Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

No jestem,jestem,....wczoraj tylko do czytajacych nalezałam, więc dzis skreślę kilka słowek :P Maja wczoraj zaraziła się od Bartka ( ciekawe jak to zrobiła skubana :P ) i zabawiła się w koalę . Potem do pracy trzeba było pójść, wieczorem zaś moje dziewczę obudziło się -chyba szóstym zmysłem wuczuła mój powrót do domu , no a potem mąż okupował kompa, więc nijak nie dało się ....czy jestem usprawiedliwiona? ;) Teraz -jestem po porannym dyżurze- Maja grzecznie bawi się zabawkami, więc kawusia i komp są moje :) Sindi-witaj kobitko, coś ostatnio słabo z obecnością...a co do szczęścia Mai i Igora, to kto wie,kto wie.....ale by nas zaskoczyli,no nie :D Martynika :D Iwanka-u mnie też nie wchodzi zdjęcie kominka( też chciałam popatrzeć chociaż, bo zawsze marzyło mi sie to cudo, lecz niestety nie posiadam :(. Jednak nadal zyję nadzieją na dużą wygraną, więc nic straconego....będzie kiedyś dom z komikiem :) Tina -oczywiście również życzę powodzenia w związku z pracą i pisz koniecznie ,co będziem wiedzieć czy już wsród ludzisk będziesz bywać ;) Wczoraj moje dziecię nie zaliczyło spaceru,może dziś się uda....mglisto,ale nie pada. Zdaję sobie sprawę,że te spacery po mieście nie mają nic wspólnego z dotlenianiem ,ale skoro mieszkamy , gdzie mieszkamy, to niech moja córa przyzwyczaja płuca do zanieczyszczeń :P ...kurcze...fajnie byłoby mieszkać pod lasem... no ale przecież niedługo wygram,no nie ;) :D Martynika- wyobraziłam sobie tę kobite ciągniętą przez boksera :D Rubina-masz takie przykazania dla mężow? ;) *NICK*----*LAT*------------*DZIECI/DZIECKO*-------------*NR GG* ...................................................................................... rubina 27 Hania 7mies i Kuba 4,9 lat gg 2518611 edyta 33 Maja 6mies i Ada 10lat gg 1188193

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina-a ja ci życzę dziewuszki, o! Bo bycie jedynakiem fajne jest na początku, potem nie jest tak wesoło:) Najlepszym prezentem jaki mozemy dać dzieciom jest rodzeństwo:) Powodzenia w nowej pracy!! Podczytuje kominkowe rozmowy, bo kominek to moje wielkie niespełnione marzenie. Moze kiedys uda mi się jednak wcisnąć go jakoś do saloniku. iwanka-mnie bardzo nurtuje fotel na jednym z twoich zdjeć. Gdzie nabyłaś takie cudo? Szczególnie fajne są te duze podłokietniki. Ja karmie Igunię albo w foteliku albo w huśtawce na siedząco. Wolę jednak w foteliku. Na krzesełko do karmienia cierpliwie czekam, bo jak się dziadek zobowiązał, ze kupi to chyba plamy nie da:P Tez podobały mi się te z Arti, ale ostatecznie wybrałam Fisher Price, bo ma dodatkowo pare zabawek i po złożeniu zajmuje mało miejsca. No i ważna jest regulacja wysokości. Ech, napiłabym sięz wami kawki, ale Igulę i tak juz meczą zęby i jakby jeszcze po kawce powera dostała, to chyba bym musiała z domu nawiewać:)Byle do maja! A propos- kto oprócz mnie ma zamiar karmić piersią do roku? Bedzie mi raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!! dzisiaj ja zaprasam na urodzinowa kawke i torcik!!!!! Olusia wlasnie zajela sie wyrzucaniem wszystkiego z szafek wiec mialam chwile zeby poczytac co pisalyscie, u nas na kominek na razie nie ma szans gdyz mieszkamy w bloku i troche tu nie ma miejsca niestety:( wlasnie jutro otwieraja u nas tesco 3/4 miasta juz jest nastawione na to ze jutro uderza na zakupy wiec pewnie przez najblizsze 2 tygodnie nie ma po co sie tam wybierac, przeciez w takim malym miescie taki hipermarket to nie byle co:):):) nam jedzenie najlepiej idzie w foteliku samochodowym pozycja jest odpowiednia ale