Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
TUŚKA

Literatura w spódnicy

Polecane posty

Gość axel springer
Ze strony axel springer 25 lutego kolekcja bestsellerów "Literatura w spódnicy" powiększy się o nowy tytuł - "Prosto z mostu" Jane Green. Jest to pełna humoru opowieść o kobietach i mężczyznach poszukujących spełnienia w miłości, marzących o szczęśliwych, satysfakcjonujących związkach. Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistymi zdarzeniami przynosi nie tylko sporo rozczarowań, ale bywa także ... zabawna. W bohaterach książki czytelnicy mogą odnaleźć samych siebie. Problemy przedstawione przez Jane Green są symboliczne, podobnie jak typy osobowości i wyobrażenia o partnerach i tworzonych związkach. Seria "Literatura w spódnicy", wydawana przez Axel Springer Polska, cieszy się wielkim zainteresowaniem czytelniczek. Kolejne tytuły to m.in.: "S@motność w Sieci" J.L. Wiśniewskiego, "Mężczyzna i żona" Tony'ego Parsonsa, "Wierność w stereo" Nick'a Hornby'ego, "Chodźmy razem" J. Lloyd, E. Rees. Wszystkie książki można kupić m.in. na stronie internetowej "Literatury w spódnicy": www.axelspringer.com.pl/ksiazki/literaturawspodnicy/ Dotychczas w kolekcji ukazały się następujące tytuły: "Dziennik Bridget Jones" Helen Fielding, "Sex w wielkim mieście" Candace Bushnell, "Książka poniekąd kucharska" Joanny Chmielewskiej, "W pogoni za rozumem" Helen Fielding, "Smażone zielone pomidory" Fannie Flagg, "Niania w Nowym Jorku" Nicoli Kraus i Emmy McLaughlin, "Rosyjski kochanek" Marii Nurowskiej oraz "Mężczyzna i chłopiec" Tony'ego Parsonsa, "Trzydziestka na karku" Lisy Jewell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mol ksiazkowy
ekstrawertyczka----- czytaj dalej:)) ksiazki z serii literatura w spodnicy wlasnie maja byc lekkie i przyjemne,moze za bardzo chcesz sie czegos doszukac???? tylko nie przegap swojego przystanku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molu książkowy... właśnie dlatego, że są takie niewymagające, nie próbuję doszukiwać się głębi, ale też ich przecież nie neguję ;-) Każdy czyta to co lubi...o, mój przystanek, muszę wysiadać...pa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mol ksiazkowy2
ekstrawertyczko----czasami unies glowe i spojrzyj,bo moze jakas staruszka chcialaby usiasc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: co to za seria ksiązek , w ktorej sklad wchodzą "dama kameliowa" i "duma i uprzedzenie" ? Czy tez kupujecie je w kioskach lub punktach sprzedaży prasy? I czy dawno je kupiłyście, bo nie wiem czy jeszcze je dostanę. Z góry dzięki ;* A wiecie może dlaczego następna książka z serii "Literatura na obcasach" wyjdzie dopiero 4 marca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: co to za seria ksiązek , w ktorej sklad wchodzą "dama kameliowa" i "duma i uprzedzenie" ? Czy tez kupujecie je w kioskach lub punktach sprzedaży prasy? I czy dawno je kupiłyście, bo nie wiem czy jeszcze je dostanę. Z góry dzięki ;* A wiecie może dlaczego następna książka z serii "Literatura na obcasach" wyjdzie dopiero 4 marca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danio
ta seria o ktora pytasz Milleno to jakas kolekcja,ale nie wiem jak sie nazywa,ukazuje sie co 2tyg i ostatnie 2 ksiazki jeszcze mozna dostac w kioskach,nowe ksiazki z tej kolekcji wejda chyba w przyszlym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy warto je kupić? Chodzi mi o ksiązki z tej nieokreślonej serii :) Ja juz kolekcjonuję literature na obcasach i w spodnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molu ksiązkowy2... zaręczam, że ustępuję staruszkom miejsca w autobusie... ( hmm czyżby nadinterpretacja mojej istoty przez nieznajomą tudzież nieznajomego ? :-? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam
