Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Ciągle przed oczami mymi i w każdej myśli dwa paseczki różowe. Kosmos jest Wielki i sprzyja swojemu Dziecku. Radość nieziemska mnie ogarnia. Więc dzielę się nią z Wami. I teraz jeszcze tylko czakać mi przyjdzie cierpliwie, cierpliwie bo ufam w szczęście swoje, na potwierdzenie że to Księżniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) u mnie dziś ponuro i deszczowo :( idę ogarnąć troszkę chałupkę.......hoooop w góre !!!!!!! buziaczki i więcej słonka niz u mnie:) papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Dziecko Kosmosu -----> gartulacje i trzymamy kciuki za księżnieczę razem z Tobą:):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIUTKU I ANUSSIUU !!! W Kafeterii na topiku \"do matek.....,którym bardzo się nudzi\" Wypowiedzi jest bez liku Tej piękniejszej części ludzi Ja trafiłem tu z kosmosu I poznałem raz dwie Anie Dzięki przychylności losu Sympatyczne niesłychanie No a dziś z okazji Święta Przepięknego Ich Imienia By wiedziały że pamiętam Takie składam im życzenia ................................................................. Ponieważ Wasza droga życia Jest jeszcze kartą do odkrycia Życzę by z wielu dróg czerpała To co najlepsze i Wam oddała Z polnej drożyny co wśród pól znika Niech weźmie spokój i śpiew słowika A z leśnych duktów niech czerpie zieleni Koloru nadziei miliony odcieni Z plaży nadmorskiej w słońca blasku Niech weźmie miękkość i ciepło piasku A z górskiej ścieżki niech da Wam życie Powiew świeżości wiatru przy szczycie Z miejskiej ulicy gdy noc zapadła Niech Wam zapewni latarni światła A słońce krocząc drogą tęczy Niech Wam miłości żar doręczy ....................................................................... Wybaczcie spóźnienie ale wczoraj nie mogłem nic napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach,jestem dogłębnie wzruszona... Doprawdy,nie wiem,co powiedzieć... Dziekuję i Tobie Beaciu i Tobie Dziecko...Z całego serduszka... 😍😍😍😍😍 Anusiu,spójrz tylko,jakie nam zgotowali cudne przyjęcie tego ranka...:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo:) widzę Aniutku i tak miło na serduszku się zrobiło:) u mnie znów dziś paskudnie :( ja chcę ciepełko ........jeszcze tydzień i opuszczę Was na jakiś czas, wezmę ze sobą klawiaturkę na działeczkę co by z wprawy nie wyjść hihihihihihii:) oby tylko słonko było.... buziaczki i do wieczornego dotleniania choć coś ostatnio cicho wszędzie...głucho wszędzie...i żywej duszy brak.....lecę pobrykać z syniem:) teraz na topie piłka i żelaźniaki :) papapapapa całuski dla wszystkich dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello😍 Mówię Wam,na dworze za oknem mam jeden wielki s..😠 Tak już daaaawno nie było,leje strasznie od trzech dni,niebo całe zapaprane,qde,trafia mnie,mokro,zimno i ohyda!!! Łeb i kości bolą,reumatyzm strzyka,aaach siąść i płakać...😭 Ogólnie mówiąc,humor mam wisielczy😡 idę na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko:) Aniutku ----> u mnie słonko i ciepełko.......zaraz prześlę Ci troszkę......ziiiuuuuuuuuuuuuu.....leci słonko do Ciebie :):):):) no i oczywiście do wszystkich którzy mają go dziś brak :):):)...........mój synio własnie padł , a ja lecę pichcić obiadek ....ostatnio wena co do menu mi sie wyczerpała:):):) buzialki Wam wszystkim i uśmiechu na buziakach:) Aniutku----> to dla poprawienia Tobie humorku :):):):):):):):):):):):):):):):):):)🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻.....hihihi mam nadzieję ,że już lepiej:) papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ...witam wszystkich....:) U mnie tez dziś słoneczko wyszło i mam nadzieje ze się urtzyma taka pogoda bo juz walizy spakowane....jutro bryk nad jeziorko.... Żegnam sie więc z Wami na jakiś czas...jak tylko wróce to sie odezwe....(jak by było inaczej?:):):) ) Pozdrawiam...przesyłam buzialki i zyczę duzo słoneczka i pieknej pogody.....