Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Gość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że Wy kochane macie też taki dobry humorek jak ja dzisiaj. Słoneczko świeci, za chwilę się spakuję i wybieram się z moją rodzinką na parę dni na Mazury pooddychać świeżym powietrzem. Dziadkowie już się nie mogą doczekać wnusi więc odetchnę trochę od małej. 🌼 :D🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki😍🌻😍 Na moment wpadam i zaraz lecę...Oj,coś widzę,że nie tylko ja zabiegana...Przynajmniej nie będę mieć takich wyrzutów sumienia,że tak rzadko ostatnio tu wchodzę.U mnie jeszcze szczątki kataru tu i ówdzie,mężuś z brzuszkiem coraz lepiej,jakoś ku lepszemu zmierza wszystko,tak mi się zdaje...Całuski gorące Wam posyłam😘😘😘 i zmykam już,zmykam...🌻;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemam dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa_77
Witam kochane .... pomyślałam że tu zaglądne tak przy sobocie i odkurze co nieco bo ostatnio mało kto tu zagląda a przeciez wiosna tuż tuż i czas na wiosenne porządki.Tak bardzo stęskniłam się za wiosną a Wy.... myślę że też.Pozdrawiam cieplutko i milutko Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,Kobietki Matki Polki;)😘 Co tam u Was,dziś sobotnie porządki,uff!Ja tak tęsknię do wiosny a tu mówią,że mrozy okrutne się zbliżają....Niedoczekanie ich😡!!!!! Gorące pozdrowienia dla Was i Waszych dużych i małych słoneczek🌻😍🌻😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerażona kup sobie wibrator to powinno pomóc a tak na marginesie to ci współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głogów --->szkoda słów na twoją głupią i nie na miejscu wypowiedź, szkoda ,że tacy kretyni chodza po tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mateczki:) nie miałam netu przez tydzień i strasznie sie steskniłam za Wami:) buziaczki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głogów.....z główką wszystko oki???? moze pomocy potrzebujesz??? pomieszało juz troszke od tego dobrobytu jakim jest net i sam nie wiesz co napisac zeby być zauwazonym????? no cóż...i tak bywa...... Buziaczki babeczki....jestem troszke zaganiana ale wracam do Was.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa_77
Witam Was Kochane Mateczki już po weekendzie i kolejny tydzień przed nami ale za to z każdym dniem bliżej wiosny chociaż u mnie znów sypnęło śniegiem i kreska spadła poniżej zera okropny ziąb i dzis nici ze spacerku. Trzymajcie się cieplitko uściski dla was i dla waszych pociech pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):) u mnie też sypneło śniegiem hihihi i już jesteśmy po spacerku :) synuś właśnie usną , a ja biorę się za obiadek:) do wieczorka kochane mamusie :) oj tleniku mi potrzeba hihihi :):):) życzę słoneczka w ten zimny dzionek brrrrrr:):):) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki, co Wy tak o pogodzie ostatnio tylko rozmawiacie, dawać tu jakiś pikantny temat, skoro nam się wszystkim tak bardzo nudzi to trzeba rozkręcić to towarzystwo, ile będziemy jeszcze tak udawać, że my takie porządne mamusie, pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka 😍🌻😍🌻[love No,może dziś troszkę posiedzę bo wczoraj wieszało mi neta:(a właśnie wczoraj tak bardzo chciałam się podotleniać z Wami i....nic z tego:(Buuuu Mam nadzieję,że dziś już będzie ok.Co u Was,Babeczki? ----->Przerażona😘,myślę,że dziś już jest wspaniale;)i jesteście wszyscy razem:)🌻 ----->:Pgłogów,być może pomaga typom ludzi myślących dolną częścią ciała,do których z pewnością ty się zaliczasz. ----->anussiaa😘,ja podobnie miałam choć nieco krócej,ale i tak ciężko,oj,ciężko bez Was.Dzięki za fotkę,cudna:D ----->beata,😘zagoniona,spocznij nieco,usiądź przy kawce...;) ----->justa😘,u mnie też sypnęło i to nader obficie,mróz jest i owszem,ale na spacerek trzeba,my zaraz się zbieramy;)no chyba,że duży wiatr,to inna sprawa. ----->li😘no i masz rację,hmmm...pikantny...hmmm..Czemu nie....;) I w ogóle całuję wszystkie babeczki,obecne i nieobecne😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa _77
