Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
TUŚKA

Literatura w spódnicy

Polecane posty

Gość Marta87
Chodźmy razem książka super przeczytałam ją jednym tchem. Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam wczoraj wlasnie \"chodzmy razem\"ale czekam na ta w obcasach teraz chyba ma byc owocowa trylogia i cos o wisniach:)wciagnelam sie i choc nie mam za wiele czasu na czytanie to je ustawiam na polce takfajnie kolorowo jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w drugiej częsci owocowej trylogii będa nowi bohaterowie i może być małe zamieszanie,ale później odnajdą się Ci z pierwszej części:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooonia
W Newsweeku znlazłam info, ze kolejna książka z serii literatury w spódnicy wyjdzie 22 kwietnia (piątek) i bedzie ksiązka Lisy Jewell "Impreza u Ralpha"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooonia
W Newsweeku znlazłam info, ze kolejna książka z serii literatury w spódnicy wyjdzie 22 kwietnia (piątek) i bedzie ksiązka Lisy Jewell "Impreza u Ralpha"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooonia
W Newsweeku znlazłam info, ze kolejna książka z serii literatury w spódnicy wyjdzie 22 kwietnia (piątek) i bedzie ksiązka Lisy Jewell "Impreza u Ralpha"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
zastanawiam sie czy kupić ta ostatnia książkę z serii literatuta w spódnicy- "Chodźmy razem" Jak myslicie warto?? Czytał ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj post z 9 kwietnia - Marta87 napisala,ze warto i ze goraco poleca... ja juz sie zagubilam w tym wszytkim...kolekcjonuje ksiązki na zimowe wieczory:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania8333
Ksiazeczka 'chodzmy razem" jest bardzo przyjemna polecam goraco. A nizej przedstawiam wam komunikat jaki dostalam od axel springer odnosnie literatury w spodnicy : Seria "Literatura w spodnicy" bedzie oczywiscie kontynuawana. Aktualnie w sprzedaży jest "Chodźmy razem" J.Lloyd, E.Rees Następne książki to "Mężczyzna i żona" T.Parsonsa, "Nie całkiem do pary" W. Markham, "Bóg rzeczy małych" Arundhati Roy, dalsze pozycje nie sa jeszcze ustalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange30
Dziewczyny - pytanie moje dotyczy ostatniej książki z tej serii "Chodźmy razem" - czy ktoś kojarzy film oparty na tej książce????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka jestem rozczarowana po lekturze \'cierpkosci wisni\' a tak si enie moglam doczekac ze z samego rana polceialam do kiosku po ta ksiazke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla zainteresowanych nabyciem archiwalnych numerów literatury w spódnicy polecam wizytę na stronie www.efakt.pl tam, możecie zamówić poprzednie pozycje z tej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pokladu literat w spodnicy bardzo warto polecic Corke Czarownic - Doroty Terakowskiej a takze wyjatkowe Opowiesc Podrecznej - Margret Atwood czy inne jej ksiazki - poprostu trzeba je przeczytac - najlepiej jednym them

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Czy ktos wie jak książka ma byc w piatek z serii Literatura w spódnicy? Bedzie to "Impreaz u Ralpha"? Jak tak to ktos to czytał i może polecić? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo
a kiedy mozna bedzie kupic te "Corke czarownic" ?????? czy juz? czy jeszcze trzeba czekac??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Jutro w kiosku z seri Literatura w spódnicy książka "Impreaz u Ralpha". Mam nadzieje,że mi się spodoba bo rano po nia lecę..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolicia6
Czytal juz ktoś ta "Impreze u Ralpha" ? Fajna jest? Warto kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia1982
Czy wiecie jakie będą dalsze tytuły literatury na obcasach i w spodnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Właśnie też bym chciała wiedzieć co się ukaże w najblizszym czasie w obu seriach. Wiem tylko, że w piatek będzie "Romans na receptę" (literatura na obcasach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania8333
w iteraturze na obcasach najprawdopodobniej bedzie : O Melba- Bakiewicz Herbatniki z jagodami - Sowa Mężczyzna do towarzystwa - Stec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Ktos tu jeszcze zagląda? Bo ostatnio widzę, że ten temat (Literatury w spódnicy czy na obcasach) jakiś zapomniany:-( A szkoda.. Może ktoś się orientuje co bedzie jutro do kupienia w kiosku z serii Literatura w spódnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania8333
no ja tez zauwazylam ze ostanio malo kto tu bywa a jutro w seri literatura w spódnicy MĘŻCZYZNA I ŻONA. A OD 24.06 nastepnymi ksiazkami w serii literatura na obcasach beda: GRY NIE TYLKO MIŁOSNE - MATUSZKIEWICZ ZAPISKI STANU POWAŻNEGO - SZWAJA STAN PODGORACZKOWY - BĄKIEWICZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Wielkie dzięki za informacje!! mam nadzieję że ten topik nie zostanie zapomniany... Tak to mozna sie powymieniac wiadomościami kiedy i co bedzie oraz czy warto dana książkę kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tu zaglądam,ale cisza jak makiem zasiał zimą było więcej czasu na czytanie książek:) Dziewczyny zwróciłyście uwagę na jakim brzydkim papierze wydali \"Mężczyzna i żona\"???? By sie wstydzili.....Ja rozumiem,ze to tylko 9,90zl ale na poczatku papier nie byl taki szarobury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Fakt że zimą jest więcej czasu na czytanie.. Ja je kupuje ale prawie nigdy nie czytam od razu, bo zawsze akurat jestem w czasie innej lektury (duzo wypozyczam z biblioteki). Ale zbieram i wiem, że juz niebawem znajde na nie czas. Co do papieru, to wydaje mi sie że zawsze były te kiążki wydawane na papierze sredniej jakości, ale mi to nie przeszkadza. wydaje mi sie że za tą cene to i tak sa to i tak ładne wydania a dla mnie liczy sie najbardziej ich treść:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno przeczytałam \"Chodźmy razem\" - książka świetna! Poświęciłam na jej przeczytanie calutki dzień, bo wprost nie mogłam sie oderwać :) A czy rzeczwiscie na podstawie tej ksiazki został wydany film? Wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups dede i Danio to jedna osoba:):):) Ja tez kupuje co tydzien ksiazki ze spodnicy i obcasow,ale juz nie nadazam z czytaniem i kolekcjonuje je juz z mysla o nadchodzacej zimie.Ja wlasnie czytam Impreze u Ralfa i wiecie co??? Wszystkie ksiazki,ktorych akcja toczy sie w Londynie napisane sa wg jednego schematu:imprezy,zdrady,alkohol,narkotyki i kazdy sypia z kazdym a Mezczyna i zona jest wydana na wyjatkowo szroburym papieze:))) zdecydowanie lepiej do gustu przypadly mi ksiażki naszych polskich autorek z \"obcasów\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet nie otworzylam ostatniej z serii spodnicy postawilam na polce:) ostatnia z obcasow czyatlam tydzien az wstyd ale jakos malo mnie interesowala:) teraz czekam na piatkowa Melbe:) czytałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Ja też nie czytam tych serii na bieżąco, ale kupuje ostatnio prawie każdą. "O Melba"- nie czytałam ale spotkałam sie z pozytywnymi opiniami o tej książce. Słyszałam że zalicza się ją do literatury młodzieżowej a nie kobiecej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania8333
Tak to prawda O Melba jest bardziej ksiazka młodziezową niz kobiecą ale napewo jest bardzo przyjmna w czytaniu a stan podgoraczkowy to druga czesc tej ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×