Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość borsuczka
boze z nieba mi spadł ten temat ..... mój facet poza bekaniem i innymi rzeczami, o ktorych jest tu mowa, bardzo duuuuzo pali papierosów. Ja nie pale wiec ten smrod jest dla mnie nie do zniesienia , w calym domu smierdzi , pezd spaniem tez pali i nie myje zebow zanim sie połozy, wiec wali mu z japy ręce smierdza kiepami, bo przeciez nie zozna zgasic papierosa normalnie przymajac za koniec filtra, tylko wklada caly palec do popielniczki i zgniata do , bleeeee . Paluch zolty smierdzacy nieumyty . Stopy MASAKRA paznokcie zołte krzywo obciete , czarne od skarpetek wiecznie niedomyte, ciagle blagam zeby cos z tym zrobil, piety jak tarka pumeksuje tylko wtedy gdy ja stoje nad nim, koszmar jak murzynek Bambo ktory bal sie wody !!!!!! jak mozna tak o siebie niedbac, z wierzchu wypachniony ogolony w garniturze, a pod spodem jakis smierdzacy trol!!!!! a teraz powiem wam jeszcze cos obrzydliwego : to jest ku**wa najgorsze :( jak zrobi kupe to ja nie wiem czy on sie nie podciera czy co, ale jak kazdy facet chyba, grzebie se w tylku a ja potem przy segregacji prania znajduje jego gacie z wypchana przez palec BRĄZOWĄ plamą , JEZU IDZE SIE ZRZYGAC NORMALNIE..... i jak tu kochac i calowac i uprawiac sex jak ma sie przed oczami ciagle takie widoki???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borsuczka
boze z nieba mi spadł ten temat ..... mój facet poza bekaniem i innymi rzeczami, o ktorych jest tu mowa, bardzo duuuuzo pali papierosów. Ja nie pale wiec ten smrod jest dla mnie nie do zniesienia , w calym domu smierdzi , pezd spaniem tez pali i nie myje zebow zanim sie połozy, wiec wali mu z japy ręce smierdza kiepami, bo przeciez nie zozna zgasic papierosa normalnie przymajac za koniec filtra, tylko wklada caly palec do popielniczki i zgniata do , bleeeee . Paluch zolty smierdzacy nieumyty . Stopy MASAKRA paznokcie zołte krzywo obciete , czarne od skarpetek wiecznie niedomyte, ciagle blagam zeby cos z tym zrobil, piety jak tarka pumeksuje tylko wtedy gdy ja stoje nad nim, koszmar jak murzynek Bambo ktory bal sie wody !!!!!! jak mozna tak o siebie niedbac, z wierzchu wypachniony ogolony w garniturze, a pod spodem jakis smierdzacy trol!!!!! a teraz powiem wam jeszcze cos obrzydliwego : to jest ku**wa najgorsze :( jak zrobi kupe to ja nie wiem czy on sie nie podciera czy co, ale jak kazdy facet chyba, grzebie se w tylku a ja potem przy segregacji prania znajduje jego gacie z wypchana przez palec BRĄZOWĄ plamą , JEZU IDZE SIE ZRZYGAC NORMALNIE..... i jak tu kochac i calowac i uprawiac sex jak ma sie przed oczami ciagle takie widoki???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma helga
Mein Mann befehlt meines Kind der Monster auf dem Loch Nesssee suchen :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czader
Nieźle sra ta wielka du123pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czader
nieźle sra ta du123pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabatraba
jak czytam co robią wasi faceci to mi sie wymiotować chce... sorry ale dawno już bym z takim nie była. zółte nieobcięte paznokcie, pięty jak tarka a do tego brak podstawowej higieny i wy macie z nimi uprawiać SEKS??? przecież to jest obrzydliwe! w życiu bym sobie na coś takiego nie pozwoliła. no wybaczcie, ale ja bym prędzej zwymiotowała niż miała iść do łożka z takim brudasem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jatez mam niestety faceta drania zdradzal mie wiele razy nigdy sie nieprzyzna ł chlał wóde ale tez nigdy sie nieprzyznal bo bylo to zawsze zmecznie albo jedno piwo niestety 7 lat po slubie mialam juz 3 dzieci zlapalam go z moja siostra mlodsza w lozku porostu wzielam go za koltuny i wyciaglam z lozka.byla 3 nad ranem byl tak seny ze natychmiast ysnol a nad ranem powiedzial ze niewiedzial ze w tym lozku byla moja siostra wiec sie polozyl za nia spac dodam ze jak go wyciagalam z lozka mial wzwod ale chyba do niczego niedoszlo.miedzy nimi siostre kocham bardziej jak jego wiec tego tematu nigdy z nia nieporuszlam ale do dzis pilnuje zeby...sami nie zostali w naszym domu dodam ze siostra byla wtedy panienka dzis ma meza i 2 dzieci wiec chyba kryzys zazeganany na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faficzka25
