Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

witam .... czy jesienna szaruga też tak bardzo daje się wam we znaki? Bo ja już nie daje sobie z nią rady. Moja mała też jakaś mardna ostatnio. ajnalajn ja sobie nie radzę, mam wrażenie że przed ciążą jakoś lepiej to znosiłam, a teraz mąż boi się do mnie odezwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sade u mnie jest tak samo, ale coś z tym musi się dać zrobić, ba ja samej siebie bardzo nie lubię w tym stanie. może ktoś zna jakiś złoty sposób na te dni dla matek jeszcze karmiących lub wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pleple
Witajcie mamusie!!!! W ten jesienny wieczór miło jest z Wami posiedzieć. A'propos miesiączki to jeszcze za dobrze nie wiem bo dopiero ją pierwszy raz po ciąży dostałam. Mój synek ma 6 m-cy. Nie wiem czy to szybko czy póżno. A jak było u Was? Wydaje mi się, że dosyć wcześnie bo dopiero zaczynam go karmic nowymi rzeczami. Tak to tylko cycuś i cycuś. Czy możecie powiedzieć mi cos wiecej o tych granulkach na ząbkowanie? Nazwę chociaż. Po pierwszych dwóch już mam dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam! Pleple niestety te granulki to na zanik pokarmu są. Na ząbki nie da rady tylko żeliki , masowanie dziąsełek szczoteczką, a jak już chwyta mały jegomość to są takie gryzaki z wodą w środku co wkładasz je do lodówki i chłodzisz. Ale moje maleństwa od 6 mies miały w zabawkach zawsze szczoteczkę do zębów (oswajały się z przedmiotem a i pogryzły go sobie w między czasie). W łazience też do zabawy - tylko jak już pociecha siedzi - to buch szczoteczkę w łapki i do mordeczki----- masowanie wspaniałe ....... polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! \"CHAMOMILLA VULGARIS 9\" - to na ząbkowanie \"LAC CANINUM 15\" i \"CALCAREA CARBONICA OSTREARUM 15\" - na zmianę, na zanik pokarmu, ale niech wam to lekarz przepisze, zresztą nie wiem czy można je kupić samemu Pozdrawaim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDN CITY
Matko, do wszystkich ktorzy jeszcze troszke mnie pamietaja! U mnie tyle sie zmienilo, ze nawet nie wiem od czego zaczac... Chyba nawet nic nie napisze, bo nie wiem co... Ale jestem cala, odwiedzam Polsce wkrotce, chyba z moim "czarnuszkiem"... Buziaczki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowy_potwór
Witam wszystkie Mamy!!! Chciałabym dołaczyć do Waszego grona!:) Siedzę w domu już 8 lat. Dzieci trochę podchowane, dwie córeczki i synek. Mam za sobą stosy pieluch, butelki z mlekiem i nocne płacze!!!! Teraz jak budzą się w nocy to wołają lub poprostu przychodzą do naszego łóżka. Aniołami nie są, niestety. Mam problemy, bo są histeryczne i uparte. Walczę co dzień z różnymi humorami, a jak nie jedno to drugie ma zły dziń, można dostać kota. Mąż oczywiście pracuje całymi dniami, żeby nas utrzymać, Babci w pobliżu nie ma, Cioci też nie. Pełna samotność z gromadką dzieci:) Czasem marzę poprostu o wyjściu z domu chociaż na trochę. Nie jest najgorzej, dzieci rosną....Wszystkie musimy sie trzymać i tyle. Matki wszystkich dzieci łączcie się:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam cię domowy potworze! o matko!!!!!!!!! już trójkę odchowałąś? jezuuu następna bohaterka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowy_potwór
Dziękuję za pozdrowienia.:) Nie jestem bohaterką tylko kobietą:) A co za róznica dwoje czy troje?:)Nie przeceniaj mnie proszę, bo urosnę:) Cieszę się, że znalazłam ten topik, miło tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowy_potwór
Witam! Właśnie mam chwile dla siebie to weszłam na chwilkę. Dzieci w przedszkolu. Jedno chore nistety w domu. Miło usiąść i poczytać co ludzie piszą:) Wszystkie pewnie zaganiane przy dzieciach:( Wrócę tu wieczorkiem, może ktos będzie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam babeczki a w szczególności Ciebie Domowy Potworze, bo już myślałam, że nasz topik powoli wygasa. Ale nie! skoro jeszcze ktoś potrafi go znaleźć. Do rzeczy kochane ---- obudziłam się dziś i jestem już w świątecznym nastroju---- szykowanie prezentów , sprzątanie chałupki i pomyślenie nad menu wigilijnym i świątecznym -- czy Wy też tak macie?Toż to dopiero za 3 tyg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowy_potwór
