Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

👄 👄 👄 buziaczki dla wszystkich . Zajrzałam tu teraz bo potem to róznie bywa ale przewarzenie brakuje mi czasu ...................... jak każdej z nas ;-) ;-) ;-) Życze wszystkim miłego dnia i narazka 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słonecznie byłam troche zaziebiona i dziatki tez,a najmłodsza miała przez trzy dni temperaturę,efekt poszczepienny na odre i po tygodniu miały wystapic objawy podobne do przeziebienia =grypy Na szczescie juz wszystko oki i obyło sie bez wizyty u doktora jestem troche poobijana bo byłam ze starszymi dziecmi na rowerach i sie wywróciłam na mnie rower i mam siniaki ,na szczescie tylko siniaki:D:D 🌻🌻🌻==dla wszystkich pociech na topiku i mam a co do kojca to ja korzystam i jestem zadowolona a na zabkowanie to kupiłam żel COLGET I SACHOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,Słoneczka:D U mnie słoneczko pięknie świeci i liczę,że już wiosna zagości na dobre...🌻Przycupnęłam na momencik...aby złapać kontakt z Wami...Ale zaraz lecę....Okna czekają,co by je doprowadzić do stanu przejrzystości;) Warunki sprzyjające są,to trzeba się do roboty brać.Póki mi się nie odechce:P Wiosenne pozdrówka🌻:D🌻:D🌻:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia
Witajcie! Ja na troszkę i proszę was o poradę. Zosia od kiedy korzysta z nocniczka ma problemy z kupkami. Wypróżnia się co 2, 3 dni i bardzo ją to boli!!! Płacze przeraźliwie aż do utraty tchu, narzeka że ją boli, wręcz krzyczy a ja nie wiem jak jej pomóc. Aby było jej łatwiej zakładam jej pampera, ale to nie pomaga, nadal ją boli i nadal cierpi. Myślę, że to przez jakąś psychiczną barierę ( dotyczącą nocnika) ma te problemy. Poradźcie jak mogę jej pomóc? Może jakiś specyfik na zaparcia? dla dzieciaczków? sama nie wiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie Emcia - ja też tak miałam początkowo , ale póżniej przeszło . jężeli już chceesz coś zrobić to dawaj jej owoce po których będzie jej łatwiej robić kupki tzn, jabłko , pomarańcza, starta marchewka . Nie martw się za jakiś czas to przejdzie. JA dzisiaj robię porządki , myję okna no i udało mi sie przypalic obiadek . No cóż będzie dzisiaj przypalanka na obiad:) tak to jest jak się robi parę rzeczy na raz . Słoneczko przepiękne , zaraz idziemy zdzidzią na spacerek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka z wieczorka:D Emciu kochana,to rzeczywiście wygląda na stres,z moją niunią było podobnie.Postępowałam podobnie jak Solinka.Tylko dodam,że możesz też do nocniczka wlać gorący napar z rumianku i para powinna łagodzić ból i odprężyć dziecko podczas \"posiedzenia\".Jeśli później boli ją jeszcze,to warto też podmywać ją takim rumiankowym naparem.Nie martw się.To minie.Pozdrawiam cieplutko😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani....:):):) Pogoda u mnie dziś piekna....mam nadzieję ze już taka zostanie..... Dziś moja córcia miała test kompetencji.....jak Ona biedna sie denerwowała.....to w końcu pierwszy wazny egzamin ,który pisała w swoim zyciu......wyniki będą pod koniec maja....wiec trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać.... Biegną Kochane do pracki....no i chyba czas juz zacząć świateczne porządki.... Pozdrawiam Was bardzo serdecznie....przesyłam buziaczki...papa Emcia.....i moja córcia miała takie problemy....z tym ze trwało to bardzo długo...nic nie pomagało....samo przeszło....więc głowa do góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia
Hejka!! Pogoda dziś przecudna, ale ostrzegam że zimno i wiatr nieprzyjemny. Wystarczy się ciepło ubrać i udany spacerek gotowy. Zosia jakby nieco lepiej w zmaganiach z nocniczkiem. Jesteśmy w trakcie wielkiego pakowania - wyjeżdżamy do babci, a Z biega po mieszkaniu i pakuje swoje skarby ( a naprawdę wszystko pod tę kategorię podciąga ), tak więc na blisko 2 tygodnie rozstajemy się i z Wami , bo babcia komputera nie posiada. Pozdrawiam serdecznie i życzę wiosennych, radosnych, pełnych uśmiechu i dobrego humorku, żółto - zielonych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie. Pogoda przepiękna a u nas chróbsko się rozpanoszyło , moje dziecko złapało wirusowy nieżyt rzołądka .Biegunka gorączka i dietka oczywiście . Mam nadzieję że uda nam się wykurować do świąt , jak tam u was porządki? U mnie już prawie skończone , czekamy na święta.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie. Pogoda przepiękna a u nas chróbsko się rozpanoszyło , moje dziecko złapało wirusowy nieżyt rzołądka .Biegunka gorączka i dietka oczywiście . Mam nadzieję że uda nam się wykurować do świąt , jak tam u was porządki? U mnie już prawie skończone , czekamy na święta.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!!! Gorące całuski Wam posyłam😘😘😘😘😘😘.....i.......umykam..........Bo.......Nareszcie....... Sprzątam,sprzątam,sprzątam,sprzątam,sprzątam,sprzątam,sprzątam,sprzątam...........:D🖐️:D🖐️:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AVBsjasgduhbfkvmoh gjogtjglthq3487ytjtj7i6i 56eiw53IgigiygyGIUGIGIB gg8ig9hstrjhmhghmdh Znowu nie wrzuca postów!!!!! Wrrrrrrrrr😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dzieje z naszym topikiem??? Od kilku dni nie wrzuca postów!!! Co,komuś się nie podoba???!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,co się dzieje z naszym topikiem???!!! Przecież to już trwa kilka dni!!! Pisałam do redakcji a oni...nic...:( Może się naprawi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff!Nareszcie!:D ---->solinka,ja też przez to przeszłam jakieś dwa miesiące temu,moja Wera biedulka brała antybiotykl,Nifuroksazyd,dieta ścisła,dziecko mi schudło wtedy...Ale wszystko wróciło do normy...Pozdrawiam cieplutko,będzie dobrze Biegnę do sprzątania i śniadania. Papatki wszystkim Wam;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gdzie Wy dziewczynki??? Pewnie pracujecie ciężko... Ja na moment oddycham tym tlenikiem i znowu bryknę kafelki szorować w kuchni...No to pa,Babeczki🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór wszystkim......:):):) Nareszcie znalazłam wolną chwileczkę zeby coś tutaj napisac...... Pracy mam bardzo dużo....ale to zapewne jak wszyscy.......jutro dzieciaczki ida ostatni dzień do szkoły więc mam nadzieję ze dołączą do mnie .....zawsze to więcej rąk do pracy:):):) A mam jeszcze co robić....umyte oka to nie wszystko...:) no a niedługo zacznie się bieganie po sklepach....tego chyba najbardziej nie lubie....mąż w gotowaniu mi pomoze to juz połowa sukcesu:):):) Jest chyba bardziej zorganizowany w kuchni niż ja;):):) Zmykam kochane....buziaczki dla Was.....papatki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Mamuśki !!!!! /:D /:D /:D /:D /:D /:D Czasu czasu czasu ........... mi brakuje ale i dwie ręce w przedświtecznych porządkach to zdecydowanie za mało. Uuuuuufffffffff ........ :) :) u mnie tez sporo roboty i chociaz okienka juz błyszczą to pare drobiazgów zostało do zrobienia ..... a ostatnio moja córcia załapała wiosenna alergie ... pyłki , trawy i ....... najpierw lekarz a potem niestety apteka :( :( :( :( Pozdrawiam Was i Wasze Pocieszki .......pa moze jutro uda mi sie tu zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz prawie święta. Mieszkanko błyszczy, gotować na szczęście nie muszę bo święta spędzimy u moich rodziców. Niestety :( :( :( zafundowałam mojej małej lekkie poparzenie słoneczne. Wczoraj wybrałyśmy się do lekarza, dostałysmy leki i zakaz