ktoś tu powiedział że "mężczyzna i chłopiec" to lekkie, łatwe i przyjemne ? może i tak jeśli nie zagłębiamy sie zbytnio :-) ja kupiłam tą ksiażke właśnie dlatego ze napisał ją facet i chciałam poznać punkt widzenia faceta na pewne sprawy.... ....bo tak na serio autor opisuje meskie schematy.....z których wynika ze faceci to tchórze, bo nawet gdy zdradza swoją kobiete to nie mają odwagi przyznać sie do tego PRZED WŁASNYMI RODZICAMI i gotowi zrzucić wine rozpadu związku na żone/narzeczoną byle tylko gniew jego rodziców nie uderzył w niego a obrócił sie przeciw "niedobrej" żonie która to skrzywdziła biednego syneczka rozwalajac rodzine (mój były zrobił dokładnie to samo!!) poza tym ksiazka zawiera pewne przesłanie z życia wziete; mianowicie dziewczyny = szerokim łukiem omijajcie facetów którzy deklaruja sie jako romantycy === bo taki z pewnością nie wytrzyma codziennej prozy życia i wraz z nastaniem obowiazków, rutyny dnia codziennego szybciej niż inny zacznie szukać pożywki dla swojej romantycznej natury.... pożywki w postaci nowej muzy, romansu itp. ksiażka daje też nadzieje ze ten ród męski w końcu zaczyna kiedyś dojrzewać, zastanawiać sie nad sobą i co najważniejsze -- zaczyna wogóle CHCIEĆ być dorosły i nawet rozumie co to znaczy === ale dzieje sie tak tylko wtedy kiedy samo życie na nim to myślenie i zastanowienie się nad sobą wymusi ------ i tu rola dla nas kobiet; bo tak na serio tylko od nas zależy czy nasz partner będzie naszym partnerem czy będzie naszym dużym syneczkiem a związek będzie tylko kontynuacją tego co robiła dla niego/za niego mamunia. ....kto uważa ze ksiażka jest lekka - w sensie beztreściowo lekka - niech przeczyta ją jeszcze raz i wyciągnie wnioski. "smażone zielone pomidory" to piekne ksiażka mówiąca o w sumie zbiorowości społecznej którą łączy prawdziwa przyjaźń na dobre i złe. warto poczytać choć moim zdaniem ksiązka pisana jest dosć trudnym stylem i denerwująco skacze po tematach --- ale ogólnie polecam. "niania w nowym jorku" -- polecam ! pisana łatwym językiem tak ze szybko sie ją czyta ale zawiera ważne wiadomości na temat bogackich pustostanów "wielkiego świata" . ksiażka zawiera ważne treści które budzą gniew na ludzką głupote, niesprawiedliwość i znieczulice wielkich dam a także ich meżów NAWET wobec swojego dziecka. polecam, choć ksiażka nie kończy się optymistycznie bo historia choć fikcyjna stworzona z faktów autentycznych a te nie sa optymistyczne i nie mają dobrego zakonczenia.... tak jak w książce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje opinie
ktoś tu powiedział że "mężczyzna i chłopiec" to lekkie, łatwe i przyjemne ? może i tak jeśli nie zagłębiamy sie zbytnio :-) ja kupiłam tą ksiażke właśnie dlatego ze napisał ją facet i chciałam poznać punkt widzenia faceta na pewne sprawy.... ....bo tak na serio autor opisuje meskie schematy.....z których wynika ze faceci to tchórze, bo nawet gdy zdradza swoją kobiete to nie mają odwagi przyznać sie do tego PRZED WŁASNYMI RODZICAMI i gotowi zrzucić wine rozpadu związku na żone/narzeczoną byle tylko gniew jego rodziców nie uderzył w niego a obrócił sie przeciw "niedobrej" żonie która