Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
TUŚKA

Literatura w spódnicy

Polecane posty

Wie, bo mam obie pozycje. Po prostu pierwotnie, w Oliwii, kończyło się na \"Niani...\". Dlatego pytałam, co ciekawego można będzie jeszcze chapsnąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
Jeśli chcecie jakichs info nt. literatuty w spódnicy, to cytuję fragment który przeczytałam na 1 ze stron: "W związku z dużym sukcesem serii \"Literatura w spódnicy\", wydawanej pod brandem Olivii, Axel Springer Polska podjął decyzję o kontynuacji tej serii w 2005 r. - Bardzo dobre wyniki sprzedaży "Literatury w spódnicy" przekonują nas do kontynuacji tego przedsięwzięcia. Jednocześnie bierzemy pod uwagę zwiększenie liczby polskich autorek i autorów w serii - dodaje Biegluk. Najnowsza - dziewiąta książka z serii "Literatura w spódnicy" ukaże się 28 stycznia. Będzie to "Trzydziestka na karku" Lisy Jewell" Wobec tego, nie wydaje mi się żeby tak szybko ta seria wydawnicza została zakończona. Pozdrawiam Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
Jeśli chcecie jakichs info nt. literatuty w spódnicy, to cytuję fragment który przeczytałam na 1 ze stron: "W związku z dużym sukcesem serii \"Literatura w spódnicy\", wydawanej pod brandem Olivii, Axel Springer Polska podjął decyzję o kontynuacji tej serii w 2005 r. - Bardzo dobre wyniki sprzedaży "Literatury w spódnicy" przekonują nas do kontynuacji tego przedsięwzięcia. Jednocześnie bierzemy pod uwagę zwiększenie liczby polskich autorek i autorów w serii - dodaje Biegluk. Najnowsza - dziewiąta książka z serii "Literatura w spódnicy" ukaże się 28 stycznia. Będzie to "Trzydziestka na karku" Lisy Jewell" Wobec tego, nie wydaje mi się żeby tak szybko ta seria wydawnicza została zakończona. Pozdrawiam Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange24
Skończyłam dziś rano Nianię w NY - chyba trochę innego zakończenia sie spodziewałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k a j a
Polecam "Mężczyzna i chłopiec", książka poruszająca, mądra i piękna. Przeczytałam przez weekend. Gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange24
K A J A - a czytałaś Nianie....? bo mi sie tak smutno przy koncu zrobiło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia
Ksiązki sa bardzo ciekawe,nie za bardzo przypadły mi do gustu "Smażone...". Mam nadzieje ze redakcja nie poprzestanie na przynajmniej 10 tytułach.Licze na serie a la gazeta wyborcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
Kolejną książką w tej serii będzie podobno książka "Prosto z mostu" Jane Green

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k a j a
orange24 Nie czytałam, zaczęłam i przerwałam, ale mam i niedługo przeczytam :) Dzisiaj nabyłam "Trzydziestka na karku", zapowiada się nieźle, no ale zobaczymy :) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danio
Pewnie wiekszość już wie,ale skopiuje Wam tutaj: Już od 28 stycznia w sprzedaży "Trzydziestka na karku" Lisy Jewell. Kolejne tytuły w serii to m.in.: "Prosto z mostu" Jane Green, "Samotność w sieci" J.L. Wiśniewskiego, "Mężczyzna i żona" Tony'ego Parsonsa, "Wierność w stereo"Nicka Hornby'ego, "Chodźmy razem" J. Lloyd, E. Rees. Już nie moge się doczekać:))) Mnie też bardzo poruszyła książka "Mężczyzna i dziecko" - połknęłam ja przez jeden dzień:) Mam zamiar spróbować namówić mojego chłopaka (przyszłego męża już niedługo) do przeczytania jej.Uważam,że tą książkę powinien przeczytać każdy facet... Ostatnio moje życie układa się w dwutygodniowy cykl wychodzących książek:)))) Dzisiaj zabieram się do "Trzydziestka na karku",bo.....rzeczywiście na karku:))))) pozdrawiam niepełna trzydziestolatka:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dajcie znać czy fajna ta \"trzydziestka\" bo nie wiem czy kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danio
