Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość agaulka
czytam zawzięcie Wasze posty,miłe Panie i szczerze przyznam,że po lekturze nietórzych z nich jestem wprost załamana.Nie mam pojęcia,jak można wszędzie bez krępacji robić wszytsko to,czego nasza dusza i organizm w danej chwili zapragnie. Ja tez do ideałów nie należę.Bekam w domku czasami okrutnie,ale to przez mojego tate,który kiedy to jeszcze byłam małą dziewczynka nauczył mnie bekać na zawołanie i zdarza nam się nawet zrobić w domu konkurs,któ głośniej beknie.Ale to w domku i to kiedy nikt nie widzi. Poza tym zachowuję się bardzo kulturalnie,bo wiem,że obok mnie sa ludzie,którym takie oto zachowanie przyjemności nie sprawia. Mój narzeczony,zawsze rano puszcza okropne bąki.Nie zdziwicie się zapewne,jeśli powiem,że momentalnie mija mi ochota na przytulenie i danie porannego buziaka.W nosie te zpodłubie i jeszcze straszy mnie ,że wytrze o mnie wyciągnięta kozę.Dobrze,że sam jeszcze nie śmierdzi,bo to już by była katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fartfartfartwomen
A ja nie ganię mężczyzn za pierdzenie bo kobiety robią to samo. Ja uwielbiam pierdziec w samotności, ale jak mi się przydarzy przy chłopaku to nie robi z tego wielkiego halo, tylko zawsze się śmiejemy. Czasem są to bardzo śmierdzące bąki, ale można przecież otworzyc okno. Nie widzę problemu, byle nie stało się to codziennym rytuałem. Pomyślcie co mają powiedziec osoby chore na zespół jelita drażliwego, które bardzo dużo i często pierdzą? Musiałyby cały dzień spędzic w ubikacji.To gdzie ta tolerancja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilverX
Po przeczytaniu tego topica poszedłem się wymyć i ogolić, zęby wymyłem, stado kóz pogoniłem i przerałem się w czyste ciuchy. Która mnie teraz chce?:) Tak na codzień i na powaznie prowadzę sklep i podam wam parę przykładów prawdziwego obleśniactwa: - facet (brudny, pijany, śmierdzący i czasem obesrany) wyciąga zza pasa tzw. zapazuchowca (butelka po winie) i kładzie ją na ladzie, a ja nie wiem za co ją chwycić, - drugi rodzaj butelek po winie to podpachowce, a te są tak samo milutkie jak przykład powyżej i najbardziej obrzydliwe są odpadające z tych butelek włosy łonowe, które zdmuchuję później z lady, - obsikane pieniądze, które potem piękne wyfiokowane panie otrzymują jako resztę ( tak ja też ich nie lubię i chcę się ich pozbyć z kasy) - wytarcie smarków ręką i podanie potem tej ręki na powitanie - łochyda - śmierdzące szczochem kobiety ( przeważnie starsze, ale zdarzają się też młodsze), po których trzeba wietrzyć sklep pół godziny, a przychodzących po niej klientów cofa na zewnątrz i patrzą na mnie jakbym to ja tak capił, obsługuję je szybko i na wdechu, a potem spryskuję wszystko perfumą - raz postawiłem w lecie wentylator dla klientów i przyszedł taki obszczany facet, który wziął wodę mineralną na miejscu i stanął przy tym wentylatorze, żeby się ochłodzić/wywietrzyć, - jeden z moich klientów zesrał się w gacie (nie jest to dla mnie nowość), a potem macał się rękami po dupie, żeby zobaczyć jak bardzo m się narobiło bałaganu i co wymacał to wycierał w czapkę, - garść drobniaków rzucona na tackę , zlepiona tak, że przecinakiem trzeba to rozrywać ( idzie potem do ludzi), nie wnikam czym to się tak posklejało, - torby z butelkami po piwie, z których ja te butelki wyciągam są przeważnie zalane tym piwem i stały w domu z tydzień, smród z nich taki, że wymiękam, To tylko niektóe przykłady, że nie tylko w domu tak się wyluzowujemy, ale także na ulicy. "Ludzie są ochydni" jak powiedział Ceed leniwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaulka
