Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość Obronca Ucisnionych
Ksiaze to nie ma sensu mowienie o tym publicznie co moj maz robi a czego nie. Ale widze niektóre kobiety kochają mowioc o swoich mezach źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
Dzieki Ty tez łap na zgode :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
I gdzie tu logika? Ale co my bysmy bez kobiet zrobili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tematu, to powtarzam. Sa to jeszcze dziewczynki, ktore nie dorosy do zycia. Niedojrzale kobietki, ktore probuja sie bawic w dom. Krytykuja meza a same nie zauwazaja siebie. niech sie mezowie wypowiedza ile razy widzieli zakrwawionego tampona w kiblu, albo podpaske w koszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli spotkaja sie dwie dojrzale osoby to fakt. Ani kobieta bez faceta, ani facet bez kobity. Tak juz poprostu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
hehehehehehehheh........ Napewno wiele razy, masz jednak racje to dziewczynki ktore niedorosły do zycia. I chyba nic na to nieporadzimy. Jak bym mial zone co tak na mnie wypisuje to zamiescił bym jej zdjecie na wszystkich stronach www tam gdzie to mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
Dzieki... Widze tam sami inteligentni meszczyźni to samo co tutaj. :) :) :) oj dziwny jest ten swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
A mysisz ile mam?zgadnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
Dobrz myslisz mam 18 lat i szczeże mowiac gowno wiem o zyciu bo jeszcze wiele przedemna. Ale cosik sie zawsze wie chocby po rozmowie z taką osoba jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, to cale zycie przed Toba. Stad ten wyskok, ktory mnie zdenerwował ;) Szukaj chłopie cierpliwie swojej kobiety. Znajdziesz ja kiedys, ale przyjrzyj sie dobrze co bierzesz, bo potem... Sam czytales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
Czytałem masz racje postaram sie i znajde normalną kobiete. dobra a teraz lece spac bo padam juz. Mam nadzieje ze jeszcze kiedys tu poklikamy bede pod tym samym nickiem> :) DOBRANOC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos Ci napisze, taka smieszna niby rade, ktora ojciec powinien synowi przekazac :) Podejdz do tego ze sceptyzmem, ale jakies male ziarno niech lepiej w glowie zostanie: Bierz kazda, ktora Ci sie podoba a z ostatnią zostań do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
Ok dzieki zarade wezme sobie ja do serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
I jakby ktos kiedyc do ciebie fikał powiedz mi poklkam z nim inaczej :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
Jeszcze raz DOBRANOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhenalat22
smutna konfrontacja z rzeczywistością... ale teraz sie ciesze że jeszcze nie mam faceta:)... choc brat pusci baka.. a tata poroznosi wszedzie swoje skarpetki... to mam przynajmniej o jednego bąka dziennie mniej;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluska
Faceci to swinie ale jakie fajne swinie kocham was mezczyzni buziaki dla wszytskich!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluska
ahahahhaha skonam tutaj to jest to piszcie wiecej macie absolutna racje ale mimo to kocham wszystkich facetow no prawie wszytskich .......pozdrowka i buziaczki pappaappappapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluska
Andrzejku jestes bardzo niemily po to jest ta stronka niech sie wypowiadaja ja co prawda tylko czytam ale niektore opowiesci niczego sobie ahahahhaahahah kocham was faceci!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QDLATY