trzydziestka jest niezla - kupuj i sie nie zastanawiaj ja tez w pewnym momencie pomyslalam,ze pomylilam piatki jak poprosilam o nowa ksiazke z kolekcji Oliwii,a pani zrobila zdziwione oczy:))) pewnie maja jakies opoznienia.. a co sadzicie dziewczyny o pierwszej ksiazce z kolekcji ViVy???? uwazam,ze jak na ksiazke gazetowa jest calkiem niezle wydana.Twarda okladka,bialy papier,no i jedyne 9,90 razem z gazeta. Ciekawe jak czesto beda sie ukazywaly ksiazki z tej kolekcji,jakie tytuly i czy za 9,90??? Macie jakies newsy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia1982
Nic nie wiadomo na temat Literatury w spódnicy, ale została wydana nowa seria LITERATURA NA OBCASACH pod patronatem Claudii. Pierwsza książka to "Upoważnienie do szczęścia" Katarzyny Grocholi. Cena 9.90. Ma wyjść 20 pozycji książkowych. "Literatura na obcasach" to seria polskich bestsellerów literatury kobiecej.Znakomite autorki, doskonale znane czytelnikom w Polsce, m.in. Katarzynę Grocholę, Izabelę Sowę, Monikę Szwaję i Irenę Matuszkiewicz.Kolejne tytuły z serii "Literatura na obcasach" będš dostępne co dwa tygodnie, w pištek, w punktach sprzedaży tytułów prasowych na terenie całego kraju. www.literatura.bizz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia12
Super!kolejna kolekcja!wreszcie ktos wymyslil cos sensownego.Zaraz biegne do kiosku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danio
czesc wlasnie wpadlam tutaj,zeby Wam powiedziec o nowej serii,ale ktos mnie ubiegl:))) ciekawe co sie dzieje z kolekcja z Oliwii,bo dzisiaj w kiosku znowu nic nie bylo:(( opowiadania Grocholi zakupilam i nabieram smaka na wiecej ksiazek z tej serii:) a wiecie moze cos o kolekcji Vivy???? jak czesto i jakie tytuly???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Danio, :) Dopiero dziś ją kupie. Trochę śmiechu mi się przyda w tych smutnych i stresujących czasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danio
nie ma za co:))) ale kaira chyba opowiadania Grocholi Ciebie nie rozwesela:)))) za to druga ksiazka z tej serii pani Sowy jest przesmieszna - sa ich 3 czesci - owocowa trylogia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia
Czemu zrobili taka przerwe akurat gdy wyszla inna seria?Chyba jakos sie dogadali.Cieszy,ze ksiażki kosztuja tak niewiele, a podnoszą poziom, gdyz więcej ludzi czyta ksiązki.Brawo za pomysł.Ps O co chodzi z kolekcja vivy?????Prosze o informację, czy to to samo co literatura na obcasach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danio
czesc:) napisalam dzisiaj zniecierpliwiona do axelspringer i mi odpisali,ze teraz ksiazki z serii Literatura w spódnicy,beda ukazywaly sie co miesiac czyli nastepna 25 lutego Z kolekcji filmowej Vivy na razie pokazala sie Czekolada i jak do tej pory ani mru mru co dalej.Skoro nazwali to "kolekcja",wiec mozna spodziewac sie cyklicznie wychodzacych ksiazek...tylko,ze nie ma zadnej reklamy No a nowa kolekcja na obcasacj jest blizniaczo podobna do spódnicy,ale nie wiem czy to ze soba wiazac to tyle wyjasnien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super danio ja tez sie zastanawialm czy nie napisac i spytac co sie dzieje.zgodnie z twoja info 25 lutego bedzimy ganily po miescie za literatura w spodnicy i literatura na obcasach.czy ja dobrze licze.no bo skoro co 2 piatek na byc \"na obcasach\'to znaczy sie 25:)) wiecie jak mnie ta seria cieszy:))a szczegolnie wiadomosc o tej owocowej serii bo nie cyztalam a podobno daje duzo radosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia1982