juz czas zaczac myslec o krzeselku jak macie jakies fajne linki z allegro to wklejajcie pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja jada w lezaczku,lecz rzeczywiscie pozycja karmiacego jest co najmniej niewygodna,wiec tez mam zamiar kupic krzeselko do karmienia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*NICK*----*LAT*------------*DZIECI/DZIECKO*-------------*NR GG* ...................................................................................... rubina 27 Hania 7mies i Kuba 4,9 lat gg 2518611 edyta 33 Maja 6mies i Ada 10lat gg 1188193 sylvia 25 Ola 6 miesięcy gg3757003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, widzę, że dla odmiany dziś ruch natężony. Kurczę, widzę, że z krzesełkami cały przegląd, fajne są takie, które potem można obniżyć, tylko czy na dłuższą metę dziecko chce siedzieć w takim? Edyta, może to jakaś fala idzie, bo Bartkowi jakby trochę przeszło i pozwala odplątać swoje bluszczowate kończyny zmojego tułowia. Teraz jego hobby to dotykanie twarzy, smyra mnie łapkami z wielkim skupieniem. Moż ejeszcze zajrzę, sylvia, 20000 lat, no i czekam na tort.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Sylvia wszystkiego co najlepsze, dużo zdrówka i radości z Oleńki 🌻🌻🌻🌻 Mała Mocca - ja też mam zamiar jeszcze karmić Marysię piersią. Może uda się i do roczku. Tym bardziej, że jak na razie to chyba do pracy nie pójdę. Też mam zawsze problem z prezentem dla Piotra. Zresztą z prezentami dla mężczyzn zawsze jest trudniej. Edyta- zobacz jaka Ta Martynika złośliwa- wypisz wymaluj Mała Mi z Muminków:) My wróciłyśmy juz ze spacerku. Marysia jeszcze śpi po spacerze- nawet rozbieranie jej nie rozbudziło. Zresztą całą drogę przespała. Marysia ostatnio ma etap fascynacji swoimi ubraniami. Najbardziej interesuja ja wszelkiego rodzaju aplikacje i inne bajery. Sylvia u nas dzisiaj otwierają GAlerię Copernicus. Będzie w niej między innymi Real i Media Markt. Myślę, że też będzie dzisiaj przeżywało obleżenie. Też w najblizszym czasie się nie wybieram. Zresztą pisałam, że nie lubie chodzic do takich sklepów. Idę zrobic kawkę- do Ciebie Sylvia wpadnę wieczorem na drugą. Mała Mocca- Iga po tym jak wypijasz kawke ma problemy z zasypianiem? Ja na szczęście nie zauważyłąm żeby kawa miała wpływ na Marysię- dlatego pozwalam sobie na dwie kawy dziennie. A czasami nawet i trzy. Pozdrowienia dla Wszystkich. Jeszcze tabelka *NICK*----*LAT*------------*DZIECI/DZIECKO*-------------*NR GG* ...................................................................................... rubina 27 Hania 7mies i Kuba 4,9 lat gg 2518611 edyta 33 Maja 6mies i Ada 10lat gg 1188193 sylvia 25 Ola 6 miesięcy gg3757003 ania 36 36:( Marysia 6 miesięcy gg 4067836

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynika- dlaczego zzieleniałaś?? zjadłaś coś nieświeżegoo?? :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlanta
U nas dzis byla piekna pogoda, wiec sporo czasu spedzilysmy na swiezym powietrzu. Teraz Tynka spi a ja nadrabiam zaleglosci. Rubina- te "przykazania" czytano mi na naszym weselu. Smiechu bylo co niemiara. Przypomnialas mi dawne czasy:) Ja kominka niestety jeszcze nie mam i w najblizszym czasie raczej go nie bedzie. Poprostu brak funduszy. Narazie trzeba splacic kredyt, ktory zaciagnelismy na budowe domu. Marinika- zgadzam sie z innymi ze zdjecie z psem jest super. Juz po spaniu??? Cale 15 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleiłam na bobasy kominek, pozniej skasuję. Nic dziś nie popiszę, bo padam, a Tosia nadal nie śpi:( Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki🖐️ Mnie dzisiaj nie było cały dzień,bp wzięłam się za robienie pierogów.Nie wiem co mnie podkusiło,żeby zrobić na obiad w dodatku z grzybami czego nie jem,ale dla osłody resztę zrobiłam z jagodami.przynajmniej mąż był zadowolony.Z tego też powodu nie byliśmy na spacerku dzisiaj.Jutro nadrobimy.ajej jutro jadę do dentysty:(:( Martynika,ta historia z bokserem jest świetna.Nie wiem,czy nie chodzi ci przypadkiem o starą pocztę,która była przy głównej ulicy niedaleko slepu spożywczego,bo jeśli tak to poczta jest już przeniesiona.Stara poczta była w samym centrum,a ja mieszkam kawałek dalej.Pokaże wam mnie więcej: http://www.karwia.pl/foto_lot.php?id=5 Patrząc z prawego dolnego rogu,trzecia uliczka prostopadła do głównej drogi i lasu.Stoją tam dwa pierwsze domy, po jednej stronie jest taki wię kszy z czerwonym dachem,a po drugiej mniejszy z szabym dachem,nieotynkowany- tu mieszkam.Załączę wam też kolejne zdjęcie,żeby niektóryuch powkurzać. W prawym dolnym rogu widnieje ten dom z czerwonym dachem,czyli naszych sąsiadów z naprzeciwka ulicy. http://www.karwia.pl/foto_lot.php?id=8 Martynika jak stałabyś (przy tej poczcie-na tej ulicy co poczta)przodem do morza to do mnie musiałabyś iść w prawo główną ulicą jakieś pięć minut.Mam nadzieję,że wytłumaczyłam dobrze i nic nie poplątałam. RUbina ty też zamieść zdjęcie twojego kominka,i powiedz co daje ten płaszcz wodny i jak u ciebie sie sprawdza ogrzewanie. Napiszcie jeszcze czy takie rury są drogie,mniej więcej. Rubina z tą tabelką to świetny pomysł,do tej pory się trochę gubiłam,teraz napewno będzie lepiej,może by tak jeszcze wpisać skąd kto jest. A tak wogóle to jak ja mam się wpisać do tej tabelki? Edyta jesteś usprawiedliwiona.Szczęścia w losowaniu,bo marzenia już masz,teraz trzeba je tylko spełnić.Daj jakiś link do tego twojego krzesełka i napisz dlaczego ono jest najlepsze. Mała Mocca,czy ten fotelik Fisher Price jest ze stolikiem,a może masz jakiś link.Ja mam zamiar też karmić jeszcze jakiś czas,może nie koniecznie rok,ale jak najdłużej.Piszesz,że nie możesz pić kawy,a bezkofeinawa.Ja jestem cały czas na takiej,już od ciąży,choć rano wypijam jedną normalną. Sylwia p wszystkiego naj,naj,najlepszgo🌼🌼🌼 Ale się rozpisałam.Kończę.Sprawdzę jescze tylko czy strony,które wam podałam wchodzą,bo mnie w tej chwili nawet bobasy nie chcą wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati-pięknie mieszkasz. Smaka mi zrobiłaś. Ja chcę wakacje!!!! Przez jakis czas piłam kawkę. Rano małą rozpuszczalna, ale Iga była jakaś podminowana. Spróbuje za jakis czas, bo ciągnie mnie do kawki jak nie wiem co. W ciąży mnie od razu odrzuciło i juz podejrzewałam, ze cos jest na rzeczy;)A bezkofeinowa to juz nie to:) Super, ze nie tylko ja chce wytrwać jak najdłużej w karmieniu. W sumie to boję się torche tego odstawiania, chyba bez wojny sie nie obędzie:P Wrzucam link do krzesełka FP.Zeby obejrzec demo trzeba kliknąć na \"try me\" http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2001&e=detail&site=us&pid=31368&selcat=bgh Wczoraj dałam Guni pierwszy raz danie dla 7 miesięczniaków z większymi kawałkami. Na pierwszy ogien poszła szynka z warzywami z Gerbera. Gunia całkiem ładnie przezuwała, chociaz po pierwszej łyżeczce patrzyła na mnie lekko zdziwiona:) Wcięła prawie 80 ml i jeszcze popiła cycem. Ostatnio Igunia pomaga mi przy kamieniu siebie. Daję jej łyżeczkę i sprawnie pakuje ją do buzi. I nie ładuj całej tylko wkłada bokiem. Nakładam jej troche kaszki lub zupki i ładnie sobie zlizuje. A uciechy ma prz tym co niemiara. Cieszy mnie to, bo chce ja jak najszybciej nauczyc