagrać na płyte, to łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia eli
acha i ostrzegam że wolno się ściągają ja włączałam e-mule na cały dzień. nie polecam aresa,kiedyś naściągałam se wirusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaca
Prosze prześlijcie mi simsy 2 na ten adres ladaca16@op.pl. Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuuulkaa
Siemka..ja własnie sciagam gre the sims 2 ...zrobiłam to nastepujaco w bearshera(zeby do sciagnac wystarczy wpisac w google bearshare 5.2.5) nastepnie wpisałam the sims 2 i mi sciaga .od godz. sciagneło 21%.Wydaje mi sie ze szynko.jeszcze nie właczyłam wiec nie wiem czy cos z tego wyjdzie.Jednak boje sie ze jak rozpakuje plik bedzie on pełen wirusow...wiec nie wiem ..ale to w kazdym innym programie moze sie zdarzyc..POZDRAWIAm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KittyMinky
No i nie chce mi się ściągnąć the sims 2!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galardos
Widać jak sie znacie na komputerach :P 1.Dobry program to Qtorrent do ściągania 2. ktos tam gadal ze w pół godziny 0.1% . Nie dziwić sie jezeli nikt nie udostepnia sciagania.TO NIE ZNACZY ZE JEST LINK TO BEDZIE DOBRZE SCIAGAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MooniSS
Ejj Dzieki :** wam :* sciagam Te sims 2 :)) hehe ciesze sie ;d;d DankE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1212121212121212
ja kiedys sciagalam z thepiratebay.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexownieee
maam simsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martunia pomocy. jestem Lilka i mam 13 lat. Nie chcę wydawac kasy dlatego tu pisze o pomoc.Nie wiem co dalej nawet z twojej wypowiedzi bo na tej suprnovie cos nie kumam o co łazi.i co do jak zwal tak zwal to jaj mam problem dlatego mi momuszcie. sory za te błedy ortograficzne ale sie spiesze. odpiszcie do mnie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natinati840
Witam wszystkich ;) przeczytalam od deski do deski to co pisaliscie probowalam wszystkiego zasmiecilam sobie tylko kompa roznymi programami , ktore okazaly sie bezuzyteczne ;( teraz sciagam simsy przez Ares 2.0.9.3030 jest to banalnie proste ;) -jesli nie masz Aresa wpisz w wyszukiwarke jak ja wyzej -pozniej wejdz w Aresa i otworz Wyszukiwanie -wybierz opcje inne - i wpisz w okienko u gory "The Sims Complete" - jak juz znajdzie ten plik to kliknij na niego 2 razy i przejdz do okienka transfery UWAGA !!! Wybierz tylko ten plik ktory ma ponad 9G tam sa wszystkie 4 plytki Sims 2 oraz wszystkie mozliwe dodatki i klucze do kazdego dodatku i szczegolowy opis jak sie instaluje i uruchamia gre ;) Zycze powodzenia i wysokich transferow ;) aaaaa gdyby ktos mial jakies pytania to moj nr gg 10438734 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acha
a czy ktoś się orientuje ile teraz simsy 2 kosztują czy staniały bo to ściąganie jest trochę bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acha
albo chociaż jak je przegrać z płyty bo ja kiedyś próbowałam i mi wyskoczyła blokada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, jestem Lilka. raz tu pisalam, ale nie dostalam odpowiedzi. Tu prosze o pomoc Martunie co radziła suprnove. Ja na tej liscie nie moge znaleźc simsów2, a jak pisze w search sims2 to nie ma efektu. napisz coś bo ja się goroczkuje i nie moge ich sciagnąć. twoja rada co do tej strony jest genialna ale sie gubie w tym sciąganiu. Inni mowią, ze to kosztuje. odpisz martusiu bo bede mogla za godzine wedug regulaminu. inni jakby mogli to niech też mi doradzą bo mam taki sam problem jak mala. teraz musze rozwinąc nowy temat bo mnie psiapsiuła pyta, ale wpadne i czekam na odpowiedzi! plis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kini13
Cześć! Ja jestem Kinga i mam problem. Chcę ściągnąć the sims 2 ale nigdy mi się nie udaje. Próbowałam wszystkimi waszymi sposobami i nic. Plis pomóżcie moje gg 8017898 piszcie plisssssss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati18
hej wie może z skąd ściągnąć sims2 ???? za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati18
pisać plissssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1512
Ja ściągnełam Sims 2 a BearShare 5.2.5. i zamiast gry wirusy mi wyskakują a gra nie działa tylko sims 1 czesc a drugich to nie mozna sciagnac prze te wirusy i co mam zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *K*A*K*U*S*I*A*
SIemka :( Od aru dni mam problem ... pewnie sie domyslace jaki ... JEstem Fanka Sism_ów A wiec Prosze Was a szczególnie Ciebie Dorka ... PrzeczytaBam wasze wszystkie kom ... ale nadal nic ... Dorcia Przeslij mi Simsy na Email : Kakusia12@autograf.pl Nie pogniewam sie jezeli ktos inny bedzie mial zamiar mi wysBac to poprosze wszystkie .. ale nie Sims 1 bo mam jak cos to nawet na n-k prosze ... Moje dane To wystarczy wpisac ... Klaudia Zmigród ... Prosze A nawet blagam piszcie .. :*:*::*:*: Buziam,Pozdrawiam i czekam ... JESTESCIE NAPRAWDE KOCHANI I NIESAMOWICI :*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *K*A*K*U*S*I*A*
DZIEKI :*:*:*: Natalia480 jeste[ boska dzieki ze napisaBa[ na tej stronie ...Dzieki Ci nare[cie bede mogBa zagrac w Sims 2 tylko powiedz mi jeszcze czy trzeba je zgrywac na plyte czy mozna tylko odrazu zainstalowac na kompa .. Prosze odpisz ... JESZCZE RAZ DZIEKUJE I POZDRAWIAM WAS SYSKICH A SZCZEGÓLNIE FANÓW THE SIMS :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**** BuZiAm :*:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*::*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×