Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość fartmen
puki obejrzycie Poline proponuję wejść na google, wpisać rowey0111 i obejrzeć chociarzby pierwszą rzecz na stronie. Pierdzi tam Tanya.Super.Jak naliczyłem 44 razy pod rząd. Odjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumba
a ja to tak., na przykład jak już czuje ze mi podchodzi to przyciskam mocniej żeby było dobrze słychać a z dłubaniem w nosie to tez wsadzam głęboko palucha robie sobie z tego kuleczki i nigdy nie rzucam na dywan tylko zawsze wycieram o spod krzesła. A z bekanie u mnie to jest tak: jak siądę wieczorem i gram na moim x boxie to zawsze popijam piwko i wtedy jak już czuje ze mi podchodzi to tez bekam tak żeby było głośno słychać i umiem już wydać taki niski głos, a nauczyłem sie tego od mojego kumpla z którym chodziłem kiedyś do liceum. On to miał tak niesamowity wygar jak na takiego wątłego chłopaczka.Bekał tak głośno jak niczym konający bizon, wracając do tematu głośnego pierdzenia, gdy głośno sie pierdzi to trochę mniej śmierdzi bo najpaskudniejsze są te właśnie tajniaki a gdy ktoś na ten przykład ma kłopoty gastryczne to może swoim tajniakiem powalić całą kompanię braci. Dlatego jak wiec drogie Panie widzicie głośne pierdzenie daje korzyści takie właśnie. I jeszcze nie widzę żadnego problemu ze skarpetkami po prostu skarpetki nawet po noszeniu po całym tygodniu bardzo mało śmierdzą tak wiec po co je prać wystarczy spakować w pudełko po butach i zrobić w wieku od pudełka kilka dziur i najwyżej niech tam stoją i sie wietrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dugas
no i gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumba
tak naprawdę to ja bardzo lubię ten topik bo można sie nauczyć wielu użytecznych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dugas
Nic co ludzkie nie jest nam obce. Starożytni Rzymianie już pierdzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUCIOREK
Mój facet to superMEN- poza tym że: 1. Niemyje zębów wieczorem 2. Pierdzi w sklepach i ucieka 3. Pierdzi w łóżku 4. Beka tak że muchy nie wlatują do naszego domu 5. Chodzi nawet od 6-10 dni w jednych skarpetach (wełnianych zrobionych przez teściową) ale nawet do snu ich w zimie i na jesieni nie ściąga- a a jak ściągnie to stoją a nogi mu tak walą jak capowi jaja i broda oszczana) 6. Potrafi po zdjęciu skarpet 10 dniowych wyjmować palcami 2giej nogi (ma taki talent) brud i zostawiać go na pościeli i dywanie 7. Dłubie w nosie i robi kulki (dobrze że ich nie je) żuca je za łóźko 8. Obgryza paznokcie 9. W towarzystwie wyrywa włosy z uszu ma ich sporo dużych i twardzych a nawet z policzka i nosa 10. Wyjmuje wosk z uszu i rozciera po tapicerce 11. Drapie się po jajach i wącha potem palce 12. Gładzisię po dupsku pod majtkami 13. Wsadza sobie czopki w dupę jak nie może się wysrać i w tym czasie chodzi po mieszkaniu bo długo mu to schodzi 14. jak mu zwracam czasami uwagę że ma obklejone żeby- to paznokciami zdrapuje to i wyciera w 2gą rękę 15. Śpiochy wyjmuje po śnie w dzień i wyciera w ciuchy 16. Wącha używane skarpetki z wcześniejszego dnia zawsze przed założeniem 17. Spocone pachy pociera dużymi ilościami rollonem 18. Potrafi kilka dni się nie golić - ma b. twardzy zarost- i tłumaczy to że oszczędza a brądą może zawsze podrapać kiedy go swędzą ręce 19. Obgryza skórki przy paznokciach i wypluwa gdzie popadnie 20 Je słonecznil smażony na spacerach a nawet przy spotkaniu ze znajomymi- na szczęście nie pluje 21. Potrafi charknąć (melą z pod serca) zielono-żółtą na spacerze a zawsze rano do zlewu 22. Zostawia obsrany sedes choć spuszcza wodę .... ALE I TAK JEST NAJKOCHAŃSZY :)) I NIE ZMAIENIŁABYM GO NA ŻADNEGO INNEGO SMIERDZIELA ANI WYPERFUMOWANEGO I WYDEPILOWANEGO MIĘŚNIAKA BEZMÓZGOWEGO CZY PEDZIA bo wiem że jak też potrafię robić żenujące rzeczy a on też musi to zdzierżyć choć wszyscy mu mówią że ma najpiekniejszą żonę (nie jestem może najpiękniejsza) ale jestem żeczywiście atrakcyjną kobietą mówią to nawet koleżanki które mnie nie lubią no to tymczasem GUCIOREK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dugas
