Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Hej! Ja dzis juz tu jestem wieczorkiem! I tez chce z wami na tlen-prosze!!! Tylko nie wiem o co chodzi z ta konferencja. Wolajcie mnie. Bede od ok 21.30. Pozdrawiam. LDN CITY witam wyjatkowo cieplo! Moj mezczyzna jest w Londynie od 5 miesiecy i 4 dni. Wraca do mnie za 96 dni. Jak wszystko pojdzie ok. Czy mocno u was zimno? Pada? Ja tak bardzo martwie sie o niego! Narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczyny:) Ledwo patrzę na ślepka po wczorajszym maratonie nocnym:) i do tego jeszcze ta pogoda....strasznie leje.....ale obowiązkowo stawiam się wiczorkiem:) tylko coś mi chyba tlen nawala bo mi gdzieś znikła mężatka i suanna i za nic w świecie nie mogę Was dziewczyny znowu w kontakty dodać....ale może potem samo się naprawi?:) w razie czegoś....wołajcie...znowu będziemy łzy ze śmiechu ocierać....buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !!! Ja już się pozbyłam brzdąca :) będzie teraz grzecznie spał . Przebudzi sie tylko na cycusia bo bez niego życ nie może :) Ja tez chetnie dołączę do konferencji tylko nie bedę tak długo z wami mogła gadać. Dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gadacie juz? Ja mam dola za mezem i powyzej uszu dzieci i ich chorob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
London City: dobrze gada, niech gada jeszcze! :D Żebym ja tylko na tą opiekunkę zarobiła! :( Bo cosik mi się zdaje, że pensje londyńskie i polskie sa jakoś takie niezbyt równe...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDN CITY
Do w.b. nie jest az tak zimno, dzisiaj poszlam do sklepu w polarku bo myslalm, ze zimno jest, a wrocialm norlanie morka. Goraco jak nie wiem. Ogolnie nie pada.... Zaraz przeczytam wypowiedzi i cos napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDN CITY
W sumie to ja bym chetniesie do waszej tej konfederacji zapisala... :) Kurcze, kiedys z moja siostra sie smialysmy jak widzialysmy matki niezadbane z dzieciakami, takie roy pod oczami, ogolnie maszyny i plastyuchy i powiedzialysmy sobie, ze nigdy tak nie bedziemy wygladac... no i teraz wiemy, to kurde nie tak latwo... dzieciak nawet najbardziej kochany potrafi dorwac sie do naszego wetyla i spuscic z nas reszte powietrze, ja niewiem jak one to robia... niestyty nie mam polskich znakow tutaj :( na klawiaturze :( ale dobra... w ogole dzieki, ze ktos mnie przeczytal to fajnie, kiedy mozna z kims pogadac :) po polsku oczywiscie. Jesli chodzi o pensje, to jakby to pwiiedziec, te realia polska a UK to sa diwe opozycje... Nie ma co... zarabiam tutaj naprawde, naprawde duzo... wiecej niz nie jeden po studiach :D ale niekazdy tak ma trzeba byc po prostu sprytnym, a mnie tego nie brakuje. ale mysle, ze np. w polsce niejedna nastolatka zajelaby sie dzieckiem po szkole albo w czasie weekendu za jakies grosze, powznie, poki one nie wiedza ile sie zarabia, trzeba to wykorzystac :) poza tym, dla mlodej dziewczyny kilka zloty to i tak duzo, uwierzcie mi, one w tym wieku maja (w sumie wszystkie baby maja prawie) takie zafascynowanie mlodym czlowiekiem, ktory nie kontroluje swoich wydzielin z nosa ani z innych czesci ciala... ja jak bylam mlodsza to chodzilam z kolezankami do sasiadow i prosilam ich, czy moge wyjsc na spacer z maluchem... za darmo oczywicie, naet czasami doplacalam, bo jak mnie taki maly potworek poprosil o soczek, bo mu sie tutku pitku chce, no ta ja juz zaskorniaczki z kieszonki i palilam klapki do sklepiku osiedlowego, a teraz.. napiszcie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też jestem -juuuuuuż? Musimy się autoryzować to się wszystkie będziemy widzieć. No to jak zgrywamy się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDN CITY