Nie zazdroszczę SilwerzeX. Myślę,że za każdym razem kiedy taki oblech obsikany i jeszcze więcej przechodziłby mi pod nosem, mogłabym wymiotować. To straszne do jakiego stanu człowiek potrafi się doprowadzić. Dziasiaj,podczas wizyty w pewnym pubie,przekonałam się,że nie tylko mężczyźni bekają bez skrępowania w każdym miejscu na ziemi. Grałam w bilarda ze znajomymi,a tymczasem siedząca przy stoliku obok dziewczyna (ładna i zadbana) zbekała się ja ś... Zaczęłam się śmiać,ale gdybym była jej koleżanką,któa siedziała razem z nią, myślę,że mogłabym wejść pod stolik ze wstydu. Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kromotek
Przyznaje sie pierdze, dlubie w nosie i bekam... Ale jak jestem sam i nikt tego nie musi ogladac. Jak dla mnie to sa zupelnie normalne czynnosci. Jak cos musze to musze i koniec. Nawet czasem sie po jajach podrapie bo to mozna kurwicy dostac od tego swedzenia. No ale przyznaje ze niektore przypadki sa zaiscie extremalne :D Kapanie sie raz w tyg ? Zmiana skarpetek raz na 10 dni ? Drapanie sie po dupie i wachanie palca ? Powinniscie to nagrywac i wyslac do discovery :C Nowy gatunek malpy odkryty !! Co do slinienia. Ja tez sie czasem uslinie podczas snu, ale to przewaznie jak jestem chory i musze oddychac przez usta. Ale za to moja ex robila to nagminnie :D Ile to razy zasnela na mnie przed telewizorem sliniac mi koszulke... No ale co bylo poczac nie budzilem jej skoro tak smacznie sobie spala ;] A przy tym ile bylo smiechu :D Ps. SilverX kondolencje ale jest na to sposob. Zainstaluj prysznic przy wejsciu. Jak ktos bedzie nie teges to go woda troche ;] Moze pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
AA ja kiedyś zasnałem na dzienniku bo szły nudy , a wtem do góry podrzuciło mnie moje własne donośne pierdnięcie.OMC nie umarłem ze strachu , serio !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaulka
he he he ... jeszcze nie przżyłam histori,żeby mnie mój własny bączek postawił na równe nogi. Mogłoby być zabawnie.heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
a cóż to za bełkot ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaulka
równiez zastanawiam się nad sensem tych wszystkich linków,które się tu pojawiły i jestem chyba dalekood odkrycia tej tajemnicy ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilverX
Mitchel udowadnia nam, że trole żyją nie tylko waszych domach, lecz także w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaulka
ha ha ha ... ale Silwerze potraktowałeś kolegę forum;) A propo obleśności mężczyzn.Ostatnio dochodze do wniosku,że ich obleśność juz nie tyle tkwi w ich zachowaniu lecz w sposobie myślenia (oczywiście jic tu nie uogólniam). Momentami zachowują się żałośnie i prymitywnie(bynajmniej mój narzeczony, z którym i tak od długiego czasu jestesmy na polu walki. I już Wam mówię dlaczego,a to z tegoż powodu,że ja chciałabym spędzać z nim "odrobinę" czasu wolnego,który jemu pozosaje po pracy a mnie po zajęciach. Mój narzeczony switował tak oto: Mamy całe życie przed sobą,więc teraz nie musimy się widywać! ... Czyz to nie żałosne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilverX
a teraz się przyznam nie jestem bez winy tez robie jedna bardzo obleśną rzecz, mianowicie liże cipe mojej żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men234
to ze facet pierdnie beknie i kozy wypedzi to przeciez jest normalne to jak chce mu sie pierdzic to ma trzymac to sie udusi brzuch mu peknie a skarpety to ja tez wacham bo jak czyste to szkoda marnowac nowychszukacie dziury w calym dajcie se na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men234
