Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
TUŚKA

Literatura w spódnicy

Polecane posty

klara napisz jak mozesz cos wiecej jaka to byla ksiazka i czy ona teraz bedzie juz regularnie wychodzila co 2 tygodnie?U mnie nie widzialam zadnej nowej serii, ale chyba dzis pochodze po kioskach skoro piszesz ze wychodzi, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Jest na pewno w kioskach - dobrze poszukaj:-) Jest to "Z całego serca " K. Leżeńskiej (tej od "Ależ Marianno") i jeszcze jakiejś innej autorki (taki duecik). Wygląd tej serii trochę się zmienił, ale nie za bardzo, tak jak już pisałam numerują ją od numeru 1. Na okładce jest napisane, że wydawnicto wraz z nowym rokiem oddaje w Nasze ręce trochę zmienioną serię Literatury na obcasach i że będą to nadal powieści polskich autorek- ile ich ma być i czy nadal co 2 tyg. to nie wiem. Nie ma też na okładce co mam być następne. Pozdrawiam wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
Jak któraś z Was przeczyta ksiązkę "Z całego serca " K. Leżeńskiej, to bardzo prosze o recenzje. Ostatnio skończyłąm "Ależ Marianno", ale jak dla mnie to była nudnawa. Ciekawa jestem jaka będzie ta nowa książka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaraa dziekuje co ja bym bez was zrobila. poszukam w kioskach tych ksiazek kilka mi brakuje zeby zapelnic polke:) a myslam ze juz nie bedzie nic pozdrawiam i milej lektury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
O jaki zbieg okoliczności bo ja również czytam obecnie ponownie Jeżyciade:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hana
dziewczyny mam pytanie do tych które przeczytały BIAŁA MASAJKA Corine Hofmann czy jest może druga częśc?? Proszę odpiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genowefa Bompke
Ja właśnie zaczęłam czytać Musierowiczową. Myślałam, że to książki dla dzieci....ale jestem mile zaskoczona. Świtnie się czyta. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablique
Laura_28 dostałam "Z całego serca" na mikołajki od mojego mężczyzny i musze przyznać że prezent trafiony w 10... Wciągnęła mnie szybciutko i jeszcze szybciej się skończyła. Przesympatyczna. Nareszcie coś innego po wszystkich samotnych 30-letnich bohaterkach szukających faceta... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
Diablique bardzo dziekuje Ci za inf. nt książki i gorąco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was wie może czy w którejś z tych serii ma się ukazać jakaś książka Janusza L. Wiśniewskiego? Coś mi się obiło o uszy, ale nie wiem nic pewnego. Proszę o jakieś informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie ukazala \"Samotnosc w sieci\" Wisniewskiego, w serii literatura w spodnicy. Ale kilka miesiecy temu to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowieź, ale nie o \"samotność..\" mi chodzi. Coś mi się obiło o uszy, że ma zostać wydana jakaś kolejna książka Wiśniewskiego, niestety nie znam tytułu :( Pytałam dziś w kilku kioskach, ale nigdzie nie było. Więc może moje informacje były błędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duddis
owszem ma być Wiśniewskiego "Zespoły napięć" z cyklu literatura na obcasach 10 lutego:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia1982
Do duddis: Skąd wiesz o tej książce?? Gdzie są prezentowane tytuły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Jest aktualna strona nowej edycji serii Literatura na obcasach- z następnych książek wymieniają tylko tą książkę Wiśniewskiego. I teraz seria będzie ukazywać się tylko raz w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za odpowiedź. 10 lutego lecę z samego rana do kiosku :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... mam pytanie..nie wiecie moze jaki tytul nosi ksiazka numer 11 z serii literatura w spodnicy ? za odpowiedz z gory dziekuje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooonia
Dzis w kiosku widziałm "szanghajska kochankę" czyli jednak wznowili wydawanie szpilek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis w kiosku widziałam \"Twój styl\" za 8.90 z książką \"Pocałunki na manhatanie\" czy ktoras z was wie moze cos wiecej o tej ksiazce?Warta kupna? Bo na okladce gazety byly pozytywne komentarze, ale jak wiadomo to chyba nie bylo zbyt obiektywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooonia
Bohaterami powieści są mieszkańcy starego, tajemniczego domu w sercu Nowego Jorku. Spadkobierczyni wytwórni uwodzicielskich perfum, księgowy rozmawiający ze staroświecką windą, makler, który tłumi poczucie absurdalności życia, co noc zniewalając kobiey, reporterka podróżująca po świecie w poszukiwaniu "pokrewnej duszy" - i wiele innych postaci - tworzą barwną galerię ludzi spragnionych miłości. A wszystko to na tle Manhattanu - miejsca magicznego Schicklera opisanego na poły romantycznie, na poły surrealistycznie. JA KUPIPŁAM ALE JESZCZE NIE ZDĄŻYŁAM PRZECZYTAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
Ja kupilam tę książke. Książka składa się z opowiadań, a wstęp napisał J. Caroll, którego uwielbiam.Czytam dopiero drugie opowiadanie.Jak narazie,to książka mi się podoba,choc za bardzo nie mam czasu zeby po pracy czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
A czy dziś się coś ukazało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenna
Dzisiaj kupiłam książkę z serii literatura w spódnicy: "Życie po (życiu z facetem)" Lyndy Curnyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duddis
a co do tytułów ze "szpilek" i "obcasów" to zawsze w claudii piszą, co ostatnio wyszło, a co ma byc w najbliższym czasie ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×