prosze, jak moge sie dolaczyc do tej rozmowy na gg, ja mam gg rowniez, ale jak, moze jakis numerek (bez zbednych skojarzen)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jesteśmy na tlenie kochana musisz się ze mną skontakt. przez tlen wpisz mężatka nazwisko i ta z warszawy to ja będziesz u mnie na liście i cię wprowadzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDN CITY
mezatko, ja nie mam tlena tylko gg, cholera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDN CITY
mezatko, sciagnelam tlena, ale ja nie mam polskich znakow i nie moge cie wpisac jako mezatka z tymi znakami polskimi i wychodzi ze takich nie ma... kurde moze dam ci moj numer gg??? 1830592...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a na gg możesz gadać z tlenowcami? Słyszałam że wtedy to ty musisz wszystkich zaprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDN CITY
a to moze powiedz twoj numer tlenu... kurde, jak mam cie znalezc ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
napisałam do ciebie na gg, ale jesteś niedostępna, a moje gg 6181239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz
zjedz golonke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki !!! Jestem dzis bardzo wypluta, moje dziecię robiło mi pobudki od 3 co godzina, coś mu nie pasowało.Przeżyłam wizyte teściowej z rana, może spacer mnie troszkę ożywi :) jak mały tylko wstanie wybywam z tych czterech ścian . Narazie pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDN CITY
Siedze i zastanawiam sie jak dojechac z Waterloo do Forest Hill, cholera... dalam Erin zlotko od yogurthu i bawi sie juz druga godzine :) elegancko, ale to chyba za wczoraj, bo ona Eric (tak na nia mowimy to meskie imie :) ) zjadl wczoraj cos z dywanu i poetm wyrzygal sie na moja ulubiona bluzke... Motyla noga :) Dobra to ja sie zbieram, pogoda u nas ladna, przede mna weekend wreszcie zobacze moja siostre, pewnie maksymalnie wyjebana po tygodniowej walce z trojka dzieciakow :) Pozdrawiam was panie bardzo serdecznie, zajrzymy tutaj jakos wieczorkeim, moze jakas konferencja :)?? see you nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko! a mnie to tylko czasu wystarcza na przeczytanie waszych postow i to wszystko, a tak chcetnie pogadalabym z matkami, szczegolnie ze Sprytna i Anusia maja dzieci w wieku mojej małęj. a jeszcze przeczytalam, ze ty Anusia malego cycusiem karmisz to tak, jak ja swoją, a ciekawa jestem jak sobie radzicie z normalnym jedzeniem? moj nr gg 400 000 i czy wasze 10-cio miesieczne pociechy juz chodza? i wogole co juz potrafia? bo ja to lubie sie martwic, ze cos jest nie w porzadku, a obiektywnie patrzac mala rozwija sie prawidlowo... dupa i jeszcze do tego mam 14 kg nadwagi do zrzucenia, ale to jak przestane karmic :( ech!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anussia
