Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę o odpowiedź

miesiączka po porodzie

Polecane posty

Gość olcia04
zastrzyki kosztuja srednio od 40zl i zapobiegaja ciazy przez okres trzech miesiecy.Ale moga pojawic sie skutki uboczne i nic nie da sie z nimi zrobic bo jezeli bierzesz tabletki anty. to kiedy pojawiaja sie skutki uboczne mozna wtedy przestac brac a zastrzyku sie nie cofnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia04
tak jak juz pisalam na temat miesiaczki ona nie musi pojawiac sie odrazu po urodzenie moze nawet po 2 latach.wiec nie martw sie.chyba ze podejrzewasz ciaze to zrob test albo idz do lekarza .pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seweryna g
martwię się ponieważ miałam cesarskie cięcie siedem miesięcy temu cały czas karmię piersią,około trzech tygodni temu miałam owulację a dotej pory nie mam miesiączki . bardzo mi wywaliło brzuch. Boję się czy tmogę być w ciąży zabezpieczaliśmy się, czy to możliwe aby po owulacji mogła się spóżniać miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandyo
A jesteś pewna że to była owulacja. Bo może nie ma się czego obawiać. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seweryna g
tak to wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkabca
witam.martwię się bo mijaj już prawie 9 miesięcy a u mnie miesiączki brak!w ciąży na pewno nie jestem i boję się że może coś mi jest.dodam że jestem po cesarskim cięciu no i cały czas karmie piersią.chyba czas znaleźć chwile dla siebie i wybrać się do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj trochę wstecz na forum. Mam nadzieję że przestaniesz się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozpaczona Już nie
:))) Tak sie martwiłam ale wkoću po 5 miesiącach dostałam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam. Po trzech miesiącach i 19 dniach. Wczoraj pojawiło się małe plamienie a dziś rano okres. Ciekawe jak długo potrwa?? Wcale mnie to nie cieszy. Wiedziałam że w ciąży nie jestem. ale to było takie wygodne. Życie bez okresu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMOCY.... We wrześnbiu urodziłam synka. Od stycznia zaczełam brać tabletki createze (niewiem czy dobrze napisałam nazwe). zaraz pojawił mi się okres który trwał 7 dni potem 3 dni przerwy i znowu 7 dni plamienia i 3 dni przerwy i 7 dni i 3 dni przerwy i 7 dni plamienia. przestałam go brać. Ostatnie plamienie miałam 8 lutego. teraz od dwóch tygodni mam bula miesiączkowe a plamienia brak. mój synek ma już pół roku i nadal go karmię piersią. czy aby nie jestem w ciąży? Proszę pomóżcie. Pozdrawiam Mon ika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika-idz po prostu do ginekologa,tak bedzie najlepiej,wtedy bedziesz spokojniejsza. Pozdrawaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZasami tak jest ze sie krwawi przy przyjmowaniu tabl.antykoncepcyjnych,albo po prostu twoj organizm ich nie toleruje,niekoniecznie musi to byc zaraz ciaza.Ja na Twoim miejscu umowilabym sie na wizyte,mowie Ci bedziesz spokojniejsza. A dalej je bierzesz?? ja urodzilam w grudniu moja córka skonczyla wczoraj 3 mies.tez moj gin.te tabl. mi przepisal,ale zdecydowalam ze nie wezme.Stosujemy z mezem inne powszechne zabezpiecz. Te cerazzete sa bezpiecznie przy karmieniu piersia,to ponoc jedyne tabl,ktore mozna brac jak sie karmi . Nie denerwj sie na zapas,bo zgubisz pokarm tylko idz do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka007 - nie zaglądałam dawno na ten topik i sorki że nie odpowiediząłam. Ostatnio(listopad jak pisąłam że dostałam okres) trochę za duże te słowo bo był jeden dizeń normalne krwawienie a potem przez 3 dni plamienie.Dziś jest już 1,5 roku od porodu a póki co ,,zachaczyłam\" o 3 palmeinia które trwały 2-3 dni i też nie non stop.Zaznaczam że nie jestem w ciąży.Moja gin powiedizała ze muśi wszystko wrócic po porodzie do równowagi a na tę równowagę trzeba troszkę poczkeać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam okres po 3,5 miesiąca i trwa on już ósmy dzień. Zawsze miałam dość długie okresy ale nie osiem dni. Zobaczymy co będzie jutro. Dobrze chociaż że nie mam żadnych buli ani nic związanego z miesiączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewellla
