Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
TUŚKA

Literatura w spódnicy

Polecane posty

Gość Spódniczka
19-ego "W pogoni za rozumem"Helen Fielding,3.12 "Niania w NY"Nicola Kraus, 17.12 moje najukochansze "Smażone zielone pomidory"Fannie Flagg!!!Musze je miec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millenka
DZIEKI ZA INFO. JA MAM JUZ W POGONI ZA ROZUMEM, A O CZYM JEST "NIANIA W NOWYM JORKU" I "SMAZONE ZIELONE POMIDORY"? POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adagfnlg
niania w nowym jorku to jedna z ciekawszych ksiazek ktore czytalam , ten swiat w ktory zostajesz wciagnieta... po prostu nie chcialam przestawac czytac tej ksiazki a jak skonczylam to tesknilam za tym zeby tam byc, szczerze polecam i do tego calkiem ciekawe zakonczenie( takie madre nawet moglabym powiedziec )ale to tylko moje zdanie wiec prxzeczytaj sama i zobaczysz czy sie Tobie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adagfnlg
aha no i jest o pewnej dziewczynie (niani jak sie mozna domyslic :) ktora pracuje w bardzo bogatej rodzinie na poczatku wszystko uklada sie doskonale, no moze poza tym ze dziecko za nia ni przepada ale pozniej sytuacja sie zmienia sama zobaczysz jak, milego czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smazone zielone pomidory - na podstawie ksizki nakręcono fantastyczny wciagajacy film równie godny polecenia jak ksiazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millenka
No wlasnie mialam ochote kiedys obejrzec smazone zielone pomidory, ale niestety w zadnej wypozyczalni nie moglam dostac tego filmu. Ale jeszcze poszukam =) Na pewno kupie nianie w nowymjorku i smazone zielone pomidory! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Smażone zielone pomidory\" kupcie koniecznie. Nie można się oderwać. Film też cudowny, był na DVD z jakąś gazetą chwilę temu. Historia jest niesamowita, polecam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja
dzis smazone zielone pomodory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia12
dziewczyny i jak "Pomidory"??bo ja je uwielbiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mumia
"Smażone zielone pomidory" są super śmiałam się i płakałam.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dotąd żałuję tylko że kupiłam\" Seks w wielkim mieście.\"Wszystkie inne warte były tych kilku złotych które trzeba zapłacić(podziękowanie dla wydawcy za udostępnienie ich bez wielkich wydatków).\"Smażone zielone pomidory\" łyknęłam w ciągu doby.To samo z \"Nianią w Nowym Jorku\".Czekam na dalsze tytuły tej serii:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we
w zupełności zgadzam się z moją poprzedniczką "Sex..." okazał się pomyłką chociaż serial był całkiem spoko, jeśli chodzi o "pomidory...." to dopiero zaczynam ale tez barzo mi się podobają, muszę jeszcze dokupić "Nianię..." chociaż już czytałąm ale warto to powtórzyć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danio
Macie racje Pomidory sa super swietne,Nianie wlasnie koncze - rzeczywiscie nie mozna sie od niej oderwac.Tez nie podobal mi sie SeX.Podobno film fajniejszy a za niecale 2 tyg w Naj maja ukazywac sie po 2 odcinki na plytce DVD - wersja z lektorem. Ale chcialam zapytac o cos zupelnie innego.Na poczatku w Oliwii dali taka rozpiske jakie maja byc filmy.Wedlug niej wtedy kiedy pokazaly sie Pomidory mial byc "Mezczyzna i zona" Tony Parsona,a w zeszly piatek,kiedy pokazala sie Niania mial byc "Rosyjski kochanek".Dopiero 31 grudia miala pokazac sie Niania...Teraz juz nic nie wiem:))) Wiecie moze co bedzie za 2 tyg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez polknelam \"Nianie w Nowym Jorku\" blyskawicznie :) Ksiazeczka fajna, lekka i przyjemna :) Teraz ma sie pojawic (lub pojawily sie) \"Rosyjski kochanek\" Marii Nurowskiej, \"Mężczyzna i chłopiec\" Tony\'ego Parsonsa oraz \"Wierność w stereo\" Nicka Hornby\'ego. Nie wiem dokladnie kiedy, bo nie jestem na biezaco, \"Nianie...\" kupilam 28 grudnia, i widze ze te ksiazki nie ciesza sie tak duzym powodzeniem jak kolekcja Wyborczej, bo leza w kioskach dosc dlugo... ale mysle, ze niektore pozycje kazda kobieta powinna przeczytac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Literatura wspódnicy ktoś wkońcu wpadł na dobry pomysł i wydała książki za przyzwoitą cenę.\"\'Połknęłam\'\'Nianię w Nowy Yorku.Mam \'\'Smażone Zielone pomidory;\'\' trochę podchodzę do nich ostrożnie bo kilka razy oglądałam wspaniały film (ekranizację0 i boje się konfrontacji z wersją książkową.Rozczarowałam się wten sposób \'\'Czekoladą\"\"Joanne Haris.W tym wypadku film był owiele ciekawszy.Mam nadzieję że kolekcja będzie co rzaz ciekawsza. Czy któraś zWas czytała już Nurowską???Zastanawiam sie czy nabyc ten romans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danio
