Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
TUŚKA

Literatura w spódnicy

Polecane posty

Gość Sylwunia1982
Właśnie skończyłam czytać "Smak świeżych malin". Bardzo polecam. Literatura lekka i przyjemna. Dopiero co zaczęłam czytać, a już skończyłam. Mam nadzieję że w "Literaturze na obcasach" pojawi się dalsza część "owocowej trylogii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danio------ a wiesz moze kiedy ukaza sie pozostale dwie ksiazki z owocowej trylogii? A w ogole jakie ksiazki jeszcze polecacie? Niekoniecznie z serii literatura w spodnicy czy na obcasach, ale ogolnie z tych ktore przeczytalyscie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trini
A ja dziś (11 marca) kupiłam książke "S@motność w sieci" Janusza L. Wiśniewskiego. Wydaje sie, że będzie ciekawa. Mam wszystkie książki jakie do tej pory ukazały się w serii "Literatura w spódnicy", niestety mam mało czasu i jeszcze nie wszystkie przeczytałam. Jak na razie przerobiłam "Dziennik Bridget Jones" "W pogoni za rozumiem" "Niania w Nowym Jorku" (tą książke czytałam już wczesniej ale z chcięcią ją sobie odświeżyłam) i jestem w połowie "Prosto z mostu". B. polecam tą serię, nie wiem czy wszystkie zauważyłyście dziewczyny, że teraz do gazety Oliwia dołączane są te książki - ostatnio widziałam nową Oliwię z "Dziennikiem Bridget Jones". To pewnie dla tych, którzy nie zdążyli rozpocząć tej serii w pierwszym terminie. A warto! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli polubiłyście Sowę, to polecam książki w podobnym stylu pisane : Matuszkiewicz Irenę , Szwaję Monikę, Stec Dominikę, Bąkiewicz Grażynę 🌻 polecam też Menzel Iwonę, Kosmowską Barbarę, Gretkowską Manuelę a także Sebold Alice \"Nostalgia anioła\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania8333
hej dziewczyny w nowej claudii widzialam zapowiedz kolejnych ksiazek z literatury na obcasach a beda to: Irena Matuszkiewicz "Agencja złamanych serc" Izabela Sowa "Cierpkość wiśni" Monika Szwajka "Romans na recepte" Czy wie ktos cos wiecej na temat tych ksiazek bo ja nie znam tych tytułów A juz jutro "jestem nudziarą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda
a wiesz może kiedy ukażą się te nastęne tytuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania8333
książki te ukazuja sie co dwa tygodie w piatki. Wiec agencja zlamanych serc bedzie 1 kwietnia cierpkosc wisni 15 kwietnia a romans na recepte 29 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te z serii literatura w spodnicy czyteraz przed swiatami bedzie cos nowego czy samotnosc jest jedyna w tym miesiacu.na stronie axel springer pisze ze cykl si eukazuje co 2 tyg.ale przedostatnio byla jedna w miesiacu.wiece cos na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja juz nie wiem jak to jest z ta spódnicą:))) raz sie spoznili i powiedzieli,ze od teraz ksiazki beda co miesiac (na dowod mam jeszcze tego emila,ktorego od nich dostalam),az tu nagle po 2 tyg pokazuje sie Samotnosc w sieci...teraz to juz nawet nie probuje nadazyc nad tym co bedzie i kiedy - zaczelam ogladac piatkowe wystawy kiosków - to o wiele łatwiejsze:))) Wiecie co właśnie połykam \"jestem nudziara\" i zachciało mi sie uczyć w szkole...z przyjenoscia pouczyłabym chemii:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"S@motność...\" przefantastyczna....!! Żałuje że dopiero teraz sięgnęłam po tą książkę. Niewiece może co bedzie następne z serii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania8333
z tego co wiem to kolejna ksiazka literatury w spodnicy tobedzie mężczyzna i żona a powinna juz ukazac sie w ten piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania8333
wiec tak jutro jednak sie ukaze nowa ksiazka ale bedzie to wiernosc w stereo a nie mezczyzna i zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was pytanie, zbieram wszytskie ksiazki z serii literatura w spodnicy i ostatnio zaczelam tez zbierac te z serii literatura na obcasach ale brakuje mi 2 ksiazki \"Smak swiezych malin\" moze ktoras z was sie orientuje czy ksiazki z tej serii sa rowniez dolanczane do jakis gazet?A jak tak to do jakich bo bardzo bym chciala ja miec, bo to przeciez 1 czesc calej trylogi, wiem ze ksiazki z tej seri sa pod patronatem claudi, ale czy sa do niej tez dodawane, dla tych co ich nie zdazyli kupic wczesniej? Jesli ktos wie to prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooonia