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo:) Beatko wypoczywaj kochana spokojnie.........i wracaj do nas z nowymi siłkami :).......dotleniaj się teraz na powietrzu:););) hihihihi:) ale cisza .......mam nadzieje, że słonko przesłane dotarło do Was:) buzialki ogromniaste :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho wszędzie ....głucho wszędzie............:( hoooop do góry !!!!!!!!!!! buziaki i pozdrowionka :)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och,dzięki Kochane Dziewuszki za słowa otuchy🌻😍🌻Słoneczko już dotarło...Nareszcie niebo oczyściło się przepięknie po kilku dniach smutnej szarości...Uświadomiłam sobie jak przemożny wpływ mają na mnie zjawiska klimatyczne...Chcieliśmy wybrać się nad wodę...a tu rzeki powylewały,brudnożółte,ueeee...Cóż,trzeba będzie poczekać aż się oczyszczą,a tu za parę dni podobno znowu ma nadejść fala opadów,tylko nie to:( A to Beti fajno,no niech sobie zażyje zasłużonego wypoczynku:D >>>Beti😍baw się pysznie! >>>Anulko😍jak będziesz dziś na posterunku to może w końcu wdepnę,nawet się wyspałam specjalnie dłużej,hihihi,może to co da...:O To całuski wirtualne😘😘😘😘😘 Pa!Pa! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka30
Witam wszystkich! Do matek siedzących w domu....... tez podobnie jak Wy siedzę w domu z dziećmi.Mam syna Maciusia(8) i córeczkę Ulę(4)Pozdrawiam wszystkich.Czy mogę się przyłączyc do waszych pogaduszek???? Całuski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iwonko🌻😘🌻wsrod nas!Zapraszamy goraco! Jesli posiadasz komunikator w tlenie to polecamy codzienne konferencje czatowe.:) Zapewniamy kompleksowe uslugi w zakresie rozluzniania stawow skroniowo-zuchwowych,miesni karku oraz dotleniania mozgu;) Glowna metoda jest doprowadzenie delikwenta do stanu euforii co gwarantuje ubaw do oplucia kompa (ze smiechu) w efekcie koncowym;) Daj tylko swoj namiar a zaraz Cie sciagniemy do siebie:) Caluski dla Twych pocieszek najkochanszych😘😘😘😘 I czekamy..... 🖐️ aha,sorry,ze pisze bez polskich znakow ale cosik mi sie pochrzanilo,i nie wiem, jak to odkrecic czy raczej odklikac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka30
Witam w niedzielny poranek u mnie bardzo słoneczny.Czy poranne kawki już wypite?Chetnie pogadam z wami , namiary na mnie Iwonka30@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejhej!Słoneczka niedzielne! Anulko kochana🌻,wybacz,że poszłam wczoraj ale Wera coś nie spała dobrze no i nocka z głowy:O Iwonko🌻,no to już Cię zgarniam:D 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anussiaaa
Witanko:) Hejo Iwonko :) miło Cię powitać w naszych skromnych progach:) Aniutku słonko :) nic się nie stało , nadrobimy nastepnym razem:) to lece pichcić obiadek, a jeszcze synio ciągnie mnie do grania w piłkę, mały dom wariatów normalnie :):):):) buziuńka i do wieczorka:) papa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak skacze mi ten Łukanio po plecach , że o jedno \'\'a\'\' zadużo :) papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka30
Dobry wieczór wszystkim kobietkom.Gdzie jesteście??????Odezwijcie się!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) Iwonko bardzo Cie przepraszam , że wcześniej nie dotarłam ale w środe mamy wyjazd ,a ja zaczełam juz przygotowania........i powoli zaczymnam wpadać w panike , że nie zdażę ze wszystkim:( i połowy rzeczy nie spakuję:( wyjeżdzamy pierwszy raz z syniem na dłuzej niz dwa dni i nie mam pojęcia ile powinnam tego wszystkiego wziąść....normalnie koszmar ,az mi sie odechciewa wyjazdu, i w co ja to mam wszystko spakowac??:( ubrania ,kurtki ,buty ,przybory normalnie chyba wynajme tira :)hihihii postaram sie jutro wcześniej wpaść :) mam nadzieje ,że mi to wyjdzie .......buziaczki wielki i do juterka :)papa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka30
Dzień dobry wszystkim!!!!Korzystam z okazji że moje brzdące jeszcze spią.Pogoda dzisiaj super!!!! i pewnie nie dopcham się dzisiaj do kompa,dzieciaki opanują go zaraz po wstaniu z łóżek.Ale dzisiaj bedą nudy.Lecę zrobić sobie duuuuuużżżoooo kawki.🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka30