Drogie Panie, Z poniższych komentarzy widać jak wielce kobieta zmienną jest. Przypominając sobie troszke już odległe czasy liceum i studiów stwierdzam że wasze wymagania co do facetów wraz z wiekiem zmieniają się diametralnie. Jak sobie przypominam w tamtych czasach największe wzięcie mieli koledzy, którzy zachowywali się mniej więcej tak jak opisujecie tu swoich mężów. Ile to razy na wspólnym wyjeździe bawiły was nasze bekania i pierdzenie. A wspólne lepienie z tego co wydłubiemy z nosa ?? Przytulałyście się (o wspólnym sypianiu nie wspomnę) do kolegów którzy mieli zwyczaj omijać łazienkę.Nawet po wysiłku sportowym.Twierdziłyście że jest taki męski i tak podniecająco pachnie. Brudne czy dziurawe ubranie - zabierałyście "misia" na zakupy i po krzyku.Albo robiłyście im pranie.Stojące pod łóżkiem skarpety - synonim prawdziwego faceta ( przecież prawdziwy facet sam niczego nie pierze). Pachnący czysty chłopak używający antyperspirantów z zadbanymi dłońmi to dla was był pedałek albo mamisynek nie warty uwagi.Powiedzieć że się chodzi do kosmetyczki czy manicurzystki - to tak jak powiedzieć że się jest impotentem. Nie przeszkadzało wam całowanie się z kolegą który wypił dwa piwa i wypalił pół paczki papierosów. Opuszczona deska w wc - nie wiedziałyście co to takiego:)) A czy zawody kto wyżej/dalej nasika - w których chętnie podejmowałyście się sędziowania??Czy to nie było obleśne?? I nagle teraz dochodzicie do wniosku - jacy to wasi faceci są obrzydliwi. Zróbcie rachunek sumienia ilu kazda z was stworzyła takich potworków - pseudo macho- śmierdzących pierdzących i klnących na cym świat stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenobij....
hm... 1. poczytajcie sobie do jakich obleśnych rzeczy przyznaja sie dziewczyny... watek jest gdzieś na forum... wiec nei udajcie świetoszek :) 2. nie wiem czy zdajecie sobie sprawę... jak takie obleśne rzeczy wpływaja pozytywnie na jakoś sexu. Jak patrzycie na psa, który dla higieny wylizuje sobie odbyt, to pewnie przepełnia was pbrzydzenie, ale jak facet wchodzi wam z jezyczkiem miedzy uda tylko zeby sprawic wam przyjemność.. to juz wg was obrzydiwe nie jest... tak??? Każdy facet to smierdziel..... inaczej wszyscy byliby pedałami... HOWGH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia25
Powiedzcie mi w ogole jak można o siebie nie dbac?? Faceci sa oblesni nie mowie ze wszyscy ale wiekszosc... nie uzywaja zadnych antyperspirantów.. zadnych kosmetyków... okropnosc... większosć chodzi nie domyta... śmierdzi im spod pachy... nie wspominając juz o brudnym ubraniu noszonym dwa dni pod rzad to samo... skarpetki ktore stoja... okropnosc.... widzialam roznych mężczyzn.. ale niektózy sa okropni... zeby nie mogli poświecic troche czasu na to zeby zadbac o siebie... W ogole powiem tyle ... ze nienawidze facetow niezdabanych i zadna kobieta tego nie lubi.. bo kto lubi smierdzacych facetow :P ?? .. albo tych ktorzy maja brudne ciuchy.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia25
Powiedzcie mi w ogole jak można o siebie nie dbac?? Faceci sa oblesni nie mowie ze wszyscy ale wiekszosc... nie uzywaja zadnych antyperspirantów.. zadnych kosmetyków... okropnosc... większosć chodzi nie domyta... śmierdzi im spod pachy... nie wspominając juz o brudnym ubraniu noszonym dwa dni pod rzad to samo... skarpetki ktore stoja... okropnosc.... widzialam roznych mężczyzn.. ale niektózy sa okropni... zeby nie mogli poświecic troche czasu na to zeby zadbac o siebie... W ogole powiem tyle ... ze nienawidze facetow niezdabanych i zadna kobieta tego nie lubi.. bo kto lubi smierdzacych facetow :P ?? .. albo tych ktorzy maja brudne ciuchy.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny
buahah nie wiem czy same to wymyslacie czy poprostu tak trafiacie;] Mi to sie robi głupio nawet jak przy dziewczynie w brzuchu mi zaburczy;] hehe normalnie niesamowite historie;))) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×