Dobra, teraz ja o swoim: -->ryczy jak król lew, cały dzień, paszcza mu sie normalnie nie zamyka,czasami mówi do mnie bekając,PEŁNYMI ZDANIAMI -->pierdzi równie namiętnie, normalnie chyba ma wieczny przeciąg w tyłku,zaproponowałam mu wypierdzenie Marsylianki tudzież Mazurka Dąbrowskiego, gdyż robi to wielotonowo -->maca, miętosi,czochra się po genitaliach, niekiedy rozmawiając jednocześnie o tzw. poważnych sprawach -->kupacze robi z miną niewinnego dziecka i oczami srającego kota Do powyżych rzeczy robi różne dziwne miny... I wcale nie uważam, że to jest obleśne!Ludzkie po prostu,gdzie ma to robic jak nie w domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faficzka25
Dobra, teraz ja o swoim: -->ryczy jak król lew, cały dzień, paszcza mu sie normalnie nie zamyka,czasami mówi do mnie bekając,PEŁNYMI ZDANIAMI -->pierdzi równie namiętnie, normalnie chyba ma wieczny przeciąg w tyłku,zaproponowałam mu wypierdzenie Marsylianki tudzież Mazurka Dąbrowskiego, gdyż robi to wielotonowo -->maca, miętosi,czochra się po genitaliach, niekiedy rozmawiając jednocześnie o tzw. poważnych sprawach -->kupacze robi z miną niewinnego dziecka i oczami srającego kota Do powyżych rzeczy robi różne dziwne miny... I wcale nie uważam, że to jest obleśne!Ludzkie po prostu,gdzie ma to robic jak nie w domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faficzka25
Dobra, teraz ja o swoim: -->ryczy jak król lew, cały dzień, paszcza mu sie normalnie nie zamyka,czasami mówi do mnie bekając,PEŁNYMI ZDANIAMI -->pierdzi równie namiętnie, normalnie chyba ma wieczny przeciąg w tyłku,zaproponowałam mu wypierdzenie Marsylianki tudzież Mazurka Dąbrowskiego, gdyż robi to wielotonowo -->maca, miętosi,czochra się po genitaliach, niekiedy rozmawiając jednocześnie o tzw. poważnych sprawach -->kupacze robi z miną niewinnego dziecka i oczami srającego kota Do powyżych rzeczy robi różne dziwne miny... I wcale nie uważam, że to jest obleśne!Ludzkie po prostu,gdzie ma to robic jak nie w domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faficzka25
Dobra, teraz ja o swoim: -->ryczy jak król lew, cały dzień, paszcza mu sie normalnie nie zamyka,czasami mówi do mnie bekając,PEŁNYMI ZDANIAMI -->pierdzi równie namiętnie, normalnie chyba ma wieczny przeciąg w tyłku,zaproponowałam mu wypierdzenie Marsylianki tudzież Mazurka Dąbrowskiego, gdyż robi to wielotonowo -->maca, miętosi,czochra się po genitaliach, niekiedy rozmawiając jednocześnie o tzw. poważnych sprawach -->kupacze robi z miną niewinnego dziecka i oczami srającego kota Do powyżych rzeczy robi różne dziwne miny... I wcale nie uważam, że to jest obleśne!Ludzkie po prostu,gdzie ma to robic jak nie w domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faficzka2552
Dobra, teraz ja o swoim: -->ryczy jak król lew, cały dzień, paszcza mu sie normalnie nie zamyka,czasami mówi do mnie bekając,PEŁNYMI ZDANIAMI -->pierdzi równie namiętnie, normalnie chyba ma wieczny przeciąg w tyłku,zaproponowałam mu wypierdzenie Marsylianki tudzież Mazurka Dąbrowskiego, gdyż robi to wielotonowo -->maca, miętosi,czochra się po genitaliach, niekiedy rozmawiając jednocześnie o tzw. poważnych sprawach -->kupacze robi z miną niewinnego dziecka i oczami srającego kota Do powyżych rzeczy robi różne dziwne miny... I wcale nie uważam, że to jest obleśne!Ludzkie po prostu,gdzie ma to robic jak nie w domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faficzka25
Dobra, teraz ja o swoim: -->ryczy jak król lew, cały dzień, paszcza mu sie normalnie nie zamyka,czasami mówi do mnie bekając,PEŁNYMI ZDANIAMI -->pierdzi równie namiętnie, normalnie chyba ma wieczny przeciąg w tyłku,zaproponowałam mu wypierdzenie Marsylianki tudzież Mazurka Dąbrowskiego, gdyż robi to wielotonowo -->maca, miętosi,czochra się po genitaliach, niekiedy rozmawiając jednocześnie o tzw. poważnych sprawach -->kupacze robi z miną niewinnego dziecka i oczami srającego kota Do powyżych rzeczy robi różne dziwne miny... I wcale nie uważam, że to jest obleśne!Ludzkie po prostu,gdzie ma to robic jak nie w domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moja.....