Wreszcie udało mi się przesłać kwiatek hurrrrrrrra :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo:) uufffffff własnie skończyłam pakować część rzeczy .....jutro tylko to co wyschnie i kosmetyki :), a w środe pożegnam sie z Wami na jakiś czas :( no to teraz podotleniam sie troszke:)na zapas:) buziaczki i pozdrowionka:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamy :). Ja całe wakacje pilnowałam kuzynki- najbardziej niegrzecznego dziecka jakie istnieje chyba, ale jak teraz to wspominam, achh, łezka mi sie za nią kręci :D. Chciałam zapytać, czy odwiedzałyście wymiany? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=858212&id_f=1 Może chciałybyście jakieś zabawki albo jakieś inne pierdoły za wasze niepotrzebne pierdoły? :D No bo kto jak nie wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zobaczyska Słonka moje kochane :) jaaaaaaaaaadę sobie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! papa 🌻całuski:):):):) oj będę tesknić hihihihi.......uzależniona jestem od Was :), a teraz na mały odwyk hooop...:) buzialki i pozdrowionka:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo! >>>Anulko,cudowny czas leniuchowania niech Ci się stanie:D pośród promieni słonecznych i łagodnych pomruczeń jeziorka... Nabieraj sił dla ducha i ciała🌻😍🌻 A my tu straż będziem trzymać niezłomnie;) Ja odliczam dni pomalutku, aby do piętnastego... Już nie mogę się doczekać i jak zwykle będzie sprint w ostatniej chwili, i to napięcie przyjemne...Ach,no kiedyż wreszcie,no... Tymczasem idę do rutynki słodkiej,co mi się już przejadła okropnie... Obiad,naczynie,pranie,prasowanie, i grzanie wody na domiar złego,bo właśnie dziś pracownicy wod-kanu wodę ciepłą nam wyłączyli na trzy dni😠 No i trzeba jakoś przetrwać to i owo. Idę więc żyć życiem jednej z milionów kobiet domowych pospolitych... Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo moi Kochani:):):):):):) W R Ó C I Ł A M !!!!!!!!! Ależ się za Wami stęskniłam....:):):) Juz myślałam ze będę na \"sucho\" klikac w namiociku:):):) Pogodę miałam przepiekna.....cały dzień na słoneczku a dzieciaczki w jeziorku....tylko ze troszkę nam sie poprzestawiało bo siedzielismy do rana przy ognisku a potem spanie do południa,,,,,ale co tam....jak się bawic to sie bawic;):):) Były tez atrakcje....podczas nocnego deszczu przemokły namioty,,,,no i było.....mokro wszędzie ciemni wszędzie ...mnie jakas łobuzica pszczoła się przyczepiła i chodziłam pól dnia z cebulką na ręku.... Ale wiec wróciłam do pracy wypoczęta.....:):):) Biegne sie rozpakować kiedy jeszcze dzis rano moja Aneczka kończyła sie pakowac i teraz Jej nie ma:( Odpoczywaj Aneczko....i wracaj tutaj do Nas bo bedziemy tesknić za Toba. Iwonka 30...witam Cię bardzo serdecznie....buzialek dla Ciebie:):):) No to juz....chyba wszystko:) biegne...papatusie;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo moi Kochani:):):):):):) W R Ó C I Ł A M !!!!!!!!! Ależ się za Wami stęskniłam....:):):) Juz myślałam ze będę na \"sucho\" klikac w namiociku:):):) Pogodę miałam przepiekna.....cały dzień na słoneczku a dzieciaczki w jeziorku....tylko ze troszkę nam sie poprzestawiało bo siedzielismy do rana przy ognisku a potem spanie do południa,,,,,ale co tam....jak się bawic to sie bawic;):):) Były tez atrakcje....podczas nocnego deszczu przemokły namioty,,,,no i było.....mokro wszędzie ciemni wszędzie ...mnie jakas łobuzica pszczoła się przyczepiła i chodziłam pól dnia z cebulką na ręku.... Ale wiec wróciłam do pracy wypoczęta.....:):):) Biegne sie rozpakować kiedy jeszcze dzis rano moja Aneczka kończyła sie pakowac i teraz Jej nie ma:( Odpoczywaj Aneczko....i wracaj tutaj do Nas bo bedziemy tesknić za Toba. Iwonka 30...witam Cię bardzo serdecznie....buzialek dla Ciebie:):):) No to juz....chyba wszystko:) biegne...papatusie;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×