Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość jassica659
hej dziewczyny , mam pytanko, czy podczas 7-dniowej przerwy tez jest sie zabezpieczonym i facet moze konczyc we mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolina
Ja biorąc Diane przytyłam 12kg. Przed braniem tabletek ważyłam 50kg. i nigdy nie miałam problemów z nadwaga , a urodziłam juz dziecko. Teraz waże 62 kg, i w żaden sposób nie moge sie ich pozbyc, jak dla mnie te tabletki to porażka. Stanowczo odradzam , nawet chudzielcom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka88
Dokładnie brałam Diane jak i cyprest, stediril, logest, yasminele, i po wszystkim tyłam też ważyłam 50 a po 2 latach 61, teraz skonczyłam ze wszytkimi tabsami mam dosc tego gowna niedojsc ze przytyłam tyle , nabawiłam sie celulitu którego nigdy niemiałam to jeszcze popękane naczynka na nogach ;/ , nigdy wiecej !! wole byc wciazy niź tyć tyle i wyglądac jak w ciązy (być gruba) Teraz jestem od miesiaca na osterj diecie narazie udało mi się dojśc do wagi 57 , a gdzie tam moje dawne 50?? :(( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oldżi
No i dlatego Drogie Dziewczyny mam dylemat jak nigdy!!!Lekarz ginekolog zapisał mi diane35, na razie leżą w apteczce, bo czekam za okresem.... tyle się naczytałam na tym forum o skutkach ubocznych tego leku i prawdę mówiąc troszkę się przestraszyłam...:(:(:( Wiem że każdy organizm reaguje inaczej, jeden lepiej to znosi drugi gorzej. Ale w moim przypadku może to być negatywne, tym bardziej że mam skłonności do tycia. Boje się, że przytyję, że będę miała nudności i że nasili się mój lekki trądzik....Co mam w tej sytuacji zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna061284
Każda kobieta jest inna, tzn inaczej reaguje na leki. Ja brałam Diane35, nie miałam żadnych skutków ubocznych. Ku zdziwieniu po Dianie nawet trochę schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W poetka
Właśnie. Nie można w kwestii tabletek generalizować. U każdej kobiety jest trochę inaczej. Mi było akurat niedobrze po Diane, więc odstawiłam. Ale za to dobrze się czuję po Regulonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjna -
hej! ja mam za soba drugi listek diane : nie przytyłam ni nie schudłam, nie mam zadnych dolegliwosci, piersi mi nie urosły , a co do zmian na twarzy to jakby troche lepiej. ale nic nie mowie zeby nie zapeszyc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KBI
Czesc Dziewczyny ja zazywalam diane przeszlo 2 lata , teraz ja odstwilam bo staram sie o dzidziusia, ale zaraz po jej dostawieniu mialam straszne problemy z cera i z wlosami, okropnie mi sie przetluszczay i zaczely strasznie wypadac, podczas zazywania nic mi sie nie dzialo wrecz przeciwnie czulam sie po niej bardzo dobrze a i cere mialam tez bardzo ladna.. teraz juz nie biore jej 4 miesiace i zaczyna wszysko wracac do normy, lecz mimo przygotowan na zajscie w ciaze jeszcze w niej nie jestem ... nie wiem czy to przez te tabletki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1990
Prosze niech mnie ktoś uspokoi...Dzisiaj przeżyłam mój pierwszy raz. Przypomne że biore Diane 35, skończył mi sie 3 blister. Współżyliśmy w czasie 7-dniowej przerwy (od czwartku mam przerwe a miesiączke dostałam po 1 blistrze w środe a po 2 blistrze w czwartek). Przypominam że dziś jest poniedziałek, to właśnie dzisiaj wspołżyliśmy. Fakt że mieliśmy tez gumki ale i tak czuje cień wątpliwości. Fakt nie spuścił sie, ale chyba podczas gry wstępnej mogly sie przedostać plemniki do moich narządów rodnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1990
Dodam ze podczas gry wstepnej miał bokserki mój chłopak a ja majtki. Pozniej podczas stosunku palcami dostykał moich warg sromowych a jakis czas wczesniej dotykał pewnisa lub brzucha bo mu poleciał preejakulat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyzia1
Dziewczyny poratujcie, potrzebny mi jak najszybciej paragon z apteki za opakowanie Diane 35, obojętnie w jakiej cenie i kiedy kupione. Ja głupia oczywiście swój wyrzuciłam, a następny dopiero za 3 miesiace kupie, eh. Może być nawet ksero. Jestem z Elbląga wiec jesli jesteście z Trójmiasta lub okolic to mogę do was podjechać. Proszę o szybki kontakt GG 6086830 A jeśli chodzi o skutki uboczne, to biust bardzo boli, a w moim przypadku nie mam mdłości tylko też brzuch mnie boli, lekarz mówi, że to normalne, ale i tak nie miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga0000
DZEWCZYNY!! Czy miałymscie jakieś problemy z miesiączką po Diane? Ja po pierwszym opakowaniu dostalam okres jakos w 2 dniu przerwy. Teraz po 2 opakowaniu jest juz 4 dzien przerwy a okresu ani sladu. Tabletki bralam regularnie i uzywalismy prezerwatywy, ale i tak obawiam sie ze jestem w ciazy, bo mysle ze juz powinnam miec ten okres. Ten stres jescze pewnie opoznia moja miesiaczke:| Misłyście podobne doświadczenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina88