urodziłam 17.12.2006 . karmiłam piersią niecały miesiąc, przez uczulenie musiałam przerwać. Pierwszy okres po cesarskim cięciu dostałam 26 stycznia i trwał 7 dni, czyli u mnie normalnie. drugi dostałam 19 lutego i mam już go 18 dni i nie zapowiada się żeby się kończył. To już chyba nie jest normalne. Nie wiem czy kontaktować się z lekarzem. A może to przez tabletki antykoncepcyjne (\"RIGEVIDON\") tak długo trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres nadal jest. Tak długie krwawienie może być spowodowane miedzy innymi antykoncepcją hormonalną. Ja np. wzięłam zastrzyk depo provera. 12 będzie miesiąc i do tej pory nie miałam żadnych skutków ubocznych. Chociaż wolałabym np. chodzić rozdrażniona niż cały czas mieć okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciólka po naturlanym dostała okres 3 mieisące po porodzie a karmi piersią do dziś.Krwawiła długo bo aż 3 tygodnie ,poszła do gina który ten stwerdził że wszystko jest w normie i że to naturalne ejst że nasz ogranizm jeszcze szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka226
Ja dostałam miesiączkę 3,5 miesiąca po porodzie. Następną o dostałam z 4-dniowym opoznieniem, a teraz znowu czekam:(( Córcia ma dopiero 6 miesiecy, wiec chyba sie powieszę jesli to będzie ciąza... Chociaz uwazalismy. Mnie gin tez przepisal Cerazette, ale ich nie wzielam i teraz zaluje... Moze bym teraz nie siedziala jak na iglach...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klumcia_2
hej. ja ostatnią miesiączke przed porodem miałam 27,04,2005 synka urodziłam 08,02,2006 i pierwszy okres dostałam dopiero w grudniu gdy mój maluch miał 10 miesięcy. teraz jest marzec a ja nie mam okresu. Byłam u lekarza i kazał czekać. Czy któraś z was tak miała????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna_M
nie wiem czy tu ktos jeszcze zaglada. ja takze jestem zmartwiona moja miesiaczka. urodzilam przez cc 30 stycznia 2007 pierwszy okres dostalam 1 marca i byl calkiem normalny. piersia karmilam tylko 2 tygodnie ze wzgledu na dwukrotne zapalenie prawej piersi. teraz jestem nieco zmiartwiona bo od 21 mam miesiaczke czyli 9 dzien. zastanawiam sie czy to normalne. dodam tylko ze niestety nie moge sie ot tak sobie wybrac do gina bo tu w uk ich nie ma na wyciagniecie reki. cala ciaze tu nie badaja i po porodize ginekolog tez nic nie sprawdza. zastanawiam sie jak dlugo czekac czy tez zafundowac sobie przelot do polski. mam juz dosc ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam 11 listopada 2006 r. cały czas karmię piersią. Okres dostałam 1 marca 2007 r. i trwał on dziewięć dni a potem jeszcze przez 1,5 tygodnia miałam plamienie. Jako metodę antykoncepcyjną stosuję zastrzyk antykoncepcyjny i to plamienie to akurat może być efekt uboczny. Na razie czekam czy dostanę kolejny okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodzilam 30,07,2006 ostatni okres mialam 15,10,2005 karmie piersia i pierwszy po porodzie dostalam 23,03,2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klumcia2
dzięki za odpowiedź w końcupo prawie dwóch latach dostałam okres ciesze się ale fajnie było nie mieć (żadnych tamponów, podpasek itp.) hhahahhah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. 3 miesiace po porodzie dostalam okres. Chcialam zaczac brac tabletki, ale okres spoznia mi sie 2 tyg. Lekarz przepisal mi Luteine na wywolanie miesiaczki i po 7 tabletkach i tak nie dostalam. Boje sie isc do lekarza, zeby nie okazalo sie, ze znowu jestem w ciazy, bo od porodu minelo dopiero 5 miesiecy.Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia25
ja urodzilam w pazdzierniku od 2 mies nie karmie okresu brak poradzcie cos czy to normalneee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia25
prosz powiedzcie czy mozna nie karmic i nie miec okresu synek wnet bedzie mial 7 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia25
ide jutro do lekarza napisze wam potem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×