Póki co nie sa dołączane ale np. u mnie na osiedlu leżą w kazdym prawie kiosku wszystkie 3 które sie dotychczas ukazaływięc może poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia6 sprawdź w kioskach,może gdzieś jeszcze leżą.Zawsze możesz też zamówić na stronie www.literatura.bizz pozdrawiam danio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarta
Czy kupił ktoś ta książkę Wierność w stereo Nicka Hornbyego. Warta kupienia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plomba
Czytałam kilka lat temu,,Wierność w stereo"i bardzo mi sie podobała.Polecam.Miłość temat ograny,ale tutaj przedstawiony niestandardowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plomba
Czytałam kilka lat temu,,Wierność w stereo"i bardzo mi sie podobała.Polecam.Miłość temat ograny,ale tutaj przedstawiony niestandardowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plomba
Czytałam kilka lat temu,,Wierność w stereo"i bardzo mi sie podobała.Polecam.Miłość temat ograny,ale tutaj przedstawiony niestandardowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam Agencje zlamanych serc z tej na obcasach:) i juz mi si epodoba bo jest o zemscie na facetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez dzisiaj kupilam,ale powiem Wam szczerze,ze ja już nie nadążam z czytaniem tego:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydawanei ksiązek w tak przystępnej cenie to naprawdę bardzo dobry pomyśł. Z serii ,,Literatura w spódnicy \'\' mam Rosyjeskiego kochanka , Chmielewską:)) i Nianie w NY. Polecam kupić Samotnosc w sieci , ja mam zinnego wydawnictwa, a szkoda bo to wydanei jest tansze ale coż któż mogł wiedzieć; Co do literatury na obcasach to tytuły są chyba jeszcze bardizje trafione. Mam juz Smak świeżych malin(przezabawna), Jestem nudziarą(czytałam kieys i ubawiłam sie nieźle), Agencje... tez kupie i z tego co widzę po dalszych zapowiedziach toinne też kupie i jak dalej tak pójdzie to okaże się , że większosc z tych pozycji mnei interesuje i kupię):...No ale coż jak sie kocha książki to tak juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Spodobała mi się również kolekcja Hachette Najsłynniejszych powieści dla kobiet, książki warte przeczytania. Jedynie zaskoczyło mnie postępowanie tego wydawnictwa jesli chodzi o cenę tych książek. W pierwszym numerze 2 tomy- Dama kameliowa i Duma i uprzedzenie cena 9,9(naprawde tanio), nr2- Pani Bovary i Hrabina Cosel juz 19,9 (ale tez cena przystępna) a juz w kolejnych numerach tylko jedna książka i po 19,9... Szkoda bo planowałam kupować a ta cena nie jest niestety konkurencyjna, sprawdzalam za tyle samo można kupic niektóre te pozycjew księgarni. Fakt ze są to bardzo ładne wydania w twardej oprawie ale liczyłam że bedzie to cena zachecająca do kupienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was pytanie, książki ukazują się co piątek w ten powinna być nowa kisazka z serii literatura w spódnicy i dlatego tak sie zastanawiam bo w ten piatek w zwiazku ze smiercia papieza wszystkie sklepy maja byc pozamykane i czy te ksiazki wyjda po prostu troszke pozniej np w sobote czy to wydanie po prostu przepadnie i wcale nie wyjdzie, wiecie cos moze na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze one bede w sobote jesli bedea bo za spodnica nadazyc nie mozna chocby przedostatnim razem:) aha ta agencja....nie podobala mi sie jakos szczegolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania8333
juz dzis jest w kioskach nowa ksiazka z serii literatura w spódnicy CHODXMY RAZEM niestety nie znam tej ksiazki wiec nie moge nic powiedziec czy warto ja kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania8333
juz dzis jest w kioskach nowa ksiazka z serii literatura w spódnicy CHODXMY RAZEM niestety nie znam tej ksiazki wiec nie moge nic powiedziec czy warto ja kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania8333
juz dzis jest w kioskach nowa ksiazka z serii literatura w spódnicy CHODXMY RAZEM niestety nie znam tej ksiazki wiec nie moge nic powiedziec czy warto ja kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania8333
juz dzis jest w kioskach nowa ksiazka z serii literatura w spódnicy CHODXMY RAZEM niestety nie znam tej ksiazki wiec nie moge nic powiedziec czy warto ja kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez dzis kupilam ta ksiazke w recenzji jest napisane ze to jest \"dziennik Bridget Jones\" i \"Wiernosc w stereo\" w jednym wydaje mi sie ze bedzie dosyc ciekawa, chociaz dopiero zaczynam ja czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×