to ze facet pierdnie beknie i kozy wypedzi to przeciez jest normalne to jak chce mu sie pierdzic to ma trzymac to sie udusi brzuch mu peknie a skarpety to ja tez wacham bo jak czyste to szkoda marnowac nowychszukacie dziury w calym dajcie se na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumba
do silverX nie pękaj stary ja tez nie jednej bym wylizał a wczoraj widziałem kilka takich suk na ulicy że ho ho no i wiesz co zaraz postawiłem namiot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...drodzy panowie a co wy tu robicie.... to topik kobiet zeby mogly sobie pogderac na facetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilverX
Ktoś się pode mnie podszywa, ale nie mija się z prawdą. Ja lubię wylizywać pieroga do białej kości i nie widzę w tym nic obleśnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilverX
liże jeszcze dupe wujkowi Staszkowi i ciągne wała stryjowi Witowi ale to nie jest nic obżydliwego dla mnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie
czesto sobie grzebac w jajkach i pic piwo ogladac mecze piki noznej i nie lubie jak kobieta zrzedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rambo
co do srania to ja uwielbiam srac duzo kupeczek robic super uczucie i patrze co wychodzi lubie wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikorka30
Moj chodzi w cienkich damskich rajstopach po mieszkaniu, mowi ze mu zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superblondi
Mój też chyba zauważyłam że jakoś giną mi moje rajstopy coś jakoś takie dziwnie ponaciągane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesieku
to ja bym wolal pochodzic w butach na wysokich obcasach niz w rajstopach ale sa gusta i gusciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesieku
to ja bym wolal pochodzic w butach na wysokich obcasach niz w rajstopach ale sa gusta i gusciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22382144faslfhfasf
No właśnie co sie dzieje ostatnio z chłopami dlaczego coraz częściej chcecie sie przebierać w damskie ciuszki? Kiedyś widziałam w markecie facecie który wyszukiwał sobie rajstopy na półce. Czy to was podnieca, cały internet jest wypełniony wami poszukałam też stron producentów którzy produkują cienkie rajstopy dla Panów pogłupieli czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam troszke
zaszalec mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefff
a ja lubie damskie majteczki chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko2
A nie mówiłem, że najpierw trzeba ze sobą pomieszkać?.. zobaczyć jak codzienność wpływa na związek, jak wspólnie rozwiązujemy bieżące problemy, jak się zachowujemy na co dzień... a nie po kilku latach spotykania się od czasu do czasu i kilku wyjazdach wakacyjnych wychodzić za mąż.. :P to teraz macie za swoje :) A poza tym, przecież Wy Kobiety macie swoje sposoby, żeby mężczyzna zachowywał się, robił to co chcecie... :)... no chyba, że Wam się nie chce starać :)... Moja była dziewczyna miała jeden mankament który doprowadzał mnie do pasji i granicy obłędu... zawsze nalewała pełną szklankę i zawsze wypijała najwyżej połowę... ale przecież miłość polega na tym, że zalety partnera są tak wielkie i znaczące, że wady jakie się dostrzega tracą swoje znaczenie... starajcie się doszukać w swoich drugich połówkach to za co ich kochacie, a nie doszukiwać się ich wad, wiercić dziurę w brzuchu .... wszystko da się wyegzekwować, należy mieć tylko odpowiednie podejście... a może facet przez to, że nie dba o siebie, chce Wam dać do zrozumienia, że już znalazł tą właściwą... i nie poluje już, ... nie chce wyglądać ładnie, zadbany, czysty... bo zaczniecie mu suszyć głowę, dla kogo tak nagle zaczyna się stroić?...:D... tak źle i tak niedobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×