Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę o odpowiedź

miesiączka po porodzie

Polecane posty

Gość hop do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunka
a to niejest tlen tylko numer gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam po pół roku po porodzie i bardzo obfity trwał dwa miesiące,czemu tak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie odpowiedz-PROSZE-Ania
Mam 21 lat w czerwcu br.urodziłam syna karmiłam 2 pierwsze miesiące, mija juz 3 miesiące aja nie mam miesiączki sama nie wiem co mam myśleć o tym.Czy to normalne czy co...a ciąża nie wchodzi napewno.Dajcie mi odpowiedz bardzo prosze i serdecznie pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie odpowiedz-PROSZE-Ania
Mam 21 lat w czerwcu br.urodziłam syna karmiłam 2 pierwsze miesiące, mija juz 3 miesiące aja nie mam miesiączki sama nie wiem co mam myśleć o tym.Czy to normalne czy co...a ciąża nie wchodzi napewno.Dajcie mi odpowiedz bardzo prosze i serdecznie pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam ze nie kazdemu od razu po przestabiu karmienia pojawia sie okres, moja mama np czekala prawie pol roku :) mysle ze nie masz sie czym martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE MARTW SIE
JA KARMILAM 5 MIESIECY A MIESIACZKE DOSTALAM PO DWOCH MIESIACACH PO ODSTAWIENIU.DO TEJ PORY NIE MAM REGULARNIE A MOJ SYNEK MA JUZ 8 MOIESIECY.TO ZALEZY OO ORGANIZMU WIEC GLOWA DO GORY!pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie odpowiedz-PROSZE-Ania
Witajcie wszyscy!! To ja, wieci mam pomysła wymieńmy się przeżyciami odnośnie mężów w łóżku, sama nie wiem mówiąc odnośnie sexu ,ile razy macie na to ochote w tygodniu? ja bym mogła kochać sie codziennie a mój mąż nie jemu chyba wystarcza tyle co jest, ponieważ przyjeżdza z pracy to jest zmęczony a pozatym jak siedzi to w momęcie zasypia, sama nie wiem co mam myśleć o tym. Jak jest u was kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie odpowiedz prosze-Ania
Cześć!wszystkim! Mineło 4 miesiące i w końcu dostałam miesiączke, a już tak się martwiłam coś mi sie zdaje że nie było powodu. Ponieważ u każdej kobiety jest inaczej. Nasze organizmy są tak zbudowane że człowiek nie potrafi się poznać tzn.że nie wie do końca jak może nas zaskoczyc nasz własny organizm , nasze ciało, co prawda powiemy sobie że znamy się najlepiej, ale taka jest prawda że tylko tak mówimy bo do końca to całe życie będziemy się poznawać. Wszystkim życze wytrwałości i wiary w siebie! Serdecznie pozdrawiam. Wszystkim mamusią śle całuski i dla pociech gorące aniołki z serduszkiem w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davidka
Mam 3,5 letniego syna i karmiłam przez 2 lata więc przez ten czas miałam spokój z kupnem środków higienicznych;) ...teraz drugiego smyka karmię 5 miesiąc i okresu też jeszcze nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfusia
właśnie przeczytałam wasze posty...ja mam tak samo. Od porodu minęło 5 tygodni a tu...krwawienie nie tak obfite jak przy normalnej miesiaczce a raczej podobne do tego we wczesnym połogu..boję się czy to normalne i czy aby nie jest to zwiazane właśńie ze zwijaniem się macicy...u ginekologa jesteem umówiona dopiero za tydzień..sama nie wiem już przwie nie plamiłam albo jeśli to tylo tak skąpo i nie krwisto a tu znów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś dostałam okres.Troche sie odźwyczaiłam bo jestem już 14 miesięcy od porodu...no ale najwyższa pora by go mieć tym bardziej że od 13 miesięcy nie karmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inny problem
otóż od pierwszej miesiączki po porodzie (czyli około 4 miesiące po) zaczełam brać pigułki antykoncepcyjne.No i przez całe 3 tygodnie miałam okres.Że plamienia mogą być na początku to wiem ale to nie były plamienia tylko baaardzo obfity okres.Wcześniej nigdy takiego nie miałam.Zaczęłam się źle czuć i wywaliłam te pigułki nie kończąc opakowania. I po kilku dniach okres się skończył. Czy któraś z Was miała coś takiego?czy to jakieś zaburzenia hormonalne po porodzie?czy coś innego? pytam bo do wizyty u gina jeszcze trochę czasu a zastanawia mnie co to było.No i nie wiem czy dobrze zrobiłam przerywając branie pigułek w połowie opakowania.Może jeszcze gorsze zaburzenia hormonalne teraz sobie zrobie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antolka
ja dostalam miesiaczke po 3 miesiacach kiedy urodzilam moje malenstwo. Obecnie oczekuje kolejnej miesiaczki ale ona sie spoznia.Przed zajsciem w ciaze mialam regularna co 28 dni. Teraz mi sie spoznia tydzien i nie wiem co mam sobie o tym myslec. Powiem szczerze ze sie denerwuje. Jestem po cesarskim cieciu. nie wiem czy to normalne ze to jeszcze moze byc nie regularna miesiaczka czy mam robic test ciazowy.Bardzo prosze o odpowiedz jezeli u kogos wystapoił tego rodzaju problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18111982