to skrzywdziła biednego syneczka rozwalajac rodzine (mój były zrobił dokładnie to samo!!) poza tym ksiazka zawiera pewne przesłanie z życia wziete; mianowicie dziewczyny = szerokim łukiem omijajcie facetów którzy deklaruja sie jako romantycy === bo taki z pewnością nie wytrzyma codziennej prozy życia i wraz z nastaniem obowiazków, rutyny dnia codziennego szybciej niż inny zacznie szukać pożywki dla swojej romantycznej natury.... pożywki w postaci nowej muzy, romansu itp. ksiażka daje też nadzieje ze ten ród męski w końcu zaczyna kiedyś dojrzewać, zastanawiać sie nad sobą i co najważniejsze -- zaczyna wogóle CHCIEĆ być dorosły i nawet rozumie co to znaczy === ale dzieje sie tak tylko wtedy kiedy samo życie na nim to myślenie i zastanowienie się nad sobą wymusi ------ i tu rola dla nas kobiet; bo tak na serio tylko od nas zależy czy nasz partner będzie naszym partnerem czy będzie naszym dużym syneczkiem a związek będzie tylko kontynuacją tego co robiła dla niego/za niego mamunia. ....kto uważa ze ksiażka jest lekka - w sensie beztreściowo lekka - niech przeczyta ją jeszcze raz i wyciągnie wnioski. "smażone zielone pomidory" to piekne ksiażka mówiąca o w sumie zbiorowości społecznej którą łączy prawdziwa przyjaźń na dobre i złe. warto poczytać choć moim zdaniem ksiązka pisana jest dosć trudnym stylem i denerwująco skacze po tematach --- ale ogólnie polecam. "niania w nowym jorku" -- polecam ! pisana łatwym językiem tak ze szybko sie ją czyta ale zawiera ważne wiadomości na temat bogackich pustostanów "wielkiego świata" . ksiażka zawiera ważne treści które budzą gniew na ludzką głupote, niesprawiedliwość i znieczulice wielkich dam a także ich meżów NAWET wobec swojego dziecka. polecam, choć ksiażka nie kończy się optymistycznie bo historia choć fikcyjna stworzona z faktów autentycznych a te nie sa optymistyczne i nie mają dobrego zakonczenia.... tak jak w książce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje opinie
ktoś tu powiedział że "mężczyzna i chłopiec" to lekkie, łatwe i przyjemne ? może i tak jeśli nie zagłębiamy sie zbytnio :-) ja kupiłam tą ksiażke właśnie dlatego ze napisał ją facet i chciałam poznać punkt widzenia faceta na pewne sprawy.... ....bo tak na serio autor opisuje meskie schematy.....z których wynika ze faceci to tchórze, bo nawet gdy zdradza swoją kobiete to nie mają odwagi przyznać sie do tego PRZED WŁASNYMI RODZICAMI i gotowi zrzucić wine rozpadu związku na żone/narzeczoną byle tylko gniew jego rodziców nie uderzył w niego a obrócił sie przeciw "niedobrej" żonie która to skrzywdziła biednego syneczka rozwalajac rodzine (mój były zrobił dokładnie to samo!!) poza tym ksiazka zawiera pewne przesłanie z życia wziete; mianowicie dziewczyny = szerokim łukiem omijajcie facetów którzy deklaruja sie jako romantycy === bo taki z pewnością nie wytrzyma codziennej prozy życia i wraz z nastaniem obowiazków, rutyny dnia codziennego szybciej niż inny zacznie szukać pożywki dla swojej romantycznej natury.... pożywki w postaci nowej muzy, romansu itp. ksiażka daje też nadzieje ze ten ród męski w końcu zaczyna kiedyś dojrzewać, zastanawiać sie nad sobą i co najważniejsze -- zaczyna wogóle CHCIEĆ być dorosły i nawet rozumie co to znaczy === ale dzieje sie tak tylko wtedy kiedy samo życie na nim to myślenie i zastanowienie się nad sobą wymusi ------ i tu rola dla nas kobiet; bo tak na serio tylko od nas zależy czy nasz partner będzie naszym partnerem czy będzie naszym