Hej Kobiety! Brałam diane35 byłam z nich bardzo zadowolona, miałam straszne problemy z trądzikiem, z domu nie chciało mi się wychodzić, okropnie wyglądałam syf na syfie :( ale po tabletkach była rewelacja, polecam wszystkim dziewczyną! Nie przytyłam ani 1 kg, a jeśli chodzi o libido to wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella30
Hej, mam problem:( Jest tutaj jakaś kobieta która nie zrobiła w jednym miesiącu przerwy w braniu?? Naprawde pilne. katarina88 a po ilu Ci się cera poprawiła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina88
Po około 3,4 miesięcy miałam już piękną buźkę :-) Ja nie robiłam przerwy kilka razy... i wszystko było dobrze, nawet nie plamiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella30
Szczęściara:) ja bede zaczynala 6 opakowanie i zadnej poprawy:/ Hmmm ja właśnie nie zrobiłam i jak brałam ostatnią tabletke to w nocy dostałam ból brzucha, takiego że aż czarno było przed oczami no i biegunka:/ zastanawiam się ile będzie trwała i czy sama przejdzie, i czy to właśnie może przez te tabletki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina88
Każda z nas inaczej reaguje na tabletki antykoncepcyjne, jedyny minus to fatalne samopoczucie w 3 tygodniu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyzia1
Dziewczyny pomóżcie, pilnie potrzebna jest mi kopia paragonu za Diane 35, mogę nawet zapłacić koszty wysłania pocztą:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedea
na początku miałam od nich mdłości, ale to tylko przez pierwszy tydzień, potem mi strasznie wypadały włosy, poza tym zaczęły mnie łapać skurcze w łydkach więc musiałam odstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1990
do Dyzia1 : A po co ci ten paragon? Pozi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 000000
ja bralam rok.pomoglo na wszystko. od miesiaca nie biore . buzka dalej sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 000000
a i okres mialam normalnie jak zawsze. a co do wagi to podczas przyjmowania przez rok 5 kg niestety urosla ale juz wracam do normy. i wszystko jest ok. jestem pielegniarka i polecam ja kazdemu. dzieki niej mam slicznego doktorka. a na cere jest najlepsza. tylko wlosy mi wolnooo rosly a zapuszczam. moze teraz sie przyspiesza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyzia1
Paragon potrzebny jest mi do pozwu o alimenty, bo muszę miec udokumentowane wszystkie wydatki na leki jakie zakupiłam od złożenia pozwu, czego nie przedstawie to zostanie mi odjęte od kwoty, którą podałam w pozwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monii88
WITAM :) JA MAM dopiro zacząć brać Diane, ale nie jako srodek antykoncep. tylko dlatego , że ponoć nie mam owulacji... do tego mam jeszce brac progesteron-domięśniowo + luteina do pochwowo... czytałam w poprzednich wątkch , że wiele z was skarżyła się na nudności, sennośc,osłabienie itd po Diane.... Ja najbardzie obawiam się depresji , żeby do mnie nie zawitała.. czy wiele z was ja przechodziła po diane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella30
Ja mam jeszcze jedno pytanko. Zastanawiam się czy przedłużenie przerwy o tydzień może jakoś niekorzystnie wpłynąć na organizm?? dodam, że nie biore diany jako tabletek anty tylko na trądzik.No i ze nie robiąc przerwy w ogóle nie czułam się ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbgfb
przerwa ma trwać 7 dni, można ją skrócić ale nie wolno przedłużać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę diane na trądzik, ale kończe pierwszy listek i nie widzę poprawy. Z tego co wiem to diane mogą brać tylko kobiety tzw. testosteronowe, czyli takie które mają wysoki pozom testosteronu. Bo te tabletki podobno zmiejszają poziom tego hormonu. Myśle że jeśli ktoś ma niski poziom testosteronu, to przy braniu tych tabletek czuje właśnie senność, tyje itp., bo aktywność organizmu jest zmniejszona. Ja się zaczynam zastanawiać, czy może nie jast to zamała dawka hormonów jak dla mnie...Jeśli są jakieś dziewczyny które przyjmowały diane, żeby zredukować testosteron to przoszę napiszcie czy po dłuzszym branie tych tab. stan cery wam się poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarka zmieniłą mi tabletki z novinette na diane 35 boje sie tej zmiany a właściwie jej nie chcę.:( kto bierze diane i nie narzeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarich
Większośc informacjii na temat Diane 35 jest zamieszczona na ulotce.Najlepiej zacząc od tej lektury.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agarich---->na kazdej ulotce sa informacje ...a ja pytam o wasze samopoczucie a nie o samopoczucie jakie moze byc..bo to jest włąsnie na ulotce..przypuszczenia co do skutków zażywania tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×