Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość Dugi
A z których ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dugi
Nie znam faceta , który nie pierdzi i nie dłubie w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwileczke....
pierdzenie to narmalna sprawa u kazdego. nie tylko u facetow. a dlubanie w nosie? nie ma w dzisiejszym swiecie chusteczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajaka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdasdada
ja lubie na basenie na zjezdzalni zostawic klocka i potem fajny widok jak ktos wyjeżdźa brązowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogiety
nic tylko sranie i bekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dugas
Ciekawe jak kobiety radzą sobie z pierdzeniem facetów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek333333
najlepiej niech kobiety też zaczną pierdzieć przy swoich partnerach w końcu równouprawnienie jest :D i wtedy to albo faceci sie oburzą i przestaną to robić albo zapanuje harmonia, czyli pierdzi zona i pierdzi mąż i nikt nie narzeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dugas
pierdzi żona / pierdzi mąż / czyli sra ktoś wciąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65 minelo
Kochani żeby nie ten dech to by czlowiek zdechł:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina 27
hhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbiuh/.uh
moj facet wyrywa sbie wlosy z nosa przy mnie i wyjmuje kozy kreci je w kuli i rzuca na dywan albo wyciwra w siebie :O obrzydlistwo!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisaććććććććććććććććććććcccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dugas
Czy to prawda , że porządny facet nie zamyka klapy w kiblu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nod
to po prostu smieszne i straszne zarazem.Ja jestem 10 lat po slubie i nie jest az tak zle.Moj maz dba o siebie.Mysle ze dlatego ze mnie kocha.Ci obrzydliwi faceci o ktorych piszecie po prostu sie wami znudzili.Mysle ze to oznaka braku milosci i szcunku dla was kobiety.Szanujmy sie a faceci beda nas szanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Hihihi !oblesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 154 strony lania
Powiem tak :) . Mój facet onanizuje się dwa razy dziennie (chce się rozwieść z tego powodu) , wyjada brud z pod paznokci, drapie się, smarka, pierdzi, zostawia do prania obsrane czasami gacie, drapie się po jajach w towarzystwie, ma obsraną dupę często podczas sexu zjada strupy zjada nawet miodzik z uszka ............ obrzydlistwo Ci meżczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusek
Co wy pierdolicie za glupoty... Połowa tych postów to same bajki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha...
Kawał O małżeństwie Wstaje raniutko facet i idzie do łazienki wziąć prysznic. Patrzy, a tu przyrodzenie beżowego koloru nabrało. - Ewelina, choć no tu natychmiast! Żona z kuchni woła: - Czesław, jestem zajęta! ZAJĘTA, rozumiesz! A to ugotuj, a to upierz, wyprasuj, zmyj podłogę. Dzieci do szkoły, dzieci ze szkoły. Śniadanie,obiad, kolacja. I tak w kółko i tak w kółko. Nie mam czasu nawet dupy podetrzeć. - Oo..o... właśnie! O tym chciałem z tobą porozmawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długol
Kto rano wstaje ten leje jak z cebra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chłopak pierdzioszki
Moja dziewczyna jest z gatunku tych często pierdzących. Na początku wstydziła się pierdną przy mnie ale kiedyś jej się wymsknęło czy wyrwało i teraz już daje równo przy mnie. Wcale się nie wstydzi a mnie to nie przeszkadza. Jak musi to niech sobie pierdzi.Jak się to już stanie to śmiejemy się z tego i staramy szybko wywietrzy, jak pierdnie śmierdząco. Takich pierdnięć jest niestety więcej. Do tej pory słyszałem moją dziewczynę pierdzącą tylko przy mnie. Martwię się tylko co to będzie jak się rozochoci i spierdzi się przy moich kumplach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokyjoka
Mój mężu drapie sie po jajach i póżniej wącha z rozmarzeniem rekę, kiedy go zjadę że ma przestać bo go przez okno wypier.... to gada że mi sie zdawało. rano potykam się zawsze o butelke po piwie koło łóżka. dłubie w zębach moimi kolczykami jak myśli ze nie widze. standardowo pierdzi i beka co chwila i myje nogi jak juz zdechnąć idzie.staż 10 lat. mam 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila12345
Nie wierzę, że niektórzy faceci robią takie obrzydliwe rzeczy(chodzi mi o dłubanie w nosie, nie mycie się, nie zmienianie bielizny). Przysięgnijcie, że piszecie prawdę:) A do facetów, którzy obrażają kobiety, to wy*********cie z tego tematu, bo on jest dla kobiet wy geje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dugas
Gówno motorem postępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojejej
ten temat jest boski ale pośmiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopatra30
A mój facet wrzucił na nasza-klasa swoje forki, gdzie dłubie w nosie A prawdziwa Kleopatra to podobno kapała sie w mleku, puszczała bąki i kazała służbie wąchać pod karą śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dugas
Moja była kiedyś mi wmawiała że nigdy nie pierdzi. Glupiemu na ucho. Chyba sprzedawała wszystko do PGNiG zielona małpa jedna w białe paski.Za to jakiś ktoś jej notorycznie podpierdalał mydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poline
Mój mąż uwielbia ogląda filmiki z serii "fart girl", w których dziewczyny pierdzą. Ostatnio zaproponował mi żebym ubrała się w super mini i też popierdziała trochę do kamery. Ten wariat chciał wrzuci potem te filmiki do kompa. Jestem obruszona. Martwi mnie tylko co będzie wówczas jeśli on istotnie chce mnie nagra w takiej sytuacji i gdzieś ukrył kamerę. Albo nakręci mnie wówczas kiedy będę spała i wtedy przydarzy mi się coś nieprzewidzianego. Przecież wszyscy pierdzimy. Ja też i wrzuci te filmiki ze mna w roli głównej np. na You Tabe. Naprawdę się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dugas
Zapierdzisz wtedy cały net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×