Mam problem urodziłam coreczkę 13.07 przez 1,5 miesiąca karmiłam ją piersią. 29.X dostałam pierwszą miesiączkę bardzo obfitą, która trwała do 6.XI w miedzy czasie moj partner nmowil mnie na seks, ktory zreszta nie przyniosł mi przyjemnosci tylko bol, nigdy wiecej! Tydzien po zakonczonej miesiaczce dostałam 3 - 4 dniowe plamienie, w miedzy czasie chyba po seksie zakazenie drog moczowych tak stwierdzil lekarz po obejrzeniu moich wynikow. Podobnie jak na poczatku pierwszej ciazy, bol przy oddawaniu moczu itsd. zapisal tabletki i teraz jest O.K ale od tygodnia czekam na okres a tu nic. Przed ciaza nie mialam regularnych cyklow ale slyszałam ze po ciazxy reguluje sie. Czy możliwe jest zajscie w ciaze podczas miesiączki? Czy Ktoś miał podobny problem? Czekam na odpowiedź? A tylko wtedy się kochaliśmy to był jeden jedyny raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa
czesc!ja mam 3miesieczna curcie i tez nie mialam okresu ale nie caly miesiac temu strasznie bolal mnie lewy jajnik po nad tydzien poszlam do ginekologa i okazalo sie ze mam dwa torbiele wiec przepisal mi tabl.antykoncepcyjne dla kobiet w ciazy koszt.39zl i doctalam okres po trzech dniach.wiec moze wy tez sprobujcie tabletki.zaznaczam ze karmie mala piersia i nie koliduje to ze soba.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka007
Joasiach i kangurek ja urodziłam 6 msc temu (8stycznie bedzie) i nadal nie ma okresu i martwie się bardzo bo miałam dwa stosunki niezabezpieczone, nie robiłam jeszcze testu bo jakos w to nie umiem uwierzyć że bym była w ciąży ale bardzo sie marteir i czekam na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka007
Kangurek Ti tak długo nie miałas okresu??? Przeszło rok czekałaś na okres? O kurde ja sie tak bardzo martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka11
Witam! Wlasnie czytam Wsaze wypowiedzi. Moj maz pojechal po test bo 4,4 m-ca po porodzie nie dostalam okresu. Urodzilam blizniaki wiec kolejna ciaza znacznire skomplikuje sprawe. Boje sie bardzo chociaz uwazalismy. pozdarwiam. dam znac jak bedzie po. ciumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia123456
Witam! Jestem 5 tyg. po porodzie i od wczoraj mam jakieś dziwne plamienie. Czy to jest miesiączka???? 4 dni temu zaczęłam chodzić na steperze i wystraszyłam się że może to być jakieś przeciążenie. Plamienie połogowe już mi ustało, a tu nagle znowu??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicoleta
Witajcie! Proszę o Wasze przeżycia związane z pierwszą miesiączką po porodzie. Mnie od 2 tygodni bardzo boli brzuch. Wiecie, takie bóle przed- i miesiączkowe, oprócz kilku dni kiedy to jak mi się wydaje częściej przystawiałam córcię do piersi - wtedy ból ustał. Za tydzień córaskończy pół roku. Od 2 miesięcy ma karmienie mieszane, więc piersią karmię rzadziej. Ból jest bardzo silny, ale i znany. Zawsze miałam bolesne miesiączki. Tylko że po paru dniach takich bólów pojawiał się okres a teraz nic. Nie biorę żadnych tabletek anty. Czy też tak miałyście??? Czy pierwszy okres był taki bolesny i inny? Czy może to bóle wynikające z czegoś innego. Jak nie minie pójdę do gin, ale na razie czekam, że może organizm sam wróci do stanu sprzed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrakozy
Witam,urodziłam 2 dziecko w czerwcu,w grudniu dostałam pierwszą miesiączke,a teraz w styczniu jeszcze nie dostałam,spóznia sie tydzień,bardzo się boje,czy to mozliwe,błagam napiszcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandyo
Mój synek skończył 10 tygodni. Ja nie mam okresu. Ale nie wiem czy się martwić bo nie wiem jak szybko może znowu powrócić krawawienie. Nadal karmię go piersią, tylko piersią. Czy jest na to jakaś reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia04
drogie mamusie! nie martwcie sie jesli dlugo nie macie miesiaczki po porodzie.to normalne kobieta tzn jej organizm wraca do siebie po porodzi 6 miesiecy.nie ktore z nas nie maja miesiaczki nawet 2 lata.pamietajcie ze to ze karmicie piersia to wcale nie jest zabezpieczenie przed ciaza.a drugi raz zajsc juz jest bardzo latwy.aha i jesli karmicie piersia to nie brac tabletek antykoncepcyjnych poniewaz one spalaja pokarm w piersiach wiem bo sama tak mialal.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia04
a to do dziewczyny o niku: poporodzie nie mozna dzwigac przemeczac sie i tak dalej nawet jesli juz nie krwawisz poniewaz macica ciagle sie kurczy i wszystkie naczynka wracaja do normy po ciazy,wiec nie mozna tego nadwyrezac bo bedzie dluzsze krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia04
jeseli po porodzie nie mialyscie jeszcze miesiaczki i dlyzszy czas boli was brzuch w dole to szybko do gin.bo to nie musi byc jajeczkowanie.moga to byc torbiele ale nie bojcie sie to nie jest grozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozpaczona /
u mnie teraz bark miesiaczki jestem 4,5 miesiaca po porodzie tez jestem po cesarce i nie wiem co mam juz myslec a boje sie isc do lekarza bo jeszcze powie mi ze to ciaza ;/ ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandyo
Czy kroś się orientuje w jakiej cenie są te zastrzyki andykoncepcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×