dużym syneczkiem a związek będzie tylko kontynuacją tego co robiła dla niego/za niego mamunia. ....kto uważa ze ksiażka jest lekka - w sensie beztreściowo lekka - niech przeczyta ją jeszcze raz i wyciągnie wnioski. "smażone zielone pomidory" to piekne ksiażka mówiąca o w sumie zbiorowości społecznej którą łączy prawdziwa przyjaźń na dobre i złe. warto poczytać choć moim zdaniem ksiązka pisana jest dosć trudnym stylem i denerwująco skacze po tematach --- ale ogólnie polecam. "niania w nowym jorku" -- polecam ! pisana łatwym językiem tak ze szybko sie ją czyta ale zawiera ważne wiadomości na temat bogackich pustostanów "wielkiego świata" . ksiażka zawiera ważne treści które budzą gniew na ludzką głupote, niesprawiedliwość i znieczulice wielkich dam a także ich meżów NAWET wobec swojego dziecka. polecam, choć ksiażka nie kończy się optymistycznie bo historia choć fikcyjna stworzona z faktów autentycznych a te nie sa optymistyczne i nie mają dobrego zakonczenia.... tak jak w książce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzyk
Szukaj w salonikach prasowych najlepiej kolportera u mnie w mioescie SIEDLCE lezy tego od groma na polkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzyk
Szukaj w salonikach prasowych najlepiej kolportera u mnie w mioescie SIEDLCE lezy tego od groma na polkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mol książkowy3
najwyraźniej *****ekstrawertyczka****** sie tego nie doszukała:))) Ja tez uważam,że z dotychczasowych tytułów "smażone zielone pomidory" i "Mężczyzna i dziecko" były najlepsze i miały "ukryte" (bo nie przez każdego odnalezione" wartości:P howgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molu książkowy - pomarańczowy ( któryś tam z kolei )... Twoja uszczypliwość nie jest dla mnie uargumentowana, a nawet bezzasadna...cóż nie raz spotykamy się z nietolerancją naszych poglądów i preferencji książkowych, Ty zaś czynisz to nader jadowice czego nie rozumiem. A każdy ma inne wymagania wobec literatury. Zaś \"Mężczyzna i chłopiec\" na pewno nie jest książką, w którą trzeba się nadto angażować intelektualnie, aby odnależć jej sens :\\ Co nie odbiera jej męskiej percepcji świata damsko - męskiego... (podkreślam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kłóccie sie
biegnijcie lepiej po kolejna ksiażke w spódnicy - juz sie ukazała!!!! i na szczęście dowieźli "Upoważnienie do szczęścia" bo dla mnie zabraklo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danio
Ja czytam ksiazki z Oliwii z wielka przyjemnoscia!!! Jak na razie w wiekszosci z nich akcja toczy sie w Londynie i milo sie czyta o miejscach w ktorych sie bywalo,nazwy ulic,ktore sie przemierzalo:)))) spedzilam tam 1,5 roku pozdrawiam wszystkie czytajace!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeczytałam w ciągu 1 dnia \"Mężczyznę i dziecko\" - na początku byłam strasznie na tego drania wkurzona za tę zdradę, pomyślałam sobie, że co to za durne porównanie do Bridget Jones, żadna przyzwoita kobieta by czegoś takiego nie zrobiła, tylko faceci są do tego zdolni... ale później w miarę narastania perypetii tego gnojka nabrałam do niego sympatii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeczytalam tylko kilka ksiazek z Literatury w spodnicy bo czasu nie mam. Ale posiadam wszystkie :) A co sadzicie o Niani w NY? Ja szukalam w kioskach \"dumy i uprzedzenia\" ale nie było :( To keidy teraz bedzie Lit. w spodnicy a kiedy na obcasach? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danio