Witam Was serdecznie mam nadzieje że humorki dopisują zarówno Wam jak i Waszym pociechą bo moją córcie rozpiera dziś energia , wymyśla przeróżne zabawy mniej więcej od 7 rano jak tylko wstała chociaż mogła by pospać niekiedy nieco dłużej .......... Teraz pędzimy na spacerek przesyłam buziaki i miłego dnia pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcia
Hejka! nareszcie jakieś luzkie forum, przynajmniej la mnie. Od ponad 2 lat siedzę z moją terrorystką w domciu. I miłe było się przekonać, że nie jestem jedyna. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa _77
Hej hej !!!! Emcia witaj w klubie tu napewno nie będziesz sama a zawsze jest miło jak któraś z nas napisze coś z '' życia '' Pozdrowienia dla Ciebie i dla Twojego Szkraba .Trzymaj sie pa. A tak na marginesie to ja też siedze od ponad dwóch lat w domu z córcia ........... i nawzajem się wychowujemy ..bo w życiu bywa róznie zawsze można się czegoś nauczyć chociażby od własnego dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcia
Moja córcia zjada właśnie kolacyjkę, więc myślałam że tu zajrzę, ale tutaj cisza, a Z woła. Czyżby to był topik na wymarciu? A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁUBUDUBUDUBUDUUUUUU!!!!! ODŚWIEŻAAAAAAAAAAAAAM!!!! Hejka Matulki Dziewuszeńki😘🌻😘🌻😘 ----->przerażona😘🌻oj jak to dobrze!Całuję Was gorąco wszyatkich😘 ----->emcia😘🌻Witaj nowiutka Matusiu!!!Co Ty mówisz?Na wymarciu???Nigdy!!!!;)Jeśli chcesz,ściągniemy Cię na pogaduchy tlenowe,im nas więcej tym lepiej,gdyż ostatnio wiele z nas narzeka na braki czasu:P,hahahaha,mam nadzieję,że nadejście wiosny przyczyni się do poprawy sytuacji;) Kochane,gorące buziaki dla Was i Waszych pocieszek dużych i małych,papatki🖐️:D i kwiatki🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane kobietki:) A cóz sie dzis z Wami dzieje ze tak pusto na tleniku?:( emcia...witaj...:):):) Nawet tak nie pisz ze Nasz topik jest na wymarciu:):):) żyje....!!!!!!!! :):):) Aniutek...kiedy wpadniesz do Nas na pogaduchy?? juz tak dawno Cie nie było.... przerażona.....nie dziw sie kochana.....jak chłopaczek moze być spokojny? :P Buziaczki wielkie dla Was......pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko Kosmosu
Witam Was ponownie Mateczki wspaniałe, dzisiaj moja Żoneczka ma wychodne więc dziś z 2,5 rocznym Matim będziemy rządzić się sami. Hi hi ciekawe czy pozna mieszkanko jak wróci. W najbliższym czasie mamy zamiar kupić DVD żeby Wiórek mógł jakieś normalne bajki pooglądać, ale ostatnio sobie myślę że i tak mamy "niezłe kino domowe" codziennie, więc czy jest sens? Ostatnio Mati malował niedźwiadka brązową kredką (malował to trochę na wyrost stwierdzenie) a potem wziął zieloną i mazgrze po nim i mazgrze. Więc się pytam go "Czy widziałeś kiedyś zielonego misia?". A on na to "Ten siedzi w krzakach". No i rozwalił mnie. Chodzę z małym na angielski (i wszystkim Wam polecam metodę Helen Doron jeśli tylko jest tam gdzie mieszkacie) a ostatnio również na rytmikę. Na pierwszych zajęciach pani wzięła go do środka kółka zrobionego przez dzieciaszki i mówi "Mamy nowego kolegę, przedstaw się chłopczyku", a on na to " I'm Mateuszek". Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco!!!!!!!!!!!! Czy Wam też czasem się wydaje,że wszystko musicie robić same?😭 Łapię chyba jakąś depresję, bo już na nic kompletnie nie mam siły. Tylko moja córcia potrafi mnie rozbawić bo właśnie zaczna gaworzyć i ciągle słyszę baba, ebaba, aja i tym podobne wynalazki. Czy któryś z waszych maluszków jest uczulony na marchewkę ( i czy to w ogóle możliwe)? Bo moja mała znowu ma całą buzię obsypaną i już nie wiem od czego. Z jej diety wyliminowałam już tyle, że została tylko marchewka. pozdrowionka 🌼 🌼 🌼 [kwiat 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa _77
Witajcie kochanienkie !! od samego rana miałam ogromny stres bo szłam z córcią na pobranie krwi robiłyśmy takie tam podstawowe wyniki , myślałam że będzie płacz........ a tu ani jednejk łezki normalnie mnie zatkało. Sade -*-*-* jak ja dobrze cię rozumiem .... tego nie tamtego nie .... biedne dziecko. Moja Marti jak z czymś przesadzi to też od razu widać a jeśli chodzi o marchew to nadmiar nie jest wskazany u mojej na przykład od razu jest sucha skóra i plamki na buzi no i wtedy dietka .......Pozdrawiam i byle do wiosny , trzymajcie się pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcia
witam!!! Sade moja córcia jest uczulona m. in. na marchewkę. tzn. na surową marchewkę, bo gotowana jest ok. A więc jest to możliwe. Spróbuj wyeliminować , mam nadzieję , że pomoże. Niestety słyszałam że uczulenie na marchewkę nasila się w okresie pylenia, bo pokarmowa marchewka krzyżuje się z jakimiś tam pyłkami. Miejmy nadzieję, że tak nie jest w przypadku naszych pociech. Pozdrawiam ciepło. Miłego dnia i spaceru, bo pogoda wspaniała i słoneczko bosko grzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Dziecko Kosmosu: Ale słodki :):):) Dziecięca logika jest wspaniała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc siedze od 6 lat w domu i chowam pokolei moje szkraby a teraz mam 6 miesieczna core. Slyszalam ze moze byc alergja na karoten zawarty w marchewce, a moze poprostu za szybko wprowadzasz nowe produjkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc siedze od 6 lat w domu i chowam pokolei moje szkraby a teraz mam 6 miesieczna core. Slyszalam ze moze byc alergja na karoten zawarty w marchewce, a moze poprostu za szybko wprowadzasz nowe produjkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki 🌻😍🌻 Ale u mnie dziś piękne słoneczko i niebo błękitne,oj,żeby tak jeszcze ciepło się zrobiło... ----->przerażona🌻ja też tęsknię za Wami ogromnie...Tylko senność taka mnie zmaga od jakiegoś czasu,że nie jestem w stanie jej odeprzeć...A te Twoje dzieciaczki to wulkan energii,hihihi,no jak się synio urodzi to będzie w domu bandżaj:D ----->Beatka🌻jak ja bym chciała z Wami się podotleniać,tylko kiedy Wy dopiero się zchodzicie,to ja już wymiękam:( ----->Dziecko Kosmosu🌻Witaj Tatusiu pełnoetatowy;)o zaiste,bajki wartościowej dla Twego Maluszka to nie uświadczysz w TVP itede...Zresztą,w ogóle wydaje mi się,że to jednak ciut za wcześnie,jak sam stwierdzasz;)A z tym misiem,no,no,no,toż to stwierdzenie iście filozoficzne:D ----->sade🌻nie tylko Ty miewasz takie wrażenie,hihihi...Mało tego,robię coś robię,tak pracuję w pocie czoła i...niedługo w ogóle nie widać żadnych efektów...brrr...A z tą marchewką,to fakt,po prostu unikać. ----->justa🌻gratulacje dla dzielnej,małej bohaterki:D ----->emcia🌻jak się udał spacerek?;)jak to miło,że jesteś z nami:) ----->kolucha🌻witaj cieplutko,fajnie,coraz nas więcej:D W ogóle całuski gorącuchne dla wszyściutkich Mamuś i Tatusiów😘😘😘😘😘...Wiecie co,coś się ruszył ten nasz topiczek,hihihihi,super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×