Literatura na obcasach pojawi się dopiero 4 marca - "Smak świeżych malin", a potem 18 marca - "Jestem nudziarą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia1982
Literatura na obcasach pojawi się dopiero 4 marca - "Smak świeżych malin", a potem 18 marca - "Jestem nudziarą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj skończyłam \"Nianię w Nowym Jorku\", nie mogłam się oderwać, ale też spodziewałam się szczęśliwszego zakończenia. niezłe też były \"Smażone zielone pomidory\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a widziałyscie
taką serię powieści dla kobiet - nie wiem jaki ona ma tytuł, ale ukazują sie po dwa tytuły- pierwsze wydanie kosztowało 9,90 :) przeczytałam własnie Damę Kameliową - i jestem zachwycona tą książką :):) jutro zabieram sie za Dumę i Uprzedzenia -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danio, jesli chodzi ci o \"upowaznienie do szcześcia\" to czytalam wczesniej i faktycznie raczej refleksyjne niz rozweselające. :) Smak swiezych malin tez czytalam, lekkie, nawet ok :) Trzydziestki jeszcze nie kupilam! Dacie wiarę, ze nie moge jej znaleźć? Chyba za pozno się ocknęłam. Ja nie moge sie jzu doczekac \"Mąż i zona\" czy tam \"mezczyzna i zona\" t.parkson (kurcze nie wiem czy nazwisko dobrze zapameitalam). Jakos mnie ciagnie do tej ksiazki :) A literatura na obcasach jest innego wydawnictwa i tego co wiem, to ma byc tylko polska literatura. Szkoda ze dopiero 25.02 bedzie nastepne, myslalam ze jutro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie \"trzydziestka lezy w kioskach jako ta jedna z nielicznych a ta moja zakupiona soi na polce-czeka na lepsze czasy. wlasnie bylam na stronie tej lit na obcasach mozna ja juz chyba zamowic za zaliczeniem a nie czekac do wyznaczonych piatkow:)) ciesze sie bo zadnej z proponowanych poza grochola nie czytalam:)) ja tej z Dama Kameliowa nie znalalam:(( a mi zalezalo na Dumie i uprzedzeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kaczucha_
Mam pytanie do WAs Czy po "Trzydziestce na karku" z dn 28.01.2005r byla jakas książka? bo wedlug tego ze co 2 tyg wychodzi "literatura w spódnicy" kolejna książka powinna być 11 lutego. Cały czas myślalam, że dzisiaj aż weszłam na strone wydawnictwa i zobaczyłam że 30-tka była dawno bo 28.01.05r .Kiedy będą kolejne tytuły. Bardzo mi zalezy zlwaszcza na 2 "Mężczyzna i żona". Jak coś wiecie to prosze o odp. :)Wielkie Dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danio
_kaczucha_ wlasnie od Trzydzestki na karku poczawszy ksiazki z serii literatura w spódnicy beda ukazywaly sie co miesiac i nastepna powinna ukazac sie w kioskach 25 lutego.Do tego czasu nie powinnyscie miec tez problemu z Trzydziestka,bo powinna zalagac na polkach:))) Powiem Wam,ze ostatnio widzialam Smazone zielone pomidory w sklepie ze starymi-przeterminowanymi gazetami...Moze tam mozna szukac starych tytulow???? Dama kameliowa i ksiazki z tej serii,maja fajna zakladke -baaardzo praktyczna prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skosztowałam tylko \"Mężczyzna i chłopiec\" z lini Literatura w spódnicy...hmmm...lekkie, łatwe i przyjemne, chyba jak dla mnie zbyt mało wymagające, choć do wędrówek komunikacją miejską się może nadać...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×