Literatura na obcasach 4 marca,a w spódnicy wg moich obliczen 25 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzis
po przeczytaniu Niani naprawde załouje ze nie kupilam innych pozycjii z tej serii! moglby ktos strescic po krotce o czym te pomidory? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam J.Green \"Prosto z mostu\" i cóż - lekka, bezpośrednia, ale można wyciągnąć parę wniosków. Ależ mi brakowało czegos takiego!!! Potym jak rylam do obrony, taka lektura to miód!! Teraz czytam \"cztery Blondynki\" Candice jakiejs tam (autorka sexu w wielkim miescie) i powiem wam ze mjestem kmile zaskoczona. To nie jest tylko zwykla glupawa przypowiesc. Druga historia jest po prostu niesamowita i bardzo prawdziwa. Ktos czytał>? Danio - naprawde bylas 1,5 roku w Londynie? Zazdroszczę kobitko, oj zazdroszczę :) trzydziestki dalej nie mam i juz chyba nie kupie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danio
Kaira------ ano bylam,wyjechalam pol roku po swojej obronie - nie moglam znalezc pracy i tak mnie nosilo,ze postanowilam zasmakowac dzikiego Zachodu:))) Ksiązki za granica "smakuja" inaczej,zwlaszcza w srodkach komunikacji miejskiej:)) Tam kazdy cos czyta,bo mnostwo czasu traci sie na dojazdy.Ja z kolezankami wymienialam sie ksiazkami,bo kazda cos ze soba przywiozla z Polski:))) Ciekawe czy w Delikatesach Polskich na Hammersmith mozna dostac ksiazki z serii Oliwii czy Claudii???? Jutro pierwsza czesc z owocowej trylogii Sowy,z ktora spotkalam sie wlasnie w Londynie (trylogia) - goraco polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nic straconego!!!! Jesli nie udalo Wam sie kupic jakiegos tytulu,to Oliwia PRAWDOPODOBNIE dodaje teraz ksiazki do gazet.Widzialam Bridget Jones z najnowsza Oliwia (kosztowalo to 10,90). Proponuje tez zajrzec do sklepów z przeterminowanymi gazetami...kiedys widzialam tam \"Smazone zielone pomidory\",ale o tym juz pisalam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tutaj nowa :) moja przygoda z literaturą (na obcasach) zaczęła się tak... dwa dni temu kupiłam książkę pt. Smak świeżych malin i teraz już regularnie będę nabywać te książeczki. Żałuję, że wcześniej nie kupiłam żadnej innej z literatury w spódnicy. mam nadzieję, że przyjmiecie mnie w swoje grono :D pozdrowienia dla wszystkich kobietek i dla danio :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoras z Was przeczytała już \"Smak świeżych malin\"? Ja jestem w trakcie i bardzo mi sie podoba. Juz nie moge doczekac sie nastepnej ksiazki z \"owocowej trylogii\". A tak nawiasem to ja też widziałam Olivię z \"Dziennikiem Bridget Jones\". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzyk
Millenko prosze powiedz cos dokladniej o tej olivii z bridget jones bo ja nie wiedizalem niestety takiej a to bylo z pierwsza czy z druga czescia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te książki co były sprzedawane oddzielnie po 9,9 zł w serii literatura w spódnicy teraz sa dołączne do gazet do Olivii [zafoliowane razem z nią] i kosztuja 10,90 zł teraz jest \"dziennik...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millenka------ ja przeczytalam wszystkie trzy czesci.Ksiazka jest bardzo lekka,lekki humor-smialam sie sama do siebie jak ja czytalam.Po pierwszej czesci,az sie chce przeczytac druga,a pozniej trzecia.Ja mam ochote przeczytac cala trylogie jeszcze raz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×