jeść samemu. A teraz podobno jest najlepszy czas, bo wkładanie wszystkiego co sie nawinie do buzi to świetna zabawa. Iga pełza juz sobie dość sprawnie chociaz głównie w bok lub do tyłu, ale wczoraj odniosła sukces. Udało jej się utrzymac na wyprostowanych rączkach i unieść pupę. Dumnie sobie na nas patrzyła przy tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartoszek ma wreszcie zębola, dziś rano ujrzałam to cudo w postaci białej kreseczki, to prawa dolna jedynka, a obok napuchnięte dziąsło, pewnie dugi, przynajmniej wiem dlaczego tak zrzędził okrutnie wieczorem, że aż się wystraszyłam, że znowu bedzie chory. Byłam dziś na rozmowie, dyrektor symaptyczny, ale ja nie umiem kłamać i przyznałam się , że mam dziecko, nie wygladał na ucieszonego... Zobaczymy, czy zadzwoni jeszcze... Generalnie mało stresująco, bo facet kontaktowy a na dodatek wygladał trochę jak Saen Connery, więc musiałm się pilnować, żeby się w niego nie wlampiać... Edyta, co z tym krzesełkiem? Masz je już i jest oki? A Martynika chyba bardziej podchodzi pod seledynowy... Mati!!!! Już Ty wiesz co!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati,przestn klejac te fotki,bo zwalimy Ci sie wszystkie na głowe jeszcze w tym tygodniu:-D.Tak pi razy dzrzwi to chyba kojarze gdzie Twoj dom moze byc. Tina-gratulacje dla pierwszego zebatego faceta na topicu!!! M.Mocca-moj Igor nie chce za nic jesc dan od 7 msc...za duze kawałki,pluje i krzywi sie potwornie. A kominek zaraz obejrze...i wlasnie,Rubinko-wklej swoj.Mati z tego co sie orientuje,to wszystkie te \"pierdoły\" do kominka sa bardzo drogie,niestety:-( Napisze pozniej wiecej,bo mi terrorysta nie daje:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej- dziś krótko Krzesełka nie mam-pisałam tylko,że podoba mi się- link z allegro,lecz coś nie chce wejść ( Martynika- może Ty potrafisz wkleić :P) Tina- gratuluje kasownika ;)..no i życzę, by z pracą się udało :) Mati- super fotki :)....też chcę tam :D Iwanka- kominka zazdroszczę :)...zwłaszcza w zimowe wieczory ..... Mala Mocca- fotelik super,lecz za drogi jak dla mnie :( . Nie w moim guście falbanki i kolorystyka, aczkolwiek bajery świetne. Majce pewnie też by się spodobał. Martynika- już spoko z kolorkiem? ;)...nie przejmuj się,Maja zadowoli się szczerbatym mężem ;) :D. Mam praktykantkę od dziś, więc tym bardziej musze się wysilać ;)...dziś mamy imprezkę andrzejkową, którą prowadzę z koleżanką. Spadam,by poświęcić mojej kobitce ostatki czasowe przed pracą ......to pa. Wieczorem zajrzę oczywiście. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Mati Ty Szczęściaro:) super okolice... Tina gratulacje dla Bartka za pierwszy ząbek. Może ten Pracodawca to w życiu też taki Agent 007 i nie wystraszy się Mamy z malym dzieckiem. Trzymamy kciuki za powodzenie. Mala Mocca obejrzałam krzesełeczko- istny bajer. My juz mamy ale zwykłe drewniane. Mam nadzieję, że tez zda egzamin i będzie nam potem służyło jako stolik i krzesełko osobno. Edyta- miłej i szalonej imprezki. Poszłam dzisiaj z Marysią po receptę, bo skończyła się nam witaminka D i przy okazji Marysia została obmierzona. I jeszcze dostała od razu szczepionke przeciwko żóltaczce. Na szczęście nawet sie nie zorientowała. Urosła troszeczkę ale bardziej wszerz niż wzdłuż. Mierzy tylko 67 cm, za to waży 9150 g :). Niezły pulpet:) Idę zrobić sobie kawkę ( mi też nie smakuje bezkofeinowa- chociaż mówią, że smakowo nie ma różnicy-widocznie psychika tutaj dochodzi do głosu). Szkoda tylko, że nie mogę jej wypić przy kominku:) Pozdrowienia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×