Swietny pomysl z tymi ksiazkami z Oliwii - mam nadzieje,ze nie skonczy sie na 10 ksiazkach i beda drukowac wiecej.Jesli chodzi o Smażone zielone pomidory,to uważam,że książka jest fajniejsza od filmu,ale to oczywiście tylko moje zdanie.Jak już tu sobie porównujemy ksiązki z filmami to co powiecie na drugą część Bridget Jones.Ja uważam,że w porównaniu z książka to film to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pseudo
rozczarowały mnie samazone zielone pomidory, straszna nuda, albo nie mog esie wczuc. czeka mnie jeszcze nia w nowym jorku, a ze niedawno doslownie bylam niania w nowym jorku to juz sie nie moge doczekac czy historia jest podona do mojej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariamagadelna
a o czym jest rosyjski kochanek? jest cienka jak na ksiązki z tej serii, widzialam ja dzisiaj, ale nie wiem czy warto kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danio
Rosyjski kochanek calkiem calkiem,no i zaskakujace zaskoczenie jak dla mnie:))) Dziewczyny szkoda,zeby ten temat umarł!!! odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zdiewczyny jezeli nie udalo wam sie jakiejs kupic to polkecam na www.allegro.pl bo ja wlasnie uporzdakowalam moj zbior i kupilam 5 pierwszych ksiazek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zdiewczyny jezeli nie udalo wam sie jakiejs kupic to polkecam na www.allegro.pl bo ja wlasnie uporzdakowalam moj zbior i kupilam 5 pierwszych ksiazek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a ile książek ma liczyć ta seria, do kiedy będą się ukazywały? jest gdzieś jakiś spis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange24
Kilka dni temu skończyłam czytać Rosyjskiego Kochanka - książką jest naprawdę swietnie napisana. Mnie wciagnęła na tyle aby poznać pozostałą twórczość Marii Nurowskiej - właśnie zbiżam sie do zakończenia Hiszpańskich Oczu - książki o trudnej miłości matki i córki, poczętej w wyniku zbiorowego gwałtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danio
brzmi zachecająco - wlaśnie zaczęłam poszukiwania Hiszpańskich oczu:) Niestety nie wiem ile bedzie książek z serii Literatura w spódnicy,sama jestem ciekawa,ale mam nadzieje,ze bedzie ich duuuużo:) Jeden z topików tego forum zachęciło mnie też do przeczytania Bezsenność w Tokio - wszystkie recenzje brzmią zachęcająco również. Ten topik nie cieszy sie zbytnim zainteresowaniem,ale mam nadzieję,że tylko dlatego,że czytacie ksiązki a nie siedzicie przed kompami Dziewczyny:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alura
Witajcie Przeczytałam wszystkie dotychczasowe wiadomości w tym temacie. Również czytam książki z tej serii i również je sobie chwalę. "Seksu w wielkim mieście" także nie lubię. Myślałam, że usnę, gdy ją czytałam. Jak dotąd najbardziej podobał mi się tytuł "Smażone zielone pomidory". W tej chwili jestem po przeczytaniu "Rosyjskiego kochanka" Nurowskiej a zbieram się do "Mężczyzny i chłopca". U mnie w mieście nigdy nie było problemów z dostaniem książki w kioskach. A mieszkam w nie dużym miasteczku, bo liczy sobie ono nie całe 30 tysięcy mieszkańców. Raz tylko książki ukazały się dzień później, niż powinny. Ale to nic. Jak naradzie mam wszystkie tytuły i zamierzam zbierać dalej, bo wydanie takiej serii w tak niskiej cenie to naprawdę okazja do zebrania fajnych tytułów na domowej półce :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie przewidują kolejne wydania? Bo mieli chyba zakończyć na "Niani w Nowym Jorku", albo na "Smazonych....." Chyba spapugowali troszkę z Wyborczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie mieli zakończyć na \"Nani w Nowym Jorku\" :) Poniej wyszły juz przecież dwa tytuły: \"Rosyjski kochanek\" i \"Mężczyzna i chłopiec\". Z tego co czytałam na stronie wydawnictwa, to ma być jeszcze m.in. \"Trzydziestka na karku\". Gdzieś w tym topiku ktoś wymieniał także tytuł \"Wierność w stereo\". Co wyjdzie, to nie wiem. Mam jednak nadzieję, że tytułów będzie sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×