a klapy w sraczu nie opuszcza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dugas
ja moją byłą lubiłem wąchać pod spódnicą.Cipka smrodziła w każdy dzień inaczej.W piątek przed deszczem była potrójna kumulacja z centrali rybnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guciorek
KLAPY W SRACZU NIE MUSI OPUSZCZAĆ BO SZCZA NA SIEDZĄCO I ZAWSZE OTWARTE DRZWI OD ŁAZIENKI ZOSTAWIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dugas
Bardzo dobrze. Jest prawdziwym facetem. Ja najchetniej drzwi w sraczu bym zlikwidował. Nasmrodzi chociaż potem porządnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumba
a tak wracając do tematu tajniaków to np. gdy jadę zatłoczonym tramwajem i stoję, a obok stoi moherowy beret i kicha na mnie i prycha a jeszcze inna obija mnie co chwile reklamówką i śmierdzą niee do wytrzymania to wtedy dobrze jest popuścić troszeczkę dwukapuscianu żeby sie troszeczkę odsunęły to sie trochi poluzuje. A ze potem krzyczą za mną co nie wychowany i nie kulturalny człowiek ze mnie to wyjebane to mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomW1983
Nie wiem czemu wy piszecie ogółem o facetach ?? Ja taki nie jestem jak Wasi mężowie !!! kruca fuks:/ Nie sram, nie bekam, nie dłubie w nosie przy kimś. Wy napewno sracie, bekacie, dłubiecie w nosie bo przecież jakbyście nie dłubały to miały byście tak zpachany nos, że nie szło by oddychać:) :) :) z pierdzeniem to też tak pewnie cichacza o zapachu kwiatowym puszczacie i jest git gitara :) a oooo posiedzeniu klubiku w toalecie nie wspomnę :D także nie bierzcie mnie pod uwagę i z góry dziękuję :) aha.... mam manię, że skarpetki zmieniam nawet dwa razy bądź więcej razy bo co to za przyjemność wąchać ten zapach :) a w sztywnych nie lubię chodzić hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA12323445345
heeheheh!! dobre !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA12323445345
mnie denerwuje jak mój chłopak siedzi na kiblu pól godziny i pali papierosa i czyta jakiś magazyn motoryzacyjny ,ja sie pytam jak tak dlugo mozna siedziec na kiblu ja to 5 minut a ten siedzi i siedzi.pozniej napalone w łazience jak niewiem co.okropnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumba
ja nie rozumiem dlaczego tak wszyscy narzekaja na facetow przeciez wszystkie tez to robicie. Jest zwykłą hipokryzją mowic ze nie i sie wciąż tego wypierać, bo niby co? kurna krasnoludki z pod was wynoszą?! Aha i jeszcze zapomniałem sie przyznać że też sobie w majtach gmeram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne
przecież to całkiem normalne wszyscy gmerają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkkka
Boże,czy brudnie obleśni męzczyzni sa naprawde tym czym chcemy,sznujcie sie babki...wole byc sama niz mieszkac,tolerowc,czy nawet spotykac sie raz na jakis czas z tekim oblechem fuuuuuuuuuuuu jeszce nie moge powstrzymac odruchu wymiotnego.... ps.ten artykuł to swietna terapia na złamane serca:) przeczytasz i juz wiesz z e zwiazek z mezczyzna to nie jest to czego szukamy w w zyciu:) jestem 100 procent hetero w woli scisłosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dugas