Witam Wszystkich, jak zwykle! Mężatko! Czy nie za wcześnie na te Święta? A może właśnie należałoby się tym zjąć?:( Pogodan za oknem nie nastraja optymistycznie:( Tak, już cas pomyśleć, szczególnie o prezentach.... Mam małe pytanko: Będzie śnieg na Święta?:) Muszę kończyć, bo czas po dzieci do przedszkola! Pozdrawiam serdecznie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki:) witaj domowy potworze:) A co Wy tutaj kobitki juz o Swietach??:) ja jeszcze w domu nic nie zrobiłam a i zabrac sie do pracy jakoś nie mam nastroju....nie ma sniegu...:(.jakoś tak wogóle nie światecznie....jak zwykle wpadnę w trans dzień przed wigilią a w świeta będe \"umierać\" przez świeta:) Pozdrawiam Was bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary czerwony kapturek
witajcie panie matki. fajnie macie, zazdroszcze wam. ja nie mam dzieci. dbajcie o swoje maluchy, zeby mogly pozniej one zadbac o was :) Pa!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka
witam czy tu juz nikt nie zaglada hop hoooppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc matki! słuchajcie znalazłam stronę z kolekcjami lalek do kupieniaprzez internet, niżej podaję wam link, kliknijcie na lalkę Yvonne i powiedzcie obiektywnie co o niej sądzicie, nadaje się na prezent dla dziweczynki? http://www.lanescollectibles.com/listDolls.cfm?subcategoryID=32 p.s. to żart, ale byłam na tyle zacofana, że nie zdawałam sobie sprawy, że można tyle wydać na lalkę (jasne te sa dla kolekcjonerów), ale szok i mają ludzkie włosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rany!!!! Ajnalajan!!!! Ale ceny tych laleczek!!!!--- A jeszcze takiej przytulić nie możesz bo --- zimna porcelanka. Moim zdaniem absooooluuutnie się nie nadaje na prezent --- dla jakiej kolwiek dziewczynki --- nie mówiąc o mojej niewiaście co to lalki traktuje jak ring---hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mężatko, zastanawiam się kto takie lalki kupuje, np te z zapf creation (na tej stronie) to jak lalki z horrorów, słodkie i zarazem straszne, ja bym sie bała taka trzymać w domu. Pozdrawiam bezlalkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki i już po Mikołajkach jak ja się cieszę że mam chłopca, kobietki tylko nie podrzucajcie tu linków z samochodami za takie ceny, bo włos się jeży na głowie, dla mojego syneczka wystarczyła kolejka, ze szczęścia aż się popłakał, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wsztstkie mateczki przez tą okropną pogodę mam dość wszystkiego, na dodatek moja mała zalicza właśnie swoje pierwsze przeziębienie w życiu więc mam bardzo \"wesoło\" w domku. Oby szybko skończyła się ta chlapa i zaczęła jak już musi zima. Pozdrawiam ..... trzymajcie się cieplutko i nie dajcie się chorobom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam sie pochwalic że moja córcia dziś pierwszy raz nasiusiała ... i nie tylko... do nocniczka :D:D:D:D a potem jeszcze raz nasiusiała i jeszcze raz może nie ma się czym chwalić ale ja to nocnikowe Bolero Ravela przyjęłam prawie atakiem histerii ze szczęścia cóż, dzieciaki nam sie rozwijają wszystkie mamy uszy do góry, już niedługo zima i koniec pluch i błota! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was mamy:) Ja tylko jako odświeżacz , bo spadłyście. Bardzo lubię do Was zaglądać, przypominają mi się lata jak mój Mały Miś był super mały:D Jeszcze raz pozdrawiam:) 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie!Właśnie przypadkiem znalazłam ten topik,nie przeglądałam wszystkich stron tylko pierwszą i ostatnią,ale zdążyłam się zorientować,że bardzo tu u Was miło i postanowiłam się tu odezwać.Ciekawa jestem czy któraś ma bliżniaki,bo ja mam dwie dziewczynki,mają po 3 lata,dają mi popalić nieżle,ale przy pomocy innych członków rodziny da się wytrzymać,Mam też starszą córkę 10-letnią,bardzo mi pomaga,ale i tak nie mam kiedy się nudzić.Jednak dla Was zawsze troche czasu znajdę,jeżeli tu jeszcze ktoś zagląda.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć edyta! zagladam tu jeszcze :) właśnie wróciłam ze spaceru z moją brombą, jestem przerażona, bo jak kocham małą i jest dla mnie środkiem wszechświata, tak na spacerach po prostu się nudzę, może to zależy od pogody i od tego, że teraz u nas matki na spacerach się mijają i nie ma z kim pogadać, a mieszkamy tu gdzie mieszkamy od roku, ze szpitala przyszlam na nowe mieszkanie i nie mam na miejscu znojomych. wiecie co napiszę coś więcej później, teraz muszę spadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja ,chyba wszystkie dzieci już śpią ,ale matek coś nie widać,pewnie sprzątają i piorą,ja tam mam dzisiaj wolne....;może jeszcze ktoś tu wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ajnalajn bardzo się ucieszyłam,widząc ,że jesteś tylko szkoda,że w innym czasie niż ja,ale może jesteś teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×