wychodzenia przez parę dni na dwór. Szkoda, bo taka pogoda,że nie chce się siedzieć w domku. Mam nadzieje, że do świąt nie bedzie już znaku. Majka pozna w końcu pozostałych członków rodzinki, więc musi pięknie wyglądać. Pozdrawiamy serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:D No,podbijam topiczek,bo nam spadł na trzecią stronę... A co u Was,ciekawe czy dojdą karteczki do Was...?;) Su,dzięki za karteczkę:D Zapracowane jesteście bardzo,widzę bo cisza tu jak makiem zasiał... Ja sobie tu zaglądam co nieco,karteczki wysyłam tu i ówdzie,no i zarutko się bryknę gotować szyneczkę i boczek,mniam... Oj,już mi ślinka cieknie,a po świętach to waga pójdzie w odstawkę...Będzie mnie straszyła z przedpokoju...Uuuuuuu...Za dużo już ważysz...żarłoczna kobietooooo - beczułkooooo...Uuuuuuuuu...A co mi tam.Mam ochotę się objeść nieludzko,hihihihi...:D No,lecę,papatki do juterka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim mamom, ich dzieciaczkom i mężusiom baaardzo rodzinnych świąt, przepysznego jajeczka i małego strumienia wody w nadchodzący poniedziałek życzę i pozdrowionka przesyłam. 👄👄👄 My zmykamy na zjazd rodzinny do moich rodziców na Mazury i zamierzamy tam pooddychać świeżutkim powietrzem,. Tak więc jeszcze raz smacznych świąt.;);););););) Iwona i Maja 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, czasu pelnego uwaznosci czasu pelnego milosci pozostawiania starego rozpoczynania z radoscia nowego zycze Wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim mamusiom...tatusiom....dzieciaczkom... Zdrowych....pogodnych Świat Wielkanocnych spędzonych w rodzinnej atmosferze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Witam Was Kochani Świątecznie u mnie też jużwszystko zapiete na ostatni guzik .... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Zostało tylko złozenie życzen ------- :D :D :D :D :D :D Z Okazji Świat Wielkiej Nocy życzę Wam: usmiechow bez liku przy wielkanocnym stoliku.. Przajaciol wielu, duzo w portfelu, Dyngusa mokrego i czasu radosnego A przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciol, szczescia w milosci i spelnienia marzen! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najmilsi...życzę Wam wszystkim i Waszym najbliższym z całego serca aby ten święty czas przyniósł Wam świt nowego życia,ogarnął słodkim przytuleniem miłości i wzniósł ponad to,co możliwe...ku temu,co najpiękniejsze...🌻😍🌻😍🌻 🌻😍🌻😍🌻 🌻😍🌻😍🌻 🌻😍🌻😍🌻 🌻😍🌻😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona
No i drugi dzień świąt dobiega końca .......... Jak zwykle .......... pełno pracy , stresu , aby po dwóch dniach powiedzieć " ..... I PO ŚWIĘTACH " ......................... a nasze życie toczyło się dalej czyli .....praca - dom ...... dom - praca ...... i do następnych świąt w grudniu ....... Ucałowania i szybkiego wypoczynku dla tych co jutro idą do pracy i będą pracować w domu ..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona
no to hooop do góry ..... bo giniemy w tłumie ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Matuszki!!! Czy mnie jeszcze pamiętacie??? U mnie mnóstwo się zmienilo. Mieszkam od stycznia na wsi wiec z irca nici. Ale od marca pracuje i mam tu dojscie do sieci. strasznie mi brakuje pogaduszek z Wami. A i nowych Mateczek troszkę doszło. Mocno Was sciskam i pozdrawiam. wasza Wiolcia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Matuszki!!! Czy mnie jeszcze pamiętacie??? U mnie mnóstwo się zmienilo. Mieszkam od stycznia na wsi wiec z irca nici. Ale od marca pracuje i mam tu dojscie do sieci. strasznie mi brakuje pogaduszek z Wami. A i nowych Mateczek troszkę doszło. Mocno Was sciskam i pozdrawiam. wasza Wiolcia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×