Witam Was drodzy koledzy i kolezanki a moj problem wyglada nastepujaco: od jakiegos czasu uprawiam sex z moja kobieta i problem wyglada tak ze wali jej sledziem z cipki powiedzcie mi moi drodzy co ja kurwa mam z tym zrobic bo ja juz nie wiem glupio mi tak jej powiedziec zeby zaczela sie jakos czesciej kapac lub bardziej dbac o higiene intymna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoozeszty
hahahah ale się usmialam, oczywiscie nie czytalam wszystkiego, tylko poczatkowe i koncowe posty... Z krzesła prawie spadłam!!!! do A moja..... Kobieta nawet jak dba o higiene intymna to moze smierdziec. To indywidualna cecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach och ech
No pierdzenie, hepanie to normalka wsrod facetow. Moj hepnal i mowi "Az lepiej sie teraz czuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienka123
i jeszcze : jak zrobi kupę na wieczór, pozniej idzie sie kąpać to nie wiem jak on sie myję ale zawsze na reczniku jest plama z kału fuuujjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alus
No ja meza jeszcze nie mam.. jeszcze troche mam na to czasu.. Ale moj chlopak ciuchy rozwala na fotelu mowi mi ze sie po treningach kapie ale ja tego nie czuje ale no nie mam odwagi powiedziec mu ze od niego smierdzi (jak ja niestety) papierki po slodyczach nie wyzuci poki mu nie zwroce uwagi.. Nie domyka szafek.. bardzo mnie to irytuje.. Chcialam dodac ze jeszcze z nim nie mieszkam ale jak przychodze do niego i patrze jak sie zachowuje to krew mnie zalewa.. a dlubanie w nosie i puszczanie bakow to musze z przykroscia stwierdzic ze to moj brat tak robi.. obrzydliwiec wstretny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alus
No ja meza jeszcze nie mam.. jeszcze troche mam na to czasu.. Ale moj chlopak ciuchy rozwala na fotelu mowi mi ze sie po treningach kapie ale ja tego nie czuje ale no nie mam odwagi powiedziec mu ze od niego smierdzi (jak ja niestety) papierki po slodyczach nie wyzuci poki mu nie zwroce uwagi.. Nie domyka szafek.. bardzo mnie to irytuje.. Chcialam dodac ze jeszcze z nim nie mieszkam ale jak przychodze do niego i patrze jak sie zachowuje to krew mnie zalewa.. a dlubanie w nosie i puszczanie bakow to musze z przykroscia stwierdzic ze to moj brat tak robi.. obrzydliwiec wstretny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu leje ze smiechu
paskudni ci wasi faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu leje ze smiechu
faceci wasi to paskudy . mój jest zupelnie inny..to co czytam brzmi jak z kosmosu.szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbrz7
no cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbrz7
no cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbrz7
no cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbrz7
no cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbrz7
no cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbrz7
no cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbrz7
no cóż... piszę ku przestrodze. Facet, z którym jestem już 7 lat (drugi w moim życiu na poważnie) jest nie lepszy, niż poprzedni. oblech, jakich ze swieczką szukać. Uwielbia się głaskać po jajcach i po "wacku". Robi to przy jedzeniu, przy graniu na kompie czy też przy przeglądaniu najnowszych newsów na portalach internetowych. Jak gada przez telefon, grzebie sobie w tyłku. Na uwieńczenie w/w czynności z rozkoszą wącha paluchy, którymi wcześniej grzebał tu i ówdzie. Do tego lubi sie przede mną obnażać - łącznie z wypinaniem tyłka - koszmar ! Myśli, że to jest seksi :/ Grzebanie m-dzy palcami, pierdzenie z rozmysłem, dłubanie w nochalu - myślałam, że to "standard". Do tego non stop wyciaga z rozciągniętych gaci swoje przyrodzenie i zachęca do luksusu czyli wielkiej przyjemności (dla niego) zrobienia mu loda. oblech jakich mało !!!!!!!!!!! A do tego śmierdziel, myje się "od święta" (wanna mu za mała, bo spasiony jak cholera). Ja już dziękuję, wylogowuję się z tego układu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×