Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Gość Iwonka30
Cześć Beatko33 .Cieszę się bardzo że już wróciłaś , mam nadzieję że lepiej się poznamy.Z Twojej wypowiedzi widać że wyjazd się udał ,to bardzo dobrze będzie co wspominać aż do następnych wakacji.:p🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja30
Hej wszystkim kobietkom .:)Chciałam życzyć Wam miłego dzionka...:) właśnie idę oddawać się szczytnym celom:pranie ,gotowanie,sprzątanie...........ale najpierw wypiję poranną kawkę 🌻🌻🌻🌻🌻Całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka30
Troszkę mi się z rana literki mylą wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Kochani! >>>Ahoj,Beciu miła🌻no to wytrwałaś bez nas parę dni...Hahaha,trzeba teraz nadrobić braki:D >>>Iwonko kochana🌻witaj,uff,chyba się nie załapię już na tę kawkę,co?Przyspałam cosik za długo;) Ja też nie narzekam na brak obowiązków,a tak mi się nie chce...:( Nie chcem ale muszem. To idem. papatuśki i całuski gorące 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Wszystkim:) >>> Aneczko Kochana wytrwałam te kilka dni ale nawet nie wiesz jak bardzo mi brakowało neta...to juz chyba jakas choroba:) wieczorki były najgorsze a juz jak zaczęły przychodzić sesemeski z neta to tak chciało sie poklikac ze.....ehhhhhh:):):) >>>> Iwonko...dodałam Cię juz do swojej listy na tleniku...jak bedziesz to zapukaj do mnie:) ja tez mam nadzieję ze lepiej się poznamy Pogoda u mnie dzis \"byle jaka\"...bo słoneczko wygoniłam na Mazury do Naszej Anusi:) Niech zażywa kąpieli słonecznych i wraca do Nas pięknie opalona i wypoczęta:) Dziewczyny...nie tak dawno pisałysmy ze zaczynają sie wakacje a tutaj jeszcze \"momencik\" i znowu rok szkolny....Ehhhhhh i ta bieganina za podręcznikami i cała resztą....nie lubię tego...a jak chudnie mój biedny portfelik w bardzo szybkim tempie......ale trzeba kształcić Naszą młodzież ..:):):) Hmmm...14 sierpnia minie rok jak pierwszy raz nabazgroliłam cos tutaj....jak bardzo szybko to zleciało.....jak duzo fantastycznych osób tutaj poznałam...i niech ktos tylko powie ze net nie jest fajna sprawą;) A idę sobie bo sie rozpisałam ze ho ho;) Obiadek czeka...pranko po wyjeździe....buzialki dla was o taaaaaakie ogromne....papatki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki,nieszczęście...Nie mam tlenu... Niby jest normalnie,ale zniknął z paska stanu i gg się nie włącza i nic...Nie wiem,czy to wirus jakiś.Owszem,skanowałam,nic nie wykryło... Nie mam jak się z Wami połączyć...:( Oj,może dojdę co to...Mam nadzieję... 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff,niebezpieczeństwo zażegnane-zainstalowałam na nowo... Straszne jest uczucie,że mogłabym nie mieć kontaktu... Adrenalina już opadła... Pssss.......:O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka30
🌻🌻🌻🌻🌻🌻:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki, coś ponuro się robi na tym naszym topiku, coraz trudniej zastać tu kogoś wczoraj moje dziecie robiło wszystko by nie iść spać, w końcu stwierdził, że musi do ubikacji, siedzi tam 5 min. w końcu woła mnie i mówi \"mamo nie mogę zrobić, bo mi się siku skończyło\" chyba trzeba jakąś solidną pogawędkę na tlenie zrobić by rozruszać towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabulinka
Czesc mam na imie Sabina i jestem mamą prawie 3 letniego Wikusia. Mam podobny problem, czasami mi sie nudzi. Napiszcie coś, szkoda ,że dopiero dzis zauważyłam ten topik. W ogóle jestem nowa. I młoda. Pozdrawiam i czekam na korespondentki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej,Baby najmilsze:D No,cosik tu mało nas w rzeczy samej,ano w końcu wakacji już ostatnie tygodnie(dla niektórych)to i pewnie łapiemy te resztki,co nam zostały,hihihi... Witaj Sabinko🌻ooo bardzo dobrze,że nas przybywa,chodź,chodź do nas,zapraszamy!!!:DJak chcesz to dawaj namiary na komunikator i będziem rajdać sobie,że hej;) Ja zaczynam się pomalutku przymierzać do pakowania bo już za tydzień odjazd... A tu wyskoczyły mi hece,bo dwie pary butków Wercinych będą na out ze względu na odciski na paluszkach.:(Po kilku miesiącach zrobiły się nie do chodzenia,a niby były dobrej firmy. No i na gwałt nowe muszę kupić a pieniędzy akurat teraz jak na lekarstwo,bo są inne jeszcze wydatki,eeej,tak to tak... No,buźka wielgachna i lecę Was szukać na gg 🌻😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabulinka
no moge narazie podac jeynie miala, jak bede miec gg to podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinko,ok:) A nie masz w tlenie gg??? Bo my właśnie konfer mamy teraz... Fajnie by było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniutek hihi
aha i dzieki za maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabulinka
kurcze ja nawet w tym momencie nie wiem czy mam tlena, ale postaram sie , jak tylko sie go dorobię , to podam. Ja juz dzisiaj odpadam, od 5 rano wiercenie w domu (remont), musze odespać. Jutro rano napewno bede. Mam nadzieje ,że kogoś zastanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko!!! Najważniejszą rzeczą jest dziś święto Beatki!!!:D Beti Kochana,wszystko co zwie się milością,radością i szczęściem niech zawita do Twojego serduszka i mieszka tam zawsze! 😍🌻😍🌻😍🌻😍 😍🌻😍🌻😍🌻😍 😍🌻😍🌻😍🌻😍 😍🌻😍🌻😍🌻😍 😍🌻😍🌻😍🌻😍 😍🌻😍🌻😍🌻😍 Be Happy:classic_cool: 😘 Ależ dziś piękny dzionek czy i u Was równie ślicznie??? Ale ja nie korzystam z uroków natury bowiem powzięłam mocne postanowienie przygotowania się do wyjazdu tak by w ostatnich pięciu minutach przed nie okazało się,że coś niezbędnego czeka na zmiłowanie w koszu do prania lub zmiętolone tkwi w szafie...:O No to papatusie miłe Mamusie ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka30
Beatko w dniu Twojego Święta życzę Ci kolorowych snów,uśmiechu od ucha do ucha,pięknych bajek na dobranoc,własnego psa i kota,co dzień nowych przygód,siedmiomilowych butów,gwiazdki z nieba,wspaniałych przyjaciół i wesołej rodzinki 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki Kochaniutkie..... Nawet nie macie pojęcia jak bardzo miło i cieplutko na serduszku mi sie zrobiło kiedy przeczytałam od Was zyczenia......Bardzo serdecznie Wam dziekuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Normalnie az sie wzruszyłam....:) Buzialki dla Was ogromne... Chyba czas zmienic mój nick:):):):) beata33 hehehe kiedy to było???:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu...ale nas wywaliło gdzieś na szary koniec... No i już będzie ok. Dziś nie piszę nic więcej bo muszę zwiększyć tempo...:O Ajajaj,ile tego jeszcze a już tylko jeden dzień;) Papa całusów sto dwa 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoop do góry bo znikamy w tłumie!;) U mnie za oknem zmiana pogody. Pada i wieje wiaterek :( W domku tez nieciekawie, bo choróbsko się rozpanoszyło. Jakiś wirus dopadł moje dzieci. Ale mam nadzieje, że szybciutko nas opuści. Pozdrawiam Was wszystkie i Wasze pociechy. Trzymajcie się cieplutko. Buziaczki! Pa! 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I...zaczynam odliczanie... Jeszcze 10 godzin...;) Wiecie co,odczuwam rodzaj młodzieńczego zniecierpliwienia,podniecenia czymś co nieznane przede mną,hihihi...Jak ja dawno tego \"czegoś\" nie doświadczałam,a to takie miłe...:) Wszystko już spakowane i dopięte na ostatni guzik. Kochani,żegnam Was ciepluchno,już tęsknię za Wami bardzo,ciekawam czy wytrzymam bez jakiejś kafejki,ano zobaczymy;) Ufff,jeszcze muszę ze sobą słoneczko wziąć w bagażu,bo cosik się tam na Pomorzu chłody i deszcze kroją...:O No to do rychłego dotlenienia Kochane moje Słoneczka sprawujcie tu się dobrze;) papatusie i buziaczki 🖐️😍🌻😘 😘🌻😍🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona
Kochani ... tak czytam i aż wam zazdroszcze że każda z was kompie sie w morzu promieni słonecznych i nie tylko .... a moj wyjazd ogranicza sie tylko do kanałku nad Wisłą ...... no cóż ale w przyszłym roku sobie odbijemy ......... U Nas wszystko w porządku ,...... Kinia kożysta już z nocnika , lubi pomagac i sprzątać ale jest strasznie złośliwa i zazdrosna ..... no cóż mam nadzieje że wyrośnie . Angelika rośnie jak na drożdzach , waży juz prawie 6 kilo ..... Uciekam bo mężuś mie zaszlachtuje ....... hihihi dorwałam sie do kompa jak głupi do sera .... całuski papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mibi
Cześć dziewczyny! Ja także jestem mamą mam dwie córki,nieźle dają mi popalić.... Fajnie,że jest taki topik,chętnie się przyłączę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi wydaje,że dzisiejszy wieczór nie jest najlepszy na pogaduszki....,może to dlatego,że jest niedziela???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani:) Aniutku ....Skarbie....odpoczywaj sobie i wracaj tutaj do Nas...czekamy na Ciebie:) Asieńko Kochana....jak miło ze do Nasd wróciłas....tęskniłysmy za Toba:( mobi....witam Cię serdecznie w gronie mamus;) jak masz tlenik to zapraszam na wieczorno-nocne pogaduszki.....:) Moja Ewelcia pojechała dziś na ostatnie szaleństwa wakacyjne....wróci za 10 dni...oj bedzie miała co opowiadac....:) Życzę pieknego i słonecznego dnia....:) papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona
Beaciu ja też za wami tęskniłam , jestem już uzależniona od was ..... PASKUDNY NAŁÓG ...... Nareszcie będe miała z kim pogadać w długie samotne wieczory ....... hihihihi Buziaczki wielkie dla wszystkich nudzących się i nie tylko ...... papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×