Może się umówimy ? posłuchasz jak pierdzę np . La kukuraczę. Mam I miejsce w smrodliwości bąknięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu fiu f
ja nie wiem!!ja tez mam chlopaka od ponad 2 lat, mieszkalam z nim ponad rok i nie zauwazylam czegos takiego. tylko nie piszcie \"poczekaj do slubu, zmieni sie\" albo \"jestescie ze soba za krotko\" bo mi sie wydaje ze to jest kwestia charakteru. moj tata z moja mama sa po slubie 25 lat...fakt robi rozne oblesne rzeczy ale bez przesady..nie dlubie w jajach, nie wygrzebuje miodu z uszu.jedyne co robi to puszcza baki i czasem beknie. tak samo moj facet:puszcza baki, beka, czasem z lenistwa sie nie ogoli ale: 1. codziennie myje zabki (a jak ja zlapie lenia i ich nie umyje to mnie goni i kaze je umyc bo mowi ze nie dostane za kare calusa:D) 2. codziennie bierze prysznic (no chyba ze nie spimy razem:D to zdarzy mu sie zrobic dzien dziecka) i zmienia bielizne 3. nigdy nie dlubie w nosie (a jak cos tam przy nim zrobi to potem udaje ze wyciera sie o mnie..wkurzam sie ale i tak wiem ze nic na tym palcu nie ma:D) 4.nie wacha brudnych skarpet 5. a jak zobaczy kupe to mu sie na wymioty zbiera 6. ciuchy zmienia czesto i wkrzuca do prania Uwielbiam z nim sie kochac, zawsze przed sexikiem jak jest taka opcja bierze prysznic:) i niegdy po nim nie odwraca sie do mnie pupa tylko prztula!!!i tak od ponad 2 lat!! to nie jest dlugo ale mysle ze jest to wszystko kwestia charakteru pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchutki wlosik
bylAM kiedys zaproszona do mieszkania mojej kolezanki i jej chlopaka. siedze w kuchni, a on nabral wody do czajnika i tak:przy okazji" charknal do tego zlewu....wierzcie mi-herbata nigdy nie wydawala mi sie tak oblesna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dugas
Ja się codziennie prysznicuję , nie wiem jak dziewczyna może się nie kąpać przez 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fartmen
Obejrzałem pierdzącą Tanyę. Super laseczka a te jej prutki były naprawdę smakowite. Ona wcale nie jest obleśna ale bardzo pociągająca i sexy. To pierdzenie jest naprawdę sexy. Podnieciłem się na maksa. Chciałbym, żeby moja dziewczyna też tak robiła. Ale ona niestety nie chce nawet o tym słyszeć. raz mi się udało na wyjeździe. Wtedy mieszkaliśmy w jednym pokoju i spaliśmy w jednym łóżku i moja cizia w nocy sobie puściła niezłego podkołdernika a ja wtedy cichutko się nachyliłem i powąchałem jej cudownie śmierdzącą pupę i majteczki. Nigdy jej o tym nie powiedziałem. Ale było cudownie. Teraz kiedy uda nam się razem spędzic noc jestem bardzo czujny. Prawie nie śpię bo chcę ją móc powąchac. Niestety tamten raz był jedyny, bo na razie się nie doczekałem. Wiem natomiast, że wszystkie dziewczyny są niezłymi pierdzioszkami. Pozdrowienia dla pierdzioszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izko
kur**jestescie jak ludzie lasu,do obory z Wami bleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huurry
Fajnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszynna
To że tak robimy to fakt bo tak nas stworzono. I nie wyróżniam tu baba chłop. Po prostu zależy od poziomu kultury.A czytając to śmiało mogę powiedzieć że jesteśmy zwykłymi śmierdzielami nieokiełznanymi dzikusami którym sprawia to przyjemność.No to po pierdzielu i do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariollla31
a mój ma zwyczaj, że jak idziemy w oości to zawsze po wejściu do mieszkania musi głosno pierdnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten motylek jest zajebisty
:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dugas
Idą święta , niech każdy o pierdzeniu pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×