WITAJCIE KOBIETKI !!! Witam Cię ajnalajn :) Mały dał mi dzis popalić , cały dzień marudził ,a po kąpieli nie chciał usnąć :( chyba druga dwójka idzie ,może pogoda tak na niego wpływa.Czy wasze pociechy tez tak reaguja na pogodę? Mały je prawie wszystko to co ja, gotuję mu zupki ,kartofelki z mięskiem i wszystko co mu w łapki wpadnie:). Chodzi tylko przy meblach jak ma sie czego przytrzymać , bardzo lubi bawic sie w akuku , a ma takie gadane ( oczywiscie po swojemu:) ) ,że nikt go nie przegada. A co do nadwagi to nie jesteś sama ja też mam ten problem i też powtarzam sobie że jak przestane karmic to sie za siebie wezmę :) ale to pewnie daleka przyszłość.......Co tam u was dziewczyny jak miną dzionek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej matuszki! Mam ten sam problemik - sil mi starcza tylko na czytanie.Pisac juz nie ma kiedy.I nie ma sily. Tak sobie przypomnialam jak moj mial 10 miesiecy.To bylo 8 miesiecy temu. Chodzil juz doskonale i bez pomocy. Na obiad zjadal po dwa mielone. Schabowe pochlanial jak odkurzacz. I byl taki grzeczny.No i mial juz jedynki, dwojki i trojki i 2 czworki. Teraz ma juz prawie wszystkie zabki.I jest taki psotny, mowiac delikatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze chce WAS WSZYSTKIE mocno cieplo pozdrowic. Nie wiem ile tu pobede bo maly jak zasypial mial 39,2 stopnie. A oddycha jakby tygrys chrapal. Jest taki chorutki ze az serce mi sie kraje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety!!!! jak zazdroszcze ci tego, ze twoj maly wcina co mu przygotujesz, nasza ma waracje na temat jedzenia, nigdy nie wiadomo co jej przypasuje i kiedy zje, a robic trzeba, bo a nóż... pierony, przy czym jak juz pisalam ma te swoje 10,1 kg bez ubrania, i 77 wzrostu, gada, że hej a i pyskować potrafi po swojemu, taaaa, przy meblu stanie i nawet sie przemiesci, na pogode reaguje bezblednie, mieszkamy w strefie gdzie halny wieje no i ostatnio ten fałszywy wiatr załatwił na spacerze całą naszą trójkę, to do tych 39,2 stopnia gorączki, my właśnie wyszliśmy z choroby, ale dziecko za to straciło zaufanie do nas, odciąganie flegmy z nosa gruszka!!!! teraz nie moge sie do niej zbliżyc gdy lezy, bo ma jedno skojarzenie, robi pelny obrót i tyle jej widzialam naturalnie przy przewijaniu też nawet z saraną pupą, bez męża nie jestem w stanie jej przewinąć aaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! a oprócz gruszki były spraye do nosa, horror a inne specyfiki? teraz to juz mi nie ufa nawet jak jej cos do jedzenia daję, no bo bylo cos do buzi na gardlo no i na zbicie gorączki.... ale zamieszanie w jej malym swiecie powstalo, a pogotowie wezwalam w nocy jak temp przekroczyla 38.3! pani z pogotowia, az zaniemówila, jak spytala no to jaka temp ma dziecko? hihi ja zapomnialam, ze pomiedzy 38 a 40 jest jeszcze 39 :D Boże, zeby tylko zaczęla jeść!!!! acha i zębów ma już prawie 8. ale sie wygadalam! a jaka ja mialam dzis przyjemnosc dla siebie??? hmm ...... hmmmmmm........ a co to jest przyjemność? a nie, przepraszam, jak ją uśpiłam to pojadłam sobie solidnie, bo to jest przyjemność.... jejku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamuski:) już jestem.....:) brrrrrrrrrrrrrrr ale zimno na dworze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba znikam! Zimno mi i musze jakos zasnac. A nie moge bo maz do mnie dzwonil i sie wzruszylam i znowu rycze! Ale ja beksa jestem, jejku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka
powtornie witam moj maly spi w niedziele robimy roczek w kosciele ciekawe jak ja przezyje ta niedziele i sobote.moj syn ma rok i jeszcze nie chodzi bo grubasek z niego jest jedzenia tez nie lubi musze kombinowac co i jak mu podac i jeszcze zeby chcial zjesc a to juz mozna pisac poemat .zebow ma cala buzie tzn jakies 10 sztuk naliczylam ostatnio a i to nie jest tkie proste i karmie go jeszcze cycusiem nie wiem jak dlugo juz bym chciala przestac to na tyle papa acha moje gg4540399 zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×